>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2020 / 2021

Status
Zamknięty.
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Przyznam że i mnie korciło postawić coś na Amur i tak jak rasijskij trochę mam obawy stawiać przeciwko Ufie (podobnie jak przeciwko drużynie z Omska nie lubię stawiać). Ale obie drużyny(Omsk i Ufa) akurat dalekie od formy .... dziś mimo wszystko wystarczy mi over 1.5 Amura (kurs 1.42 - dla moich celów jest wystarczający ), więc dziękuję radijskiemu za wypowiedź sprzed paru chwil - ośmielił mnie nieco. A że mój typ trochę inny.... nie sądzę żeby mecz zamknął się w tylko trzech golach.... A jeśli skończy się 1:2 lub niżej .... no to już trudno - rasijskij policzy pieniądze a ja będę pluł w brodę;)
Brody nie mam. Pluję na trawę- ładne słońce dziś w Lubinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis chciałem grac Barys ml ale to pierwszy mecz po powrocie i róznie moze być a Traktor nie jest wygodnym przeciwnikiem wiec chyba sobie odpuszcze ale gram spotkanie w Ekaterinburgu. Avto jest mocne bo temu nie mozna zaprzeczyć, ale tez nie grzeszy stabilnoscia w poszczególnych meczach jak i jego fragmentach . W bramce na zmiane Kovar i Gross,w liniach ataku rotacje, widać Peters szuka jeszcze optimum bo PO tuz, tuż , linie obronne Avto raczej juz stałe ale i tu ostatnio Peters grzebał, dzis rywal trudny i na fali. W Magnitce juz widac nie tylko szkielet zespołu ale i cały trzon, wydaje sie ze w takim zestawieniu ruszą w PO ( miejmy nadzieje ze omijac beda ich kontuzje i covid). Każda formacja tam moze byc ta pierwszą lub nawet czwartą , zespół jest juz praktycznie poukladany i kazdy link wnosi do gry sporo ozywienia i zagrozenia dla rywala. Dzis spodziewam sie wyrownanego meczu bo dla Avto to wazny rywal na którego zawsze jest dodatkowa mobilizacja ale mysle ze na ten moment forma i poukładane klocki po stronie MMG i strzela jednego gola wiecej

Magnitka RT kurs 2,35 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Lokomotiv-Kunlun
Lokomotiv -1,5 1.58🔴
Lokomotiv-2,5 2.15🔴

Do Jarosławia przyjeżdża Kunlun. Lokomotiv pokazuje w tym sezonie moc i na swojej tafli długo niepokonani. Cały czas mogą myśleć nawet o 2 miejscu w konferencji a rywal dziś z niskiej półki i powinno obyć się bez większych problemów. To co może się podobać w Lokomitivie to fakt że kazdy link jest mocny i zdolny do zdobywania punktów. Kolejnym atutem jest solidna obrona. Kunlun ma za mało argumentów aby przeciwstawić się Loko.

Ryga-Omsk
Omsk powyżej 3,5 gola 1,70🔴
2/+5,5 2.15🔴

Omsk zagrał dobre spotkanie w Helsinkach dziś niedaleko w Rydze i tu wszystko przemawia za nimi.Dynamo nie ma w swoich szeregach bramkarza który mógłby zatrzymać silne drużyny i na ogół te kilka bramek dla rywali wpada a dziś po drugiej stronie tafli jedna z mocniejszych ekip w KHL. Ryżanie starają się jak mogą powalczyli na wschodzie oraz w Moskwie. Potrafią ukłuć rywali także jakieś trafienia z ich strony mogą się pojawić stąd typ na 5,5. W Omsku z kolei Hrubec dobrze zaczął później jakby słabiej a kto wie może on dziś zagra.
Kursy betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Wreszcie udało się trafić wszystkie propozycje, dzisiaj będzie o to ciężej, ale liczę na zysk. Ta środa jest takim dniem, gdzie mam wiele pomysłów w głowie dlatego poszaleje troszkę z trzema AKO. Tak jak zawsze gram płaską stawką, tak teraz odpowiednio ją podzielę, aby przy jednym zielonym kuponie być na lekkim plusie. Udało się w BETFAN przygotować AKO Boost na faworytów, lecimy:

Lokomotiv Jarosław vs Kunlun Red Star: 1/+3.5 gola ✅
Jokerit Helsinki vs HC Sochi: 1/+3.5 gola ✅
Dinamo Ryga vs Avangard Omsk: 2/+3.5 gola ❌
AKO BOOST @3.50 BETFAN ❌


Żeby było krócej to napiszę zbiorowo. Filozofia mojego boosta jest prosta, dzisiaj stawiam na faworytów z overem 3.5 gola w meczu. Przede wszystkim rywale nie mają już o co walczyć. Kunlun, Sochi, Dinamo to ekipy, które szans na play-offy nie mają i po prostu dogorywają sezon. Zapewne nie raz jeszcze zaskoczą, bo niespodzianki szczególnie pod koniec lutego będą się zdarzały, ale nie wydaje mi się, aby któraś z tych ekip na poważnie powalczyła z Lokomotivem, Jokeritem i Avangardem. Każdy z tych klubów ma jeszcze swoje cele, przede wszystkim poprawienie swojej pozycji w konferencjach, aby uzyskać ewentualna przewagę lodu i przygotowanie do najważniejszych spotkań kampanii 2020/2021. Loko wraca tylko na jeden mecz do siebie i myślę, że dobrze im to zrobi przed kolejnymi trudnymi wyjazdami. Wsparcie kibiców jest potrzebne i myślę, że po małym dołku idzie to w górę. Jokerit potrafi grać z Sochi w tych rozgrywkach, 3 na 3 wygrane. Może nie prezentują się ostatnio wybitnie, ale u siebie w drugim starciu po powrocie mają wszystko, aby pokonać Lamparty po raz czwarty. W Avangardzie coś drgnęło, pomimo niemrawego zwycięstwa w Czelabińsku to liczą się dwa punkty, a już w Helsinkach wyglądało to lepiej. Forma najwidoczniej idzie w górę, a piękny sen Dinamo się chyba na jakiś czas zakończył. Mogą też potrzebować chwili odpoczynku po wymagających wojażach i ekipa Boba Hartleya powinna z tej okazji skorzystać.

BOOST Zagranie KHL na 27.01. BETFAN.png

Dynamo Mińsk vs Torpedo Niżny Nowogród: każda drużyna 2+ bramek @1.56 ❌
SKA St. Petersbug vs Severstal Czerepowiec: Severstal powyżej 1.5 gola @1.76 ❌
AKO @2.75 Fortuna ❌


To już trochę tradycja grać bramki w meczu Dynama Mińsk oraz Torpedo Niżny Nowogród. Szczerze mówiąc są to moi ulubieńcy ostatnich tygodni, gdzie łapałem na nich wysokie kursy i dzisiaj zmierzą się przeciwko sobie. Bardzo lubię oglądać mecze tych drużyn i można rzec, że jestem cichym fanem tych ekip. Uważam, że ujrzymy minimum wynik 2:2 w tej rywalizacji. Zarówno gospodarze, jak i goście bardzo dobrze czują się w ataku, nieco gorzej w defensywie. Szczególnie w PP wygląda to nieźle i jestem pewny, że gdy pojawi się kilka szans w grze z przewagą zawodnika to możemy ujrzeć naprawdę hokejowy wynik. Nawet H2H na które rzadko patrzę wskazuje nam sporą ilość trafień.

Jeżeli chodzi o starcie w Petersburgu to przede wszystkim myślałem o handi +2.5 na Severstal (nie lubię +1.5 bo jest spora szansa na gola przy empty net), ale kurs mnie nie zachwycił więc większe value widzę po stronie bramek. Klub z Czerepowca to ambitna ekipa, która lubi grać odważnie przede wszystkim z najlepszymi klubami w KHL. Widzieliśmy przecież ostatnio ich zadziorność w rywalizacjach z Avangardem Omsk, Saławat Jułajew Ufa. Uważam, że nie mają nic do stracenia, a forma jest i przegrana w Mińsku mojego zdania nie zmieni. SKA wraca do siebie i pierwsze spotkania są często problemowe. Uważam, że zespół Andreia Razina może tutaj się pokusić o dwa trafienia przy ciekawym kursie. Severstal już trzykrotnie grał z SKA w tej kampanii i sprawiał tej drużynie spore problemy. Oby w tę środę było podobnie.

Pavel Kraskovsky powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.75 (Lokomotiv) ❌
Markus Hannikainen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.73 (Jokerit) ❌
Reid Boucher powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.50 (Avangard) ❌
AKO @5.18 Fortuna ❌


Kanadyjka trochę na wariactwie i z niższą stawką, ale gram tutaj głównie na przełamanie. Pavel Kraskovsky oraz Reid Boucher kilka meczów temu ostatnio punktowali, a że potrafią strzelać i asystować to nieraz pokazywali to w tym sezonie. Słabi rywale więc przy kilku trafieniach jedno oczko do zrobienia. Co do Markusa Hannikainena to podobała mi się jego determinacja w spotkaniu z Avangardem. Strzelał praktycznie z każdej pozycji i nic nie wpadło, mam nadzieję, że świeży nabytek Jokerit dzisiaj zagra nieco mądrzej i jak nie strzeli gola to poda do lepiej ustawionego kolegi. Widać, że ma chęć do gry i przede wszystkim głód, a kurs @4.00 na gola warty zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Severstal +2,5 (handi) & Sochi +3,5 (handi) @1,95 5/10 Unibet

Przypadek Jokeritu jest trochę bardziej ciężki niż większości zespołów, bo z powodu koronawirusa mają do rozegrania jeszcze 2 - 4 spotkania więcej niż reszta, a do play offów nie zostało wiele czasu. Dzisiaj kontynuują serię spotkań domowych w której w sumie zagrają cztery spotkania w sześć dni. Ostatnie dwa mecze w tej serii będą miały miejsce dzień po dniu. Jeśli sztab trenerski źle rozłoży siły na Luty to może ich zabraknąć w fazie pucharowej. Myślę, że Jokerit będzie chciał wygrać to spotkanie, ale będą próbować to zrobić niewielkim nakładem sił. Pantery również są w stanie strzelić bramkę lub dwie i nie wierzę, żeby Jokerit rozniósł przeciwnika różnicą czterech bramek. W przypadku meczu w Petersburgu liczę na dobry mecz w wykonaniu gości. Ciężko będzie tutaj zdobyć dwa punkty, ale podopieczni Razina lubią pokazać pazur w pojedynku z faworytem. SKA może być trochę wytrącone z rytmu, bo za nimi kilka dni przerwy i w związku z tym liczę na zmniejszoną koncentrację defensywy gospodarzy. Kursy nie są zbyt wysokie, ale nie można oczekiwać wysokich kursów przy takich liniach handicapu. Myślę, że są odpowiednie.

// Jeszcze dorzucę sobie takie coś.

✅ Między 4 - 7 bramek w Jarosławiu & między 4 - 7 bramek w Petersburgu @2,21 3/10 Unibet

24,44
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tylko dwa spotkania mnie interesuja w Jarosławiu i Helsinkach i sadze ze gospodarze sobie poradza bo sa przynajmniej o dwie klase lepsi od odpowiednio Kunlun i Sochi mimo ze te graja na luzie bez spiny.

Jokerit minus 1,5
Loko minus 1,5
kurs ako 2,35

podoba mi sie boost kolegi sunxl sunxl i mysle ze sa duze szanse by wszedł, najtrudniej pewnie bedzie miał Omsk, a raczej jak nie odwali jakiegos numeru.

Co do pozycji w tabelach konferencji bo wyzej kolega wspomnial o tym przy okazji pisania o Loko to oni by zajać drugie miejsce musieli by przeskoczyc w tabeli CSKA i byc niżej niz SKA. I ten pierwszy warunek bedzie ciezki do spełnienia bo pierwsze dwa miejsca w kazdej konferencji sa zarezerwowane dla zyciezców dywizji a później juz normalna punktacja, wiec wracajac do Loko nawet jak punktowo przeskocza SKA co jest mozliwe i na ten moment tak jest to i tak startuja do PO z trzeciego miejsca bo sa za CSKA w dywizji a przeskoczyc ich bedzie cięzko
To tyle tytułem wstepu do ustępu
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dzis tylko dwa spotkania mnie interesuja w Jarosławiu i Helsinkach i sadze ze gospodarze sobie poradza bo sa przynajmniej o dwie klase lepsi od odpowiednio Kunlun i Sochi mimo ze te graja na luzie bez spiny.

Jokerit minus 1,5
Loko minus 1,5
kurs ako 2,35

podoba mi sie boost kolegi sunxl sunxl i mysle ze sa duze szanse by wszedł, najtrudniej pewnie bedzie miał Omsk, a raczej jak nie odwali jakiegos numeru.

Co do pozycji w tabelach konferencji bo wyzej kolega wspomnial o tym przy okazji pisania o Loko to oni by zajać drugie miejsce musieli by przeskoczyc w tabeli CSKA i byc niżej niz SKA. I ten pierwszy warunek bedzie ciezki do spełnienia bo pierwsze dwa miejsca w kazdej konferencji sa zarezerwowane dla zyciezców dywizji a później juz normalna punktacja, wiec wracajac do Loko nawet jak punktowo przeskocza SKA co jest mozliwe i na ten moment tak jest to i tak startuja do PO z trzeciego miejsca bo sa za CSKA w dywizji a przeskoczyc ich bedzie cięzko
To tyle tytułem wstepu do ustępu
O to mi z głowy kompletnie wypadło 🙆‍♂️
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Cześć Panowie, orientujecie się może gdzie poza Fortuną można zawierać zakłady na punktację kanadyjską? Swoją drogą Fortuna aktualnie zawiesiła możliwość grania na kanadyjkę. Z góry dzięki za podpowiedź.
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Zastanawiałem się też nad boostem z Betfan, ale ostatecznie doszedłem do wniosku że w takich zakładach lubi się popsuć najmniej spodziewany element i nie zdziwiłbym się zbyt mocno gdyby w którymś z tych spotkań padło jakieś głupie 2-1. Ale ogólnie koncepcja słuszna i idąc w tym samym kierunku spróbuję trochę ostrożniej:

Jokerit (-1)(3-2,), Loko (-1)(3-2), Omsk RT(i jest głupie 2-1..) - @1,40

Drugi zakład, gdzie częściowo ubiegł mnie już rasijskij rasijskij (który to już raz.. ;) )

Przedział 4-7 bramek w Mińsku(1-3), Helsinkach(3-2) i St.Petersburgu(4-1) - @3.98

Kursy Fortuna (z bonusem)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Czelabińsk ML & Poniżej 6,5 bramki w Chabarowsku @2,25 4/10 Unibet

Traktorzyści zmierzają do Nowosybirska po komplet punktów. Cały czas istnieje duża szansa na rozpoczęcie playoffów meczami na swoim lodowisku. Nie dość, że różnica punktów między Traktorzystami, a zespołem zajmującym czwarte miejsce jest niewielka to ekipa z Czelabińska ma dwa zaległe mecze na koncie. Sibir nie walczy już o nic. Nie wiem, czy będą się zabijać o wynik dzisiejszego meczu. Nawet jeśli tak to goście są lepsi pod wieloma względami i bardziej zbilansowani. Jesli nie wydarzy się kataklizm to powinni sobie poradzić.

Amur w rewanżowym meczu w Chabarowsku z pewnością podniesie poprzeczkę. Już w pierwszym spotkaniu często to oni przeważali na lodzie i gdyby nie bardzo dobra dyspozycja Metsoli to Salavat pogubił by punkty. Co się tyczy underu to mecze rewanżowe w Chabarowsku zazwyczaj nie obfitują w bramki. Często pada ich mniej niż w pierwszym meczu. Wyjątkiem było niedawne spotkanie z Barysem. Dzisiaj będzie ciężko, żeby padło mnie bramek niż w pierwszym spotkaniu i wydaje mi się, że Amur strzeli co najmniej dwie bramki. Mimo to nie spodziewam się wysoko-bramkowego wyniku tego pojedynku.

Bardziej rozrywkowo niż dla zysku spróbuję ponownie przedziału bramek. Tym razem we wszystkich spotkaniach oprócz meczu w Kazachstanie, bo nie wiadomo czego się można spodziewać po Wilkach.

✅ Przedział bramek 4 - 7 we wszystkich spotkaniach z wyjątkiem meczu w Kazachstanie @5,30 1/10 Unibet

///Postaw człowieku an drużynę lepszą, bardziej zmotywowaną to Ci zagrają byle jak. Dobrze, że drugi kupon zadziałał, więc znowu minimalny plusik.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sibir Nowosybirsk vs Traktor Czelabińsk: X2 ✅
Avtomobilist Jekaterynburg vs Bars Kazań: Bars powyżej 1.5 gola ✅
Spartak Moskwa vs Metallurg Magnitogorsk: każda drużyna 2+ bramek ❌
AKO BOOST @3.81 Fortuna ❌


Jeżeli chodzi o Sibir i Traktor to rasijskij rasijskij już sporo o tym napisał. Też zgadzam się z tym, że goście mają więcej do zaoferowania i przede wszystkim mają o co walczyć. Gospodarze mają swoje przestoje, tak jak to było widać w starciu z Wilkami i taki rywal jak ten z Czelabińska z pewnością je wykorzysta. Poza tym wydaje mi się, że forma przyjezdnych idzie w górę. Szykuje się underowy pojedynek, a ja do AKO Boost pobieram X2 z nadzieją, że Traktor nie przegra tego w RT.

Podobny typ chciałem zaproponować w Jekaterynburgu, ale obawiam się, że Avto może sprawić małego psikusa, dlatego też pobrałem dwa trafienia Bars. Obrona Avto nie jest wcale monolitem, ale w ataku jakoś to wygląda a goście z Tatarstanu mieli sporą przerwę i to może mieć wpływ na ich dzisiejszą grę. Jestem jednak zdania, że ofensywa faworytów stanie na wysokości zadania i przynajmniej dwukrotnie pokona Jakuba Kovara. Poza tym ekipa z Kazania lubi ostatnio grać w Jekaterynburgu, którego defensywa jest dziurawa jak ser szwajcarski.

Na bramki liczę także w Moskwie. Ostatnie bezpośrednie pojedynki pokazują, że możemy spodziewać się strzelaniny, ale nie tylko. Nie przekonują mnie obie defensywy z bramkarzami na czele a szczególnie gospodarze mają o co walczyć i nie mogą pozwolić sobie na podobny scenariusz, który pojawił się w rywalizacji z Torpedo Niżny Nowogród. To oni muszą pierwsi wyjść na prowadzenie, bo następny raz nie skończy się happy endem. Magnitka ma długą serię wygranych i kto wie, może w stolicy Rosji polegnie, ale swoje powinno strzelić. Wszyscy zawodnicy dokładają coś od siebie i przyjemnie ogląda się spotkania Lisów. Liczę na takie 2:2.

Zagranie zakład specjalny Fortuna KHL na 28.01..png

Phil Varone powyżej 0.5 punktu @1.95 (Barys) ❌
Martin Bakos powyżej 0.5 punktu @2.00 (Spartak) ✅
AKO @3.90 Fortuna ❌


Spróbujemy jeszcze kanadyjkę, stawiam na Phila Varone'a, który będzie miał swoje okazje z Wilkami. Doskonale wiemy, jak w obronie prezentuje się klub z Niżnekamska i przy 3-4 trafieniach Barysa jest to jak najbardziej możliwe. Bo bardzo dobrych spotkaniach w Moskwie oraz w Helsinkach nadeszły dwa słabsze w jego wykonaniu. Występuje w osłabieniu oraz w PP, więc szanse swoje będzie miał. Liczę na jego lepszą postawę.

Co do Marina Bakosa to po prostu stawiam na jego przełamanie. Punktu nie zdobył od pojedynku w Helsinkach i czas najwyższy na niego. Jego klub stoi pod ścianą i każda para rąk i nóg jest potrzebna w walce o play-off. Słowak musi w końcu udowodnić swoją wartość.


Edit. na singla próbuję jeszcze Alexander Burmistrov powyżej 0.5 punktu @2.40 Fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dla mnie jeden mecz do grania , ten w Nowosibirsku. Sibir, mimo matematycznych szans na PO miewa takie przesoje w grze, że nawet rywal o teoretycznie mniejszej sile razenia podejmuje rekawice. A dzis jest rywal, który znow pokazuje błysk. Podoba mi sie gra traktorzystów, dobrze poukladany atak i solidna obrona z bramką, bede grozni w PO dla kazdego, dzis mysle ze wywioza 2 pkt

Traktor RT kurs 2,35 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Próbujemy z kolejnym BOOSTem, w poprzednich dwóch brakło po bramce. Dzisiaj skromnie, ale mam nadzieję, że do przodu:

Dynamo Moskwa vs HC Sochi: 1/+3.5 gola ✅
Jokerit Helsinki vs Torpedo Niżny Nowogród: każda drużyna 2+ bramki ❌
AKO BOOST @2.60 BETFAN ❌

KHL BETFAN zakład specjalny na 29.01..png

Sergei Shmelyov strzeli gola @3.30 Fortuna ❌


Uważam, że wygrana Dynama z CSKA nie była przypadkowa. Ostatnio ominąłem ten mecz jako jedyny jeżeli chodzi o typowanie, bo nie byłem co do niego pewny, ale widać, że gospodarze wracają powoli do gry. Wreszcie obudziła się druga linia i Magnus Paajarvi zdobył swoje pierwsze trafienie w nowych barwach i oby tak dalej, bo wielkich sukcesów z mocną pierwszą linią nie będzie. Teraz trzeba sobie zadać pytanie, czy takie zwycięstwo pójdzie w dobrą czy złą stronę. Myślę, że jednak w to pierwsze. Zawodnicy począują się pewnie, do składu wracają powoli zawodnicy po kontuzjach i najbardziej czekam na powrót Vladimira Bryukvina, który miał świetny początek tej kampanii. Sochi powalczyło w Helsinkach, ale nawet słabe jak na siebie Jokerit sobie z nimi poradziło. Stawiam tutaj na wygraną faworytów z overem 3.5 bramek, a na singla za drobne Sergeia Shmelyova. Może jak się na niego postawi to się wreszcie zatnie? Osiem bramek w siedmiu spotkaniach z rzędu robi wrażenie. Jest w formie, nawet z takim kursem warto spróbować.

Goli spodziewam się w Helsinkach, gdzie zmierzą się ekipy, których mocną stroną przede wszystkim jest atak. W defensywie jest wiele do poprawy, chociaż w Niżny Nowogrodzie wygląda to coraz lepiej. Jest to jednak ich trzecie spotkanie w delegacji, zmęczenie może dać się we znaki, a Jokerit walczy o czołową czwórkę na zachodzie. Jutro mają mecz z Metallurgiem i wydaje mi się, że dzisiaj widzą większe szanse na wygraną niż jutro, dlatego też włożą sporo siły w piątkowe spotkanie z Torpedo. Problemem Pajaców jest drugi bramkarz, bo po kontuzji Andersa Lindbacka nie ma zmiennika, a Janis Kalnins może jutro zostać zastąpiony przez Samuela Jukuri. To jednak melodia przyszłości. Obie ekipy mają motywację, aby sięgnąć po dwa oczka, spodziewam się otwartej rywalizacji, pomimo tego, że w PP im ostatnio nie idzie, może dzisiaj dzień na odblokowanie sięw tym elemencie?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nic dodać nic ująć w stosunku do tego co napisał sunxl sunxl - pobieram powyższe AKO. Ostatnio zakłady ML nie za bardzo chcą wchodzić, więc dzisiaj sobie odpuszczę typowanie zwycięzców. Zamiast tego pobawię się jeszcze tymi zakresami bramek. O ile w Fortunie zakres we wszystkich przypadkach jest wyznaczony między 4 - 7 bramek o tyle w Unibecie można sobie modyfikować ten zakres wedle własnego uznania. Może jeszcze za wcześnie na takie wnioski, ale przy grze bez podatku kursy ~1,50 na 4 - 7 bramek można wykorzystywać nawet przy grze singlami jeśli dołożyć do tego analizowanie i odpowiedni dobór spotkań. W przypadku NHL przy zakresie przesuniętym na 5 - 8 bramek kursy oscylują w granicach 1,70. Zobaczymy co dzisiaj z tego wyjdzie.

✅ 3 - 6 bramek w Jarosławiu & 4 - 7 bramek w Moskwie @2,16 4/10 Unibet W przypadku spotkania w Jarosławiu przesunąłem granicę niżej, ponieważ nie spodziewam się zbyt wielu bramek w tym spotkaniu. Przedwczoraj Omsk ledwo wyciągnął zwycięstwo w Rydze kończąc wynikiem 2:1. Dzisiejszy przeciwnik o dwa poziomy lepszy niż Łotysze i raczej spodziewam się zwycięstwa Lokomotivu, ale z Omskiem nigdy nic nie wiadomo. Nie zdziwię się nawet jak skończy się dzisiaj jakimś 2:0...

✅ 3 - 7 bramek w każdym piątkowym spotkaniu @3,41 2/10 Unibet Nie wiem dlaczego, ale wszystkie dzisiejsze spotkania widzą mi się underowo. Największe ryzyko na dużą liczbę bramek według mnie istnieje w Helsinkach i w Moskwie, ale siedem to całkiem wysoki pułap biorąc pod uwagę ostatnie wyniki w Rosji, więc warto zaryzykować.

Na koniec trochę fantastyki. Gdybym miał wytypować dzisiejszych zwycięzców to byliby to: Lokomotiv, Dynamo Moskwa, Jokerit, Severstal i Dynamo Mińsk. Jak widać bez wiekszych niespodzianek z wyjątkiem Białorusinów. Skoro spodziewam się kolejki bez niespodzianek to lepiej nie grać nic oprócz Mińska, bo wiadomo, że co najmniej jedna niespodzianka się wydarzy. Miejmy nadzieję, że będzie to białoruskie Dynamo ;)

/// Człowiek nie zagrał zwycięzców to wzięli i wygrali!

34,2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Patrząc na składy to za drobne dołożę sobie kanadyjkę jeszcze, lepiej się wtedy mecze ogląda :D

Pavel Kraskovsky powyżej 0.5 punktu @2.06 (zabrali jednak bramkę :( ) ❌
Jordan Szwarz powyżej 0.5 punktu @2.45 ✅
AKO 5.05 Fortuna ❌


Pavel na przełamanie, ostatnio go próbowałem, nie wyszło, może dzisiaj jak z Magnusem Paajarvi, całkiem niezłe mecze ostatnie z jego strony, do tego lubi grać z mocniejszymi rywalami przykład CSKA Moskwa. Co do Jordana to wykrakałem występ Samuela Jukuriego, ale myślałem, że to jutro nastąpi. Szwarz wraca powoli po krótkiej kontuzji, myślę, że kurs na niego jest atrakcyjny w stosunku do tego, jak blado gra ostatnio Jokerit.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ja spodziewam się kilku bramek w Rydze, i Dynamo i Severstal stać spokojnie na strzelenie 2 bramek. Na ako z Betfan ( o i Torpedo wywinęło nam numer :() też pewnie się skuszę bo planowałem win Dynamo i 4.5 bramki, więc zawsze to jedna bramka zapasu nawet jeśli kurs trochę mniejszy. Mińsk też powinien strzelić te dwa gole u siebie, wtedy typ obie 2+, ale chyba bezpieczniejszym typem będzie tu przedział 4-7. Do tego 1x na Loko, bo u siebie nie przegrali już dawno, a Omsk miewa różne wahnięcia. Co nie znaczy że nie wygra tego meczu, ale może przynajmniej nie w RT.

Mińsk-CSKA 4-7 bramek (2-4)& Loko 1x(2-2)
AKO: @2.22

Ryga-Severstal obie po 2+(2-3) & Jokerit-Torpedo 4-7 bramek(4-1)
AKO: @2.54

I jeszcze taka próba, bo Ryga i Sochi to jedne z najsłabszych defensyw w lidze, a jak wpadnie kilka bramek, to jest szansa że liderzy je zdobędą.

D.Jaskin & A.Petunin strzelą bramkę @8.23

Kursy Fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +303
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Barys Nur-Sultan vs Saławat Jułajew Ufa: Barys powyżej 1.5 gola ✅
Bars Kazań vs Kunlun Red Star: 1/+3.5 gola ✅
Jokerit Helsinki vs Metallurg Magnitogorsk: X2 ✅
AKO BOOST @3.30 Fortuna ✅

Alexander Burmistrov powyżej 0.5 punktu @1.82 ❌ (blisko)
Nikolai Prokhorkin powyżej 0.5 punktu @1.92 ✅
AKO @3.49 Fortuna ❌

Zakład specjalny Fortuna KHL na 30.01..png


Do Boosta zastanawiałem się nad 1X lub bramkami Barysa, padło na to drugie. Powroty z Chabarowska nie zawsze należą do udanych i postaram się to wykorzystać. Obie ekipy mają o co walczyć i nie spodziewam się nudnego widowiska. To, co podoba mi się w ekipie z Nur-Sultan, to to, że potrafią zamieniać najmniejsze szanse na bramki. Nie szło im na początku z Wilkami, ale udało się przetrzymać ich napór i wykorzystać kontry. Przyjezdni nie brylują w defensywie i jestem zdania, że gospodarzy stać na minimum dwa trafienia. Ostatnio typowałem Phila Varone do kanadyjki, pewnie dzisiaj po kursie 2.00 się popisze punktem.

Takie mecze jak ten w Kazaniu są zdradliwe, ale jestem zdania, że po kilku ostatnich przegranych ekipa ze stolicy Tatarstanu będzie chciała podtrzymać swoje morale. Grają jeszcze o pierwsze miejsce w całej lidze i rywalizują o to miano z CSKA, a poza tym przy nieobecności liderów szanse do wykazania mają inni. Do kanadyjki pobieram centra, który wrócił po kontuzji i został przesunięty do pierwszej linii. Dobrze rozumie się z Nigelem Dawesem, ostatnio udało się trafić Alexandera Burmistrova, mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie.

Jokerit rozgrywa spotkanie back-to-back i oglądałem wczorajszy pojedynek z Torpedo. Sporo siły włożyli w tamto spotkanie i ja lubię grać w takich starciach przeciwko zespołowi, który nie miał nawet 24h na odpoczynek. Pamiętamy przecież starcie w Jekaterynburgu, gdzie to Avto było góra w rewanżu i to może w pewnym sensie pokazywać, że Pajace nie radzą sobie z drugim starciem z rzędu. Lisy idą jak po swoje i nie przeraża mnie ich długa seria wygranych. X2 do AKO wydaje się w porządku, a na punkt wybieram kolejnego centra Nikolaia Prokhorkina, który przy ośmiu golach zdobytych przez jego ekipę w Jekaterynburgu oraz w Moskwie nie mógł cieszyć się asysty bądź gola. Liczę na niego w stolicy Finlandii
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zaspałem, więc dzisiaj musi się obejść bez zakresów. Ciekawe jakie będą wyniki. W sumie i tak nie miałem zamiaru grać nic z wyjątkiem ostatniego meczu. Jokerit zostawił sporo sił na lodzie poprzedniego wieczoru. Ktoś kilka wpisów wyżej chyba przewidział taktykę Finów na te dwa mecze back to back. Jokerit faktycznie wyglądał wczoraj jakby zależało im na komplecie punktów, bo atakowali sporo i oddali aż 40 strzałów na bramkę rywala i osiągnęli zamierzony cel. Możliwe, że dzisiaj będą próbować urwać chociaż punkt niewielkim nakładem sił, ale poleganie na szczęściu rzadko sprawdza się w sportowej rywalizacji. Będzie ciężko tym bardziej, że Metallurg ma jeszcze bardzo realne szanse na pozycję wicelidera na wschodzie. Między słupkami Jokeritu backup, a ich ławka nie jest jakoś specjalnie szeroka i może zabraknąć "świeżości" na wypoczęty Metallurg.

✅ Metallurg ML & Poniżej 7,5 bramki @2,12 4/10 Unibet
↩ Powyżej 1.0 bramka Metallurga w III tercji @2,20 3/10 Unibet

38,68
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom