>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Cześć wam, mam kilka pytan odnośnie karty:
1. Mam brązowy status VIP, gdzie mogę sprawdzic jakie mam opłaty np za wyplate z bankomatów ?
2. Jak najlepiej kupować przez alledrogo? Płacąc od razu karta czy placac karta przez Payu?
3. Wpłaciłem dzisiaj kase z bankomatu, kiedy transakcja będzie widoczna na moneybookers.com - kiedy z saldo dostępne i końcowe beda takie same? W saldzie końcowym mam info ze nie uwzglednia ono niesfinalizowanych transakcji karta skrill.
1. Brązowy status to brak opłat za wypłatę z bankomatu
3. Wypłaciłeś tak? Saldo dostępne i końcowe zrównuje się w praktyce do kilku dni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 0

majlo2244

Użytkownik
Zamówiłem kartę, w osobnym liście przyszedł mi pin. Przy próbie wypłaty w bankomacie wyskakuje komunikat że zbyt wiele razy wpisywałem zły pin. Ani razu wcześniej nie korzystałem z tej karty, więc o co może chodzić? Jak napisałem do nich to przekierowali mnie do włoskiego supportu...
 
J 0

john88

Użytkownik
Witam
Jeśli mam konto skrill w euro i kartę w euro, to będąc na terenie Polski lepiej przewalcowywać w bankomacie na złotówki czy, wybrać kash w euro i iść do kantoru tam sobie wymienić? Jaki bankomat z najmniejsza prowizja i wzglednie dobrym kursem?
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Panowie, gdzie mozna placic karta Skrill?
Dostalem taka karte kilka dni temu. Pomijam fakt, ze wyglada jak tani chlam badz zabawka dla 5latka z Tesco, to gdziekolwiek z niej nie chce skorzystac, tam nie chca jej przyjac. W sklepach jak wkladam do tej maszynki od kart to te maszynki odrazu szaleja, nawet nie rozpoznajac jej jako karty. Jak chce wyjac kase z bankomatu dokladnie to samo, odrazu info, ze karta nie jest rozpoznana... w necie chcialem zaplacic i tez sie nie udalo...
Macie takie same problemy?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Panowie, gdzie mozna placic karta Skrill?

Dostalem taka karte kilka dni temu. Pomijam fakt, ze wyglada jak tani chlam badz zabawka dla 5latka z Tesco, to gdziekolwiek z niej nie chce skorzystac, tam nie chca jej przyjac. W sklepach jak wkladam do tej maszynki od kart to te maszynki odrazu szaleja, nawet nie rozpoznajac jej jako karty. Jak chce wyjac kase z bankomatu dokladnie to samo, odrazu info, ze karta nie jest rozpoznana... w necie chcialem zaplacic i tez sie nie udalo...

Macie takie same problemy?
A zweryfikowałeś kartę Skrill :?: Ja nią płacę dosłownie wszędzie.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Witam,
mam pytanie dotyczące wypłat kartą skrill&#39;a w bankomacie. Wyczytłem wyżej, że limit to 1000 zł dziennie, odsyłając do zakładek. Ja w tych zakładkach nie mam limitów - widnieje informacja &quot; brak limitów &quot;. Czy to znaczy, że mogę spokojnie wypłacić 2k na raz?
Pytanie drugie, o ile odpowiedź wyżej będzie przecząca.
Czy wypłacam 1tys. na dzień, czy na 24h? Mogę to zrobić o 23:59 i 00:01?
Dziękuję za odpowiedź!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Witam,
mam pytanie dotyczące wypłat kartą skrill&#39;a w bankomacie. Wyczytłem wyżej, że limit to 1000 zł dziennie, odsyłając do zakładek. Ja w tych zakładkach nie mam limitów - widnieje informacja &quot; brak limitów &quot;. Czy to znaczy, że mogę spokojnie wypłacić 2k na raz?
2k na raz to max. wypłata dla bodajże poziomu VIP Srebrny. Te limity a raczej ich brak, nie dotyczą wypłaty dziennej
Pytanie drugie, o ile odpowiedź wyżej będzie przecząca.
Czy wypłacam 1tys. na dzień, czy na 24h? Mogę to zrobić o 23:59 i 00:01?
Dziękuję za odpowiedź!
Na 24h
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 522

paulattryda

Użytkownik
Scenka: mam 9 tyś. na karcie skrillowej, chcę kupić lodówkę w sklepie za 4 tyś. Czy zapłacę kartą bez problemu? A co jak będę chciał zapłacić 8900 zł za coś tam? Uda się czy nie?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Scenka: mam 9 tyś. na karcie skrillowej, chcę kupić lodówkę w sklepie za 4 tyś. Czy zapłacę kartą bez problemu? A co jak będę chciał zapłacić 8900 zł za coś tam? Uda się czy nie?
Po zalogowaniu zajrzyj do zakładki KARTA PRZEPŁACONA SKRILL i na dole DZIENNY LIMIT WYDATKÓW
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
L 0

l32

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie forumowiczów. Zasilałem konto skrill przez przelew ze swojego konta bankowego, teraz chciałbym wypłacić kasę ze skrilla na konto bankowe (to, z którego zasilałem skrilla)
Czy muszę przejść weryfikację, czy bez problemu mogę zlecić wypłatę na konto ?
Dane mam oczywiście swoje na skrillu, takie same jak te, na które zakładałem konto w banku.
Z góry dzięki za odp.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Ja pisałem do nich niedawno w sprawie weryfikacji konta i rachunku bankowego. W zasadzie na moje pytanie mi nie odpowiedzieli wprost ale dowiedziałem się że konto mam już zweryfikowane (czego nie byłem świadom ;d), bo kiedyś dokonałem wpłaty i na tej podstawie mi to zweryfikowali. Zatem jeśli wpłacałeś zwykłym przelewem bankowym (tym co idzie 3-5 dni roboczych) to pewnie masz już konto zweryfikowane i możesz spokojnie wypłacać.
 
S 2

szaloneliczby

Użytkownik
A to ja mam takie pytanie - czy ten internetowy bank jest dobrym wyjściem jeśli chcemy za coś płacić w necie obcymi walutami? Np. zakupy na Amazonie itd.
Bo płacenie zwykłą kartą zdaje się że czasem powoduje jakieś kuriozalne przeliczanie walut (często dwukrotne).
 
G 52

grekuu

Użytkownik
witam mam problem zamówiłem kartę jakiś miesiąc temu jak nie dalej karty nie ma żadnego meila nie ma ktoś coś wie o co może chodzić ?
no dobra czyli jednak muszę zasilić konto 40 zł niech im będzie
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
koszt Karty Skrill: roczny 10E , plus 1,8 E za każdą wypłatę z bankomatu, dzienny limit wypłat 1000 zł ......... proszę o potwierdzenie ,ze tak jest
a ile bierze dodatkowo sieć Euronet w Polsce, za pojedynczą transakcję ??? Proszę o odp. zaznajomionego z tematem......
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
koszt Karty Skrill: roczny 10E , plus 1,8 E za każdą wypłatę z bankomatu, dzienny limit wypłat 1000 zł ......... proszę o potwierdzenie ,ze tak jest

a ile bierze dodatkowo sieć Euronet w Polsce, za pojedynczą transakcję ??? Proszę o odp. zaznajomionego z tematem......
Nie jest ważne z jakiej sieci bankomatu wypłacasz, gdyż zawsze jest ta sama stała opłata 1.80€ chyba, że masz VIPa to masz zawsze i wszędzie za darmo
 
Do góry Bottom