>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalendarze adwetowe u bukmacherów 2021

Status
Zamknięty.
K 57,7K

kossma

Użytkownik
Trochę stypa z tymi kalendarzami jak na 24.12. Myślałem że będzie jakaś petarda bonusowa a tutaj w zwykłe dni były lepsze bonusy jak dziś ;)
Żeby 24 Xll dawać promocję której formuła powtarza się wielokrotnie chyba u wszystkich bukmacherów w ciągu roku trzeba sobie zadrwić. Taką ofertę przedstawił np. Noblebet. Porażka!
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Mam nadzieję, choć pewnie płonną, że za rok dadzą sobie z tymi kalendarzami spokój :sneaky:
Najlepsze z promocjie to były jednak, gra BEZ PODATKU PRZY 3 ZAKŁADACH NA KUPONIE ! :eek:
Gdzie taki totalbet ma taką promocje cały rok i to na lepszych warunkach.
Gdyby każdy miał takie podejście jak Superbet, było by w czym wybierać.

Wesołych świat
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Forbet wprowadził od dzisiaj do sylwestra 7 dni promocji, czyli właściwie kontynuację kalendarza. Dzisiaj akurat nic specjalnego bo promocja na wirtualne bez podatku, ale może jeszcze czymś zaskoczą
 
J 500

jusxxm

Użytkownik
W Betcris dziś jeszcze promka 😉

Dodatkowy dzień w Kalendarzu Adwentowym? W Betcris mówimy „bardzo proszę”! Przed nami solidna dawka koszykarskich wrażeń, której z pewnością dostarczą nam dzisiejsze starcia w NBA! Pierwsze spotkanie już o 18, więc nie trzeba zarywać nocy, żeby na żywo śledzić rozgrywki najlepszej ligi na świecie! Nie moglibyśmy przejść wobec tych wydarzeń obojętnie, dlatego przygotowaliśmy dla naszych graczy świąteczną ofertę promocyjną, w której gwarantujemy zwrot 50 PLN w formie freebetu za nietrafiony kupon!

Pzbuk na dziś

❄ Zapisz się do promocji.

❄ Zgarnij darmowy zakład 5 zł ze Sklepu Gracza za jedyne 10000 punktów!

❄ Wykorzystaj go na dowolny kupon wielokrotny z kursem każdego zdarzenia min. 1.4.
 
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Według mnie konkurs na najbardziej żenujący kalendarz wygrywa Forbet. Nawet nowe buki się troszkę wysiliły no ale mistrzowie promocji z Forbet co drugi dzień to samo o grze bez podatku. Nie wiem kto tam siedzi w marketingu i jakim cudem takie nic utrzymuje się na naszym rynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom