>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

gromaders 5

gromaders

Użytkownik
mieszkam w Polsce i tutaj chce wypłacać kartą Skrill, po prostu nie wiem czy oni nie rozliczają transakcji np w euro? konto mam w pln i chce wypłacić w bankomacie np 1000 zł to zostanie pobrana tylko opłata 1,8e? w przypadku płatności w sklepie tylko zostanie zdjęta z konta wartość z paragonu?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Masz konto w pln więc transakcje są w pln.Koszt wyplaty z bankomatu to równowartość 1,8 euro po kursie dnia.Nie ma żadnych haczykow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 0

poloziom

Użytkownik
gromaders, pin przyszedl do mnie po 4 dniach roboczych poczta (nie polecony) sprawdz skrzynke i awizo. Ja z kolei mam nastepne pytanie mam na koncie skrill przykladowo 100zl czy wyplace to we wplatomacie czy musi byc wiecej o te 1,8 ojro prowizji? Czy zaliczy mi to na minus zwyczajnie? i potem jak wplace sciagnie.
 
P 0

poloziom

Użytkownik
Oczywiscie tam blad w pisowni mialo byc bankomacie;) Ale mam odpowiedz na swoje pytanie, dzieki bardzo!
W normalnym bankomacie wyplacam tylko musze miec kasa np. 100zl + 1.8 ojro?
 
kedzio89r 27

kedzio89r

Użytkownik
Ja dzisiaj swoją użyłem pierwszy raz, a leżała u mnie ponad miesiąc. Podszedłem do ściany wklepałem pin i cmyk-odliczony papier wyskoczył ze schronu. Bankomat PKO BP ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
mam zwykla karte skrill i chcialem wyplacic dosc bezpiecznie pieniadze z konta ;d
podpowie ktos jak to zrobic? tzn jaki bankomat itp ;d
z gory dzieki
Rozboje wszędzie się zdarzają, staraj się unikać bankomatów ukrytych gdzieś w zaułkach między ulicami, nie wypłacaj pieniędzy po zmroku, najlepiej poszukaj jakiegoś dobrze widocznego bankomatu, nie zapomnij też zakryć pinu. To powinno zwiększyć bezpieczeństwo, ale różne sytuacje mogą się zdarzyć.
????
 
Do góry Bottom