>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Jutro zaległy turek na Passion Bet o 200e!!

Status
Zamknięty.
baz 25

baz

Użytkownik
FBnikifor? PO tym loginie twierdzicie, że to nikifor z naszego forum? Panowie, dajcie sobie na wstrzymanie. Matiz raz poleciał w bambuko i poleci drugi raz. Po turnieju napiszę &quot;dałem hasło nikiforowi, który miał Wam go przekazać, ale zostawił hasło dla siebie i sam grał. Pretensje do niego, a nie do mnie&quot;
Nigdzie w temacie przecież nie pisał, że ma czy dostanie hasło.
Aha, to kto dostanie bana decyduje modzi i admini, więc powstrzymajcie się od wyroków...
Widze ze modzi i admini na tym forum są TYLKO od tego co napisał Marcin-Odra od decydowania kto dostanie bana. Dlaczego pozwalacie na takie wały, od czego wy tutaj jesteście ? od czego Oni są od czego są Oni ??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sorry stary, ale nikt nie jest jasnowidzem. Taki user z długim stażem, to nikt się nie spodziewał, że może Was tak wyrolować.
Mądry Polak po szkodzie, najpierw wszystko fajnie pięknie, a później to wina adminów, który jest winny wszystkiemu.
Temat zamykam, bo rozmywacie problem.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chciałem dodać, że to nie ja grałem w tym turnieju!

Nie mam konta w Passion Bet i nigdy nie miałem. Proszę bardzo, jeśli ich support udostepni Wam dane z konta, przekonacie się że to nie ja.

Chętnie się jednak dowiem, kto zarejestrował się takim nickiem. Mam przypuszczenia nawet kto.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom