>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

snajper 322

snajper

Forum VIP
Witam, ta sprawa z 32 zł prowizji przy wypłacie tysiaka skłoniła mnie aby zadać następujące pytanie, Na stronie mb jest napisane że wypłacaj z ponad 1 miliona bankomatów na świecie i prowizja ryczałt 1,8 eur czyli +/- 8zł, zatem czy mógłby ktoś przedstwić liste bankomatów przy których wypłata obciążona jest jedynie taką prowizją a nie jak w przypadku kolegi wyżej że zapłacił 4 razy tyle niż powinien ? byłbym wdzięczny pozdrawiam.
Jezeli sie nie myle to prawie w kazdym banku pobierana jest jakas prowizja od wyplaty jezeli nie wyplacasz karta tego banku
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Nie dotyczy Euronetów - mowie o kartach z banku np Mbank czy ING ! Mbank ba bezplatne wyplaty w Euronecie, eCard, Cash4you itd. ING w Euroniecie tez za free w tych drugich nie wiem.
Zastanawiam sie wlasnie jak jest z karta MB w bankomacie Euronet
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
Nie dotyczy Euronetów - mowie o kartach z banku np Mbank czy ING ! Mbank ba bezplatne wyplaty w Euronecie, eCard, Cash4you itd. ING w Euroniecie tez za free w tych drugich nie wiem.

Zastanawiam sie wlasnie jak jest z karta MB w bankomacie Euronet

podbijam ktoś kto posiada karte i wypłacał juz w kilku rodzajach bankomatów mógłby sie tutaj podzielić informacjami jak to jest w których bankomatach rzeczywista prowizja bedzie wynosić tyle ile mb deklarowało czyli 1,8 euro, pozdro.
 
P 1

premi

Użytkownik
W bankomatach w których jest jest logo mastercard powinno wynosić tyle co deklaruje mb. Ja płaciłem kartą przez neta i w sklepie i pobierało dokładnie tyle ile miałem do zapłacenia.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
jeśli chcecie uniknąć opłat z wiązanych z wypłatą z bankomatu, to przy płaceniu w sklepie poproście o wypłacenie gotówki w kasie. Kwota jaką możecie wypłacić to maksymalnie 200 zł. Jednak dla większości to powinno starczyć na drobne wydatki, a w większości miejsc raczej sie już używa karty do normalnego płacenia, jeśli chodzi o większe kwoty. Tu macie listę takich miejsc http://www.mastercard.com/plp/gateway.html. W dużych miastach znalezienie takiego punktu to nie problem, a w niedługim czasie raczej ich ilość się z wielokrotni.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jezeli sie nie myle to prawie w kazdym banku pobierana jest jakas prowizja od wyplaty jezeli nie wyplacasz karta tego banku
Zgadza się ale jest to max 5-10zł (BZ WBK pobiera prowizję w wysokości 5zł jeśli wypłacasz kasę z innego bankomatu niż ich), a nie 32zł tak jak pobrało koledze. Dziwna sprawa, naprawdę...
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
jeśli chcecie uniknąć opłat z wiązanych z wypłatą z bankomatu, to przy płaceniu w sklepie poproście o wypłacenie gotówki w kasie. Kwota jaką możecie wypłacić to maksymalnie 200 zł. Jednak dla większości to powinno starczyć na drobne wydatki, a w większości miejsc raczej sie już używa karty do normalnego płacenia, jeśli chodzi o większe kwoty. Tu macie listę takich miejsc http://www.mastercard.com/plp/gateway.html. W dużych miastach znalezienie takiego punktu to nie problem, a w niedługim czasie raczej ich ilość się z wielokrotni.

czyli ze jak chce sobie wyplacic gotoweczke do 200 zl podejsc do kasy i powiedziec w sklepie ze chce 200 zl ? A ona sciaga mi to z karty ? I idac 40 minut pozniej do innego sklepu moge zrobic to samo ? I cala taka operacja wychodzi za free ?
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Panowie, gdzie najlepiej w jakim bankomacie zmienic PIN ? ING nie ukazal mi takiej opcji, Eronet tez nie, PKO niestety ale tez nie.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja tam się jeszcze zastanawiam jakiego rodzaju jest ta karta, bo w regulaminie napisane jest:

Twoja Karta Moneybookers nie jest kartą kredytową ani debetową.
1.To jaka ta karta jest? ????
2.No i czy tą kartą można płacić wszędzie w internecie w sklepach które akceptują płatności MasterCard?

BTW ciekawe ile poczekam na kartę, skoro weryfikację zakończyłem dwa dni temu i w tedy też wypełniłem wniosek o kartę. ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ja tam się jeszcze zastanawiam jakiego rodzaju jest ta karta, bo w regulaminie napisane jest:

1.To jaka ta karta jest? ????
2.No i czy tą kartą można płacić wszędzie w internecie w sklepach które akceptują płatności MasterCard?
BTW ciekawe ile poczekam na kartę, skoro weryfikację zakończyłem dwa dni temu i w tedy też wypełniłem wniosek o kartę. ;)
1. Przedpłacona
2. Na 99% tak
 
N 3

navson

Użytkownik
w środe 20.01 dostałem e-mail, że została wysłana (z tydzień wcześniej wypełniłem wniosek o nadanie karty). Dzisiaj rano znalazłem w skrzynce, czyli musiała dojść wczoraj. Ale jeszcze czekam na PIN
 
Do góry Bottom