>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Ostatnio na TVN leciał &quot;Czas zabijania&quot;
Film bardzo fajny, polecam 100% ! (juz oglądałem kiedys, ale teraz powtoreczke sobie zafundowalem)
Wczoraj natomiast, bardzo mnie zainteresował film na TVP2 emitowany około północy.
Mianowicie &quot;Urok mordercy&quot;.
thriller erotyczny.
Główne role zagrali Heather Graham, Joseph Fiennes i Natasha McElhone.
Jakoś bardzo spodobał mi sie ten film, lekko pokrecony, psychologiczny.
Pewnie dlatego ,ze niesamowicie wypadla w nim Heather Graham, a szczegolnie jej cialo.
W filmie było kilka scen erotycznych (heh, ze tak powiem: zbyt duzo nie widac, ale to i owdzie aktorka pokazała)
Na prawde, fajna role zagrala ...
W skrocie: wiedzie spokojne zycie z chlopem. Pewnego razu na ulicy spotyka faceta, &quot;wpadli na siebie&quot; przy przejsciu dla pasów. Od razu czule spojrzenie. Chlopak wpadl jej w oko i vice versa. Ona zaintrygowana postacia, postanawia do niego pojsc (widziala jak wchodzil do sklepu).
Zaprosil ja do siebie, odbylo sie &quot;tarło ???? &quot;. Ona byla nim zafascynowana, a w szczegolnosci uniesieniami z nim. Jak sie pozniej okazalo krecil a lelki bdsm ? (to tak sie pisze ???? ) ? Spotykali sie regularnie, tamta rzucila faceta.
dalej m isie nie chce pisac. W kazdym razie pozniej odkrywala przeszlosc tegoz chlopaka (byli razem juz). Niby zabil kogos i zgwalcil. Przy nich byla siostra. Na koniec okazalo sie ze to siostra wszystko uknula etc.

Nie, na prawde ... film mi sie spodobal.

Szczerze musze powiedziec ze Graham ma niesamowite ciało, wyglada bosko ($licznotki - jak najbardziej ???? ) - zakochałem sie :jezora:

tak akurat film na wczesna nocke ;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Living with Michael Jackson - obszerny wywiad z MJ, emitowany był w TVN24, moim zdaniem warto ogladnac, zobaczyc jaki MJ był naprawde. Nieco szokujący i ukazujący inne oblicze, nieznane nam dotychczas.

do sicagniecia na torrentach
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Film Living with Michael Jackson jest obrazem przekłamanym, który miał na celu pokazać artystę w złym świetle. Co ciekawe autor Martin Bashir mimo wcześniejszej nienawiści do piosenkarza, po jego śmierci w jednym z wywiadów opisywał go w samych superlatywach twierdząc że był geniuszem itp. Tutaj wklejam dwa artykuły odnośnie filmu:
http://fakty.interia.pl/swiat/news/menedzer-jacksona-zabil-go-film-bashira,1333127
http://wiadomosci.onet.pl/647156,19,item.html
Jeśli ktoś ma oceniać MJ na podstawie tego dokumentu to polecam film Living with Michael Jackson Take Two, który jest odpowiedzią na film Bashira pokazującym całą prawdę o MJ. Film mozna zobaczyc na YouTubie tyle tylko że w wersji angielskiej.
Żeby nie było to polecam ostatnio obejżane filmy: A wednesday (2008 ) oraz In The name of the father (1993)
pozdrawiam
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
http://zmierzch.filmweb.pl/
zmierzch
Nie wytrzymałem po godzinie przesuwałem film strzałką na klawiaturze by jak najszybciej skończyć.
Podpisuję się pod komentarzem kogoś:
&quot;Mega Shit!
Film dla debilnych nastolatek. Dawno nie ogladalem tak slabego filmu.
fabuly wlasciwie zadnej., gra aktorska marna, watek milosny ubogi i glupi, akcja zerowa. Normalnie nie wierze ze sa ludzize ktorym sie to podoba. Dziewczyny ktore sie tym zachwycaja musza byc puste i łatwe.&quot;
2/10
http://www.filmweb.pl/f438099/Dziewczyna+mojego+kumpla,2008
Dziewczyna mojego kumpla
Udana pozycja, a teksty w podrywie świetne. Warta obejrzenia komedia. Dobra gra Dane Jeffreya Cooka jako uwodziciela.
8/10
http://www.filmweb.pl/f473044/Sekspedycja,2008
Sekspedycja
Myślałem po tytule, że to kolejna jakaś bzdetna komedia z USA. A tu komedia mega śmieszna i za razem mądra zależy jak ktoś odczyta. Scena z więzienia położyła mnie na łopatki. Pozycja obowiązkowa ;)
9/10
http://www.filmweb.pl/f7700/Mg%C5%82a,1980
Mgła z 1980roku.
Oglądałem część 2007 czy też 2005r. Często tak bywa że Remake nie dorównuje pierwowzorowi.
Ale nie ma to jak klimat z pierwszej części. Muzyka i klimat... Polecam.
8/10
http://www.filmweb.pl/f440586/Fronti%C3%A8re%28s%29,2007
Frontière(s)
Bardzo brutalny i krwawy horror. Przy tej pozycji teksanska masakra czy też the Ringi to słabo straszne kino.
9/10
http://www.filmweb.pl/f110812/Kawa+i+papierosy,2003
Kawa i papierosy
Oryginalny pomysł na film. Myślę, że warto takie kino zobaczyć.
7/10
http://poznaj.moich.spartan.filmweb.pl/
Poznaj moich Spartan
Parodia 300.
Początek udany, a potem mielenie tematu (odczuwałem to jakby trochę na siłę)...
4/10
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja ostatnio widziałem film z Liamen Nessonem, który nazywał się Uprowadzona.
Oczywiście pomysł nie jest nowy czyli zostaje uprowadzona siedemnastoletnia dziewczyna, która wybrała się na wakacje do Paryża.Próby odszukania podejmuje się jej ojciec, który jest świetnie wyszkolonym agentem, który pracował dla Amerykańskiego rządu.
Na prawdę film się podobał bo bohater miał bardzo dobre pomysły, które wyglądały bardzo efektywnie na elranie.
Gorąco polecam.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
http://www.filmweb.pl/f959/Cz%C4%99stotliwo%C5%9B%C4%87,2000
Częstotliwość
Tematyka podobna do Deja vu, efekt motyla. Lubie takie klimaty: przeszłość&lt;=&gt;przyszłość bez ufo i sporej dawki Sci-Fi. Jeden z tych bardzo godnych uwagi filmów.
9/10
http://www.filmweb.pl/f750/Piekielna+g%C5%82%C4%99bia,1999
Piekielna głębia
Walka z rekinami w stacji badawczej gdzieś na wodach oceanu. Ciągła akcja film nie prześcignie &quot;Szczęk&quot;, ale i tak jest dobry. Za to kto został zabity a kto przeżył daję dobrą ocenę.
7.5/10
http://www.filmweb.pl/f827/Poci%C4%85g+%C5%BCycia,1998
Pociąg życia
Film o tematyce podobnej do filmu &quot;Życie jest piękne&quot; (jeden z moich ulubionych filmów na pewno TOP10). Z mieszanką różnych uczuć. Niczego tutaj nie jest za dużo.
7/10
http://www.filmweb.pl/f166528/Przebudzenie,2007
Przebudzenie
Bardzo dobry temat. Ale takie jakieś zbytnie zamieszanie, dziwne dodatkowe wątki. Mogło być to lepiej zrealizowane.
7/10
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Rzeka tajemnic.
w reżyseri Clinta Eastwooda.
Główne role: Sean Pean, Kevin Bacon, Tim Robbins.
już 2 godzinki leci na TVN, zostalo ok 40 min filmu.
Film widze pierwszy raz, baaaardzo mi sie podoba !!
Dramat kryminalny z 2003 roku.
dobrze zmontowany, wiele wątków.
Motyw ciekawy.
Akcja jest dośc wolna, nie ma strzelaniny, więc może nie wszystkim sie podobac :jezora:

polecam 100% !!!
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
Panowie, skończyłem 5 minut temu oglądać Efekt motyla, bo nasłuchałem się pozytywnych opinii.
Zdecydowanie się nie rozczarowałem, film jest bardzo dobry. Nie będę zdradzał o czym ale gorąco polecam obejrzeć ;) W moim prywatnym rankingu plasuje się bardzo wysoko ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Z ostatnich obejrzanych przede mnie filmów polecam &quot;Złodziejski Kodeks&quot;. Po prostu świetny, fabuła przedobra.
Kończy się przeze mnie uwielbianą &quot;układanką&quot; podobnie jak w serii Piła którą lubię choć te dwa filmy mało mają ze sobą wspólnego.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Mroczna Argentyna



W latach 70 tych, w czasach politycznych represji w Argentynie, pewna dziennikarka wraz z innymi osobami zostaje niespodziewanie porwana. Jej mąż Carlos, reżyser teatralny, po niezadowalającej reakcji policji, postanawia na własną rękę odnaleźć żonę. Przyłącza się do grupy ludzi których bliscy zostali podobnie porwani, odkrywa też magiczny dar - możliwość widzenia ludzkich myśli, doświadczeń. Dzięki temu potrafi przewidzieć, że ojciec chłopca który występuje w jego teatrze zostanie uwolniony. Jego dar pozwala mu dotrzeć do ludzi którzy gdzieś na odludziu uwięzili żonę. Nie jest to proste ale pomagają mu m.in.: Sara i Amos

Bardzo dobry dramat o faszystowskiej Argentynie skupiający się nie na polityce a na dramatach zwykłych ludzi porywanych przez hunte wojskową. ile Ci ludzie musieli wycierpieć ? jeszcze ta abolicja dla morderców i gwalcicieli w 90 roku... Może trochę senny, ze ślimaczącą się akcją więc film nie dla wszystkich, ale tu przecież nie o dynamikę chodzi. Wielki szacunek dla aktorów: Banderas zagrał genialnie (w dodatku dopiero pod sam koniec w ogóle zorientowałem się że to on - grał w zupełnie innym stylu niż zwykle, no i ten wygląd), Emma Thompson również świetnie udźwignęła swoją niezwykle ciężką rolę. Bardzo mnie poruszył zdecydowany końcowy napis &quot;Nigdy więcej !&quot; - to coś jak nasze reakcje na holocaust czy zbrodnie komunistyczne.

mimo pewnych niedociągnięć również oceniam na 8/10, wrażenia emocjonalne są tak mocne, że nie mógłbym dać mniej.
 
kosiarqa 0

kosiarqa

Użytkownik
&quot;Requiem for a dream&quot;

Polecam wszystkim. Film o tym co narkotyk robi z ludzmi , psuje całe marzenia. Zresztą film jest sam w sobie idealny , fabuła prO a na to że wam sie spodoba jest kurs 1.12 ;]
 
D 319

defox

Użytkownik
Ostatnio byłem na Kac Vegas. Idąc na ten film myślałem, że to kolejna biedna hollywoodzka produkcja. Jednak film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest to moim zdaniem najlepsza komedia, z wszystkich które w tym roku wyszły. Tak więc polecam : D
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
&quot;Oszukana&quot;
Piękny film, świetny scenariusz i reżyseria, przepiękny dramat obyczajowy. Początek trochę nudny co jest typowe dla filmów Clinta Eastwooda, ale potem...nie mogę wyjść z podziwu.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Fighting 2009



Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami sa osoby z kryminalną przeszłością.



&quot;złudzony&quot; oceną, oraz opiniami filmu na filmwebie myślałem, że to będzie dobry wybór na środowy wieczór... cóż ???? nie był...

akcja ślimarcząca się jak flaki z olejem, walki bardzo BARDZO biedne, nie mowie juz o tym, ze kazda wygladala tak samo - głowny bohater dostaje po ryju, kazdy mysli ze juz przegra i tu nagle zwrot akcji i wygrywa ! szok ! jaki on jest świetny ;D no bez przesady... strasznie do przewidzenia... i jeszcze ta końcówka która była przynajmniej dla mnie oczywista :/ straciłem 2h.

daje 4/10 ale boje sie, że to o &quot;oczko&quot; za duzo.

pozdr,
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Escabar... z Kevinem jest duzo filmów tego typu ale dla mnie jesli chodzi o temu podobne zawsze najlepszy będzie K-PAX. a tak z filmów, które ostatnio oglądałem:
Epoka Lodowcowa 3 - kto lubił dwie poprzednie części to i ta mu się spodoba bo jest dość śmiechowa
IP MAN - Historia jednego z najwiekszych mistrzów sztuk Walki (Wing Chun) - jeden z najlepszych filmów w tym temacie.
You don&#39;t mess with Zohan - głupkowaty zdeczka ale bardzo śmieszny. Lałem na nim non stop.
State of Plan - dużo gwiazdek i gwiazdeczek - niby ciekawa historia ale dla mnie glupie zakończenie.
Wyznania zakupocholiczki - jak ktoś ma babe, której tylko zakupy w głowie to pewnie jej sie spodoba i moze czegos nauczy ????
Moja wielka Grecka wycieczka - dla bab (podchodzi pod romansidło) aczkolwiek dużo smiesznych kawałków więc da się obejrzeć i nawet posmiać. Jak juz idziecie z kobietą do kina to lepiej to niż &quot;Kochaj i Tańcz&quot; ????
Anioły i Demony - ciekawa historia i całkiem duzo akcji. Mi się podobał.
Terminator Salvation - dużo efektów, sporo akcji ale to już nie jest ten klimat
Black Snake Moan - Świetna muzyka i gra Sammuela L. Jacksona i chybachristiny richi. - Bardzo polecam.
Z kultowych filmów polecam &quot;Bandoock Saints - Święci z Bostonu&quot; ostatnio jeszcze raz sobie obejrzałem i jest to film, który trzeba obejrzeć.
Cała trylogia Bourne&#39;a - Polecam bo w tym gatunku jedna z lepszych serii.
No na razie to tyle ????
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Prestiż
Prestige, The (2006)




Christopher Nolan dowiódł już nie raz, że pod płaszczykiem kina rozrywkowego umie opowiadać o człowieku i piekle w jego głowie. Pamiętne &quot;Memento&quot; pokazywało, że umysł to wszechświat nie mający początku i końca - szukając w nim prawdy, znajdujemy jedynie pozory. Nolan chciał zbadać Tajemnicę.

&quot;Prestiż&quot; odsłania przed widzem rzeczywistość po drugiej stronie sceny. Robert Angier (Hugh Jackman) i Alfred Borden (Christian Bale) są wysokiej klasy iluzjonistami, którzy śmiertelnie się nienawidzą. Pierwszy oskarża drugiego o śmierć swojej żony podczas występu. Na przestrzeni lat obaj panowie sabotują sobie pokazy (odstrzeliwanie i łamanie kończyn na porządku dziennym) i próbują wykraść pomysły. Wszystko po to, by na końcu odkryć, jaka jest cena losu artysty.


Nowy film Nolana to problem dla recenzenta - każdy element fabuły to maleńki trybik, który nakręcono z zegarmistrzowską precyzją. Ujawniając go, odbiera się widzom cząstkę przyjemności płynącej z oglądania. Choć akcja &quot;Prestiżu&quot; rozgrywa się w XIX wieku w Anglii, wydaje się nam, że to współczesna historia. Dzięki kamerze prowadzonej z ręki nie odczuwamy sztuczności historycznego kostiumu.

Lubię rozpatrywać ten film jako metaforę kina - spektaklu, który zwodzi i zachwyca. Reżyser to inżynier dusz - albo damy mu się uwieść, albo wyjdziemy z seansu trzaskając drzwiami. Czy futurystycznych machin używanych przez bohaterów w trakcie pokazów nie można uosabiać z dzisiejszymi efektami specjalnymi? Kino to przecież wieczna iluzja...

Wydanie DVD przynosi ze sobą niezwykle ciekawy 20-minutowy &quot;Notatnik reżysera&quot;. Nolan odkrywa przed nami szczegóły produkcji, a także opowiada o pracach nad scenariuszem. Ten znacząco różni się od książki Christophera Priesta, której film jest adaptacją. W &quot;Sztuce Prestiżu&quot; warto zwrócić uwagę na plakaty reklamujące przedstawienia naszych iluzjonistów. Do tego kinowy zwiastun. Sam film możemy obejrzeć z napisami bądź lektorem.


Łukasz Muszyński


- - -

bardzo dobre kino ! jeden z niewielu filmów jakie znam, który zaraz po oglądnięciu wprost zmusza do ponownego oglądnięcia ! świetna rola Christiana Bale, nawet drewniany Nolan wzbił się na wyżyny swoich umiejętności. zawiła konstrukcja akcji, oraz FENOMENALNY koniec filmu ! trzeba zobaczyć. załuje, że nie było wciągającej muzyki, dlatego na wstępnie 10/10 odpada, ale przyznam, że zastanawiałem się nad 9/10. na chwile obecną 8+/10, za jakiś czas na pewno oglądne ponownie i wtedy ocena delikatnie może się zmienić.

polecam !
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
KAC VEGAS -&gt; również jak kolega wyżej poszedłem na ten film z nudów myśląc że to kolejne amerykańskie mało śmieszne ścierwo, jednak baardzo pozytywnie sie zaskoczyłem. muzyka i gra aktorów znakomita, teksty super zabawne, po kilki scenach po prostu wybuchłem śmiechem. polecam kazdemu, dla mnie rewelacyjna komedia.

W najbliższym czasie wybieram się na Janosika i Oszukac Przeznaczenie 3D. Może ktos już widział?bo nie wiem kiedy dokłądnie premiery są
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Jato czekam na film &quot;Gamer&quot; z Butlerem i Michaleme C. Hallem (Debeściak z &quot;Dextera&quot;)
oraz na komedie &quot;Goods&quot;.
a tak btw. to jak ktoś zainteresowany to w sieci mozna znaleźć już pierwszy odcinek 4 sezonu &quot;Dextera&quot; ???? A premiera planowana na 27 września.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Skomentuję.
Prestiż - również bardzo fajny film, pokazujący po części &quot;magię&quot; od kuchni z dodatkową, ciekawą fabułą i zwrotami akcji.
Ip Man - hmm...jeśli się nie nudzisz to nie polecam.
You don&#39;t mess with Zohan - dziwna komedia, jedni będą płakać ze śmiechu na tym filmie, inni wyłączą po 20 minutach. Ja obejrzałem, ale bez fajerwerków.
Seria &quot;Oszukać przeznaczenie&quot; bardzo fajna ????
Moja wielka Grecka wycieczka - trafny komentarz, dla bab. Jeżeli ktoś lubi muzykę ABBY to można obejrzeć ????
Ode mnie prawdziwa bomba. Mało znany film &quot;Fired Up&quot;, po prostu świetna komedia. Dawno się tak nie uśmiałem i co lepsze, co chwile przypominają mi się momenty z tego filmu. Polecam ????
 
toxic 0

toxic

Użytkownik
Fired up oglądałem. Tylko dlatego, ze moja Kobita ma fioła na punkcie filmów z Cheerlederkami. Taki głupkowaty amerykański filmik i dla mnie trochę za głupkowaty. Chociaż scena jak się zakładają ile razy trener powie &quot;shit&quot; niezła ???? no i kilka fajnych dupeczek się przetacza ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom