>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

jozef traiduje

jozef230 181

jozef230

Użytkownik
witam ponownie. nowy sezon nowe motywacje ???? od dzisiaj bede gral pre play i troche in play. moj bank poczatkowy 22e. jaki cel? oczywiscie zachowac rozsadek i nie grac na pale. jesli zbankrutuje robie przerwe jakies 3,4 miesiace poniewaz jestem uzalezniony.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik

to moje postepy wczoraj. Bylo zbyt ryzykownie wiec nie do konca zadowolony. greenowalem in tak szybko jak sie da. green under i padla brama . green win i remis wiec szczescia mialem. choc nie we wszystkim
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
wczoraj mala czarna seria ???? postawilem na Lyon majac nadzieje ze pierwsi strzela gola i dupa 5e poszlo. Na wigan tez 5 e poszlo. no ale nie ma zlego co by na dobre nie wyszlo dzisiaj zagram przeciwko legii i zgreenuje po golu gospodarzy.(oczywiscie jak strzela pierwsi) ???? ) czaje sie na barce ale wiadomo puchary,, zobaczymy. dzisiaj troszke konie zagralem pre play i poszlo na +



stan konta 18.91
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
stan konta 29.70

wczoraj najlepiej wyszlem na koniach poszlo na + na pilce. screeny jutro zalacze bo w pracy jestem.
weeken sie zbliza wiec powinno teoretycznie byc na + a zobaczymy w praktyce.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
bankruta zaliczylem. zle rozegralem i nie akceptowalem reda. to mnie zgubilo. szkoda bo fajnie szlo. na koniach pre play fajnie i gdyby wiedza byla jeszcze wieksza to idzie regularnie byc na plus. wroce pewnie w nowym roku bo nie chce sie odegrac wtedy moral by byl wiekszy. musze isc na silke odreagowac.. screeny wrzuce wieksze
 
Do góry Bottom