>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jutro zaległy turek na Passion Bet o 200e!!

Status
Zamknięty.
M 0

marcinxxx

Użytkownik
poprostu powiem tak.Matiz nastukal sobie poleconych oszukujac nas jakims turniejm o 200 .Zorganizowalbowoich poleconych.najpierw ni podal hasła bo pewnie jego kolesie nie mogli zagrać i niby turniej odwolany.mowil ze burza ,kolega nie ma pradu.dzis jego kolesie i graja turniej.mozliwe jest rowniez ze nie mial wystarczajacej ilosc poleconych do zagrania turka.przez ten czas duzo osob sie zapisalo i turek sie odbyl ale bez nas....Podsumowujac:Matiz zrobil nas w chu....
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
Wiem raczej i to bardzo dobrze,bo rozmawiałem z matizem na gg,żeby dla jednego turnieju pisać 20 wiadomości w temacie to nie rozumiem
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Normalnie żal mi takich oszustów. Za takie coś powinnien wylecieć z forum. A ty Robsonc się nie udzielaj bo tez mnie wkur*** tymi twoimi tłumaczeniami. Nikifor a w szczególności Matiz okazali się lamerami.
 
R 17

raul18

Użytkownik
Wiem raczej i to bardzo dobrze,bo rozmawiałem z matizem na gg,żeby dla jednego turnieju pisać 20 wiadomości w temacie to nie rozumiem
nie chodzi o jeden turniej czy dwa ale o to ze duzo osob sie zaresjtrowalo z jego polecenia gdyz obiecal za freeroll z pula 200euro..kazdy podal swoje dane i sie zaresjtrowal a on polecial w ch** i sam sobie zagral z 9 kolegami wiec to nic zlego LOL ?No i co Ci powiedzial na tym gg ??
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Ludzie wezcie sie ogarnijcie marciny i inne jakiego bana za co i dla kogo nie podal wam hasla to nie podal
Jak to za co??? Za chamstwo. Pies lizał ten jego turniej, ale jakieś zasady muszą obowiązywać. Chyba że tu wszyscy tacy...
 
prymus_fcb 0

prymus_fcb

Użytkownik
Ludzie wezcie sie ogarnijcie marciny i inne jakiego bana za co i dla kogo nie podal wam hasla to nie podal
soory robson ale ty chyba sobie zartujesz?? nie podal hasla to nie podal?? czlowieku o czym ty piszesz, koles sie zobowiazal nazbieral poleconych, ma tura, napisal temat na forum, a ty go jeszcze bronisz?? nie rozumiem cie!! ale nie chce sie klocic z toba, ale jak sprawa nie dotyczy ciebie to sie nie wypowiadaj......to ze matiz nie dal hasla to ok, zarobil na tym przycial bravo dla niego - polak potrafi, i dlatego mamy taka opinie jaka mamy! bardziej mnie interesuje to ze haslo dostal mod tego forum i nikomu tego nie udostepnil!! GTW i tyle
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
Ja 22:50:12
czesc
9507055 22:50:28
czesc;]
Ja 22:50:30
ladnie to tak ludzi w huja robic?
9507055 22:50:40
?
Ja 22:50:45
haslo
9507055 22:50:57
?
Ja 22:51:07
forum bukmacherskie com
Ja 22:51:11
nie mow ze nie wiesz o co chodzi
9507055 22:51:11
pomy³ka ;]
Ja 22:51:19
matiz121 prawda?
Ja 22:52:41
dobra,wiedz tylko ze wysylam meila do passionbet
Ja 22:52:52
z prosba zeby zainteresowali sie tym turniejem i twoim kotnem
Ja 22:53:00
oraz sposobem zdobywania poleconych
Ja 22:53:02
pozdrawiam
9507055 22:53:03
hehe jakim turniejem?
9507055 22:53:05
;]
to jest ewidentnie jego numer gg
nawet w katalogu publicznym ma napisane MAtiz
wklepcie sobie matiz121 w wyszukiwarke google,i wyswietla wam sie rozne jego stronyna kilku z nich ma podany ten numer gg)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
FBnikifor? PO tym loginie twierdzicie, że to nikifor z naszego forum? Panowie, dajcie sobie na wstrzymanie. Matiz raz poleciał w bambuko i poleci drugi raz. Po turnieju napiszę &quot;dałem hasło nikiforowi, który miał Wam go przekazać, ale zostawił hasło dla siebie i sam grał. Pretensje do niego, a nie do mnie&quot;
Nigdzie w temacie przecież nie pisał, że ma czy dostanie hasło.
Aha, to kto dostanie bana decyduje modzi i admini, więc powstrzymajcie się od wyroków...
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
jak ktos chce wiedziec jak gosciu ma na imie,ew zobaczyc kilka jego zdjec i chce znac miasto gdzie mieszka: to dajcie znac na pw
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom