>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

P 24

pytamboniewiem

Użytkownik
Zabezpiecznie ze strony skrilla, jesli nie jestes vipem bodajze od silver wzwyz to masz ograniczenie nie tylko dziennych wydatkow do okreslenoej kwoty ale takze do 5(PIĘCIU) płatności kartą w okresie 24h.
 
M 0

maly111

Użytkownik
A ten kod do karty dostanę też pocztą ? czy od razu będzie dołączony do tego listu na który będę trochę czekał ?
Dzięki za odpowiedź ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
polega na tym że niestety machnąłem się w adresie i chyba już mocno po fakcie (wysyłce).
Pytanie jak się machnełeś ? Jeżeli machnełeś się w numerze mieszkania lub wogóle nie daleś numeru mieszkania to powinno dojść bez problemu. To oczywiście zależy od inteligencji listonosza ale z reguły listonosz wie komu dostarcza listy i nawet jak pomylisz numer to powinnien się zorientować. Jeżeli dałeś zupełnie inny adres to szukaj wiatru w polu.
 
kraysky 0

kraysky

Użytkownik
Witam. Mam pytanie, otóż otrzymałem juz karte Skrill. Wczoraj kupiłem przedmiot przez Allegro, i wybralem platnosc kartą. Wpisałem wszystkie dane, na allegro wyskoczył komunikat żeby oczekiwac na przesyłke i, ze pieniądze wysłano. A na Skrillu w historii transakcji nie ma, że te pieniądze zostały wysłane. I mam teraz jakby dwa salda. Po odjęciu kwoty zakupu i druga na dole (początkową przed zakupem) ze znakiem zapytania. Po najechaniu myszką na ten znak zapytania wyskakuje napis, że to są moje środki wyłączając zakupy poprzez Karte AmsterCard, które jeszcze nie zostaly sfinalizowane.
Moze Mi ktos to wytlumaczyc? Czy pieniądze zostaly wyslane?
Prosze o szybka odpowiedź. Z góry dzięki.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Szanowni użytkownicy wypłacaliście może dzisiaj kasę kartą?Bo właśnie przed chwilą próbowałem wypłacić z 2 różnych bankomatów i zastałem komunikat,że transakcja nie może zostać zrealizowana.Ktoś miał podobny problem?
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Szanowni użytkownicy wypłacaliście może dzisiaj kasę kartą?Bo właśnie przed chwilą próbowałem wypłacić z 2 różnych bankomatów i zastałem komunikat,że transakcja nie może zostać zrealizowana.Ktoś miał podobny problem?
Dzisiaj wypłacałem o 7:30 - bez problemu kasa poszła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja natomiast mam pytanie troszke innego typu. W maju br. kończy mi się ważność karty Moneybookers (teraz Skrill), czy Skrill się do mnie odezwie i zaproponuje nową kartę czy sam mam się zgłosić z tym do supportu Skrilla ?
Nowa karta będzie dokladnie taka sama. Jedynie kod CVV i data ważnosci będzie inna. Karta sama przyjdzie dopuki nie przyjdzie mozesz używac starej.
 
kulasekfcb 3

kulasekfcb

Użytkownik
Szanowni użytkownicy wypłacaliście może dzisiaj kasę kartą?Bo właśnie przed chwilą próbowałem wypłacić z 2 różnych bankomatów i zastałem komunikat,że transakcja nie może zostać zrealizowana.Ktoś miał podobny problem?
Próbowałem wypłacic dziś (pierwszy swój raz) w bankomatach bzwbk oraz pko i również mam taki problem, czy ktoś wie o co z tym chodzi? Pozdrawiam.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Próbowałem wypłacic dziś (pierwszy swój raz) w bankomatach bzwbk oraz pko i również mam taki problem, czy ktoś wie o co z tym chodzi? Pozdrawiam.
Pobrało kasę z konta? Zapewne problemy techniczne, czasem tak bywa
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Próbowałem wypłacic dziś (pierwszy swój raz) w bankomatach bzwbk oraz pko i również mam taki problem, czy ktoś wie o co z tym chodzi? Pozdrawiam.
przeczytaj ten watek to zobaczysz ile ja mam takich akcji, najczesciej kaska wraca na drugi dzien chyba ,ze nieudana wyplate zrobisz w sobote

ostatnio jest jednak wiekszy problem z bankomatem Euronetu , wczesniej dostawalem komunikat &quot;Karta Niewazna&quot; i kasa byla na drugi dzien, od niedawna a zdarzylo sie to po raz drugi jest komuikat &quot;Twoj Bank odmowil wyplaty&quot; i kasy na drugi dzien nie ma, raz czekalem 5 dni teraz nie wiem ile poczekam , wyplate robilem wczoraj, kasa nie wrocila do tej pory
 
A 0

alessadnro_dk

Użytkownik
Chłopaki mam jedno pytanie związane z limitami Skrill:
Jeżeli aktualnie mam &quot;limit na transakcje wychodzące 4200 w ciągu 90 dni&quot; i &quot;pozostało 2200 zł&quot;.
To co w praktyce mam rozumieć pod pojęciem &quot;90 dni&quot;? Chodzi mi o to od kiedy jest liczone te 90 dni i kiedy mi się owy limit odnowi? Skąd mam wiedzieć czy nowy limit pojawi mi się za 10 dni czy może za 2 miesiące?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dostalem karte bardzo szybko , czekam tylko na pin. Pyttanie jak mam ją DODAC? do konta skrill wpisuje wszystko oraz 3 ostatnie? cyfry z odwrotu karty i wyskakuje napis &quot; nie mozesz dodac karty skrill do swojego konta &quot;

o co b i co robic?
 
Do góry Bottom