>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

P 0

pizel

Użytkownik
Co jeżeli podałem na skrillu złą datę urodzenia bo jestem niepełnoletni i zapomniałem jaka to była data i dane chcę zmienić teraz na osobę pełnoletnią? Wszystkie inne dane, są dobrze podane. Jest szansa aby skrill zmienił mi te dane czy raczej stracone pieniądze ???? ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Co jeżeli podałem na skrillu złą datę urodzenia bo jestem niepełnoletni i zapomniałem jaka to była data i dane chcę zmienić teraz na osobę pełnoletnią? Wszystkie inne dane, są dobrze podane. Jest szansa aby skrill zmienił mi te dane czy raczej stracone pieniądze ???? ?
Żeby załozyc skrilla musisz miec min 18 lat i nie da się tego ominac, rejstracja jest dostępna od 18 roku zycia, nie da się zarejstrowac jezeli masz poniżej, chcą dokonać rejestracji musisz podać tak jak w twoim przypadku fałszywe dane.
Złamałeś regulamin, jezeli nie przejdziesz weryfikacji nie otrzymasz pieniedzy, jedyna opcja która widze chociaz nie jestem do konca pewny czy to cos da to poczekac do 18 stki i zweryfikowac konto. Moze sie zlituja
Jeszcze zalezy co to byla za kasa? Jeżeli wpłata własna to myśle ze powinni oddac ale jak wyplata od bukmachera czy przelew od kogos to wątpie.
 
ludzio13 2

ludzio13

Użytkownik
Ja mam dwa pytania. Pierwsze to takie, że mieszkam w mieście i na ulicy w których występują czcionki polskie, ó, Ł itp. No i staram się o kartę, ale widzę że adres do wysyłki tej karty jest prawie kompletnie nie do odczytania, bo w miejscu tych polskich liter są jakieś leżaczki typu # € . Ž  itp. Czy nie ma obaw, że karta nie dojdzie. A może zmienić adres i wpisać w miejsce litery Ó w adresie literę O ? Nie zauwazylem tu takiego problemu. Drugie pytanie też o ta kartę. Coś około 42zł muszę mieć na koncie skrill aby mogli mi to pobrać jako opłatę za kartę i wtedy mi ja wyrobia. Mam ta kwotę na koncie od soboty i nic się nie dzieje, nie ściągają jej. I tu pytanie czy ja mam coś zrobić, czy czekać aż w końcu lada chwila sami sobie pobiora te pieniądze? Zależy mi żeby mieć ta kartę w miarę szybko
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Czy komuś zdarzyło się zablokować kartę Skrill? Wiem że to typowo babska przypadłość, ale wpisałem dzisiaj 3 razy zły pin i mam zablokowaną. Co można zrobić w takiej sytuacji?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Na jakiej zasadzie jest ściągana opłata 10 euro za roczne użytkowanie karty.
Dnia 30.12.2013 jak zamówiłem kartę zostało mi pobrane 10 euro jako prowizja za wniosek.
Rok już minął i nie pobrali kolejnych 10 euro.
 
Q 49

quru

Użytkownik
Ja mam dwa pytania. Pierwsze to takie, że mieszkam w mieście i na ulicy w których występują czcionki polskie, ó, Ł itp. No i staram się o kartę, ale widzę że adres do wysyłki tej karty jest prawie kompletnie nie do odczytania, bo w miejscu tych polskich liter są jakieś leżaczki typu # € . Ž  itp. Czy nie ma obaw, że karta nie dojdzie. A może zmienić adres i wpisać w miejsce litery Ó w adresie literę O ? Nie zauwazylem tu takiego problemu. Drugie pytanie też o ta kartę. Coś około 42zł muszę mieć na koncie skrill aby mogli mi to pobrać jako opłatę za kartę i wtedy mi ja wyrobia. Mam ta kwotę na koncie od soboty i nic się nie dzieje, nie ściągają jej. I tu pytanie czy ja mam coś zrobić, czy czekać aż w końcu lada chwila sami sobie pobiora te pieniądze? Zależy mi żeby mieć ta kartę w miarę szybko
Ja w nazwie ulicy mam &quot;ń&quot; to napisałem &quot;n&quot;. Zawsze tak podaję przy zagranicznych listach. Listonosz się powinien połapać o co chodzi :grin:

Ja mam kartę w walucie Euro. Wypłaciłem sobie z buka 10€ i zamówiłem kartę. Coś tam z tego co pamiętam było napisane, że czekają na kasę i po jakiś 2 dniach pobrali te 10€, także tak, trzeba mieć te 10€ na koncie skrilla lub równowartość w innej walucie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja mam dwa pytania. Pierwsze to takie, że mieszkam w mieście i na ulicy w których występują czcionki polskie, ó, Ł itp. No i staram się o kartę, ale widzę że adres do wysyłki tej karty jest prawie kompletnie nie do odczytania, bo w miejscu tych polskich liter są jakieś leżaczki typu # € . Ž  itp. Czy nie ma obaw, że karta nie dojdzie. A może zmienić adres i wpisać w miejsce litery Ó w adresie literę O ? Nie zauwazylem tu takiego problemu. Drugie pytanie też o ta kartę. Coś około 42zł muszę mieć na koncie skrill aby mogli mi to pobrać jako opłatę za kartę i wtedy mi ja wyrobia. Mam ta kwotę na koncie od soboty i nic się nie dzieje, nie ściągają jej. I tu pytanie czy ja mam coś zrobić, czy czekać aż w końcu lada chwila sami sobie pobiora te pieniądze? Zależy mi żeby mieć ta kartę w miarę szybko

W zakładce moje konto możesz sprawdzić kiedy jest planowany termin dostarczenia twojej karty.

Po drugie obojętnie gdzie się rejstrujesz nigdy nie używaj polskich znaków bo potem na karcie w miejsce tych znaków bedziesz miał puste pole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Q 49

quru

Użytkownik
Mam pytanie co się dzieje w przypadku tzw. preautoryzacji kwoty.
Niedawno rezerwowałem nocleg w jednym z hoteli i nagle z mojego konta bankowego zniknęła pewna suma pieniędzy. Myślałem, że padłem ofiarą skimmingu, później był cały cyrk z blokowaniem karty, pisaniem reklamacji itp. Okazało się, że pieniądze zostały zablokowane na tydzień przez bank. Postanowiłem jednak, że do wszelkich transakcji przez internet będę używał karty Skrilla, na której nie trzymam dużo pieniędzy.
No i teraz mam pytanie jak to wygląda w przypadku preautoryzacji. Zarezerwowałem sobie noclegi łącznie za ok. 200€ i ta kwota może zostać zablokowana na ileś tam dni, a później odblokowana. Jak to wygląda na Skrillu, czy tak po prostu 200€ zniknie i za kilka dni będzie z powrotem?
 
burgerck 40

burgerck

Użytkownik
A próbował ktoś wyciągnąć pieniądze ze Skrilla przy użyciu terminalu płatniczego? Wiem, że niektóre mają taką opcję i teraz pytanie, czy wypłata tą metodą też objęta jest prowizją 1,8E ?
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Chce zamówić sobie kartę, czy jeśli zmienię dane na mój obecny adres zamieszkania to będe mógł zmienić je potem jeszcze raz na adres który podałem przy rejestracji (ten co w dowodzie) ? Konto mam zweryfikowane, wypłacałem już sporo razy bez problemów, tylko mam obawy czy nie zablokują konta albo coś przy takich kombinacjach ? ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
super, karta zamówiona 26.12, wszystkie wnioski zaakceptowane, karta jest w drodze i do dziś nie dotarła
ja zlozylem wniosek na poczatku listopada i dzisiaj dostalem emaila, ze rzekomo moj wniosek zostal odrzucony pomimo, ze tyle czasu na skrillu mialem napisane, ze moja karta jest w drodze ???? )
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
ja zlozylem wniosek na poczatku listopada i dzisiaj dostalem emaila, ze rzekomo moj wniosek zostal odrzucony pomimo, ze tyle czasu na skrillu mialem napisane, ze moja karta jest w drodze ???? )
Dziwna sprawa, napisz do nich. Te wnioski są rozpatrywane automatycznie, nie spotakłem się nigdy żeby jakiś wniosek został odrzucony.
Masz w zakładce moje konto napisany planowany termin dostarczenia karty,
zazwyczaj w tym terminie dochodzi. Pisałes, dzwnoniłeś? co Ci powiedzieli ?
Dziwie się że tak długo czekałes, trzeba było zaraz po tym jak minął planowany termin doręczenie karty napisać do skill i wyjaśnić sprawe.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
ja zlozylem wniosek na poczatku listopada i dzisiaj dostalem emaila, ze rzekomo moj wniosek zostal odrzucony pomimo, ze tyle czasu na skrillu mialem napisane, ze moja karta jest w drodze ???? )
Napisałem do nich 2 dni po tym jak pisało że to ostateczny termin (14.01) i jak nie dojdzie to żeby się z nimi skontaktować i odpisali żebym zamówił drugi raz, zamówiłem jakoś tak 17.01, doszła 23.01 a PIN wczoraj
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dziwna sprawa, napisz do nich. Te wnioski są rozpatrywane automatycznie, nie spotakłem się nigdy żeby jakiś wniosek został odrzucony.
Masz w zakładce moje konto napisany planowany termin dostarczenia karty,
zazwyczaj w tym terminie dochodzi. Pisałes, dzwnoniłeś? co Ci powiedzieli ?
Dziwie się że tak długo czekałes, trzeba było zaraz po tym jak minął planowany termin doręczenie karty napisać do skill i wyjaśnić sprawe.
No ten wniosek bylo rozpoatrzony pozytywnie i karta byla juz w drodze do mnie po czym dzisiaj dostalem wiadomosc, ze jednak wniosek rozpatrzony negatywnie i niedlugo zwroca kase. zlozylem jeszcze raz wniosek i licze, ze teraz karta przyjdzie jakos szybko. aa i nie dzwonilem do nich bo po prostu jakos mocno mi na tym nie zalezalo. mialem ich za powazna firme i myslalem, ze predzej czy pozniej ta karta przyjdzie ????
 
Do góry Bottom