>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

A 2

adamosky

Użytkownik
witam jeśli będę chciał zamknąc konto skril po powiedzmy pół roku to czy bede musial placic jakas kare ? czy zamkniecie konta Skrill jest cos platne ?
bo przyznam ze oplaty mają duze - 7 zł za wyplate z bankomatu, 40 zl za uzytkowanie karty
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Konto Skrill jest dla kogoś kto zarabia u buków bądź w kasynie jakieś tam pieniądze i chce spać spokojnie a wówczas te oplaty nie są wcale duże.Inaczej mówiąc nie zakladaj bo nie jest Ci do niczego potrzebne.
I chociaż z szacunku dla innych mieszkańców popraw ten &quot;szczecin&quot;
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
witam jeśli będę chciał zamknąc konto skril po powiedzmy pół roku to czy bede musial placic jakas kare ? czy zamkniecie konta Skrill jest cos platne ?
bo przyznam ze oplaty mają duze - 7 zł za wyplate z bankomatu, 40 zl za uzytkowanie karty
Duże opłaty ? To chyba nigdy konta w żadnym Polskim banku nie miałeś.
7zł za wypłate z bankomatu to jest dużo ? Mam konto w ing ( niby darmowe konto student)a jeżeli wypłacam poza bankomatami ing bierze mi prowizji 16zł. Pozatym użytkowanie karty 40zł na rok to dużo ? Nie wiem gdzie Ty żyjesz. Myśle że nawet jak by wypłata kosztowała 2zł to i tak znaleźli by się ludzie którzy będą narzekać że drogo.
Skrill to najtańszy portfel elektroczniny na rynku. Porównaj sobie opłaty skrill a neteller. W netellerze wszystko jest 5X droższe.
Jeżeli chodzi o zamknięcie konta skrill to możesz to zrobić w każdym momencie używanie konta skrill jest bezpłatne, zamknięcie również.
 
A 2

adamosky

Użytkownik
dziekuje wujku dobra rada ale ja juz to zalozylem

sylwek dzieki ale jestem mlody stazem mimo rejestracji na forum malo wiem o tym wszystkim dlatego pytam ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jezeli jestes poczatkujacym i nie masz duzego kapitalu to po prostu nie wyplacaj do czasu zgro madzenia wiekszej kwoty. Nie musisz korzystac z karty do wyplaty kazdych zarobionych 10 pln ;)
Majac kase na skrillu i obracajac w roznych bukach nie placisz prowizji ... a oplatami za karte zajmij sie jak bedzie co wyplacac ;)

@Sylwek2012 - sa banki ktore nie biora prowizji za wyplaty, oplat za prowadzenie konta czy wyplaty bankomatowe, wiec radze sie rozejrzeć bo wychdzi na to ze grubo przeplacasz ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
@Sylwek2012 - sa banki ktore nie biora prowizji za wyplaty, oplat za prowadzenie konta czy wyplaty bankomatowe, wiec radze sie rozejrzeć bo wychdzi na to ze grubo przeplacasz ;)
Nie ma takich, mogę się założyć. Bank to nie jest instytucja charytatywna.
Wierzenie w reklamy że wszystko jest za darmo to poprostu naiwne myślenie.
Konto student niby też tez jest darmowe.
 
D 0

damianm948

Użytkownik
Witam.
Mam problem ponieważ zamówiłem kartę Skrill 13.01.2015, dostałem informacje że karta jest już w drodze i dotrze najpózniej 31.01.2015.
Do dzisiaj nie otrzymałem karty, napisałem do nich czwarty raz brak odpowiedzi, macie pomysł co z tym fantem zrobić?
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Witam.
Mam problem ponieważ zamówiłem kartę Skrill 13.01.2015, dostałem informacje że karta jest już w drodze i dotrze najpózniej 31.01.2015.
Do dzisiaj nie otrzymałem karty, napisałem do nich czwarty raz brak odpowiedzi, macie pomysł co z tym fantem zrobić?
zadzwonić do nich bo na maile odpowiadają długo, a jeszcze jak napisałeś raz po razie to Twój mail wskoczył na koniec kolejki.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Czy data urodzenia na Skrillu ma jakiekolwiek znaczenie (jestem pełnoletni) przy wyplacie od buka do skrilla lub ze skrila do buka lub ze skrila na konto(ew wydanie karty) Mam tam podana inna date bo zakladalem jeszczew czasach MB za czasów gdy mialem 17 lat ;p i robilem konto na ojca jakby a teraz datry zmienic nie moge jedynie imie.
Czy lepiej zalozyc nowe konto z poprawnymi danymi ?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Czy data urodzenia na Skrillu ma jakiekolwiek znaczenie (jestem pełnoletni) przy wyplacie od buka do skrilla lub ze skrila do buka lub ze skrila na konto(ew wydanie karty) Mam tam podana inna date bo zakladalem jeszczew czasach MB za czasów gdy mialem 17 lat ;p i robilem konto na ojca jakby a teraz datry zmienic nie moge jedynie imie.
Czy lepiej zalozyc nowe konto z poprawnymi danymi ?
Jak dojdzie do weryfikacji to ci zablokują konto.
Załóż nowe na swoje prawdziwe dane jak już jesteś pełnoletni.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy data urodzenia na Skrillu ma jakiekolwiek znaczenie (jestem pełnoletni) przy wyplacie od buka do skrilla lub ze skrila do buka lub ze skrila na konto(ew wydanie karty) Mam tam podana inna date bo zakladalem jeszczew czasach MB za czasów gdy mialem 17 lat ;p i robilem konto na ojca jakby a teraz datry zmienic nie moge jedynie imie.
Czy lepiej zalozyc nowe konto z poprawnymi danymi ?
Jeżeli dobrze rozumiem to Ty wogóle nie masz konta w skrill więc gdzie widzisz problem żeby go założyć ? Po co kombinujesz ?Konto ojca zostaw w spokoju.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Czy data urodzenia na Skrillu ma jakiekolwiek znaczenie (jestem pełnoletni) przy wyplacie od buka do skrilla lub ze skrila do buka lub ze skrila na konto(ew wydanie karty) Mam tam podana inna date bo zakladalem jeszczew czasach MB za czasów gdy mialem 17 lat ;p i robilem konto na ojca jakby a teraz datry zmienic nie moge jedynie imie.

Czy lepiej zalozyc nowe konto z poprawnymi danymi ?
zdecydowanie załóz nowe konto
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Jak dojdzie do weryfikacji to ci zablokują konto.
Załóż nowe na swoje prawdziwe dane jak już jesteś pełnoletni.
Podepne sie moze do pytania.
Wie ktos moze co sie dzieje z pieniedzmi w przypadku zamkniecie/blokady przez nich konta? Przepadaja czy mozna je jakos odzyskac?
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jeżeli dobrze rozumiem to Ty wogóle nie masz konta w skrill więc gdzie widzisz problem żeby go założyć ? Po co kombinujesz ?Konto ojca zostaw w spokoju.
tam byly tylko dane ojca, teraz z tego wszystkiego pozostala tylko data urodzenia. Napisałem do nich co mam robić, jak mi sami zmienia date urodzenia i zweryfikuja konto to wporzo, a jak nie to otworze nowe, zweryfikuje i dopiero bede działal
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Podepne sie moze do pytania.
Wie ktos moze co sie dzieje z pieniedzmi w przypadku zamkniecie/blokady przez nich konta? Przepadaja czy mozna je jakos odzyskac?
Zależy z jakiej przyczyny zamkną/zablokują jak z powodu weryfikacji to kasa będzie na koncie do do momentu kiedy go nie zweryfikujesz a jeżeli np zamkna konto bo złamałeś jakiś punkt regulaminu kasa przepada i może pujsc na pokrycie kosztów administracyjnych (chyba max 150 euro z tego co pamiętam). Zazwyczaj nawet jak zamkną konto to zwracają kase odejmujac tą opłate administracyjną chyba że jakiś złamaś jakiś poważniejszy pkt regulaminu np pranie pieniędzy czy finansowanie terroryzmu
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
mam pytanie, konto mam w pln, jeśli wypłacę kasę w bankomacie to obciążą mnie oczywiście opłatą 1.8e + dodatkowo przewalutowanie? tak samo sprawa się ma przy płatnościach kartą w sklepie? też jest przewalutowanie? bo już się pogubiłem ????
 
Do góry Bottom