>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

paczek303 133

paczek303

Użytkownik
hmm dziwnie to zabrzmiało... jakie mają być wrażenia ???? ? Normalna karta taka jak &quot;stara&quot; od Skrilla, tylko że z opcją zbliżeniową ???? hehe no chyba że chciałeś jakieś melodyjki albo świecidełka jak ją zapłacisz ;) (bez spiny hehe ;) )
Ja właśnie dostałem maila, że nową kartę mi wyślą za tydzień ;) pamięta może ktoś ile ona idzie ?
 
B 11

brooklynb

Użytkownik
Założyłem specjalnie nowe konto, by się z Wami podzielić. Stare podczas tych problemów na forum kilka miesięcy temu przepadło i coś dziwnego się z nim stało! Ale nie o tym.
Złożyłem zamówienie na kartę 29 sierpnia, przyszła do mnie z tydzień później. Nowa, bardzo ładna, zbliżeniowa. Nie ma już czegoś takiego jak pin tydzień po dojściu karty. Pin jest generowany na stronie, gdy karta dojdzie i gdy klika się jej aktywowanie. Karta od wtedy jest zdatna do działania. Dziś użyłem jej pierwszy raz, wszystko sprawnie śmiga ;)
Edit: Jedno pytanie Panowie. Po jakim czasie jest ściągane z konta to 1.80e za wypłatę z bankomatu? Bo od razu mi widzę nie pobrało ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sorry za post pod postem. Może mi ktoś z Was powiedzieć, czy można zapłacić przez skrill za weeb.tv, wizja.tv i inne tego typu telewizje w necie?
Ja kiedyś płaciłem kartą za premium aplikacje w sklepie play, czy subskrypcję eurosport player na wielkiego szlema, więc moim zdaniem powinno być ok z płatnościami za telewizję internetową ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Różnica pomiędzy nową, a starą kartą to głównie to, iż ta nowa umożliwia realizowanie transakcji zbliżeniowo. Każdy otrzyma taką kartę i musi ją aktywować na swoim koncie. Stare karty mają określoną ważność, bodajże do końca roku.
 
B 11

brooklynb

Użytkownik
Nie wiem o co chodzi z tą nową kartą, mam ja ponad tydzień, wykonałem 3 transakcje - 3 wypłaty i nie obciążyło mi ani raz konta w żaden sposób. Mam nadzieję, że nie zawinie min zbiorczo pod koniec miesiąc stówy lub więcej ;)
 
B 11

brooklynb

Użytkownik
Może dostałeś kartę do czyjegoś konta ????
Nie wiem Ted, ale w wielu kwestiach, które wcześniej czytałem o karcie jest zupełnie inaczej ;) Zero opłat, brak pinu, który sam się wygenerował i nic pocztą nie przyszło i ogólnie nie wiem czy mam się cieszyć, że mam za free, czy martwić, bo kiedyś zawiną mi z nawiązką ????
 
bikowalczyk 6

bikowalczyk

Użytkownik
Dostaliście osobny mail potwierdzający wysyłkę karty? Ja dostałem tylko potwierdzenie przetworzenia zlecenia, a support zapewnił mnie, że karta została już wysłana.
 
Do góry Bottom