>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

E 0

element11

Użytkownik
Transakcja niekompletna, do chwili obecnej nie otrzymaliśmy potwierdzenia poprawnej wpłaty.
Opis błędu: Zapytanie autoryzacyjne niekompletne lub niepoprawne ! (err04)
czy to cos wam mowi ?
 
M 2

michup

Użytkownik
Witam. Mam pytanie odnośnie wyrobienia karty mb. Wyprowadziłem się z adresu który mam wpisany w danych konta mb. Chciałbym wyrobić kartę ale żeby przyszła ona pod mój aktualny adres. Da się tak?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam. Mam pytanie odnośnie wyrobienia karty mb. Wyprowadziłem się z adresu który mam wpisany w danych konta mb. Chciałbym wyrobić kartę ale żeby przyszła ona pod mój aktualny adres. Da się tak?
To zmień dane adresowe na aktualne. Przecież to można spokojnie zmienić (klikasz profil i edytuj adres) i wtedy przyjdzie Tobie na adres wpisany na koncie.
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
To zmień dane adresowe na aktualne. Przecież to można spokojnie zmienić (klikasz profil i edytuj adres) i wtedy przyjdzie Tobie na adres wpisany na koncie.
rzeczywiscie racja da sie bez problemu ???? Aha i pamietaj:
&quot;Może Pan/Pani zmienić swoje dane osobowe tylko raz na 3 miesiące. Ostatnio zmienił/a Pan/Pani swój adres 28 Nov 12 18:17.&quot;
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Zaloguj sie na Skrilla i wejdz w dzial Moja karta mastercard. Nastepnie masz opcje zgloszenia wydania nowej karty ! Nie przejmuj sie obecna ktora posiadasz nie zablokuja Ci ! Dopoki nie przysla tej nowej i jej nie aktywujesz ! PIN bedziesz mnial ten sam co do obecnej ! No i przy zamowieniu nowej musisz posiadac na koncie 41 zl (oplata roczna za wydanie karty)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aduss 5

aduss

Użytkownik
jeżeli kartę mb mam od 01/10 do 01/13 to znaczy, ze dzis traci waznosc i w styczniu bedzie nieaktywna? Przysylaja sami kolejna, czy trzeba samodzielnie zamawiać?
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
cztery posty wyżej nie ma odpowiedzi na moje pytanie 2 posty wyżej- Bedzie dzialala w styczniu jesli jest do 01/13? ale dzięki za pomoc Josef
 
5567 719

5567

Użytkownik
ktos wie jak wycofac wniosek o karte MB? zlozylem wniosek, ale nie chce jednak tej karty i przechodzenia przez weryfikacje, no ale kase mi pobralo za karte... mozna to jakos anulowac i odzyskac kase? nigdzie nie widze mozliwosci anulowania, no a to troche nie fair mi sie wydaje...
 
Do góry Bottom