>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ma ktos karte Skrill i bylby sklonny , lub sprobowalby mi odpowiedziec na pytanie.
Czy pin jest wysylany poczta , jest inna mozliwosc otrzymania w szybszym terminie?Karte dostalem kilka miesiecy temu i niedawno aktywowalem.
Przyszedl mi mail , ze karte aktywowano , jednak nie mam tego nieszczesnego pinu. Wczesniej karty nie aktywowalem , bo nie byla mi zasadniczo potrzebna a nie wiedzialem , ze potem znow trzeba czekac .Wysla maila , ze wysylaja pin ? Czy moze im sie przypomniec wszak karte moglem aktywowac kilka miesiecy temu czego nie zrobilem?
Jeszcze mam pytanie jak jest z wyplata na inny rachunek bankowy ? Sa jakies problemy czy nie ma , mam konto zweryfikowane poprzez przelanie pieniedzy , listy z karta itp
Pozdrawiam i licze na odpowiedz
No tak pin jest wysyłany pocztą. Musisz dać przypomnienie pinu przyjdzie Ci list pocztą, innego sposobu nie ma. Chociaz mozesz pokombinowac i powinno wypalic a mianowicie idz do bankomatu wklep 3 razy zły pin. Zablokują Ci kartę. Piszesz do nich że zapomniałes pinu i do 2 tyg czasami szybciej powinni przysłać meilem przypomnienie pinu. Jeżeli chodzi o wypłate na rachunek bankowy to o jakie problemy Ci chodzi bo nie rozumiem pytania. Masz pieniądze wypłacasz, wysyłają ze swojego konta na twoje i cała filozofia gdzie tu maja lub mogą być jakiekolwiek problemy ?
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Witam. Ja mam taki problem. Wystąpiłem o kartę i czekam na nią obecnie. Na stronie mam taki komunikat: Karta Skrill jest powiązana ze środkami zgromadzonymi na Twoim koncie Skrill: PLN 0.00
I teraz moje pytanie: dlaczego 0 zl jak na Skrillu mam obecnie 20 złotych?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam. Ja mam taki problem. Wystąpiłem o kartę i czekam na nią obecnie. Na stronie mam taki komunikat: Karta Skrill jest powiązana ze środkami zgromadzonymi na Twoim koncie Skrill: PLN 0.00
I teraz moje pytanie: dlaczego 0 zl jak na Skrillu mam obecnie 20 złotych?
nie masz 0 masz -20zł. Karta kosztuje 10 euro. Jezeli miałes na koncie 20zł i przetworzyli wniosek 20zł odjeli i zostało -20. Teraz jak wpłacisz jakas kwote to znów bedziesz miał kwote-20zł. Karta nie jest darmowa. Tak że weź to pod uwagę przy wpłacie i nie pytaj dlaczego wzieło Ci jeszcze 20zł
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
A czy to jest tak duzy problem zeby forum zasmiecac. Wez kolego sprawdz sobie historie dokladnie. Przelicz wszystko jeszcze raz i spróbuj sam znalexc rozwiazanie
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
siemka,
wystąpił u mnie nieoczekiwany problem, strasznie głupi błąd zrobiłem.
Podałem trzykrotnie błędny PIN do karty (jest bardzo podobny do PINu innej),
wynikający z faktu, iż z 1,5 miesiąca jej nie używałem...
wiecie coś o zmianie PIN online? Wiem, że po zalogowaniu się można skorzystać z opcji &quot;przypomnij PIN&quot; ale wysyłają go pocztą i idzie ok 7 dni...
nie ma opcji by to załatwić online czy telefonicznie przez sms?
Dodzwonić się nie mogę, na maila wiadomo, trzeba czekać...
dodam, że tydzień oczekiwania jest mi nie na rękę ;)
pozdro
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Zadzwoń i popros o polski support, pracuje tam babeczka co gada po naszemu. Powiedz, ze wpisales 3 razy zly pin i popros o odblokowanie. Pani zweryfikuje cie i prawdopodobnie będziesz musial nadac nowy pin.

Mialem taka sama sytuacje dawno temu i szybko wszystko zalatwilem. Z tym, ze ja mam konto vip, ale mysle ze ci sie uda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Zadzwoń i popros o polski support, pracuje tam babeczka co gada po naszemu. Powiedz, ze wpisales 3 razy zly pin i popros o odblokowanie. Pani zweryfikuje cie i prawdopodobnie będziesz musial nadac nowy pin.

Mialem taka sama sytuacje dawno temu i szybko wszystko zalatwilem. Z tym, ze ja mam konto vip, ale mysle ze ci sie uda.
aha, no właśnie ????
będę dzwonił, dzisiaj nie mogłem się dobić :]
dzięki za info!

pzdr.
 
B 15

bakcyl

Użytkownik
Termin dostarczenia karty uplynal wczoraj, pisalem do nich meila, ale na odpowiedz sobie jeszcze poczekam :d
Mieliscie duze poslizgi z dostarczeniem karty?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
siemka,
wiecie coś o zmianie PIN online? Wiem, że po zalogowaniu się można skorzystać z opcji &quot;przypomnij PIN&quot; ale wysyłają go pocztą i idzie ok 7 dni...
nie ma opcji by to załatwić online czy telefonicznie przez sms?
I jak to teraz wygląda.Kiedyś wiem że nie było innej opcji przypomnienia pinu jak poprzez list. Odblokowali mi kartę ale pin miałem taki sam musiałem go znaleść albo sobie sam przypomnieć. Udało Ci się przypomnieć pin inaczej niż przez list?
dodam, że tydzień oczekiwania jest mi nie na rękę ;)pozdro
Tydzień? Jeżeli to załatwisz w ciągu miesiąca to będzie dobre osiągnięcie. Ja na samo odblokowanie karty czekałem około 3 tyg mimo że przez telefon dostałem informacje że do 3-5 dni odblokują. Przypomnienie pinu metodą listu i odblokowanie karty myślę że realnie może zająć nawet ponad miesiąc znając ich czas reakcji.
Termin dostarczenia karty uplynal wczoraj, pisalem do nich meila, ale na odpowiedz sobie jeszcze poczekam :d
Mieliscie duze poslizgi z dostarczeniem karty?
Poczekaj do pt. Powinno dojsc
 
mateusz190 357

mateusz190

Użytkownik
Witam,
czy ktoś mi może pomóc dlaczego nie mogę się zarejestrować na Skrillu?
Problem polega na tym, że ciągle wyskakuje mi, że podaje błędny kod pocztowy...
Napisałem do tej pseudo pomocy i po miesiącu nic dostałem odpowiedzi...
Może ktoś wie dlaczego albo co zrobić?
Z góry dzięki.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam,
czy ktoś mi może pomóc dlaczego nie mogę się zarejestrować na Skrillu?
Problem polega na tym, że ciągle wyskakuje mi, że podaje błędny kod pocztowy...
Napisałem do tej pseudo pomocy i po miesiącu nic dostałem odpowiedzi...
Może ktoś wie dlaczego albo co zrobić?
Z góry dzięki.
wpisz kod bez kreski, też tak kiedyś miałem zakładając konto :grin:
czyli np zamiast 34-137 wpisz 34137, powinno pomóc.

pzdr. i daj znać
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
I jak to teraz wygląda.Kiedyś wiem że nie było innej opcji przypomnienia pinu jak poprzez list. Odblokowali mi kartę ale pin miałem taki sam musiałem go znaleść albo sobie sam przypomnieć. Udało Ci się przypomnieć pin inaczej niż przez list?
siema,
nic się nie zmieniło w tym temacie, nadal wysyłają listem. Nie ma opcji w tym momencie, tak mi powiedziano przez telefon. Oczywiście pinu nie znalazłem.
Tydzień? Jeżeli to załatwisz w ciągu miesiąca to będzie dobre osiągnięcie. Ja na samo odblokowanie karty czekałem około 3 tyg mimo że przez telefon dostałem informacje że do 3-5 dni odblokują. Przypomnienie pinu metodą listu i odblokowanie karty myślę że realnie może zająć nawet ponad miesiąc znając ich czas reakcji.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, po aktywacji opcji &quot;przypomnij pin&quot;, dokładnie po 5 dniach list z pinem był w skrzynce. Oczywiście od razu sobie przypomniałem patrząc na niego, że to stary pin :]
W ogóle z tego co czytam to sodoma i gomora z tym skrillem, a ja w od nowego roku,
kontaktowałem się z nimi mailem 3 razy i za każdym razem odpowiedź na maila miałem po kilku godzinach. A teraz jeszcze pin załatwiony w 5 dni, kwestia farta, czy o co kaman? ????
pozdro.

soz za post pod postem, nie zwróciłem uwagi :/
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam,
czy ktoś mi może pomóc dlaczego nie mogę się zarejestrować na Skrillu?
Problem polega na tym, że ciągle wyskakuje mi, że podaje błędny kod pocztowy...
Napisałem do tej pseudo pomocy i po miesiącu nic dostałem odpowiedzi...
Może ktoś wie dlaczego albo co zrobić?
Z góry dzięki.
Hehe to żeś sie naczekał. Naprawdę tak trudno było na to wpaść ?. Masakra...
Jak wyżej zamiast 55-444 wpisz 55444. ????
 
B 15

bakcyl

Użytkownik
Miał ktoś z Was taka sytuacje ze karta skrill poprostu nie przyszla? Jest juz prawie tydzien po terminie, pisałem do nich maila, ale nie spiesza sie z odpowiedzia ????
 
Do góry Bottom