>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

L 0

lucas27

Użytkownik
Witam, mam taki problem od dzis... Mam karte skrill - konto niezweryfikowane, wyplacalem juz kilka razy z bankomatu, ostantio jakies 2-3 tyg temu. Dzisiaj probowalem wyplacic jakiekolwiek pieniadze (srodki sa) to pojawia sie komunikat cos tam cos tam (ze sie nie udalo) i zeby skontaktowac sie z bankiem...
Dzwonilem do skrilla, czekalem na ich infolinii z kilkadziesiat minut, ciagle automat mowil ze ilosc oczekujacych &quot;one&quot;... Rozlaczylem sie... Ktos mi moze udzielic informacji co moze byc nie tak? Jutro bede dzwonil do skrilla, moze uda mi sie dodzwonic. Ze skrilla na bet365 moge wplacic i odwrotnie, tylko wyplata z bankomatu nie dziala. Karta wazna jeszcze kilka miesiecy...

Edit:// przeslalem im zdj dowodu, moze po prostu limit mi sie skonczyl?
 
8 0

8c4rds

Użytkownik
Witam, mam pewien problem ze skrillem, wysłali mi nową kartę, chociaż o nią nie zabiegałem. Nie aktywowałem jej, gdyż nie chcę mieć zbliżeniówki z wielu powodów. Od otrzymania karty, dostałem od nich 3-4 majle z przypomnieniem ze nieaktywowałem nowej karty, natomiast dzisiaj dostalem cos takiego.

&quot;Ostatnio wysłaliśmy Ci nową bezdotykową kartę Skrill Prepaid MasterCard®. Prosimy o jak najszybszą aktywację karty, gdyż ważność starej karty wygaśnie 28 listopada 2016 roku.

Możesz ją w szybki i prosty sposób aktywować online za pośrednictwem swojego konta Skrill. Zaloguj się Login, przejdź do sekcji “Skrill karta przedpłacona” i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie – Twój PIN will wyświetli się online po aktywacji. Zajmie to tylko kilka sekund.&quot;

Zapłaciłem za starą kartę 10 euro tylko i wyłącznie dlatego, że wiedziałem że jest bezdotykowa i będę mógł z niej korzystać przez całe 12 miesięcy. Według tego co widnieje na karcie jest ona ważna do kwietnia 2019 roku. Więc powinienem mieć możliwość jeszcze z niej korzystać 2.5 roku. Natomiast teraz skrill łamie tą umowę i zmienia zasady według swojego widzimisię. Jest jakaś możliwość aby zachować stara kartę, rozmawiał ktoś już z nimi w tej sprawie?
Od tamtego czasu korzystam jedynie z netka, teraz dostałem coś takiego:


-----------------------------
AKTYWUJ I WYGRAJ
Aktywuj nową kartę Skrill Prepaid MasterCard® do 19 grudnia 2016 roku, a my dodamy 5 € do Twojego portfela..

To nie wszystko. Za każde 10 €, które wydasz otrzymasz od nas jeden los uprawniający Cię do udziału w naszym niesamowitym losowaniu nagród Zrzut gotówki, w którym do 4 stycznia 2017 roku można wygrać nagrody o łącznej wartości 50 000 €.

-----------------------------

Najpierw zlikwidowali możliwość korzystania z tradycyjnych kart, teraz jeszcze zaczynają płacić, abym tylko ją aktywował. Ktoś wie czemu oni tak na siłę wciskają ludziom te zbliżeniówki ?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Najpierw zlikwidowali możliwość korzystania z tradycyjnych kart, teraz jeszcze zaczynają płacić, abym tylko ją aktywował. Ktoś wie czemu oni tak na siłę wciskają ludziom te zbliżeniówki ?
Bo mało ludzi ma jakieś dziwne opory przed technologią?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Przyszła mi karta skrill, aktywowałem ją i poszedłem do bankomatu zmienić pin na taki jak miałem poprzednio aby się nie mylić. W bankomacie ok, kasę wypłaca. Jednak przy zakupach w sklepie pojawia się info, że zły pin. Trzeba poczekać po zmianie czy jak to jest ?
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Panowie ma ktoś problem z kartą?
Próbowałem kase w 5 bankomatach wypłacić w 3 różnych sieciach i tak:
Euronet przepraszamy ta karta nie jest obsługiwana
ING przepraszamy transakcja nie może być zrealizowana
cashline błąd aplikacji, zabierz karte, mam to od paru dni.
Co ciekawe wczoraj jeszcze w euronecie mogłem pin wprowadzić i wybrać kwotę do wypłaty i dopiero wtedy bład wychodził, a dziś od razu wysakuję jak tylko włożę karte.
Wcześniej działała prawidłowo, normalnie rzadko używana w portfelu sobie leży.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Ale nie no chodziło mi o to, że nie zniszczony czip jest.
W ciągu miesiąca były dwie wypłaty z 300zł 3 tygodnie temu, i ok 2 tygodnie temu 100zł wyciągałem.
Komunikat od Euronetu
&quot;ta karta nie jest obsługiwana przez bankomat&quot; mnie martwi, i też mam pytanie czy ktoś od wczoraj kase wyciągał i się udało?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
No i wszystko jasne ,masz nieważną kartę, wszystkie niezbliżeniowe były ważne do końca listopada i data na karcie nie ma znaczenia.Zaloguj się na swoje konto i zamów nową kartę.
Przejrzyj kilka ostatnich stron w tym temacie i będziesz wszystko wiedział.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 316

jarekrk

Użytkownik
Dziękuje ci bardzo za pomoc.
Ciekawe, że Support nie mógł mi tego napisac tylko ty.
No i szkoda, że nie dostałem żadnego info na maila tylko po prostu to anulowali i żadnej karty sami też nie wysłali.
i 5 euro w plecy bo ledwo pół roku minie na koniec grudnia odkąd mam karte a teraz znów 10Euro trzeba im zapłacić.
Jak się ma monopol to się robi co chce jednak ????
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Za nową się nie płaci, pobiorą 10 euro jak upłynie rok od wydania tamtej.
Za szybko ci uwierzyłem, bo jak tylko kliknąłem zamów karte to od razu pobrali 10euro z konta:-(
No trudno to i tak dwie opłaty za przelew na konto i się zwraca, więc takie życie ????
 
Do góry Bottom