>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

new_season 2

new_season

Użytkownik
Czy jest jakaś możliwość zwiększenia globalnego limitu wypłat kartą w bankomacie, czy jeśli dotarłem do limitu 0,00 PLN to po prostu muszę odczekać aż wróci do normy i dopiero wtedy będę mógł wypłacić zaoszczędzone na koncie MB środki?
Nie chodzi mi o dzienny limit wypłat (ten lekko ponad 1000), ale o limit wypłat ogólnie w przeciągu określonego czasu (zdaje się, że albo 30 albo 90 dni).
 
theluk 3,1K

theluk

Użytkownik
How can I increase my limits?
You can increase your limits by verifying one of the following things:
1) Your bank account 2) Your address 3) Your credit/debit card Verification can be done by different options available. Please go to your Skrill (Moneybookers) account and click on “View limits” in order to see and increase your account limits.

Jeśli już przeprowadziłeś te wszystkie formy weryfikacji dające zwiększenie limitów, to zostaje jeden &quot;myk&quot; , mi się udało zwiększyć limity o 40k, a stało się to w ten sposób, że zweryfikowałem 2 swoje konta bankowe, czyli jeśli masz przykładowo konta w mbank i inteligo, weryfikujesz je oba i dostajesz za to 40k + 40k limitu.

Jeśli w ten sposób uzyskany już dość spory limit to dla ciebie wciąż mało to pozostaje zgłosić się do programu skrill vip, tam nie ma już żadnych limitów i swoją droga sam się nad tym zastanawiam,bo to niby nic nie kosztuje.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
wrzucam tu
Jeśli ktoś na mb po zalogowaniu zobaczy na ekranie

nie odpowiadajcie na to i nic nie klikajcie, oszuści próbuja sie podszywać pod MB, wykraść dane i potem kase.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Czy jest jakaś możliwość zwiększenia globalnego limitu wypłat kartą w bankomacie, czy jeśli dotarłem do limitu 0,00 PLN to po prostu muszę odczekać aż wróci do normy i dopiero wtedy będę mógł wypłacić zaoszczędzone na koncie MB środki?
Nie chodzi mi o dzienny limit wypłat (ten lekko ponad 1000), ale o limit wypłat ogólnie w przeciągu określonego czasu (zdaje się, że albo 30 albo 90 dni).
Jak masz zweryfikowane konto wszystkimi metodami to musisz czekać, stopniowo będą odblokowywane kolejne transakcje jakie robiłeś 3 miesiące temu.
Ale poradziłbym napisać do MB z opisem sytuacji, jak konto masz na maksa zweryfikowane, wszystko ok, nie kombinujesz na koncie to bardzo dużą szansa że dostaniesz konto VIP, wówczas &#39;żegnajcie limity&#39; ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Czy jest jakaś możliwość zwiększenia globalnego limitu wypłat kartą w bankomacie, czy jeśli dotarłem do limitu 0,00 PLN to po prostu muszę odczekać aż wróci do normy i dopiero wtedy będę mógł wypłacić zaoszczędzone na koncie MB środki?

Nie chodzi mi o dzienny limit wypłat (ten lekko ponad 1000), ale o limit wypłat ogólnie w przeciągu określonego czasu (zdaje się, że albo 30 albo 90 dni).
można napisać do mb, by zwiększyli limit, ponieważ obecny nie wystarcza.
najlepiej tu pisać [email protected]

nie dostaniesz vipa, ale limit zwiększą.
 
J 0

jureczek

Użytkownik
Witam... mam problem... ładnych parę lat temu temu grałem w bet-at-home bwin i teraz nie pamiętam danych żadnych do tych buków a chciałbym spróbować postawić trochę w bet365 czytając forum ma chyba najlepszą ofertę i zdecydowałem założyć konto i wpłacić pieniądze do tego buka..... chciałem założyć kartę moneybookers ale z tego co tu czytam to nie zdąże założyć konta przed euro a o tą imprezę do grania mi chodziło i mam pytanie jaką inną metodę płatności można uznać za w miarę bezpieczną? western bet365 nie obsługuje to czy jedynie kartą debetową wpłatę i wypłatę czy też może inną opcję? i jakie opłaty przy karcie debetowej przy wypłacie i innej możliwości?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kasę możesz wpłacić nawet i na poczcie wypełniając bloczek do przelewu. Potem przy ewentualnej wygranej wypłacisz sobie na konto bankowe i będzie git. Ewentualnie wczęsniej zacznij weryfikację konta MB.
Co do danych BAH i Bwin. Jak masz dostęp do skrzynki pocztowej na które zakładałeś dane to i te konta odzyskasz. Tylko będziesz musiał się skontaktować z supportem.
 
J 0

jureczek

Użytkownik
jesli bede wyplacac karta MB z buka to wplate jakim sposobem innym niz przez MB do buka mozna ? kombinuje gdyz nie zdaze sie zarejestrowac w sprawie konta MB przed euro.....
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
jesli bede wyplacac karta MB z buka to wplate jakim sposobem innym niz przez MB do buka mozna ? kombinuje gdyz nie zdaze sie zarejestrowac w sprawie konta MB przed euro.....
Przcież w każdym buku masz kilka opcji depozytów. Przelew bankowy, portfele internetowe, itp... a reszty części twojego pytania nie rozumiem ???? . Jeżeli chodzi Ci o wypłatę na kartę moneybookers to będziesz musiał zrobić depozyt tą kartą zanim będziesz mógł dokonać wypłaty
 
Do góry Bottom