>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Pierwsza transakcja kartą musi być przez pin z tego co się orientuje. Ostatnio zmieniłem bank i jak chciałem pierwszy raz zapłacić zbliżeniowo to też odrzuciło.
 
S 4

szykus

Użytkownik
Aktywowałem kartę i żaden pin nie wyskoczył.
Obok mam tylko opcje jak przy poprzedniej:
Odzyskanie kodu PIN
Wymień zniszczoną kartę
Zgłoś kradzież lub utratę
Unieważnij kartę
Historia autoryzacji
Jak wybiorę odzyskaj pin to mi przyślą nowy, a może pin taki sam jak był na starej?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Aktywowałem wczoraj kartę i pojawia się popup z pinem.Jak ktoś ma problem to pewnie winny jest Adblock albo ustawienia przeglądarki które blokują pojawianie się &quot;wyskakujących okien&quot;.
 
S 4

szykus

Użytkownik
Czyli co teraz muszę czekać, aż wyślą mi nowy pin pocztą?
Próbował ktoś korzystać ze starej gdy nowa już aktywowana, czy od razu jest nieaktywna?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czyli co teraz muszę czekać, aż wyślą mi nowy pin pocztą? Próbował ktoś korzystać ze starej gdy nowa już aktywowana, czy od razu jest nieaktywna?
Miałem podobny problem. Aktywowałem kartę, ale żadne okienko nie wyskoczyło mi. Jak mnie pamięć nie myli, gdy otrzymywałem poprzednią kartę to miałem z automatu taki sam pin jak w starej karcie. Tutaj jest inny i mi kasy z bankomatu nie chciało wydać.
Wystarczy, że klikniesz &quot;odzyskiwanie kodu pin&quot;, wpiszesz numer karty i wyskoczy okienko z nowy (nadanym?) kodem PIN. Nic pocztą nie przychodzi.
Pozdro
 
S 4

szykus

Użytkownik
Dzięki za podpowiedż, ale u mnie i tak coś nie tak.
Po wpisaniu i zatwierdzeniu numeru karty ,,mleczny ekran&quot; tak jak by coś się wczytywało, i nic.
 
S 4

szykus

Użytkownik
no ja już nie wiem, trzy przeglądarki i z każdą tak samo, dzwoniłem do skrill to kobitka mi kazała wyczyścić ciasteczka jak nie pomoże to wysłać zrzut ekranu. Paranoja pieniądze są ale nie do wyjęcia.
Może ktoś ma jakis pomysł?
 
S 4

szykus

Użytkownik
Za piętnastym czy którymś tam razem w końcu wygenerowało ( co prawda miało to miejsce dopiero po tym jak środki przyszły od buka, wcześniej w żaden sposób nie szlo - nie wiem czy to ma coś wspólnego)
W każdym bądż razie dzięki za pomoc.
 
gembol 79

gembol

Użytkownik
Wszyscy dostaną nową kartę? Ja nie dostałem nawet maila, że nowa karta ma zostać do mnie wysłana, a tu czytam, że w październiku będzie obecna już nieaktywna.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Wczoraj niespodzianka, przyszła mi nowa karta zbliżeniowa.
- Pytanie, da się jakoś zmienić PIN do niej? I drugie, stara karta od razu jest nieaktywna?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wczoraj niespodzianka, przyszła mi nowa karta zbliżeniowa.

- Pytanie, da się jakoś zmienić PIN do niej? I drugie, stara karta od razu jest nieaktywna?
Aktywując nową kartę dezaktywujesz starą. Co do zmiany pinu, to nie jestem pewny, ale wydaje mi się, że jedynie możesz zmienić na kolejny losowy.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
MAm pytanko ostatnio zamknałem 1 konto ok 3 tyg temu a mimi to karta do mnie przyszła, biora jakies siano za to?
Jeżeli miałeś jeszcze ważną kartę, to nie. Pobraliby dopiero po tym, jakby minął kolejny rok od wydania karty.
 
Do góry Bottom