>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

M 2

milenkowic

Użytkownik
Czy jeśli moja karta Skrill jest ważna do 04/2015 i jeśli nie będę miał na koncie żadnych środków to wyślą nową kartę automatycznie czy muszę wpłacić to 10 euro (40zł)?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Czy jeśli moja karta Skrill jest ważna do 04/2015 i jeśli nie będę miał na koncie żadnych środków to wyślą nową kartę automatycznie czy muszę wpłacić to 10 euro (40zł)?
Tak automatycznie dostaniesz nową jeszcze w trakcie waznosci starej. Będzie to taka sama karta z takim samym numerem jedynie CVV2 i data ważnosci będzie inna. Nie musisz nic wpłacać sami sciągna 10 euro nawet jezeli nie będziesz miał nic na koncie. Z automatu karte wysyłają
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 2

milenkowic

Użytkownik
Tak automatycznie dostaniesz nową jeszcze w trakcie waznosci starej. Będzie to taka sama karta z takim samym numerem jedynie CVV2 i data ważnosci będzie inna. Nie musisz nic wpłacać sami sciągna 10 euro nawet jezeli nie będziesz miał nic na koncie. Z automatu karte wysyłają
Ok, dzięki.
 
B 0

bladek

Użytkownik
dziwna sprawa bo ja chcialem kase wyplacic ale patrze a karta do 02/2015..i zadnej karty nie przyslali.
dopiero wczoraj zlozylem wniosek i maja wyslac
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Jest gdzieś jakiś support bo teraz patrzę, że niby mam już nową kartę w systemie ważną do 2018 roku ale żadna karta jeszcze do mnie nie przyszła?
 
L 57

lnr

Użytkownik
Witam,
Nie wiem czy dobry temat wybieram, ale chcę założyć konto Skrill i nurtuje mnie kilka spraw, m.in. karta.... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z forumowiczów odpowiedział ???? :
1. Jeśli dobrze rozumiem to karta do konta Skrill nie jest obowiązkowa i można ją sobie aktywować (zaakceptować) z poziomu konta i wtedy z automatu płacę rocznie te ok 40 zł?
2. Czy na karcie są do dyspozycji wszystkie te same środki co na koncie Skrill, czy tylko tyle ile sobie sobie wpłacę na poczet ów karty z swojego konta?
3. Ile mniej-więcej czeka się na kartę i czy można z niej zrezygnować w przyszłości (tym samym pozbyć się rocznej opłaty)?
4. Czy konto Skrill mogę zasilić tylko ze SWOJEGO konta bankowego?
5. I jeszcze jedno pytanie co do konta na Skrill. Piszą że jest darmowe jeśli loguje się/robię transakcje przynajmniej raz na 12 miesięcy, jeśli nie to 1euro na miesiąc. Rozumiem że ta opłata zostaje naliczona dopiero po roku bez logowania/transakcji za każdy kolejny miesiąc bierności, natomiast jeśli logowanie nastąpi to mam znów 12 kolejnych miesięcy bezpłatnie? I czy na ów transakcje zaliczają się płatności ich kartą czy tylko wysyłanie pieniędzy z ich konta?
 
kaszmir1985 6

kaszmir1985

Użytkownik
Mieliście kiedyś taką sytuacje, że podczas próby wypłaty z bankomatu za pomocą karty skrill, wyświetlił się wam komunikat BANK ODMÓWIŁ WYPŁATY PIENIĘDZY, PROSZĘ SIĘ SKĄTAKTOWĄC W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY, czy coś w tym stylu, mogłem przekręcic troszkę.
 
hypemanek 81

hypemanek

Użytkownik
Witam,

Nie wiem czy dobry temat wybieram, ale chcę założyć konto Skrill i nurtuje mnie kilka spraw, m.in. karta.... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z forumowiczów odpowiedział ???? :

1. Jeśli dobrze rozumiem to karta do konta Skrill nie jest obowiązkowa i można ją sobie aktywować (zaakceptować) z poziomu konta i wtedy z automatu płacę rocznie te ok 40 zł?
Nie karta nie jest obowiązkowa, roczna opłata za korzystanie z karty wynosi 10 euro, wypłaty z bankomatów oraz inne ewentualne opłaty dodatkowe masz wyraźnie podane na ich stronie.

2. Czy na karcie są do dyspozycji wszystkie te same środki co na koncie Skrill, czy tylko tyle ile sobie sobie wpłacę na poczet ów karty z swojego konta?
Tak, wszystkie środki które masz dostępne na Skrill&#39;u przez Internet są również dostępne do wypłaty kartą.

3. Ile mniej-więcej czeka się na kartę i czy można z niej zrezygnować w przyszłości (tym samym pozbyć się rocznej opłaty)?
Przeważnie do 3-4 tygodni, ja na swoją czekałem około 20 dni.

4. Czy konto Skrill mogę zasilić tylko ze SWOJEGO konta bankowego?
Teoretycznie tak, w praktyce z dowolnego konta bankowego (ale tylko przez np. przelewy24). Ponadto możliwe są zasilenia konta Skrill przez m.in. paysafecard.


5. I jeszcze jedno pytanie co do konta na Skrill. Piszą że jest darmowe jeśli loguje się/robię transakcje przynajmniej raz na 12 miesięcy, jeśli nie to 1euro na miesiąc. Rozumiem że ta opłata zostaje naliczona dopiero po roku bez logowania/transakcji za każdy kolejny miesiąc bierności, natomiast jeśli logowanie nastąpi to mam znów 12 kolejnych miesięcy bezpłatnie? I czy na ów transakcje zaliczają się płatności ich kartą czy tylko wysyłanie pieniędzy z ich konta?
Z tym Ci nie pomogę, bo sam nie wiem.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
5. I jeszcze jedno pytanie co do konta na Skrill. Piszą że jest darmowe jeśli loguje się/robię transakcje przynajmniej raz na 12 miesięcy, jeśli nie to 1euro na miesiąc. Rozumiem że ta opłata zostaje naliczona dopiero po roku bez logowania/transakcji za każdy kolejny miesiąc bierności, natomiast jeśli logowanie nastąpi to mam znów 12 kolejnych miesięcy bezpłatnie? I czy na ów transakcje zaliczają się płatności ich kartą czy tylko wysyłanie pieniędzy z ich konta?
Jest darmowe ale po okresie nieaktywnosci konta ( jeżeli nie zalogujesz się na nie w ciągu 12 miesięcy ani razu) zaczną pobierać opłatę 1 euro na miesiąc, oczywiście ta opłata obowiązuje tylko wtedy jeżeli masz coś na koncie.
Wystarczy się raz na rok zalogować, wątpie żeby ktoś zostawił kasę na koncie i nie logował się przez ponad 12 miesięcy ????
Mieliście kiedyś taką sytuacje, że podczas próby wypłaty z bankomatu za pomocą karty skrill, wyświetlił się wam komunikat BANK ODMÓWIŁ WYPŁATY PIENIĘDZY, PROSZĘ SIĘ SKĄTAKTOWĄC W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY, czy coś w tym stylu, mogłem przekręcic troszkę.
Tak takie sytuacje się zdarzały nie raz. Pytanie tylko czy pobrało kasę z konta i jej nie wydało w bankomacie ? Jeżeli nie pobrało kasy z konta i wydało taki komunikat to trzeba spróbować w innym bankomacie bo to najprawdopodobniej wina banku do którego należy bankomat(problemy techniczne), jeżeli natomiast pobrało kasę z konta a nie otrzymałeś jej w bankomacie to już musisz napisać do skrilla bo to wina albo skrilla albo mastercard.
W kazdym razie nic nie zginie nawet jak bankomat nie wyda pieniędzy to w histori transakcji będzie to zapisane dlatego najlepiej jak wypłacasz pieniądze brać ze sobą potwierdzenie i je zachować, czasami zdarzały się przypadki że skrill chciał potwierdzenia z bankomatu że transakcja nie została zrealizowana wtedy dość szybko załatwiali sprawę, jeżeli tego nie miałeś też to załatwiali ale trochę to trwało.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
&quot;Zbyt duże ryzyko transakcji&quot; - przy niektórych transakcjach kartą skrill w sklepach internetowych coś takiego sie pojawia. Czy ktoś wie o co chodzi.
 
O 6

olekre

Użytkownik
Kiedy pobierane jest 10€ za prowadzenie karty?
Mam na Skrill 45 zł i chce zamówić kartę i zastanawiam się czy to 10€ zostanie pobrane zaraz po zweryfikowaniu karty czy dopiero za rok.
W regulaminie pisze, że muszę mieć 10€ by zweryfikować.
Ktoś wie jak to dokładnie jest?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Przy zamówieniu karty było info że dostarczą ją w ciągu 7-10 dni z tym że później jeszcze trzeba czekać na PIN. Ile to wszystko trwa, ok. 2 tygodni czy dłużej?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Przy zamówieniu karty było info że dostarczą ją w ciągu 7-10 dni z tym że później jeszcze trzeba czekać na PIN. Ile to wszystko trwa, ok. 2 tygodni czy dłużej?
Wchodzisz na swoje konto w ustawienia, tam przy karcie pisze kiedy jest planowany termin dostarczenia. Zazwyczaj w tym terminie dochodzą.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Przy zamówieniu karty było info że dostarczą ją w ciągu 7-10 dni z tym że później jeszcze trzeba czekać na PIN. Ile to wszystko trwa, ok. 2 tygodni czy dłużej?
Zamawiałem niedawno kartę Skrill, wniosek składałem 23 marca, 27 marca dostałem maila że karta jest w drodze. 1 kwietnia karta dotarła, 2 dni później list z PINem.
 
J 0

jay1991

Użytkownik
Hej, planuje wypłacić środki i mam opcje dodaj konto skrill mam w pln, konto tez polskie nie walutowe, czyli mam dodać zwykły Ciąg liczb czy wpisywać jakis swif czy coś mam prosta linijkę i tyle tam
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam już aktywną kartę tylko mam jeszcze dwa pytania. Czy płatności za np. zakupy są wszędzie bezpłatne i drugie pytanie chociaż raczej znam odpowiedź ale wolę się upewnić, ta karta nie posiada PayPass, tak?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Mam już aktywną kartę tylko mam jeszcze dwa pytania. Czy płatności za np. zakupy są wszędzie bezpłatne i drugie pytanie chociaż raczej znam odpowiedź ale wolę się upewnić, ta karta nie posiada PayPass, tak?
Karta nie posiada PayPass, zakupy są bezpłatne ale możesz użyć karty podczas zakupów max 5 razy na 24 godziny. Jednorazowa wypłata z bankomatu 1.8 euro opłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom