>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kalkulatory do progresji

P 0

przybitek

Użytkownik
Witam,
Zająłem się ostatnio dla swoich potrzeb tworzeniem kilku kalkulatorów do progresji ???? Wiem jednak, że celem wszystkich jest ogranie bukmacherów więc się nimi z wami podzielę. Każdy kalkulator znajduje się na kolejnych arkuszach. Nic nie wpisujemy i nie zmieniamy w tabelkach. To co możemy zmieniać jest na prawo. Gdy ktoś dokona jakichś ciekawych odkryć i ładny układ miłe by było podzielenie się tu na forum. A oto link : Klik
Komentarze mile widziane.
Znajdujące się tam kalkulatory:
- progresja fibonacciego - podajemy stawkę początkową i kurs - mamy podane już wszystko (kolejne stawki, wygrane, wydatki, zysk, zysk %) na 20 stopni progresji + wykresy do 10 stopnia,
- progresja zmienny zysk - podajemy stawkę początkową i kurs i mnożnik stawki - mamy podane już wszystko (kolejne stawki, wygrane, wydatki, zysk, zysk %) na 20 stopni progresji + wykresy do 10 stopnia,
- progresja stały zysk i kurs - podajemy zysk na dzień jaki chcemy mieć i kurs za jaki chcemy grać - mamy podane już wszystko (stawki, wygrane, wydatki, zysk, zysk %) na 20 stopni progresji + wykresy do 10 stopnia,
- progresja stały zysk - podajemy stawkę początkową i mnożnik stawki i zysk na dzień jaki chcemy mieć - mamy podane już wszystko (kolejne stawki, kursy, wygrane, wydatki, zysk, zysk %) na 20 stopni progresji + wykresy do 10 stopnia,
- progresja stały zysk % - podajemy ile % wpłaconego kapitału chcemy zarobić stawkę początkową i mnożnik stawki - mamy podane już wszystko (kolejne stawki, kurs, wygrane, wydatki, zysk, zysk %) na 20 stopni progresji + wykresy do 10 stopnia,
- progresja ustalone wydatki - podajemy ile chcemy aby wynosiła suma wydatów stawkę początkową i mnożnik stawki - mamy podane już wszystko (kolejne stawki, kurs, wygrane, wydatki, zysk, zysk %) na 20 stopni progresji + wykresy do 10 stopnia,
 
L 0

l4nce

Użytkownik
Czesc
Swietana robota Przybitek troche sie musiales napracować i dzieki Ci wielkie za to że się dzielisz tym z nami. Prawde mowiac nawet nie wiedzialem, że jest tyle różnych progresji, Dzieki ładnej grafice i tabelom wszystko można pieknie wyczytać. ✅
 
P 0

przybitek

Użytkownik
Czesc
Swietana robota Przybitek troche sie musiales napracować i dzieki Ci wielkie za to że się dzielisz tym z nami. Prawde mowiac nawet nie wiedzialem, że jest tyle różnych progresji, Dzieki ładnej grafice i tabelom wszystko można pieknie wyczytać. ✅
Czy ja wiem czy aż tyle ???? Po prostu troszkę je modyfikowałem, robiłem to do czego były mi potrzebne. ???? Jak ktoś chce jeszcze jakieś to mogę spróbować zrobić ???? Może dzięki tym kalkulatorom zmniejszy się ilość tematów &quot;NOWA PROGRESJA!&quot; bo ktoś zmienił mnożnik albo coś innego.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Perfekcyjnie zrobiony, nie ma się do czego przyczepić, i do tego bardzo czytelny :spokodfhgfh: Wielkie dzięki :-D
 
Z 26

zenekk1

Użytkownik
Czy ma ktoś jeszcze ten kalkulator? albo jakiś na stały zysk(stawka początkowa, kurs i stały zysk np 10 zł). Dzięki pozdrawiam
 
Do góry Bottom