>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
WYpłata kartą skrill jakiej kasy jest bezpieczna??
jest szansa zeby jakis brytyjski urzad sie przywalil??
Nie wypłacisz tą kartą więcej niż 1000zł dziennie chyba że masz status VIP. Jeżeli pytasz o kwotę bezpieczną to wypłaty to pytanie jest bez sensu możesz wypłacić tyle ile masz na koncie uwzględniając dzienny limit wypłat.
Jezeli chodzi o brytyjski urząd to służby wywiadowcze są wszędzie więc niczego nie można być pewnym:;/:
A tak na powaznie to nie rozumiem tego drugiego pytania. Wyjaśnij dokładnie o jaki urząd ci chodzi, do czego miałby się przywalić i jaki miał by w tym interes.
Czy wypłata kartą z bankomatu jest powiązana z limitem na transakcje wychodzące, tzn czy wypłata kartą zmniejsza limit?
TAK
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Nie wypłacisz tą kartą więcej niż 1000zł dziennie chyba że masz status VIP. Jeżeli pytasz o kwotę bezpieczną to wypłaty to pytanie jest bez sensu możesz wypłacić tyle ile masz na koncie uwzględniając dzienny limit wypłat.

Jezeli chodzi o brytyjski urząd to służby wywiadowcze są wszędzie więc niczego nie można być pewnym:;/:



TAK
ja mam status VIP i tez wiecej jak 1000pln dziennie nie wyplace, sa rozne statusy VIP
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jako że karte posiadam relatywnie krótko to potrzebuje rady kogos z dluzszym stażem ;)

Jak wygląda sytuacja z platnoscia karta ? Są problemy ? Bo jednak limity dzienne wiele wyższe a wyciąganie po 1000 bywa męczące .
Tylko nie chce robić z siebie głupka przy zakupie tv czy latopa ????
Dodam że z wypłatami w bankomatach nie miałem większych problemów.

Z góry dzięki za odp.
 
taktyk 22

taktyk

Użytkownik
Witam małe pytanie czy będę mogł wypłacać pieniądze jeżeli złożę wniosek o kartę, jeżeli nie mam zweryfikowanego konta na skrillu oraz dowodu ? Chodzi o wypłatę kartą oczywiście.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Witam małe pytanie czy będę mogł wypłacać pieniądze jeżeli złożę wniosek o kartę, jeżeli nie mam zweryfikowanego konta na skrillu oraz dowodu ? Chodzi o wypłatę kartą oczywiście.
Żeby złożyć wniosek o kartę musisz przejść weryfikację tożsamości przy użyciu dokumentów.
i ile płaci się przy wypłacie za transakcję oraz ile rocznie ?
Wszystkie informacje na temat opłat są na stronie Skrilla.
10€ roczna opłata za kartę
1,80€ przy wypłacie z bankomatu
i za ewentualne przewalutowanie 2,99%
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Żeby złożyć wniosek o kartę musisz przejść weryfikację tożsamości przy użyciu dokumentów.


Wszystkie informacje na temat opłat są na stronie Skrilla.
10€ roczna opłata za kartę
1,80€ przy wypłacie z bankomatu
i za ewentualne przewalutowanie 2,99%
Ja nie musiałem żadnej weryfikacji przy użyciu dokumentów przechodzić,
wystarczy zweryfikować tylko adres za pomocą listu.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Faktycznie. Skrill może wymagać weryfikacji tożsamości przy użyciu dokumentów, czyli nie musi. Wiem że jednak często jest wymagana ta weryfikacja. W ciągu kilku lat używania Moneybookers oprócz weryfikacji adresu na początku byłem już 2 razy proszony o weryfikację za pomocą skanów dokumentu tożsamości, rachunków z adresem.
 
T 125

thespec

Użytkownik
1. Czy 1,8 euro to jedyna prowizja w czasie wypłaty z bankomatu? Czy płacę dodatkowo jakieś prowizje związane z danym bankomatem? Czy jest jakaś różnica, czy wypłacam 10 zł czy 200 zł, czy opłaty są takie same?
2. Czy opłata za kartę jest automatycznie pobierana z konta, czy trzeba jakoś to samemu opłacać?
Mógłby ktoś udzielić mi odpowiedzi na te pytania?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam małe pytanie czy będę mogł wypłacać pieniądze jeżeli złożę wniosek o kartę, jeżeli nie mam zweryfikowanego konta na skrillu oraz dowodu ? Chodzi o wypłatę kartą oczywiście.
Tak wystarczy weryfikacja adresu jak odbierzesz kartę to weryfikując kartę zweryfikujesz adres.
i ile płaci się przy wypłacie za transakcję oraz ile rocznie ?
ok 8zł za wypłatę a na rok 40zł za wydanie i potem utrzymanie.
1. Czy 1,8 euro to jedyna prowizja w czasie wypłaty z bankomatu? Czy płacę dodatkowo jakieś prowizje związane z danym bankomatem? Czy jest jakaś różnica, czy wypłacam 10 zł czy 200 zł, czy opłaty są takie same?
2. Czy opłata za kartę jest automatycznie pobierana z konta, czy trzeba jakoś to samemu opłacać?
Mógłby ktoś udzielić mi odpowiedzi na te pytania?
1. Zalezy w jakiej walucie masz konto. Jeżeli masz konto w innej walucie niż PLN to różnie z tymi opłatami bywa w zaleznosci od kursu danej waluty + dochodzi opłata za przewalutowanie. Jeżeli natomiast masz konto w PLN to zawsze zapłacisz 1,80 euro obojętnie czy będziesz wybierał 20zł czy 1000zł (tyle maksymalnie możesz wybrać w ciągu 24h chyba że masz konto VIP ze zwiększonym limitem wypłat)
2. Tak opłata jest pobierana automatycznie nie musisz nic samemu opłacać

Faktycznie. Skrill może wymagać weryfikacji tożsamości przy użyciu dokumentów, czyli nie musi.
Weryfikacja adresu i weryfikacja tożsamośći to nie jest to samo.
Weryfikację adresu może przejsc każdy weryfikacji tożsamości nie koniecznie.
Weryfikacja tożsamości może się odbyć w każdym momencie jednak w regulamie skrill jest napisane że zazwyczaj odbywa się ona po osiągnieciu obrotu na koncie w wysokości +/-2,500 euro (10K PLN),
zazwyczaj tak się dzieje dlatego nie którzy się dziwią że przeszedli weryfikację adresu a nie byli proszeni o weryfikację tożsamości.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
czy wypłacam 10 zł czy 200 zł,
Opłata jest jedna niezależnie od jej wysokości. Ale są limity do bodaj 1050 zł. Jeśli masz wypłacać 50 zł to lepiej coś kupić tą kartą - nie ma za to prowizji - niz tracic 8 zl na wypłacenie małej kwoty.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ktos pisal o nowoczesnych bankomatach , ale nie znalazlem tego wpisu
dzis ja probowalem nowiutki ING i &quot;operacja nie moze byc zrealizowana&quot; takze ostatnio dwie z tym samym komunikatem bankomat PKO SA (czekalem 4 dni na zwrot na Skrill)
tak mysle gdzie jest wina tego wszystkiego, karty, bankomatow czy jakichs limitow o ktorych nie wiem?
limity to odpadaja bo mialem taka sytuacje ze probowalem wyplacic 200 operacja odrzucona i za chwile z tego samego bankomatu druga proba i tym razem poszlo tak bylo i dzis z tym bankomatem ING
BTW
ciekawe jak ktos nie ma VIPa i czy placi prowizje od takich nieudanych wyplat ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Panowie , a jak sprawuję się owa karta przy płatnością kartą w sklepie?
z góry dzięki za odp
nie wiem jak u innych, ale u mnie jest tak jak przy wyplatach z bankomatow czyli czasami nie &quot;zaskakuje&quot; czesty komunikat to, ze karta niewazna, panie patrza ogladaja dziwia sie i oddaja karte, raz w aptece tak zablokowalem kolejke na ponad 10 minut, poprostu nic sie nie dzialalo i nie mogli wyjac z terminala dopoki nie pojawi sie jakikolwiek komunikat, oczywiscie kasa ze Skrilla schodzila , ale najczesciej wracala na drugi dzien

dlatego lepsze (gdy darmowe) wyplaty z bankomatow, bo w sklepach to zawsze po takich akcjach patrzyli na te karte i na klienta tak troche nieufnie

moja kaska z nieudanej wczorajszej wyplaty juz na Skrillu wiec dzis znowu walka z bankomatem. dzis wybieram nowiutki PKO BP
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ktos pisal o nowoczesnych bankomatach , ale nie znalazlem tego wpisu
dzis ja probowalem nowiutki ING i &quot;operacja nie moze byc zrealizowana&quot; takze ostatnio dwie z tym samym komunikatem bankomat PKO SA (czekalem 4 dni na zwrot na Skrill)
tak mysle gdzie jest wina tego wszystkiego, karty, bankomatow czy jakichs limitow o ktorych nie wiem?
limity to odpadaja bo mialem taka sytuacje ze probowalem wyplacic 200 operacja odrzucona i za chwile z tego samego bankomatu druga proba i tym razem poszlo tak bylo i dzis z tym bankomatem ING
BTW
ciekawe jak ktos nie ma VIPa i czy placi prowizje od takich nieudanych wyplat ?
ja myślę, że to może być wina właśnie limitów.
nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatami tą kartą, a regularnie wypłacam po 500, 1000 zł. Jedyny problem pojawił się, gdy wykorzystałem cały limit na transakcje wychodzące, wtedy większość transakcji właśnie odrzucona, zdarzało się, że czasem przyjęło, ale większość nie dało rady. Zweryfikowałem więc konto bankowe, podniosłem limit i teraz znowu wszystko jest cacy i gra gitara.
dlatego dziwią mnie bardzo te wasze problemy z wypłatami, ja nigdy takich nie miałem i nie mam do tej pory.
 
Do góry Bottom