>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

Q 16

qzdee

Użytkownik
mam takie pytanie odnosnie oplaty co rocznej 10e , juz mam ponad rok karte i z polotra miesiaca temu przyszedl mi mail ze pobiora odemnie 10e oplaty rocznej jesli bede mial srodki na karcie , mialem kilka krotnie srodki i nie pobrali czym to ejst spowodowane , moze nie chca juz oplaty?;p
 
K 0

krytycznymokie

Użytkownik
Myślicie, że będzie wyglądała podejrzanie sytuacja, kiedy co miesiąca ktoś wypłaca 3-5 tys. zł z bankomatu (przychodząc i pobierając za każdym razem 1000 zł w odstępach kilku dni). Mówimy tu oczywiście o karcie MB
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
Chciałbym kupić TV w sklepie korzystając z karty Moneybookers. Cena Tv to 3500zł, rozumiem że bez żadnych kłopotów dokonam zapłaty, gdyż dzienny limit wynosi 1000 euro?
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
Myślicie, że będzie wyglądała podejrzanie sytuacja, kiedy co miesiąca ktoś wypłaca 3-5 tys. zł z bankomatu (przychodząc i pobierając za każdym razem 1000 zł w odstępach kilku dni). Mówimy tu oczywiście o karcie MB
Podejrzanie to wyglądałoby gdyby ktoś przelewał sobie kase na konto z bukmachera tak co tydzien po 1000zl i sobie ją wybierał. Wtedy w miesiącu by mu wyszło jakieś 4 tys zł, a w roku ponad 40 tys zł. Wydaję mi się że w takiej sytuacji pewna instytucja mogłaby się zainteresować daną osobą i jego przelewami ???? Jeśli ktoś natomiast będzie sobie wybierał taką kase jak wspomniałeś przez MB to raczej nikt się nie przyczepi.
Zresztą sam nie wiem bo jeszcze nie mam konta na MB, dopiero chcę założyć ???? , wydaje się że jest ono bardziej bezpieczniejsze przy wyższych przelewach niż normalne konto w banku. Tak przynajmniej tutaj piszą.
 
K 0

karzele

Użytkownik
Czy - w Obecnej Sytuacji -nie polecacie wykonywania przelewów z konta Moneybookers na konto w &quot;polskim&quot; banku (banku zarejestrowanym w Polsce)?
Czy - zamiast tego - lepiej wybrać kasę z bankomatu w Polsce posługując się kartą Moneybookers?
Albo dokonać zakupu w sklepie w Polsce, posługując się kartą Moneybookers?
Czy to zależy od kwoty - im wyższa kwota, tym bardziej trzeba się pilnować?
To pytanie jest o tyle groteskowe - że przecież wcześniej z tego samego &quot;polskiego&quot; banku realizowałem przelew na moje konto w Moneybookers - a teraz zastanawiam się, czy &quot;droga powrotna&quot; niczym nie grozi?
A najśmieszniejsze w tym jest to, że kwota &quot;powracająca&quot; (ta którą zamierzam przelać) z konta Moneybookers do banku jest niższa niż &quot;kwota wychodząca&quot; stamtąd wcześniej.
A tak zupełnie szczerze - to rozchodzi się o pieniążki rzędu 200 zł ????
PS: Ale jednak - jak teraz patrzę na swoim koncie w banku to przelew szedł na DIALCOM24 SP. Z O.O - więc nie bezpośrednio na Moneybookers.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Czy - w Obecnej Sytuacji -nie polecacie wykonywania przelewów z konta Moneybookers na konto w &quot;polskim&quot; banku (banku zarejestrowanym w Polsce)?

Czy - zamiast tego - lepiej wybrać kasę z bankomatu w Polsce posługując się kartą Moneybookers?

Albo dokonać zakupu w sklepie w Polsce, posługując się kartą Moneybookers?

Czy to zależy od kwoty - im wyższa kwota, tym bardziej trzeba się pilnować?

To pytanie jest o tyle groteskowe - że przecież wcześniej z tego samego &quot;polskiego&quot; banku realizowałem przelew na moje konto w Moneybookers - a teraz zastanawiam się, czy &quot;droga powrotna&quot; niczym nie grozi?

A najśmieszniejsze w tym jest to, że kwota &quot;powracająca&quot; (ta którą zamierzam przelać) z konta Moneybookers do banku jest niższa niż &quot;kwota wychodząca&quot; stamtąd wcześniej.

A tak zupełnie szczerze - to rozchodzi się o pieniążki rzędu 200 zł ????

PS: Ale jednak - jak teraz patrzę na swoim koncie w banku to przelew szedł na DIALCOM24 SP. Z O.O - więc nie bezpośrednio na Moneybookers.
Ad. 1: Nie widzę powodów, dla których miałbym nie polecać.

Ad. 2: Jeśli Ci się to opłaci, to lepiej.

Ad. 3: Wątpię, aby ktoś zainteresował się małymi kwotami. A jeśli już to nie bank.

200zł? Ślij na konto :grin:
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Sprawa wyglada tak: mieszkam obecnie w Holandii i mam karte MB w zlotowkach. Czy moglbym ta karta wyplacac kase w bankomacie na terenie Holandii zeby przewalutowalo mi na euro i z bankomatu wyskoczyly eurasy? Jezeli tak to wysoki jest koszt takiego przewalutowania przy wyplacie z bankomatu? Jak ktos &#39;testowal&#39; to prosze o odpowiedz
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
przelewałem dotąd z Pekao na Moneybookers i transakcja szła kilka sekund. Teraz od tygodnia przelew z niedzieli doszedł w poniedziałek, a dzisiejszy jeszcze nie doszedł, piszą zMB abym sprawdził jutro bo nie mają potwierdzenia wysłanie pieniędzy
Pytanie czy ktoś ma podobnie, czy coś sie zmieniło.
Chodzi o Bank Pek ao , (money ma opcje przelewu internetowego natychmiast, wcześniej ok ale teraz nie dochodzi ) Posprawdzajcie please, może małe kwoty tak aby zobaczyć jak to u innych funkcjonuje.
 
777 28

777

Użytkownik
Wiecie może ile trwa ta weryfikacja ktora niby miała trwac od 24 do 48 h? Mam od kilku lat w pelni zweryfikowane konto ale przy zamawianiu karty musialem kolejny raz wyslac skan dowodu, zrobiłem to w piatek - dzis jest czwartek i nic. Dodatkowo napisalem do nich ticket w poniedzialek i żadnej odpowiedzi do dziś... co się z nimi dzieje wie ktoś????
 
777 28

777

Użytkownik
Aha czyli jednak sporo trzeba czekac ja dziś juz 6ty dzien na weryfikacje czekam wiec pewnie terminy sie wydluzyly... ehh
Dizeki za info
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Mam problem. Dostałem kartę, dostałem PIN lecz nie mogę się za nic rozczytać z niego, przypuszczam jaki jest mój PIN ale przecież nie będę ryzykował przy bankomacie... Poprosiłem MB o powtórne wysłanie PIN&#39;u lecz niestety nie wysłali mi ( miało dojść po 7 dniach a w piątek minął 9 ) Co w takim sytuacji mam zrobić? Bardzo proszę o pomoc
 
M 1

michalpop18

Użytkownik
W takiej sytuacji pozostaje Ci jeszcze poczekać ten tydzień. Ewentualnie napisać maila przez konto mb z zapytaniem, czy aby na pewno wysłali Ci list z kodem pin. Pamiętajcie o tym, że każdy mail wysłany do nich &quot;czeka w kolejce&quot; tzn. jeśli wysłaliście w poniedziałek a do środy nie doszła do Was odpowiedź i znowu wyślecie mail to lądujecie na końcu kolejki do odpowiedzi. Ot tak błędne koło, jednak chroni ich przed spamowaniem. Mam jeszcze jedną pozytywną wiadomość, zauważyłem dopiero dziś, że limit wypłaty z bankomatu został zwiększony dwukrotnie.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
W takiej sytuacji pozostaje Ci jeszcze poczekać ten tydzień. Ewentualnie napisać maila przez konto mb z zapytaniem, czy aby na pewno wysłali Ci list z kodem pin. Pamiętajcie o tym, że każdy mail wysłany do nich &quot;czeka w kolejce&quot; tzn. jeśli wysłaliście w poniedziałek a do środy nie doszła do Was odpowiedź i znowu wyślecie mail to lądujecie na końcu kolejki do odpowiedzi. Ot tak błędne koło, jednak chroni ich przed spamowaniem. Mam jeszcze jedną pozytywną wiadomość, zauważyłem dopiero dziś, że limit wypłaty z bankomatu został zwiększony dwukrotnie.
U mnie limit bez zmian Limit wypłat z bankomatów: PLN 1083.12
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
dokladnie tak jak kolega pisze limit zwiekszyl sie dwukronie ostatnio wyplacalem to byl ponad 500 a teraz spojrzalem i jes ponad 1000. Jednak raczej statusu vip nie mam. Wiec zapwene zwiekszaja tym z wiekszymi obrotatmi
 
R 0

radek1r31

Użytkownik
Czy ktoś z was dokonał likwidacji limitów,czy ktoś ma informację dotyczące okoliczności zniesienia limitów? czy można je zlikwidować całkowicie za pomocą domniemanego konta VIP? Mam do przelania kwoty rzędu 60 tys tygodniowo, jak sami wiecie limity ograniczają się do kwoty 80 tys. w żaden sposób mnie to nei urządza.mam do nich zadzwonić czy będzie to bezcelowe,piszę to bo być może ktoś z was ma doświadczenia tego typu.
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Czy ktoś z was dokonał likwidacji limitów,czy ktoś ma informację dotyczące okoliczności zniesienia limitów? czy można je zlikwidować całkowicie za pomocą domniemanego konta VIP? Mam do przelania kwoty rzędu 60 tys tygodniowo, jak sami wiecie limity ograniczają się do kwoty 80 tys. w żaden sposób mnie to nei urządza.mam do nich zadzwonić czy będzie to bezcelowe,piszę to bo być może ktoś z was ma doświadczenia tego typu.
Spokojnie kolego jesli masz do przelanie takie sumy to chyba lepiej zadzwon i sie dowiedz z pewnego zrodla:;/:a limit na karcie zawsze byl w okolicach tysiaca zlotych,pozdro
 
Do góry Bottom