>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W marcu moja karta traci ważność, czy prześlą mi sami nową kartę ? I co jak w pewnym momencie będę miał dwie karty obie będą ważne ? czy może ta stara od razu staje się nie aktywna jak dostane nową.
Podobnie jak odbywa się to w innych bankach, otrzymujesz nową kartę gdy ją aktywujesz to stara automatycznie traci ważnośc i nie możesz jej używać.
Pozdrawiam.
 
H 15

haj5

Użytkownik
wie ktoś czy jest opcja zmiana pinu w bankomacie milenium ? bo próbowałem wczoraj i prawie zablokowałem kartę..
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
zamówiłem sobie po 1,5 roku drugi raz kartę i po 10 dniach przyszedł najpierw pin. to dziwne. przyjdzie na dniach karta, czy to jakiś błąd i skontaktować się z nimi?
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Skoro osobno wysyłają kartę oraz pin, to logiczne, że może się zdarzyć, że szybciej dojdzie pin niż karta. Poczekaj jeszcze kilka dni na kartę, jak nie przyjdzie, to wtedy to zgłoś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macieksokol 1,5K

macieksokol

Użytkownik
Mam problem z kartą Skrilla, a mianowicie chciałem dziś wypłacić kwotę z bankomatu, po czym transakcja została odrzucona i kaski nie wypłaciłem. Mimo to wnioskowana kwota zeszła z konta Skrilla. Miał ktoś już może podobną sytuację ? Co w takim momencie robić ? Czy kasa wróci na konto w najbliższych dniach ?

e: sprawa wyjaśniona mailowo w ciągu 30 min ✅✅✅
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
dostaniesz z automatu z takim samym numerem jedynie data waznosci i CVV2 bedzie inny.
No nie jestem pewien czy z automatu tą kartę dostanę. Dostałem od nich taką wiadomość.

Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

Informujemy, że Pana karta Skrill jest ważna do końca marca. Nowa karta nie zostanie wysłana do Pana, ale zaraz po utarciu ważności będzie dostępna opcja zamówienia nowej karty. Każda nowa karta kosztuje 10 EUR.

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę w tej kwestii.

Z poważaniem,
Hristo
Еkipa Skrill

swoją drogą ostatnio przez e-mail nie idzie się z nimi dogadać w języku polskim prawie wcale nie odpisują.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ostatnimi dniami różnie to jest - raz działa, raz nie. Warto wtedy spróbować wejść na stronę z innego połączenia internetowego, u mnie pomogło.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Staram sie wchodzic zarowno z opery jak i chrome czy explorera , niestety od blisko 90minut bezskutecznie
Internet zrestartowalem takze dwukrotnie , zmian niestety nie przynioslo i wciaz nie moge wejsc na strone skill
Nie mówię o innej przeglądarce tylko o innym połączeniu internetowym. Tzn. inna sieć WiFi jeśli mowa o internecie bezprzewodowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Problem w tym ze nie dosc ze mi strona skrill wogole nie wchodzi to jeszcze probujac dokonac depozytu na bukmachera niestety nie przekierowuje mnie do skrilla podczas procesu wpłaty , czy jest na to jakaś rada ?
 
Do góry Bottom