>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

astorre 64

astorre

Użytkownik
wypłacałem wczoraj 1000 zł z bankomatu, bankomat dał tylko 2x50 zł pobierając z konta 1000, nie wydał kwitka, bo o braku takowej mozliwosci poinformował porzed transakcją. Napisałem do Skrilla o tym incydencie i teraz pytanie : czekac az Skrill się tym zajmie ? i pieniądze wrócą na konto czy isc do banku ?
Dziękuję
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
u mnie coraz czesciej bankomat nie daje kasy i teksty typu &quot;karta niewazna&quot; , &quot;brak autoryzacji&quot; , &quot; skontaktuj sie ze swoim bankiem&quot; etc tylko tyle , ze kasa najczesciej wraca na drugi dzien na konto Skrill
u Ciebie moze byc ciekawie wydal 100pln zamiast 1000pln Ja nie mailem takiej sytuacji a wypalacam juz 4 lata, jak jutro rano nie wroci musisz interweniowac , byla jakas awaria bankomatu ??
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 20

darkness6

Użytkownik
Chciałbym zapłacić kartą skrill w sklepie internetowym kwotę około 3 tys. Czy nie będzie z tym problemów? Nie mam konta vip, tylko standardowe. Wiem, że wypłacić na własne konto lub wypłatę z bankomatu mogę zrobić maksymalnie do 1tys zł. Jednak jak to jest z zapłatą na zakupy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
Witam, mam problem z wypłatą pieniędzy ze skrill a mianowicie mam pieniądze na ich koncie ale nie moge przelać na swoje bo wyskakuje takie coś: Wypłata z konta nie powiodła się. Jeśli chodzi o weryfikacje to przy adresie jest &quot;fajeczka&quot; ale jeśli chodzi o konto bankowe to nie jest zweryfikowane mimo, że przelałem ze swojego konta tam pieniądze a mimo to nie zweryfikowali a jak chce zweryfikować swoją mastercard to wyskakuje Możesz wypłacać pieniądze jedynie za pomocą kart Visa.
Pisałem już do nich kilka emaili w ciągu ostatnich kilku dni ale bez odzewu.
Miał ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać.
 
D 0

derju

Użytkownik
Mial ktos taka sytuacje ze probuje wyplacic z bankomatu i wyskakuje &quot;komunikat brka srodkow na koncie, sprobuj wyplacic mnjejsza kwote&quot; sprobowalem 20zl i ten sam komunikat, srodki na koncie sa, ostatnia wyplate robilem przedwczoraj wieczorem, a wiec ponad 24h temu. Limit na transakcje wychodzace tez mam taki ze moge spokojnie wyplacac. Myslalem ze konto zablokowane np. Ale transakcje moge robic. Wiec nie wiem o co chodzi?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
że przelałem ze swojego konta tam pieniądze a mimo to nie zweryfikowali a jak chce zweryfikować swoją mastercard to wyskakuje Możesz wypłacać pieniądze jedynie za pomocą kart Visa.
Pisałem już do nich kilka emaili w ciągu ostatnich kilku dni ale bez odzewu.
Miał ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać.
W jakim sensie przelałeś pieniądze ze swojego konta ? Masz na myśli to że dokonałeś wpłaty przez ich stronę ? Podejrzewam że wpłacałeś przez p24 a żeby zweryfikować konto bankowe musisz wysłać normalny przelew ze swojego konta który idzie 2-3 dni. Wpłata przez p24 a zwykły przelew bankowy na ich konto to nie jest to samo. Przez p24 nie wpłacasz bezpośrednio ze swojego konta na ich rachunek więc nie mają możliwosci zweryfikowania twoich danych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bombelkszo 49

bombelkszo

Użytkownik
W jakim sensie przelałeś pieniądze ze swojego konta ? Masz na myśli to że dokonałeś wpłaty przez ich stronę ? Podejrzewam że wpłacałeś przez p24 a żeby zweryfikować konto bankowe musisz wysłać normalny przelew ze swojego konta który idzie 2-3 dni. Wpłata przez p24 a zwykły przelew bankowy na ich konto to nie jest to samo. Przez p24 nie wpłacasz bezpośrednio ze swojego konta na ich rachunek więc nie mają możliwosci zweryfikowania twoich danych.
Dzięki za odpowiedź, w sumie to tak jak piszesz przelałem przez p24, więc przeleje normalnie na ich konto, zobaczymy co będzie
 
T 307

tomekk25

Użytkownik
Panowie mam taki problem. Chcialem zmienc PIN i wydawalo mi sie ze zrobilem to dobrze. Po czym chcialem wyplacic kase i wpisalem ten nowy PIN i wyskoczylo mi, ze PIN jest błędny. Wpisywalem 3x i zablokowalo, potem wpisalem ten stary z MB i tez sie nie dalo. Jak teraz karte odblokowac?
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Na stronie przez formularz możesz zgłosić taką sytuację albo mailem ale już nie pamiętam adresu. Napisz i czekaj cierpliwie na odpowiedź, pewnie z jakiś tydzień.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Napisz i czekaj cierpliwie na odpowiedź, pewnie z jakiś tydzień.
no niekoniecznie, parę dni temu miałem problem, napisałem maila do supportu i po 3godzinach miałem bardzo dokładną odpowiedź.
Pisałem na tego maila: [email protected]
pees - pisałem w ojczystym języku i w takim dostałem odpowiedź
pozdro!
 
K 13

kostek88

Użytkownik
To albo miałeś szczęście albo coś w tych kwestiach ruszyło do przodu. Ja w grudniu czekałem około tygodnia na odpowiedź.
 
C 15

chuli

Użytkownik
Ma ktos karte Skrill i bylby sklonny , lub sprobowalby mi odpowiedziec na pytanie.
Czy pin jest wysylany poczta , jest inna mozliwosc otrzymania w szybszym terminie?Karte dostalem kilka miesiecy temu i niedawno aktywowalem.
Przyszedl mi mail , ze karte aktywowano , jednak nie mam tego nieszczesnego pinu. Wczesniej karty nie aktywowalem , bo nie byla mi zasadniczo potrzebna a nie wiedzialem , ze potem znow trzeba czekac .Wysla maila , ze wysylaja pin ? Czy moze im sie przypomniec wszak karte moglem aktywowac kilka miesiecy temu czego nie zrobilem?
Jeszcze mam pytanie jak jest z wyplata na inny rachunek bankowy ? Sa jakies problemy czy nie ma , mam konto zweryfikowane poprzez przelanie pieniedzy , listy z karta itp
Pozdrawiam i licze na odpowiedz
 
Do góry Bottom