>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

wielktriada 4

wielktriada

Użytkownik
Dzisiaj dostałem e-mail, że nieudana wypłata została anulowana. Środki wróciły na moje konto. Przez ten czas zjadłem trochę nerwów ale naszczęście sprawa została rozwiązana.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Koleżka złożył wniosek o karte po jakimś tygodniu od wysłania otrzymał kartę. Od przysłania karty moneło już dwa tygodnie a pinu nie ma. Czy powinien napisać do supportu co z kartą czy w panelu karta skrill na mb kliknąć przypomnij pin??
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Koleżka złożył wniosek o karte po jakimś tygodniu od wysłania otrzymał kartę. Od przysłania karty moneło już dwa tygodnie a pinu nie ma. Czy powinien napisać do supportu co z kartą czy w panelu karta skrill na mb kliknąć przypomnij pin??
Jak dasz przypomnij pin to wyslą Ci nowy pin pocztą, proponuje napisac do nich co jest grane pin powinnien dojsc max do tyg po karcie
Dzisiaj dostałem e-mail, że nieudana wypłata została anulowana. Środki wróciły na moje konto. Przez ten czas zjadłem trochę nerwów ale naszczęście sprawa została rozwiązana.
I gitara.. ???? Tak że jak ktoś ma podobny problem to czekać na rozwiązanie, nie ma co się denerwowac bo skrill od kiedy zmienił szate graficzną spadł na psy, kontakt z supportem jest naprawdę bardzo Ciężki, a na odpowiedź trzeba czekać nawet ponad 7 dni.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Wpisalem dziś 3 razy omyłkowo błędny pin i karta oczywiście zablokowana. Do supportujuz napisałem niepewnie nie otrzymam szybko odpowiedzi. Ma ktoś ppodobnie doświadczenie w podobnych sprawie??
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Dzisiaj dostałem e-mail, że nieudana wypłata została anulowana. Środki wróciły na moje konto. Przez ten czas zjadłem trochę nerwów ale naszczęście sprawa została rozwiązana.
a pisalem Ci juz na samym poczatku , ze tak bedzie a panika jest nie potrzebna
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Okej, mam nowe info. Wróciłem z bankomatu Euronet na stacji BP - wersja bez zasuwy/podajnika ale z wypluwaniem banknotów do kieszeni - jeśli to ma znaczenie.
Pin seryjny wbiłem, zmieniłem na nowy pin (nieodpłatnie) i wyrzuciło kartę i wydrukowało potwierdzenie. Włożyłem kartę, podałem swój nowy pin i dokonałem wypłaty 800pln. Pobrano prowizję za wypłatę 7zł z groszami.
Jutro spróbuję dokonać jakieś drobnej transakcji w sklepie spożywczym np w Żabce za pomocą terminala.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
ja ostatnio sie pomylilem i wpisywalem pin z innej karty na karte MB, od tamtej pory nie kozystalem, czy ktos wie co teraz?? to znaczy czy jest zablokowana, czy jak ??
 
astorre 64

astorre

Użytkownik
Czy po zweryfikowaniu konta bankowego i zwiększenie limitu Skrill udostępnia bankom jakies wiadomosci na temat stanu konta lub w ogole w jakis sposób wspołdziała z bankiem? Interesuje mnie dlaczego poprzez weryfikacje konta zwiekszaja limit i co z tego wynika jakie informacja wtedy Skrill udostępnia bankom. Pozdrawiam Astorre great tennis &quot; tiper &quot;
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Czy po zweryfikowaniu konta bankowego i zwiększenie limitu Skrill udostępnia bankom jakies wiadomosci na temat stanu konta lub w ogole w jakis sposób wspołdziała z bankiem? Interesuje mnie dlaczego poprzez weryfikacje konta zwiekszaja limit i co z tego wynika jakie informacja wtedy Skrill udostępnia bankom. Pozdrawiam Astorre great tennis &quot; tiper &quot;
Weryfikujesz swoje konto w MB , dodajesz swoje konto bankowe, kartę kredytową i stajesz się wiarygodny więc zwiększa się Twój limit.
Skrill nie udostępnia danych bankom , przeczytałeś regulamin Skrilla??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
astorre 64

astorre

Użytkownik
Dzięki, a wiesz może jak się to ma z wypłatami w polskich bankomatach ? Czy bank może wezwać w celu wyjasnienia np wypłat z jego bankomatu kartą Skrill ? Czy zalezy to od ilosci wypłat kartą ? Pozdrawiam i dzięki
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Dzięki, a wiesz może jak się to ma z wypłatami w polskich bankomatach ? Czy bank może wezwać w celu wyjasnienia np wypłat z jego bankomatu kartą Skrill ? Czy zalezy to od ilosci wypłat kartą ? Pozdrawiam i dzięki
Banku nie interesuje jaką kartą wypłacasz szajs z bankomatu . Wypłacasz tyle ile potrzebujesz. Karta Skrilla to jest MasterCard międzynarodowy i każdy kto ma taką kartę może wypłacać w dowolnym bankomacie.
Bank tylko zarabia na prowizjach pobieranych z wybranej kwoty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy po zweryfikowaniu konta bankowego i zwiększenie limitu Skrill udostępnia bankom jakies wiadomosci na temat stanu konta lub w ogole w jakis sposób wspołdziała z bankiem? Interesuje mnie dlaczego poprzez weryfikacje konta zwiekszaja limit i co z tego wynika jakie informacja wtedy Skrill udostępnia bankom. Pozdrawiam Astorre great tennis &quot; tiper &quot;

Skrill zwiększa limit konta poprzez weryfikację aby zapobiegać praniu brudnych pieniędzy i różnego rodzaju oszustwom. Weryfikując rachunek bankowy potwierdzasz że jesteś jego wlascicielem konta i wszystkie transakcje wpłaty/wypłaty przelewy są powiązane konkretnie z twoją osobą. Żadne informacje nie są udostępniane jakimkolwiek bankom, to dwie różne odległe od siebie instytucje nie mające ze sobą jakichkolwiek powiązań.

Jak dla mnie twoje pytanie jest co najmniej dziwne,nie widzę w nim żadnej logiki.

Weryfikacja rachunku bankowego jest po to żeby skrill wiedział komu przesyła pieniądze i czy trafią one na pewno do właściwej osoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom