>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze adwentowe 2020

K 1,8K

Karolllo

Użytkownik
Na haslo GWIAZDKA w Totolotku 10PLN niby od jutra ale juz dzisiaj wchodzi kod oraz jutro jesli ktos gra w punkcie stacjonarnym dostanie na karte 10zl na haslo gwiazdka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wygrał ktoś w tej loterii Forbet?
w 3 losowaniach 3 x wygrywała Maria G ze Skarżyska i jakiś Łukasz z Mielca
Moim zdaniem to szwindel i ustawione wszystko.

Co losowanie miałem prawie 400 losów i nic nie trafiłem, nie chodzi w sumie już o mnie ale o to jawne oszustwo.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Zglosilem sie do tego, ale nawet nie sledzilem, bo malo tam gram. Na ta chwile mam liczbe losow " Losowanie główne: 2337 " wiec 400 to malutko. Wlasnie skoro wygrala tam jedna osoba to moze byc prawda, skoro gra grubo to i szanse wieksze. Jakby byla ustawka to by wygrywal za kazdym razem inny slup i jeszcze by podkreslali, ze mial malo losow, ze kazdy ma szanse.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ja też mam prawie 2000, były 4 losowania więc 400 x 4

na fejsbuku też już w komentarzach pisali z Mielca ze nie znaja takiej osoby a małe miasteckzo
 
B 482

bmoran

Użytkownik
No, ale kto gra za duze stawki to niebardzo jest zainteresowany poznaniem innych graczy, bo i po co? Poza tym miejsce zamieszkania do grania niebardzo ma wiele wspolnego. Ten doktor co kilka milionow wygral jest z Tczewa, czyli plus minus blizniacze miasto bo tez 60 000 ludzi. Tylko co z tego? Ja nie znam z widzenia polowy ludzi z mojego bloku i dobrze sie z tym czuje.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Czekałem na ostatni dzień i nie wpłacałem wcześniej. Myślałem, że chociaż jedna z tych dennych firm da jakis bonus od wpłaty. ja pieprzę jakich my czasów doczekaliśmy. To jest takie ścierwo że to się w głowie nie mieści. Zazdroszczę tym co grają mimo zakazów u zagranicznych i mają wszystko gdzieś. Ja postanowiłem nie ryzykować i nie śmiecić sobie na koncie, a portfeli internetowych nie mam. No nic. Wesołych Świąt wszystkim :)
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
W betfan 100% od depozytu do 200, ale powodzenia z tymi warunkami obrotu 🙃 całość obróć po 2.50 i dostaniesz bonus 100%, który musisz obrócić 3-krotnie po kursie min. 3.00
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
I tak lepsze warunki niż w Forbet i Totalbet. Bo możesz zagrać single. W dwóch wymienionych na początku firmach chcą przeważnie ako złożone z 3 bądź 4 wydarzeń. Wiadomo, że takie pewniaczki po kursie 1,30 dorzucone w liczbie 3 bądź 4 zawsze wjebią kupon i któryś nie wejdzie. Tu można zagrać dwa razy po stówce jakiś remis bądź over i tyle. Warunki słabe, ale nie bardzo slabe.
 
Do góry Bottom