>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

T 1,3K

termii

Użytkownik
Jakis czas temu wpisalem pare razy zly pin i mi karte wyrzucilo z napisaem &quot; limit przekroczony wpisywania pinu&quot;. Na drugi dzien poszedlem do bankomatu probujac zrobic wyplate i caly czas tak samo. Jak odblokowac ponowna mozliwosc z korzystania z karty?.
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Witam,
Opłata w kwocie 10 euro jest pobierana raz do roku ? Przykładowo jeśli nie korzystam z konta to opłata za kartę i tak zostanie naliczona ? Wyczytałem jedynie, że można zrezygnować z karty...
 
O 40

okpol1006

Użytkownik
Saldo
PLN 1401.11 dostępne
Zasil konto Wypłać środki
Saldo końcowe: PLN 3451.53 ?

Próbuję na Allegro zapłacić kartą na kwotę 1315zł i cały czas jest odrzucana, a środki mam. Płaciłem od 24h tylko 2 razy tą kartą, i limit niewykorzystany. Ktoś wie o co może chodzić?
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Witam,
Opłata w kwocie 10 euro jest pobierana raz do roku ? Przykładowo jeśli nie korzystam z konta to opłata za kartę i tak zostanie naliczona ? Wyczytałem jedynie, że można zrezygnować z karty...
cyklicznie, raz do roku
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef10 216

szef10

Użytkownik
Czy macie też ten problem?
Gdy próbuję wejść na strone moneybookers.com wyskakuje już od kilku dni taki komunikat:
Maintenance!
We are currently upgrading our system to provide you with the top quality service you have come to expect
Thank you for your patience.
Dodam, że taki problem występuje tylko na jednej z dwóch moich zainstalowanych przeglądarek internetowych.
 
mazek 35

mazek

Użytkownik
Takie pytanko - rozumiem, ze karta to koszt ok 40 zl na rok. Moge np dostac taka karte - wyplacic cala ze skrilla i potem ta karte dezaktywowac ? Czy to 40 zl bedzie co rok pobierane ?

40 zeta będzie pobierane tylko wtedy gdy skończy się ważność karty, a na koncie skrill będzie 40 zł ;) co w moim przypadku nie zawsze występuje, gdyż w zasadzie zrobiłem tą kartę z racji jednej dużej wygranej w pokerka ;)
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Witam, mam pytania odnośnie tej karty:
1. Jak jest liczony ten rok do oplaty? Od momentu otrzymania karty czy od pierwszej transakcji (pierwszego użycia karty) ?
2. Kiedy jest pobierana opłata - na początek czy koniec okresu?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Jak zamawiasz kartę to w ciągu kilku dni zabiorą ci z konta 10 euro i potem tak co roku w podobnym okresie. Czyli jak zamówiłeś na początku sierpnia to za rok też w sierpniu ci potracą 10 euro.
 
K 0

kaminios

Użytkownik
witam, miałem pewną ilość psc i postanowiłem przelac na konto skrill. wszystko jest ok, środki są na koncie. Nie mam jednak konta bankowego ani żadnej karty i teraz moje pytanie... jeżeli bym wyrobił tą kartę to nie będzie potrzebna już żadna weryfikacja i będzie można korzystać z niej np na zakupach online?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
jeżeli bym wyrobił tą kartę to nie będzie potrzebna już żadna weryfikacja i będzie można korzystać z niej np na zakupach online?
Wyrabiając kartę zweryfikujesz adres. Z reguły jest potrzebna jeszcze weryfikacja tożsamości, weryfikując sam adres możesz wykonać transakcje o łącznej sumie nie przekraczającej 2500 euro (10k PLN).
 
Do góry Bottom