>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

tommy83 298

tommy83

Użytkownik
wymienili karty wszystkim wiec nic z tym nie zrobisz - taka ich fanaberia albo dobra lapowka poszla od mastercard zeby zrobic wymianke juz teraz ;)
 
5567 719

5567

Użytkownik
Wszystkim wam tu sie należy opiernicz. Wziąłbym pasa i lał po kolei na goły tyłek i tylko patrzył czy równo puchnie :grin: Juz piszę dlaczego mi tak podpadliście... Otóż dzisiaj postanowiłem sobie aktywować nową kartę skrill. Najpierw zrobiłem co trzeba na stronce, potem poszedłem do bankomatu zmienic sobie PIN, a następnie udałem sie na zakupy, aby dokonać pierwszej płatności świeżutką kartą. Gdy przyszlo już do płacenia, podalem kasjerce kartę (tak, pamiętałem, żeby za pierwszym razem nie świrować ze zbliżeniem) i po chwili wstukuje swój PIN. Wstukałem raz, po czym terminal po kilku sekundach chce żebym znowu to zrobił. Kasjerka patrzy na mnie z lekkim zdziwieniem i mówi do mnie jak do jakiegoś jełopa: &quot;proszę jeszcze raz wstukać PIN i nacisnąć zielony&quot; (pewnie sobie pomyślała, ze nie umiem tego zrobić i coś zle nacisnalem). No to ok, ponowilem czynność drugi raz, a tam terminal dalej swoje i lipa. No i w tym momencie słyszę od kasjerki: &quot;No nie... Coś musi pan zle robic...&quot;. Nie pamiętam czy ponowilem czynność 3, czy więcej razy (chyba 3), ale za którymś razem &quot;poszło&quot; w końcu. Wpisywalem za każdym razem dobrze, bo nie wyskakiwal żaden błąd. No i teraz tak... Daje sobie rękę uciąć, ze nie tylko ja mialem taki przypadek podczas pierwszej płatności tą nową kartą (pamiętam, ze starą kartę jak aktywowałem, to wystarczyło RAZ podać PIN), natomiast nigdzie tutaj nikt nie wspomniał o czymś takim. To normalne, ze np. przy zmianie PINu w bankomacie podaje sie 2x nowy, ale przy płaceniu to się zdziwiłem. Jakby nie bylo, jesli ktoś jest przed aktywacja nowej karty, to jestem przekonany, ze taka informacja będzie bardzo przydatna, i pewnie pozwoli uniknąć ewentualnych nieprzyjemności. To tyle. Liczę na milion punktów reputy za ten jakże cenny post.
Chciałem zamknąć sprawę oznajmiając, iż moja karta wymagała podanie PINu kilka razy tylko przy pierwszej płatności w sklepie. Przy okazji drugiej płatności (i kolejnych) placilem od razu zbliżeniowo i wszystko ok. Mogło to byc związane oczywiście z tym , ze chwile wczesniej zmienialem PIN, tak jak wspomniałem, ale niekoniecznie. Mimo wszystko twierdzę, ze moja karta nie jest wyjątkowa, i o ile juz ktos nie miał identycznej sytuacji, to z pewnością będzie ją miał.
 
K 19

krychaj5

Użytkownik
Panowie jest taka sprawa, założyłem sobie Skrilla tydzień temu (11.11) no i złożyłem wniosek o kartę, ale miałem 0 na koncie, dopiero dziś doładowałem hajsiwo przez PSC no i transakcja &quot;Prowizja za wniosek&quot; ma wciąż &quot;w toku&quot; - oni sami teraz po jakimś czasie pobiorą mi te 10,90 euro i wyślą kartę czy musze do nich o to pisać?
 
C 0

czarus

Użytkownik
Doradzcie mi coś.
Jeżeli wypłacałbym po 1000 zł miesięcznie bezpośrednio od buka na moje konto banowe czy to będzie bezpieczne? 1000 zł nie więcej.

czy lepiej jednak założyć konto na Skrill? Z tym, że czytałem, że opłata za kartę jest jakaś, a mi karta druga nie jest zbytnio potrzebna.

Co byście w moim przypadku doradzili?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Karta to 10 euro rocznie, czyli jakieś 40zł. W stosunku do 12-tu tysięcy jakie w założeniu chciałbyś wypłacać to niedużo. Oczywiście dochodzi prowizja za wypłatę z bankomatu, która wynosi obecnie bodajże 1.75% kwoty wypłaty. Jednak za te 10 euro masz pełną swobodę, możesz spokojnie płacić za zakupy już nawet zbliżeniowo i dokonywać w internecie transakcji właśnie za pomocą tej karty.
Co do kwestii bezpośrednich wypłat z buka na konto bankowe, to raczej nie powinno być problemów z tym, ale korzystając ze skrilla ograniczasz ryzyko praktycznie do zera i jest to pewna metoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

czarus

Użytkownik
Dzięki za info ????
Rozumiem też, że w każdej chwili mógłbym zamknąć konto i kartę na Skrill na jakiś czas a np., za rok czy kiedy ponownie bez rejestracji je uaktywnić?
Czy tutaj usuwa się całkowicie konto już na zawsze, a następnym razem trzeba nowe założyć, od nowa?
 
D 24

daro7781

Użytkownik
Mam takie pytanko czy Wam takze nie pobiera prowizji od wyplaty gotówki kartą Skrill?
Dokonałem kilku wyplat i nie pobrało żadnej prowizji, chyba ze to po kilku dniach sie naliczy?
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Tak ,kilka pierwszych było bez prowizji a teraz normalnie potrąca.
kilka pierwszych wypłat czy kilka pierwszych dni? po czasie skorygowali i pobrali prowizję? czy jak powiedzmy dziś/jutro wypłacę tą nową kartą (pierwszy raz) jakieś środki to jest szansa, że mi nie pobierze prowizji?
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nie skorygowali - szansa jest zawsze, bo uzytkownicy wyzej pisali ze 2 dni temu nie pobieralo im prowizji ; u mnie zaczelo pobierac jakies 3-4 tygodnie temu.
albo kilka pierwszych wyplat jest jakims cudem free albo znowu cos im sie popsulo i nie naliczaja w ostatnich dniach.
 
Do góry Bottom