>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

M 2

milenkowic

Użytkownik
A co ma adres do karty ? Zmiana adresu z niczym się nie wiąże, wprawdzie możesz zmienić adres na koncie skrill ale po co ? Skoro masz zweryfikowane konto to nic nie musisz robić.
A to nie będzie przeszkadzało jak będę wypłacał z buka w którym mam inny adres?
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
Witam moja 1 karta skrill, traci waznosc, dzisiaj poczta dostaleem nowa karte, i w liscie jest napisae weejdz na konto , i potem na karte skrill i ja aktywuj, wchodze i nic tam takieego nie mam, jest tylko ze nowa karta ma waznosc do 2017 i ze jeest aktywa ?? o co kaman
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Witam moja 1 karta Skrill, traci waznosc, dzisiaj poczta dostaleem nowa karte, i w liscie jest napisae weejdz na konto , i potem na karte Skrill i ja aktywuj, wchodze i nic tam takieego nie mam, jest tylko ze nowa karta ma waznosc do 2017 i ze jeest aktywa ?? o co kaman
miałem taką samą sytuację, jest już po prostu aktywna i możesz z niej korzystać. Gdy przysyłają nową kartę to pin pozostaje taki sam jak w starej więc jak włożysz kartę w bankomat i wbijesz stary pin wszystko będzie po staremu. Nie wiem czy oni z automatu ci sami ją aktywują jak wysyłają nową, ale na to wygląda,
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam moja 1 karta skrill, traci waznosc, dzisiaj poczta dostaleem nowa karte, i w liscie jest napisae weejdz na konto , i potem na karte skrill i ja aktywuj, wchodze i nic tam takieego nie mam, jest tylko ze nowa karta ma waznosc do 2017 i ze jeest aktywa ?? o co kaman
z automatu aktywują nowa, karta jest taka sama jak stara jedyna różnica to data ważnosci i numer CVV2, numer karty jest taki sam.
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Mam taki problem. Zgłosiłem kradzież karty skrill, wyrobiłem sobie duplikat, dziś otrzymałem nową. Wchodzę na konto skrill aby ją aktywować, niestety nie widzę takiej możliwości
Klikam na kartę i wyświetla mi stare dane, nie ma opcji aktywuj karta, jest tylko duplikat, który przecież dostałem.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mam taki problem. Zgłosiłem kradzież karty skrill, wyrobiłem sobie duplikat, dziś otrzymałem nową. Wchodzę na konto skrill aby ją aktywować, niestety nie widzę takiej możliwości
Klikam na kartę i wyświetla mi stare dane, nie ma opcji aktywuj karta, jest tylko duplikat, który przecież dostałem.
a unieważniłeś starą skradzioną kartę?
 
H 5

hanysopp

Użytkownik
Kurde, nie pamiętam. Wydaje mi się, że tak. Że, zgłosiłem kradzież, unieważniłem i zamówiłem duplikat.
W danych karty piszę mi coś takiego
Zgubiona lub ukradziona
MasterCard 5xxxxxxxxxxx7557
Ważna do 10/2017
Waluta karty: PLN
Bartosz S

a obok jest opcja tylko duplikat karty i nic więcej
 
i3olo 12

i3olo

Użytkownik
mogę się mylić ale żeby jakąś kartę aktywować potrzebny jest pin- kilka dni powinien się zjawić.
Dorzucam pytanko dziś od skrilla dostałem przeprosiny że księgowanie za zakupy kartą w dniach 17-25.11 transakcje były naliczane podwójnie, rzeczywiście drobne wydatki; zdublowane transakcje anulowane w historii jak widzę ale zwrotu brak
do supportu już poleciało, ktoś coś o tym wie?
 
I 0

izcthgif

Użytkownik
ja mam lepsze przeboje, chyba nikt jeszcze takiej sytuacji nie miał

przyszła do mnie karta skrill po 10-12 dniach roboczych i się okazało, że nie można jej w żaden sposób aktywować, bo nie mają jej w systemie

i teraz weź i czekaj kolejne 3tygodnie jak i nie lepiej (święta) na nową

po prostu brak słów..
 
minolta 7

minolta

Użytkownik
Panowie co wybrać przy aktywacji karty ?
Na co wykorzystasz tę drobną kwotę, która zasiliła Twoje konto??
Nie hazard *
Hazard *
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Panowie co wybrać przy aktywacji karty ?
Na co wykorzystasz tę drobną kwotę, która zasiliła Twoje konto??
Nie hazard *
Hazard *
Wybierz to na co chcesz przeznaczyć tą kwotę. Jeżeli masz jakiś konkretny cel nie związany z hazardem i chcesz na to przeznaczyć tą kwotę a boisz się że wczesniej ją przepi... bo jesteś nałogowym hazardzistą wybierz opcję na nie hazard wtedy tak jak kolega napisał wyżej nie będziesz mógł wpłacić do żadnego bukmachers i kasyns co uchroni Cie przed przeznaczeniem tej wpłaty na hazard. Jeżeli nie masz problemów z grą mozesz wybrać na hazard w takim wypadku możesz dowolnie dysponować środkami zarówno wpłacac do kasyn jak i np kupować w sklepach.
 
S 0

sjitty

Użytkownik
Mam problem, dodałem moją kartę Skrill do konta PayPal, ale teraz potrzebuję wyciąg z tej karty do usunięcia ograniczenia z konta. Nigdzie nie widzę takiej opcji na Skrillu, jedynie eksport transakcji do pliku .csv, ale ja potrzebuję normalny wyciąg z moim imieniem i nazwiskiem i danymi karty. Wiecie co zrobić w takiej sytuacji?
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
Witam, czytałem kilka stron i nie znalazłem interesujących mnie informacji.
Od około miesiąca wygrałem około 4 tys zł na bet365 rozważam założenie karty skrill, wczesniej robiłem wpłata na skrill i wypłata do konta bankowego ale trochę się obawiam urzędu skarbowego. Dlatego chciałem złożyć wniosek o kartę tylko pytanie czy urząd skarbowy może się wtedy doczepić i jeżeli zaznacze opcję &quot;NA HAZARD&quot; to nie będą mi robić żadnych problemów jeżeli bym wygrywał po 4,5 tysięcy miesięcznie i normlanie nią płacił
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, czytałem kilka stron i nie znalazłem interesujących mnie informacji.
Od około miesiąca wygrałem około 4 tys zł na bet365 rozważam założenie karty skrill, wczesniej robiłem wpłata na skrill i wypłata do konta bankowego ale trochę się obawiam urzędu skarbowego. Dlatego chciałem złożyć wniosek o kartę tylko pytanie czy urząd skarbowy może się wtedy doczepić i jeżeli zaznacze opcję &quot;NA HAZARD&quot; to nie będą mi robić żadnych problemów jeżeli bym wygrywał po 4,5 tysięcy miesięcznie i normlanie nią płacił
Opcja wpłaty &quot;na hazard&quot; i &quot;nie hazard&quot; to jest zabezpieczenie przed nałgowym nieodpowiedzialnym graniem dwa posty wyżej masz opisane jak to działa.
Tak mogą Ci dowalić taką karę że się zesrasz.
 
K 0

krzysieklu

Użytkownik
Witam
Użytkownikiem Skrilla jestem od dawien dawna.Jednak dotychczasowe wypłaty dokonywałem zawsze przelewem na rachunek bankowy.
Nie ukrywam, że obecna sytuacja w naszym kraju lekko mnie zaniepokoiła dlatego zdecydowałem sie na kartę Skrill.
Zamówioną kartę i pin otrzymałem w zeszłym tygodniu,jednak tu jest mały problem.
Po zalogowaniu sie na moje konto w Skrillu i wejściu w zakładkę &quot;karta Skrill&quot; nie ma tam żadnej opcji aby aktywować kartę.Widnieje tam tylko napis :
Wystąpiłeś o kartę Skrill 17/11/2014
&quot;Twoja karta jest już w drodze - powinna dotrzeć nie później niż 02/12/2014
Jeżeli karta nie dotrze do podanego terminu, prosimy o kontakt.&quot;

Oczywiście napisałem w środę do nich maila wraz z pytaniem co robić itd , mija właśnie tydzień a odpowiedzi sie nie doczekałem.

Zaznaczam ,że jest to pierwsza moja karta od nich.

Czy może ktoś z forumowiczów był w takiej sytuacji , co mam robić ?
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Sprawa wygląda tak, od około tygodnia mam zablokowaną kartę, bo po imprezie 3x źle wpisałem PIN, co oczywiste chce ją teraz odblokować. Od tego czasu bombarduje ich mailami - zero odzewu, tylko dziś 4x próbowałem się połączyć, słuchałem tego głupiego nagrania, wybierałem zakichane numerki, a jak przyszło co do czego to mnie zawsze rozłączali, w efekcie prawie 35 zeta z telefonu poszło się... nie powiem co. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły bo mnie to już delikatnie mówiąc nosi...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Sprawa wygląda tak, od około tygodnia mam zablokowaną kartę, bo po imprezie 3x źle wpisałem PIN, co oczywiste chce ją teraz odblokować. Od tego czasu bombarduje ich mailami - zero odzewu, tylko dziś 4x próbowałem się połączyć, słuchałem tego głupiego nagrania, wybierałem zakichane numerki, a jak przyszło co do czego to mnie zawsze rozłączali, w efekcie prawie 35 zeta z telefonu poszło się... nie powiem co. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły bo mnie to już delikatnie mówiąc nosi...
mozesz spróbować napisac na adres [email protected] , najlepszym rozwiązanem jednak jest telefon do nich. Jezeli chodzi o najtanszy koszt połączenia to doładuj konto skype i z tego dzwon połączenie kosztuje 1zł bez względu na czas trwania. Nie wiem jak to teraz wygląda ale kiedyś jak 3 razy źle wpisałem pin czekałem prawie 3 tyg na odlbokowanie mimo ze przez tel powiedziano mi że do 2 dni będzie odblokowane.
Jedyne co moge Ci teraz poradzić to uzbroić się w cierpliwosc i czekać aż odblokują jeżeli zalezy Ci na szybkim dostępie do gotówki to na to bym nie liczył proponuje wypłacic kase innym sposobem bo na oblokowowanie karty mozesz sporo poczekać.
 
Do góry Bottom