>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Karta Skrill (dawniej Moneybookers)

macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Za szybko ci uwierzyłem, bo jak tylko kliknąłem zamów karte to od razu pobrali 10euro z konta:-(
No trudno to i tak dwie opłaty za przelew na konto i się zwraca, więc takie życie ????
Bez sensu, u mnie nie pobrali wymieniając mi starą kartę na tę nową zbliżeniową. Aczkolwiek zrobili u mnie to z automatu bez składania wniosku.
 
A 185

adikos

Użytkownik
większość dostała nowe karty z automatu bez żadnej interwencji, ale widać że ich system o małej grupie klientów zapomniał i nie informował ich o tym że wymiana będzie i nie wysłał nowej karty, w przypadku jarekrk powinneś złożyć reklamacje bo opłata nie została pobrana w sposób wcześniej umówiony tj 1 raz na rok 10 Euro, a wymiana karty była obowiązkowa a nie opcjonalna.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Ja miałem maila z automatu, że karta została wysłana ale po kilku dniach wszedłem na konto i okazało się, że muszę ją sam zamówić i pobrali 10 euro.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja miałem maila z automatu, że karta została wysłana ale po kilku dniach wszedłem na konto i okazało się, że muszę ją sam zamówić i pobrali 10 euro.
Po jakim czasie dostałeś karę? Ja czekam juz prawie 2 tygodnie od zamówienia i nic
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
U mnie było to 11 dni. Mam inny problem bo zmieniłem pin w bankomacie i nowy pin działa przy wypłatach w bankomacie ale w sklepie przy płatności wywala, że błędny pin :/
 
lampardmarko 0

lampardmarko

Użytkownik
No i wszystko jasne ,masz nieważną kartę, wszystkie niezbliżeniowe były ważne do końca listopada i data na karcie nie ma znaczenia.Zaloguj się na swoje konto i zamów nową kartę.

Przejrzyj kilka ostatnich stron w tym temacie i będziesz wszystko wiedział.
Wszyscy którzy mieli stare karty dostali nowe , bez zamawiania. Być może już dostał i gdzieś przepaścił. Ja już w sierpniu dostałem maila że wysyłają nową kartę bez żadnego zamawiania czy coś.
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Bez sensu, u mnie nie pobrali wymieniając mi starą kartę na tę nową zbliżeniową. Aczkolwiek zrobili u mnie to z automatu bez składania wniosku.
Napisałem, do nich, że w związku z tym, że nie dawno płaciłem za kartę to bez sensu, że znow to zrobili i chciałbym złożyć reklamacje i prosić o zwrot ???? a Skrill tymczasem odpisał mi po Angielsku(dwie pierwsze ich odpowiedzi na temat karty były po Polsku także bardzo ciekawe, czemu trzeci mail był w innym języku) ale jakże miło:
&quot;Thank you for contacting the Skrill Help Team. Apologies for replying in English.

To compensate you we have cancelled the fee for the new card.&quot;
kaske oddali.
Lampardmarko
Nie nie wszyscy dostali, przeszukałem wszystkie maile od nich, i żadnej informacji i poza tym pare osób w tym temacie pisało, że nie dostali i musieli sami zamawiać.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Witam
Podczas proby wyplaty srodkow z bankomatu karta skrill omylkowo wpisalem 3krotnie błędnie pin , jest szansa na odblokowanie karty i nadania nowego PIN czy jestem zmuszony do zamowienia nowej karty skrill ? Bede wdzieczny za porady i opinie. Dziękuję
 
P 0

phex

Użytkownik
I nie bedzie zadnen blokady konta? Czy to tyczy sie tylko p24 czy jakls wplata na poczcie tez moge? Reasumujac moge to zrobic w placowce banku i zlecic taki przelew przez p24 podając niezbędne dane ?
 
P 0

phex

Użytkownik
Nie chce tylko pytam. Dziekuje za info. Czy tak , wchodze w przelew natychmiastowy, zaznaczam pko bp i dalej przekierowuje mnie do wyboru banku z ktorego chce zrobic przelew , tak ?
 
Do góry Bottom