>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

jozzy22 571,2K

jozzy22

Użytkownik
Opłata za kartę jest odnotowana w historii transakcji? Ma ona jakąś konkretną nazwę?
Jest odnotowana w historii. U mnie jest pod nazwą: Prowizja za wniosek
z tym,że ja zamawiałem pierwszy raz.Jesli jest to kontynuacja to może mieć inną nazwę
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Mnie najbardziej denerwują limity na karcie skrill, tylko 5 transakcji na 24h co jest zbyt mało według mnie. Trzeba pamiętać co o której godzinie się kupowało poprzedniego dnia aby wiedzieć ile transakcji na daną chwilę możemy dokonać. Mogliby znieść te ograniczenia.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Kiedy dostaliście nową karte gdy stara traciła ważność? Moja jest ważna do maja i jak na razie nic nie dostałem. W historii ostatnich transkacji też nie ma żadnego pobrania za nową karte.

EDIT:
Doczytałem i rozumiem, że teraz jest tak, że czekasz aż Twojej karcie skończy się ważność i wtedy możesz sobie zamówić nową na stronie skrilla?
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie płacenia za zwykłe zakupy w sklepach lub płatnościach w internecie,działa bez zarzutu karta?
Jakby ktoś mógł odpowiedzieć to z góry dziękuję
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie płacenia za zwykłe zakupy w sklepach lub płatnościach w internecie,działa bez zarzutu karta?
Jakby ktoś mógł odpowiedzieć to z góry dziękuję
W sklepach bez problemu, jeżeli chodzi o płatność kartą w sklepach internetowych to zdarzają się kwiatki, jeżeli sklep jest obsługiwany przez przelewy24 to płatność kartą nie przechodzi ;/ wyrzuca błąd
 
P 195

porugalia

Użytkownik
Panowie jak to jest? Jeśli dziś wyrabiam kartę to potrącą mi tylko 10€ czy 20€? Bo coś mi się obiło o uszy,że biorą jedno 10€ za wyrobienie i drugie 10€ jako opłata roczna...jak to ostatecznie jest? ;)
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Nie wiem czy takie pytanie już padło ale: Powiedzmy, że chcę zablokować kartę bo rezygnuję/nie będę używał/zgubiłem uradli itp. Czy wtedy zwracają część pobranej opłaty rocznej za kartę?
 
K 102

kristo45

Użytkownik
I jeszcze druga sprawa (w oczekiwaniu na odp. na pierwsze pytanie): Prowizje od wypłat i przelewów.
Czytałem w tym wątku, że można wyjmować mniejsze sumy u sprzedawców (do 200zł)
Albo większe w kasynie i nie będzie pobrana prowizja 1,8 Euro.
Pytanie: Powiedzmy, że chciałbym wyjąć 400zł. Czy po ponownym włożeniu karty można wziąć drugie 200zł czy trzeba iść do innego sprzedawcy?
W sumie to prowizje na które tu klika osób narzekało można ominąć (te dotyczące przelewu na konto bankowe również). Po wypłaceniu w kasynie lub jakimś sklepie można dać gotówkę znajomemu i zrobi przelew.
Choć w przypadku przelewu to jest chyba ktrótsza droga, bo zwykły przelew chyba jest bez prowizji.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
I jeszcze druga sprawa (w oczekiwaniu na odp. na pierwsze pytanie): Prowizje od wypłat i przelewów.
Czytałem w tym wątku, że można wyjmować mniejsze sumy u sprzedawców (do 200zł)
Albo większe w kasynie i nie będzie pobrana prowizja 1,8 Euro.
Pytanie: Powiedzmy, że chciałbym wyjąć 400zł. Czy po ponownym włożeniu karty można wziąć drugie 200zł czy trzeba iść do innego sprzedawcy?
W sumie to prowizje na które tu klika osób narzekało można ominąć (te dotyczące przelewu na konto bankowe również). Po wypłaceniu w kasynie lub jakimś sklepie można dać gotówkę znajomemu i zrobi przelew.
Choć w przypadku przelewu to jest chyba ktrótsza droga, bo zwykły przelew chyba jest bez prowizji.
Jakich sprzedawców masz na myśli?
Za każdą wypłatę ze swojego konta Skrill zawsze jest pobierana prowizja.
Wybierzesz 400 zł plus prowizja i możesz jeszcze raz wybrać 200 plus prowizja. Limit masz do 1000 zł z wypłat u sprzedawców pewnie chodzi o bankomaty.
Przelew na swój rachunek bankowy to już prowizja chyba 17 zł.
 
Do góry Bottom