>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kaizen - Piramida Zysków

1 3

___108

Użytkownik
Witam...

Rok temu skończyłem z typowaniem na rzecz rozwijania biznesu, była to dobra decyzja ponieważ mimo młodego wieku zbliżam się do samodzielności...

Jakiś czas temu przeglądając internet wpadłem na pewną książkę właśnie dotyczącą Filozofii Kaizen. Jest to książka mówiąca o tym że jeżeli dążymy do jakiegoś konkretnego celu musimy robić to powoli...

&quot;Na Palcach. Bez gwałtownych ruchów. Spokojnie i delikatnie zadbaj o to, by żyć w wymarzonym świecie&quot;

Powiem wam że książka przekłada się na życie osobiste... Ale także przełożyła się na podejście do tematu jakim są Zakłady bukmacherskie.

Chciałbym wam przedstawić strategię pewnego człowieka który widać ma głowę na karku i wie jak postępować z bukmacherem.

Jest to Projekt &quot;Piramida Zysków&quot;

– 1 miesiąc 100 zł
– 2 miesiąc 200 zł
– 3 miesiąc 400 zł
– 4 miesiąc 800 zł
– 5 miesiąc 1600 zł
– 6 miesiąc 3200 zł
– 7 miesiąc 6400 zł
– 8 miesiąc 12800 zł
– 9 miesiąc 25600 zł
– 10 miesiąc 51200 zł
– 11 miesiąc 102 400 zł
– 12 miesiąc 204 800 zł

Zakładając że miesięcznie będziemy w stanie podwoić swój kapitał początkowy jesteśmy w stanie po 12 miesiącach osiągnąć naprawdę ładną kwotę. Oczywiście możemy zmieniać nasze podejście do stawki wybierając np 10, 20 czy 50 zł na kapitał początkowy. Najważniejsze w tym systemie jest to aby śpieszyć się powoli...

Drugą z wielu ważnych spraw w tym systemie jest Stawkowanie.

Grając kursem 2.00 jesteśmy w stanie zakończyć system po 12 typach, ale jak wiemy, nie zawsze udaje się znaleźć lub trafić własnie w taki kurs 2.00
Możemy oczywiście próbować AKO... 2 typy dające kurs 2.00 co także jest fajną sprawą
Kolejnym fajnym typowaniem jest Typowanie kursu około 1.35
Np... 100 zł x 1,35 daje nam 135 zł
135 zł x 1,35 daje nam 182,25 zł
182, 25 x 1,35 daje nam 246,03 zł

Jak widzimy po 3 pojedynczych kuponach jesteśmy aż 146,03 zł do przodu!!!
Ale z założonych 12 typów robi ich się o wiele więcej...

Dlatego w tym momencie ważnym elementem jest gra &quot;Insurance&quot;

Polega ona na tym że w momencie wygrania dwukrotności naszego kapitału odkładamy pieniądze na zabezpieczenie w przypadku nie trafienia naszego kuponu. Przykład:

Gram za 100 zł kursem 2.00 &gt; wygrywam 200 zł i nie przechodzę do następnego Progu który zakłada że zaczynam grę za 200 zł by osiągnąć 400 zł a odkładam z zarobionych 200 zł &gt; 100 zł i zaczynam na nowo grę od Progu 1 jakim jest 100 zł...

W ten sposób zabezpieczamy się przed stratą naszego kapitału i przedwczesnego zakończenia gry...
Na pierwszym miejscu stawiamy to aby nazbierać pieniądze na grę w razie porażki a następnie na dalszą grę... Tak jak w życiu, kupując samochód musi stać Cię na to by go opłacić i zatankować by móc jeździć...

Rynek u bukmacherów jest naprawde bogaty w typy... wyobraź sobie że w przeciągu miesiąca lub tygodnia jesteś w stanie wytypować jedną dwie lub trzy perełki aby podwoić swój kapitał...
Mecze live są naprawdę dobrym miejscem by odnaleźć własnie takie typy

Najważniejszą strategią jest oczywiście to by każdy nasz malutki ruch był przemyślany...
12 przemyślanych kuponów z odpowiednia strategią jest lepsze od dużej ilości typów stawianych codziennie.

Większość informacji o systemach nie są wymyślone przezemnie, pochodzą od osoby która podsunęła mi pod nos książkę Roberta Maurera - Filozofia Kaizen a następnie pokazała w jaki sposób można to przełożyć z dobrą strategią na grę u bukmachera.

Możecie potraktować to jako system, może jakieś wskazówki, ale bardzo prosił bym o soczystą krytykę z której jest się w stanie najwięcej wyciągnąć.

Powtarzam że jest to system dla cierpliwych... i jeżeli ktoś miał już do czynienia z rozwijaniem firmy lub innego biznesu powinien wiedzieć że tworzy się to wszystko strasznie powoli a czasami wymaga więcej niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić...

Pozdrawiam ????
 
firel 142

firel

Użytkownik
Gram za 100 zł kursem 2.00 &gt; wygrywam 200 zł i nie przechodzę do następnego Progu który zakłada że zaczynam grę za 200 zł by osiągnąć 400 zł a odkładam z zarobionych 200 zł &gt; 100 zł i zaczynam na nowo grę od Progu 1 jakim jest 100 zł.
No okej, tylko to dość oczywista oczywistość. Grając za 100zł, potem za 200... itp. z góry jesteśmy skazani na porażkę.
 
1 3

___108

Użytkownik
Oczywiście że jesteśmy skazani na porażkę, ale tylko wtedy gdy nie stosujemy sie do gry insirance. Warunkami tego sposobu gry jest to by grać rozsądnie by nasze typy były jak najbardziej trafne, to jest oczywiste ze wybierając złe typy nie posuwamy sie do przodu a wręcz jest na odwrót, dlatego tak jak wspomnialem, jest to system do wylapywania perełek przez nas wybranych a nie grania wszystkiego... dlatego jest to rozpisane na 12 miesiecy. Nikt nas przecież nie goni do tego by zrobić to jak najszybciej.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
To co opisałeś jest na stronie Perkuna(Typowanie-Strategia-Technika) Projekt&quot;Piramida Zysków&quot; i jest bardziej dokładnie rozpisane. Wystarczy sobie w googlach wpisać. Mam wrażenie że sam tego nie wymyśliłeś tylko większość jak nie wszystko to ściąga od Perkuna ????
 
1 3

___108

Użytkownik
Jezeli jeszcze raz przeczytasz zauwazysz ze &quot;jest to zaczerpniete od pewnego autora ktory ma glowe na karku&quot; strategia gry takze jest systemem. Pochwalam Perkuna za to co wymyslil i opieram sie na jego pomyslach by przedstawic ciekawa strategie gry. Gry z wykorzystaniem kursow 1.35. Ile musielibysmy sie naprodukowac by tworzyc kupony z kursem 5.6 tak jak opisal to perkun na swojej stronie?

Kupony z kursem 5,6 ciezko strasznie jest trafic, latwiej wylapywac 1.35 i grac z INSURANCE niz rozkladac nasze pieniadze na to by tworzyc przy tych systemach dodatkowa progresje.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Wystarczyło dodać że pomysł pochodzi od Perkuna i tyle. Tak z szacunku dla jego pracy. Jak chcesz tak zrobisz.Już nie przeszkadzam ????
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
A co, jeśli nie trafiamy pierwszego kuponu za 100 zł ? Nasz &quot;insurance&quot; szlag trafia ????
 
picca 32

picca

Użytkownik
Poczytałem - najbardziej podoba mi się progresywna gra na dokładny wynik drużyny.
Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o lotto na bet365...
Co to jest numer bonus ball? Czy padnie po prostu ta liczba?
Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej o loteriach oferowanych do gry u tego bukmachera?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o lotto na bet365...
Co to jest numer bonus ball? Czy padnie po prostu ta liczba?
Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej o loteriach oferowanych do gry u tego bukmachera?
Najlepiej wpisz do wyszukiwarki nazwy interesujących Cię gier i poczytaj ich zasady.
W tym dziale o Systemach Bukmacherskich jest wątek o grach losowych:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/system-na-lotto-49-a-50396.html
a BB (bonus ball) to liczba dodatkowa.
Zajrzyj także na multipasko - specjalistyczne forum o grach losowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W teorii założenie bardzo piękne, ale w realizacji niezwykle trudne.
Życzę Ci powodzenia w każdym razie, na pewno tym sposobem masz większe szanse na osiągnięcie finansowego celu niż w przypadku grania w lotka.
Ogólnie to ten &quot;system&quot; wcale nie jest odkrywczy, a rzekłbym nawet, że błahy w swojej prostocie. ;)
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
A co, jeśli nie trafiamy pierwszego kuponu za 100 zł ? Nasz &quot;insurance&quot; szlag trafia ????
A czy ten system nakazuje grac od razu za 100zl?
W moim odczuciu jest to lepsze zarzadzanie kapitalem niz gra progresja lub plaska stawka w pierwszym przypadku trzeba miec ogromny budzet w drugim ogromna wiedze i szczescie.
 
J 24

jobdzik

Użytkownik
Grając po kursie 1.35 musisz trafić 3 spotkania żeby odrobić stratę z jednej porażki. Kurs 1.35 nie równa się pewniak.
Dziś np. Milan - Bologna 0:1 kurs na Milan 1.45
Doklepując do twojej strategii (SYSTEM to za duże słowo) jakiś rozsądny bankroll managment możesz liczyć na jakiś tam zysk. Niestety muszę rozwiać też twoje całoroczne mrzonki. Po 8 miesiącu przy założeniu, że to wszystko pójdzie po twojej myśli żaden buk nie przyjmie takich stawek na single.
Mam jeszcze pytanie: Dlaczego akurat 12 zdarzeń a nie np. 5 czy 70? Czy to może jest minimum 12? O co z tym chodzi?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jest to Projekt &quot;Piramida Zysków&quot;
– 1 miesiąc 100 zł
– 2 miesiąc 200 zł
– 3 miesiąc 400 zł
– 4 miesiąc 800 zł
– 5 miesiąc 1600 zł
– 6 miesiąc 3200 zł
– 7 miesiąc 6400 zł
– 8 miesiąc 12800 zł
– 9 miesiąc 25600 zł
– 10 miesiąc 51200 zł
– 11 miesiąc 102 400 zł
– 12 miesiąc 204 800 zł
Grając kursem 2.00 jesteśmy w stanie zakończyć system po 12 typach
Teoretyzując i odchodząc od założeń tej metody, to gdybyś nie odkładał z tej hipotetycznej początkowej wygranej 100*@2.0=200 jej stawki początkowej 100zł i na 2. kroku plus kolejnych grał all in, to system zakończyłby się po 11. trafionych pod rząd typach z @2, bowiem 2^11=2048*100=204 800
A prawdopodobieństwo serii kolejnych 11 trafień @2.0 - choć wielce nikłe - jest przecież znacznie większe, niż seria takich 12 trafień.
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Nie wierze w to że ktoś dalby rade zagrać all in na jedenastym poziomie nawet jak Jobdzik napisał nikt by tego nie przyjął,nawet odkładając zabezpieczenie ciężko byłoby zagrać za taką sumę.
Ta metoda zarządzania kapitałem i system ediego progresji z przerzutka mi najbardziej pasuje i zakładając spokojną grę i szukanie kilku-kilkunastu perełek w miesiącu może okazać się skuteczne w podwajaniu zysku.
Sam to spróbuje sprawdzić.
Tylko jaki kurs najlepiej przyjąć 1.35 - 2 -3 czy 5.6????????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tak sobie czytam ten temat, kolega wyżej dobrze napisał. W teorii łatwo jest powiedzieć że gramy va banque na tym 11-tym poziomie. Grywałem kiedyś progresją i mogę powiedzieć że ja bym nie zagrał ???? Tu bardziej chodzi o psychikę, w zwykłej progresji na n-tym etapie grasz za powiedzmy 3000 żeby zarobić początkowe 30 zł, wtedy różne myśli nachodzą. Polecam poczytać temat wyżej wrzucony przez ediego, grałem tą progresją i była to najlepsza dla mnie metoda ze wszystkich rodzajów progresji. A trafienie 12 typów pod rząd z takim kursem to zapomnij autorze tematu. Nie chcę zniechęcać ale nie pamiętam nawet czy widziałem kiedyś kogoś kto tak trafił, to i tak więcej w tym szczęścia niż rozumu ????
Sam gram już ładnych parę lat, kiedyś kiedyś jak jeszcze bawiłem się w zapisywanie każdego typu, miałem chyba najdłuższą serię 8 czy 9 z rzędu, a też gram single w okolicach 1.90-2.00. Niemniej powodzenia, spróbuj tak pograć i koniecznie załóż o tym temat ;)
 
Do góry Bottom