>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

lanski 700

lanski

Użytkownik
Ja miałem w 2013 r. taką sytuację,że zapłaciłem za kartę 10euro i nie dostałem karty ani pinu-wtedy pin wysyłali oddzielnie.
Więc po miesiącu 2-gi raz zamówiłem i zapłaciłem 2-gie 10euro.
Ale żebym drugi raz nie dostał karty ani pinu to nie wiem czy po raz trzeci bym płacił 10euro dla nich
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Karta przyszła wczoraj. Wygląda o wiele lepiej niż szara, no i w końcu paypassówka. To b365 w prawym dolnym rogu mnie rozwaliło... ????
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
Te nowe karty skrill są bardzo dziwne. Jak wybieram pieniądze z bankomatu nie jest pobierana prowizja. Transakcje w bankomacie widnieją w historii autoryzacji jak POS a nie jako ATM.
W sumie mogę dziennie z bankomatu wypłacać 1000 euro a nie mam żadnego statusu vip.
Czy też tak macie z nowymi kartami?
 
A 205

amindada

Użytkownik
No dziwne sa te nowe karty, kiedys mialem liczbe transakcji na terminalu 10 na 24 godz, i do tego chyba 5 wyplat z bankomatu, teraz ogolna liczba transakcji to 10. Zmiany na gorsze
 
T 57

tylkotenis

Użytkownik
No dziwne sa te nowe karty, kiedys mialem liczbe transakcji na terminalu 10 na 24 godz, i do tego chyba 5 wyplat z bankomatu, teraz ogolna liczba transakcji to 10. Zmiany na gorsze
Ja zawsze miałem 5 transakcji na terminalu i jedna wypłata z bankomatu na 24h
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
NAPISZE DUZYMI LITERAMI ABY BYLO WIDOCZNE I ZEBY NIKT WIECEJ NIE PYTAL ????
Ja tez dostalem nowa karte zblizeniowa. ZEBY KARTA DZIALA ZBLIZENIOWO TRZEBA ZA PIERWSZYM RAZEM ZAPLACIC NIA NORMALNIE (wkladamy do czytnika i wklepujemy PIN). Dopiero po tym razie mozna placic zblizeniowo ;) przekonalem sie o tym na wlasnej skorze. Teraz juz smiga zblizeniowo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 0

szamanx

Użytkownik
Widze wszyscy juz dostali a ja nadal nie dostałem, doradzi ktos , mam sie do nich odezwać czy jeszcze czekać? ma ktos podobna sytuacje że jeszcze nie dostał?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widze wszyscy juz dostali a ja nadal nie dostałem, doradzi ktos , mam sie do nich odezwać czy jeszcze czekać? ma ktos podobna sytuacje że jeszcze nie dostał?
Jak dostałeś maila to czekaj cierpliwie. Ja czekałem dosyć długo, a miała być chyba do 2 tygodni. Przyszła w piątek.
 
Do góry Bottom