>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
tak tylko ze...
Dzienny limit wydatków: PLN 13565.55
Dzienny limit wypłat z bankomatów: PLN 1040.32
Limit na transakcje wychodzące ?
PLN 181319.20 w ciągu 90 dni
Pozostało: PLN 161221.33
PLN 40341.00

to nie limity
ale dzis ok udane wyplaty zadnych problemow
 
firer 886

firer

Użytkownik
Również dziwią mnie twoje problemy z kartą Skrill , place nią praktycznie za wszystkie zakupy jakie robię , począwszy od rzeczy kupowanych na allegro , w restauracjach po najmniejsze zakupy w żabkach itp i nigdy nie zdarzyło mi się odrzucenie transakcji , zawsze wszystko było w porządku. Tak samo nie zdarzyło mi się nie otrzymać kasy z bankomatu.
Moze jest jakis problem z kartą ?? pomysł nad wymianą na nową
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Również dziwią mnie twoje problemy z kartą Skrill , place nią praktycznie za wszystkie zakupy jakie robię , począwszy od rzeczy kupowanych na allegro , w restauracjach po najmniejsze zakupy w żabkach itp i nigdy nie zdarzyło mi się odrzucenie transakcji , zawsze wszystko było w porządku. Tak samo nie zdarzyło mi się nie otrzymać kasy z bankomatu.
Moze jest jakis problem z kartą ?? pomysł nad wymianą na nową
Wszyscy są w szoku skąd biorą się takie problemy, jak narazie Kuerten to chyba użytkownik skrilla na specjalnych warunkach. Rozumiem jedna dwie odrzucone wypłaty w jakimś okresie czasu ale z postów które wypisuje wygląda na to że robi dziennie wypłaty, nawet kilka i co druga jest odrzucana.Na twoim miejscu jak bym miał konto w takim banku gdzie występują tak często problemy z wypłatami już dawno bym się z nim pożegnał.
Puki co jesteś jedynym takim użytkownikiem i bez obrazy ale ja w takie bajki nie wierze owszem problemy z wypłatami się zdarzają i to czasami jest wina ze strony skrilla a czasami poprostu wina bankomatu ale nie tak często jak Ty to opisujesz.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Testuje ta karte juz blisko miesiac i faktycznie zadnych problemów a wypłaty prawie codziennie.
Jedyne co zauwazylem to że limit dzienny mam ten 1000 z groszem i jak wyplacam np w pon o 14 to we wtorek o 13 wyplacic nie moge. Nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci ale zdarzylo mi sie tak 2 razy i od tego czasu zawsze staram sie odczekac te 24h.
Kuerten może faktycznie wymień na nową bo to aż zasakujące, a nie ukrywam że przed zamowieniem karty mnie troche postraszyles swoimi postami :p
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Testuje ta karte juz blisko miesiac i faktycznie zadnych problemów a wypłaty prawie codziennie.
Jedyne co zauwazylem to że limit dzienny mam ten 1000 z groszem i jak wyplacam np w pon o 14 to we wtorek o 13 wyplacic nie moge. Nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci ale zdarzylo mi sie tak 2 razy i od tego czasu zawsze staram sie odczekac te 24h.
Kuerten może faktycznie wymień na nową bo to aż zasakujące, a nie ukrywam że przed zamowieniem karty mnie troche postraszyles swoimi postami :p
No tak nie możesz bo to jest limit na pełne 24h a nie że o 23.59 wypłacisz i o 00.01 już możesz kolejną wypłatę robić.
 
S 0

spodym

Użytkownik
witam wszystkich, może ktoś zna odpowiedź jaki jest limit przelewu pomiędzy nowymi niezweryfikowanymi uzytkownikami skrill? czy jak mi przesle via skrill-skrill kolega ze 300e będzie musial przechodzić weryfikację?
 
W 0

wilczur91

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie:
Zarejestrowałem się na skrill i zamówiłem kartę - ma dojść przed 3 lipca.
Czy jeżeli otrzymam kartę, a następnie PIN, to czy od razu będę mógł wypłacać z bankomatu/płacić przez internet? Czy będę musiał dokonać jakiejś weryfikacji?
Jest to tam jakoś opisane, ale mam wątpliwości. Nie miałyby one dla mnie znaczenia gdyby nie fakt, że zrobiłem jedną niepotrzebną rzecz:
Rejestrując się podałem adres zamieszkania taki jaki mam w dowodzie (zameldowania), ale ponieważ okresowo nie przebywam w miejscu zameldowania, zmieniłem adres na koncie skrill na inny (korespondencyjny, lecz w tym samym mieście). Potem wyczytałem coś o weryfikacji tożsamości poprzez wysłanie skanu dokumentu, a w tej chwili adres podany na koncie (po zmianie) nie jest zgodny z tym na dokumentach (kolejna zmiana możliwa za 3 miesiące). Idzie z tego jakoś wybrnąć (o ile odpowiedź na pierwsze moje pytanie bedzie dla mnie korzystne, czyli, że bedę mógł wypłacać z bankomatu/płacić internetowo - bo na tym mi zależy)?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy jeżeli otrzymam kartę, a następnie PIN, to czy od razu będę mógł wypłacać z bankomatu/płacić przez internet? Czy będę musiał dokonać jakiejś weryfikacji?
Tak/ aktywacje karty bd musiał przeprowadzić na stronie skrill
Rejestrując się podałem adres zamieszkania taki jaki mam w dowodzie (zameldowania), ale ponieważ okresowo nie przebywam w miejscu zameldowania, zmieniłem adres na koncie skrill na inny (korespondencyjny, lecz w tym samym mieście). Potem wyczytałem coś o weryfikacji tożsamości poprzez wysłanie skanu dokumentu, a w tej chwili adres podany na koncie (po zmianie) nie jest zgodny z tym na dokumentach (kolejna zmiana możliwa za 3 miesiące). Idzie z tego jakoś wybrnąć
Tak, jezeli bedziesz weryfikował dokumenty wyślij dokumenty i opisz jak wygląda sprawa że podałeś adres do korespondencji a nie adres zameldowania. Zapewne poproszą Cię o wysłanie skadnu dokumentu i jakiegoś rachunku.Jeżeli o to poproszą wyslij im jakaś fakture z adresem który masz w dowodzie i po kłopocie.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
dzis znowu druga (pierwsza poszla) wyplata i tekst , ze operacja nie moze zostac zrealizowana
ehhh juz wiem co jest tego przyczyna , jak pisalem robie duzo wyplat , wyplaty ksieguja z opoznieniem, limit mam 1040 wiec czesto bywalo np 800 pln dostepne a realne 400pln chcialem wybrac 400 i dupa trzeba po prostu czekac az rozlicza
to pewnie to bo skoro u was jest wszystko ok
teraz bede tego pilnowal i pewnie bedzie wszystko cacy
nikt o tym nie pomyslal , tylko ,ze bajki opowiadam ?!!!
chciaz nie do konca jest jak to opisalem na przykladzie bo sprawdzielm Skrilla i saldo dostepne mam ponad 1040 wiec tak mysle, ze wlasnie w tej chwili nie moge wyplacac bo nie zrealizuja, nigdy nie zwracalem na to uwagi a to pewnie jest przyczyna, chyba ?
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
wyglada na to , ze to bylo przyczyna
mialem przekroczone to SALDO KONCOWE to bylo jasne , ze w tym momencie wyplata udac sie nie moze i tak tez bylo, malo tego kasa z nieudanej wyplaty nie wracala gdy wlasnie to saldo koncowe (nierozliczone wyplaty karta) bylo przekroczone
teraz juz mam porozliczane, kaska wrocila cala i pewnie dzis problemow z wyplata nie bedzie , teraz bede tego pilnowal
 
K 0

kusy102

Użytkownik
Faktycznie. Skrill może wymagać weryfikacji tożsamości przy użyciu dokumentów, czyli nie musi. Wiem że jednak często jest wymagana ta weryfikacja. W ciągu kilku lat używania Moneybookers oprócz weryfikacji adresu na początku byłem już 2 razy proszony o weryfikację za pomocą skanów dokumentu tożsamości, rachunków z adresem.
ja nie przeprowadziłem jeszcze żadnej transakcji, i adres miałem listem zweryfikowany, a już mi wyskoczyło że mam zweryfikować tożsamość. W sumie to i dobrze, ale jak będą robili problemy z weryfikacją to żadnej kasy nie zobaczą na moim rachunku.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Takie pytanko - rozumiem, ze karta to koszt ok 40 zl na rok. Moge np dostac taka karte - wyplacic cala ze skrilla i potem ta karte dezaktywowac ? Czy to 40 zl bedzie co rok pobierane ?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Takie pytanko - rozumiem, ze karta to koszt ok 40 zl na rok. Moge np dostac taka karte - wyplacic cala ze skrilla i potem ta karte dezaktywowac ? Czy to 40 zl bedzie co rok pobierane ?

tak, możesz wypłacić całą kasę z konta i usunąć kartę.
ale po co? kiedyś będzie Tobie potrzebna...
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
czy ktoś z Was miał problem z przypomnieniem pinu ?
od kwietnia nie moge sie doprosić o dosłanie pinu, to jest żenujące jak oni mi odpisują... ciągle proszą o cierpliwość i tłumacząc pocztę... czaicie, od KWIETNIA...
jedna babeczka napisała mi, że można przypomnieć pin elektronicznie, a po kilku dniach ktoś odpisał, że się pomylili....
czy ktoś miał podobną przygodę? ????
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
jedna babeczka napisała mi, że można przypomnieć pin elektronicznie, a po kilku dniach ktoś odpisał, że się pomylili....
czy ktoś miał podobną przygodę?
miałem ten problem, ale mi odpisali, że nie ma możliwości przypomnienia PINu elektronicznie,
tylko pocztą - czekałem równo tydzień.
Może przy vipie jest inaczej.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
wyglada na to , ze to bylo przyczyna

mialem przekroczone to SALDO KONCOWE to bylo jasne , ze w tym momencie wyplata udac sie nie moze i tak tez bylo, malo tego kasa z nieudanej wyplaty nie wracala gdy wlasnie to saldo koncowe (nierozliczone wyplaty karta) bylo przekroczone

teraz juz mam porozliczane, kaska wrocila cala i pewnie dzis problemow z wyplata nie bedzie , teraz bede tego pilnowal
5 wyplat i zadnych problemow to juz wiadomo co bylo przyczyna moich niepowodzen
 
Do góry Bottom