>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Dostałem kartę MB dziś. Po jakim czasie dostanę kod pin? ;) Szybko nawet jak szło z UK, pisało, że do 14 dni ma iść.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Jeśli idziecie na jakąś impreze - lepiej zostawić zbliżeniówkę w domu ????
To prawda ale ryzyko jest nie tylko przy zbliżeniówkach. Spore ryzyko jest tez np przy karcie ktorą oferuje Moneybookers. Można nią kupować online bez podawania pinu.I nie są ty kwoty rzędu 50PLN, jedną transakcją spokojnie można wydać 500 PLN, na większą kwotę nigdy nie testowałem ale wydaje mi się ze nie ma w tej sytuacji ograniczen
I w tym momencie dochodzimy do meritum problemu, który wygląda tak - jeśli ktoś Ci zaiwani zbliżeniówkę to z powodzeniem jest w stanie wyczyścić konto do zera, a w niektórych przypadkach nawet narobić debetu. Jak? Ano właśnie dzięki transakcjom zbliżeniowym. Wystarczy, że trafi na terminal działający offline i może z powodzeniem wyczyścić konto zakupami po 50 pln. bo dopóki karta nie połączy się z bankiem online dopóty bank nie zweryfikuje ilości środków znajdujących się na koncie.
Na to są subtelniejsze sposoby.Np koleżance w Wrocławiu wyczyścili konto z 1500PLN kupując ok 1000 biletów tramwajowych. O zagubieniu karty dowiedziała się dopiero po telefonie z banku który był zdziwiony tymi transakcjami, jednak kasy nie udało się (jak na dzień dzisiejszy) odzyskac.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Po paru dniach powinieneś dostać.Ale słowo &quot;powinieneś&quot; traktuj z dystansem;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 0

dzikradzik

Użytkownik
No mnie trochę z tą kartą zaczynają wkurzac. Ponad tydzień temu złożyłem wniosek o wydanie karty, pobrali 40 zł z konta, i cisza, po tygodniu dzwonię co się dzieje a laska mi mówi że muszą zweryfikowa mój adres. Myk polega na tym że tydzień wcześniej zmieniałem miejsce zamieszkania na Szkocję, wysłałem payslipa z nowym adresem mailem, i teraz tak przy zmianie adresu payslip wystarczył natomiast do wydania karty skrill chcą papierowy dokument, którego nie posiadam, wyciągi z banku przychodzą na maila, rachunki są na właściciela mieszkania a ja już nie mam pojęcia co im wysła. Pytałem się jak to możliwe że przy zmianie danych osobowych dokument elektoniczny jest akceptowany ale już jeśli chodzi o kartę nie jest ale żadnej satysfakcjonującej mnie odpowiedzi nie usłyszałem
 
D 0

dede86

Użytkownik
Jako nowicjusz mam pytanie, mam konto na skrillu w USD, mam zamiar zamówić kartę. Wytłumaczcie proszę, czy warto brać w PLN czy w USD, jakie są różnice i na czym polegają te przewalutowania. Jestem zielony jak wspomniałem ???? Zdecydowana większość operacji będzie wykonywana w Polsce. Dzięki z góry za odpowiedź ????
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Moja ważność karty wygasa i przyszła mi informacja na e-mail ale troszkę nie rozumiem bo przyszło mi tak że jak robie to co mi każą czyli sekacja Moja Karta masterCard &quot;zarządzanie kartą&quot; i potem niby gdzie mam wprowadzić ten 4 cyfrowy kod jak mam jedynie co to opcję
Można wykonać następujące czynności, aby zarządzać swoją kartą Moneybookers MasterCard
Prośba o przypomnienie numeru PIN
Zgłoszenie zagubienia lub kradzieży karty
Prośba o wydanie karty zastępczej
Anulowanie karty
woja karta przedpłacona Moneybookers MasterCard już wkrótce straci ważność.
Ponieważ Twoja poprzednia karta nie została aktywowana, pragniemy Cię poinformować, że musisz ją najpierw aktywować jeżeli chcesz otrzymać nową kartę.
W tym celu:
Zaloguj się do swojego konta
Wejdź w sekcję „Moja karta MasterCard” i kliknij na „Zarządzanie kartą”
Wprowadź cztery ostatnie cyfry numeru swojej karty i podaj wymagane dane aby aktywować obecną kartę.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Więc nie rozumiem mam dać Prośba o wydanie karty zastępczej czy co?

Aha i czy przedłużenie i otrzymanie nowej karty kryje się z dodatkowymi kosztami 10€??
 
W 0

wysiun

Użytkownik
do mnie też dotarł taki mail, z tym że moja karta jest ważna do listopada 2014, więc nie rozumiem tego ich WKRÓTCE. Wkrótce dla nich oznacza półtora roku czy jak?
 
J 0

jarson88

Użytkownik
Ile u Was trwała weryfikacja konta, przed wydaniem karty, bo ja złożyłem wniosek o kartę 19 marca, dzisiaj jest 23 i jeszcze tego nie zweryfikowali. W mailu miałem napisane do 24h i nie wiem czy mam się niepokoić czy lada dzień wszystko zweryfikują?
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
nie przesadzaj troche to trwa, moneybookers weryfikuje jak nikt, do mnie nawet dzwonili, potem zanim karta Ci przyjdzie to troche minie
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, wpisałem 3 razy zle Pin do karty swojej, pisalem meila do MB i dostalem odpowiedz ze musze im podac swoje dane nr karty itp zeby mi odblokowali karte wyslalem to wszystko i od miesiaca cisza zero odp, karta nadal zablokowana nie wiem czy dzwonic do MasterCard w celu odblokowania czy czekac. Mial moze ktos podobny problem ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak dla mnie to jakiś błąd systemu po prostu i nie warto się tym przejmować.
Witaj Sylwester
Piszemy w nawiązaniu do naszego poprzedniego komunikatu, dotyczącego wygaśnięcia karty Moneybookers MasterCard.
Wiadomość ta została wysłana przez pomyłkę. Prosimy zlekceważyć zawartych w niej informacji.
Nie będą pobierane żadne opłaty związane z odnowieniem karty Moneybookers MasterCard. Prawidłowa data ważności jest wydrukowana na przedniej stronie karty i jest widoczna na naszej stronie internetowej.
Wkrótce przed faktyczną datą wygaśnięcia karty, poinformujemy o kolejnych krokach związanych z jej wznowieniem.
Przepraszamy za ewentualne zamieszanie.
Z pozdrowieniami,
Skrill
Panowie mam takie pytanie, wpisałem 3 razy zle Pin do karty swojej, pisalem meila do MB i dostalem odpowiedz ze musze im podac swoje dane nr karty itp zeby mi odblokowali karte wyslalem to wszystko i od miesiaca cisza zero odp, karta nadal zablokowana nie wiem czy dzwonic do MasterCard w celu odblokowania czy czekac. Mial moze ktos podobny problem ?
Kiedyś też tak miałem też czekałem dość długo na twoim miejscu bym jeszcze poczekał im się nie śpieszy. Jeżeli byś chciał szybciej odblokować to spróbuj napisać do angielskiego supportu oni działają dużo szybciej
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, wpisałem 3 razy zle Pin do karty swojej, pisalem meila do MB i dostalem odpowiedz ze musze im podac swoje dane nr karty itp zeby mi odblokowali karte wyslalem to wszystko i od miesiaca cisza zero odp, karta nadal zablokowana nie wiem czy dzwonic do MasterCard w celu odblokowania czy czekac. Mial moze ktos podobny problem ?
Najlepiej to do nich po prostu zadzwoń.
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Mam pytanie do kogoś kto używa karty MB. Wypłacanie z bankomatu to koszt koło 10 zł. tak? I z każdego bankomatu mogę w Polsce wypłacić?
 
Do góry Bottom