>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kącik Filmowy - opinie, recencje, przemyslenia...

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co do Paranormal polecam obejrzec bo chałowy film to nie jest.
Niestety jeden z aktorow bardzo mnie swoim zachowaniem w stosunku do sytuacji denerwowal . Aktorki bym si nie czepial. Sa sceny psychozy co działają na psychike, to film , który jakoś zadziała gdy bedzie go osoba oglądała sama w pokoju przy zgaszonym świetle ,- kino to nie miejsce na takie filmy ????
Chociaz w odpowiedzi na zarzuty luckyandgrind odpowiadam , że są i tacy ludzie co sie zachowuje podobnie do tego co CIe denerwowalo, ale sa w mniejszosci. Zauwaz , że aktor co grał Micah wcielil sie postac , która tak jakby nie brała na poważnie sytuacji, a potem wszystko chciała zrobic po swojemu i w pojedynke, tacy ludzie takze są &#39; po co nam specjalista&#39; . Zeby wiecej nie zdradzac zachecam do obejrzenia.
Ciekawostka : Film nakrecono nakladem 11 tys dolców , a zarobił juz okolo 70-80mln ????
Do nas wchodzi dopiero 20-listopada .
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nastepny film , który ostatnio obejrzalem to Taking of Pelham 123 jak zwykle fantastycznie przetłumaczony / zmieniony tytuł na &quot; Metro Strachu&quot;.
W filmie wystepują m. in Travolta i Washington. Ogladałem naprawde wiele filmow z ich udziałem szczegolnie z Washingtonem i nie grywa on w produkcjach słabych.
Jednak zachwytow nad tym filmem nie podzielam, odgrzano produkt , który już wielokrotnie był grany - napad na samolot,metro,autobus itp itd.
Gra Denzela oczywiscie swój poziom zachowuje i tu nie ma nic do zarzucenia.
Gorzej z fabułą niechce pisac za wiele aby dac obejrzec tym co jeszcze tego nie zrobili.
Aczkolwiek film różni sie tym od podobnych motywem , że w tym napadzie chodzi o &#39; cos wiecej &#39; niz zwykle. Mimo wszystko jako nowa produkcja można przełknąc ????
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Co do Paranormal polecam obejrzec bo chałowy film to nie jest.
Niestety jeden z aktorow bardzo mnie swoim zachowaniem w stosunku do sytuacji denerwowal . Aktorki bym si nie czepial. Sa sceny psychozy co działają na psychike, to film , który jakoś zadziała gdy bedzie go osoba oglądała sama w pokoju przy zgaszonym świetle ,- kino to nie miejsce na takie filmy ????
Chociaz w odpowiedzi na zarzuty luckyandgrind odpowiadam , że są i tacy ludzie co sie zachowuje podobnie do tego co CIe denerwowalo, ale sa w mniejszosci. Zauwaz , że aktor co grał Micah wcielil sie postac , która tak jakby nie brała na poważnie sytuacji, a potem wszystko chciała zrobic po swojemu i w pojedynke, tacy ludzie takze są &#39; po co nam specjalista&#39; . Zeby wiecej nie zdradzac zachecam do obejrzenia.
Ciekawostka : Film nakrecono nakladem 11 tys dolców , a zarobił juz okolo 70-80mln ????
Do nas wchodzi dopiero 20-listopada .

Doskonale Cie rozumie ....(Film oglądałem miedzy 2 a 4 w nocy sam w mieszkaniu i naprawdę działa na psychikę to przyznam w 100 % ;)....).. Uwierz mi ze zrozumiałem ten film ale musisz przyznać ze jak widzisz odciski na podłodze albo jak coś twoja dziewczynę wyciągnęłoby za nogę z łóżka to nie wróciłbyś i nie zasnąłbyś zaraz w tym samym łóżku tylko szukałbyś pomocy ...(i to mnie najbardziej bolało)... Dzisiaj skusze się na film polecany przez Ciebie .... Mam nadzieje ze warto....
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Doskonale Cie rozumie ....(Film oglądałem miedzy 2 a 4 w nocy sam w mieszkaniu i naprawdę działa na psychikę to przyznam w 100 % ;)....).. Uwierz mi ze zrozumiałem ten film ale musisz przyznać ze jak widzisz odciski na podłodze albo jak coś twoja dziewczynę wyciągnęłoby za nogę z łóżka to nie wróciłbyś i nie zasnąłbyś zaraz w tym samym łóżku tylko szukałbyś pomocy ...(i to mnie najbardziej bolało)... Dzisiaj skusze się na film polecany przez Ciebie .... Mam nadzieje ze warto....
prawda...bo ogolnie mowiac w dzien ogladajac taki film...traci to urok.

Z tego co zrozumiałem to fakt faktem, że to coś nie było w domu...a chodziło za tą kobietą wiec zmiana mieszkania by nie pomogła. NO ale dziw bierze...tyle czasu życ w strachu. :-? NO ale cóż film swoje zarobił
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nikt nie mówi , że jest słaby , ale ogladajac wiele filmow z WAshingtonem jak np. &quot; Człowiek w ogniu&#39; ; &#39; Deja vu &#39; ; czy ostatnio &quot; American Ganster&#39; spodziewałem sie czegoś więcej , ale napewno obejrzec mozna.
Niezla pozycja bedzie film &quot; Wrogowie Publiczni&quot; z Deepem oraz szczerze polecam TAKEN z Neesonem ????
 
M 0

mayclek

Użytkownik
&#39;Bękarty wojny&#39; - pozytywne zaskoczenie.
&#39;Odlot&#39; - film animowany, familijny. Polecam oglądać razem z rodziną. Bajka ale opowiada o miłości, przyjaźni i rodzinie.
 
olbi86 0

olbi86

Użytkownik
efekt motyla pedarda ???? ale 2 i 3 to kibel..
Ja polecam z klasyki :John Q, Donnie Brasco , Blow, Zostawić Las vegas
Z nowszych: W pogoni za szczęściem, 7 dusz, Goodbay Solo
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
&quot;Zabić sędziego&quot;


Przed chwilą skończyłem oglądać, świetny film, a Webbowi należy zwrócić szacunek.

Polecam film w 100%.
Dokladnie ???? Mi az sie zrobilo wstyd, kiedy byl watek gdy sedziowie rozmawiali o polskich kibicach jak grozili Webbowi.

Film godny uwagi
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
\przyznać ze jak widzisz odciski na podłodze
tylko te odciski wygladaly jakby po domu chodzil przerosniety kurczak. film dno, nim zaczelo sie cos dziac bylo mozna z 3 raz usnac, zachowanie kolesia irytujace i absolutnie bezsensowne i nie sadze ze znalazlby sie choc jeden idiota ktory w takiej sytuacji pierwsze co robi to lapie za kamere i biegnie &quot;na zywiol&quot;.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
A tam. Faktycznie, pierwsze pół godziny to zmuła jest. Potem jednak zaczyna się robić ciekawie, a końcówka to majstersztyk ???? Co do różnych zarzutów to BukmacherTSW ładnie to opisał na poprzedniej stronie.
Ja polecam film Paranormal Activity w 100%. Wraz ze znajomymi naprawdę nie żałowaliśmy, że wybraliśmy akurat ten film na spontanie.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
tylko te odciski wygladaly jakby po domu chodzil przerosniety kurczak. film dno, nim zaczelo sie cos dziac bylo mozna z 3 raz usnac, zachowanie kolesia irytujace i absolutnie bezsensowne i nie sadze ze znalazlby sie choc jeden idiota ktory w takiej sytuacji pierwsze co robi to lapie za kamere i biegnie &quot;na zywiol&quot;.
Jakbym słyszał dziennikarza ..... Wycina kontekst i dobiera ideologie(nie mówię że zła w tym wypadku)..... Nie pracujesz w prasie .... ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
&quot;Przebacz&quot; - dramat obyczajowy polskiej produkcji, nieznani aktorzy (oprocz Kownackiej), ponura, brutalna i brzydka rzeczywistosc blokowisk. Calkiem ciekawa historia choc film nieco schematyczny ale moim zdaniem warto obejrzec.

&quot;Anioly i demony&quot; - jesli komus przypad do gustu &#39;Kod Da Vinci&quot; to ten film musi obejrzec.

&quot;Jaskinia&quot; - podobnie jak wyzej, jesli ktos ogladal &#39;Zejscie&#39; i byl zachwycony to powinnien obejrzec, nie tak dobry ale daje rade.

&quot;Zabojczy szept&quot; - cos dla milosnikow horroru w ktorym krew nie leje sie strumieniami, czerpie duzo z klasyki (Omen) ale poziom jak dla mnie sredni z plusem.

&quot;Plan doskonaly&quot; - scenariusz napadu na bank juz sie chyba kompletnie wyczerpal i trudno wymyslec cos nowego jednak dobrze sie to oglada, ciekawe zakonczenie i naprawde niezly plan napadu.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Piła VI - generalnie kolejna część jak zabić człowieka ???? zaskakujące wątki i co istotne - to jeszcze nie koniec ???? polecam fanom tej sagi ;)
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Ja wczoraj obejrzałem &quot;Kac Vegas&quot;.Każdy a swój gust ale film kozacki.Sceny i teksty polewka;) Mało która komedia mnie rozbawia ale ta mnie rozwaliła;) POLECAM
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wczoraj miałem przyjemnośc obejrzec [Rec]2. I co mogę powiedziec o tym filmie? Chyba tylko jedno: Gorąco polecam (oczywiscie im późniejszy seans tym lepiej :]) Oczywiście najlepiej wcześniej obejrzec pierwszą częśc.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Obejrzałem te &quot; Prawo Zemsty&quot; i... nie zachwycił mnie film. W każdej &quot;pdoobno&quot; dobrej produkcji staram sie doszukiwac drugie dno tu także. Przy tekście gdy morderca mówił &quot; Rozniosę (wymorduję) ten cały skorumpowany światek&quot; skojarzyło mi sie z naszym PZPNem ???? . Ale do rzeczy: obsada aktorska jak najbardziej na plus . Ale jakoś nie powalił mnie realizm akcji , chociaż w sumie mamy 21 wiek i wszystko przed nami (chociaż oby nie ). Chwała, dla twórców , że chcieli zrobic cos świeżego a nie odgrzewac stare tematy, lecz jak wymieniłem wyżej co za dużo to nie zdrowo do , któregoś momentu wierzyłem w to , że takie coś czemu nie może sie zdarzyc. Nawet spodobało mi sie jak spotkali sie w tunelu z tym gościem co znał morderce. Celowo nie sypie nazwiskami czy imionami żeby nie psuc zabawy. Ale wmiarę upływu czasu zdałem sobie sprawe, że film owszem z pomysłem i niezły ale do rangi bardzo dobre w moim odczuciu napewno sie nie zmieści.
 
G 0

gangster

Użytkownik
Witam.
Ja z mojej strony to mogę polecić film &quot;Narzeczony mimo woli&quot; Widziałem go już kilka krotnie a nadal rozbawia mnie ten film.
Gorąco polecam do oglądania tym którzy go jeszcze nie oglądali.
Ocena 10/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom