>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć ciężko jest mi postawić cokolwiek przeciwko Jastrzębiiom w Omsku tak jak i ciężko mi postawić na Petersburg po poprzednim wysokim remisie Myślę że w obu meczach dzisiejszych postawię na czyste remisy co wpisuje się i w prognozę kolegi wyżej i nie będzie sprzeczne z tym czego nie chciałbum grać.

P.s. szkoda ze w dziale czeskiego hokeja odeszło jakiś czas temu dwóch dobrych typerów/komentatorów i teraz rzadko ktoś coś proponuję....a dziś dużo spotkań...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Ja polecam przedział bramek 2-3 na gospodarzy w obu meczach, na fortunie. Dubel AKO około @3.9. Wart ryzyka.

Kupon na plus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +555
sunxl 2M

sunxl

Typer
Może dzisiaj pójdzie wzorowo:

Admirał Władywostok vs Jokerit Helsinki: Jokerit powyżej 2.5 gola ✅
Traktor Czelabińsk vs Bars Kazań: Bars powyżej 1.5 gola⛔
Avtomobilist Jekaterynburg vs Kunlun Red Star: powyżej 4.5 goli✅
AKO @3.39 Superbet⛔


Króciutko, Admirał ma spore problemy w defensywie, a przede wszystkim nie ma zmiennika dla pierwszego bramkarza Nikity Serebryakova. Podliczyłem sobie kiedy ostatni raz ten GK odpoczywał i było to 14 meczów temu. Bramkarz potrzebuje czasem odpoczynku, aby złapać świeżość, odbudować się po słabszym spotkaniu, a tutaj nie ma nawet chwili na przerwę. Już z Barysem delikatne zachwiania a ze zmotywowanym Jokeritem ciężko będzie utrzymać sporą skuteczność obron. Pajace w Chabarowsku zaprezentowały się całkiem nieźle, w PP brakowało szczęścia, bo Alikin miał dzień konia i szczęście mu sprzyjało. Tutaj już liczę na gości, bo i dystans z Chabarowska nie jest przecież daleki.

Gdzieś przemknęło mi nagranie z szatni Bars Kazań, gdzie Dmitri Kvartalnov mówi do swoich zawodników, blok, blok, blok, a więc oczekuje od swoich graczy mocnego poświęcenia w defensywie. Co tu tutaj dużo kryć, pierwsza część z Magnitką powinna pójść na konto Bars, ale nie wykorzystali swoich szans. Zrobili to rywale i sięgnęli po trzecią wygraną w tym sezonie z ekipą z Kazania. Ofensywa przyjezdnych wygląda całkiem przyjemnie i myślę, że stać ich na dwa trafienia w Czelabińsku. Może swoją szansę otrzyma Garipov? To byłoby z pewnością zbawienie, ale nawet z Willem w bramce są szanse na gole Bars.

Za Uralem stawiam po prostu na gole. Obie ekipy grają wesoły hokej, cały czas nie ma stałej i zagranicznej 1 po stronie Avto. Mówi się o Juliusie Hudacku, który opuścił KHL, być może zaraz powróci. Kunlun jak to Kunlun ambitnie powalczy i zagra ofensywie, bo nie ma nic do stracenia. Głównie liczę na gospodarzy z overem, ale i goście coś dołożą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +32
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Cieżko dziś wybrać dubel czy nawet solo bo albo kursy niskie albo cos nie pasuje.
Ja spróbuje mozę solo w meczu w Sochi.
Nazarow wyciska z chłopaków maksa, jest walka i w defensywie tez to wyglada dobrze. W bramce Hellberg wyczynia czesto cuda. Tak było ostatnio ze Spartakiem. W trzeciej tercji obrona Czestochowy ale wytrwali. Dzis wg mnie tak dobrze moze nie byc. Rywal trudniejszy , z mocnym rosterem. Moze nie wszystko idzie jak powinno w NN ale po dwoch porazkach powinno przyjsc przełamanie, maja wielu wirtuozów, którzy beda potrafili stworzy sytuacje. Moze w obronie nie ma szału ale ofensywa powinna dac bramke wiecej

Torpedo RT kurs 2,05 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Kursy cały czas spadają na Bars Kazań i myślę, że warto spróbować tutaj wygranej w ich kierunku. Nie zagra Pilut oraz Hyka po stronie gospodarzy, a więc dwa poważne osłabienia w Traktorze. W tej sytuacji wydaje się, że ujrzymy z ich strony nieco defensywny hokej, co jest na rękę przyjezdnych. Pierwsza tercja w Magnitogorsku powinna paść łupem Bars, ale nic nie chciało wpaść. Myślę, że dzisiaj taktyka będzie podobna i pytanie czy ekipa z Czelabińska wytrzyma napór Bars? Uważam, że nie i próbuję singla.

Traktor Czelabińsk vs Bars Kazań: 2 RT @2.50 STS ⛔

Edit. do składu po długiej przerwie wrócił Danis Zaripov, a więc zgoda ze szkoleniowcem Dmitri Kvartalnovem nastąpiła, do tego Garipov w bramce, nic tylko strzelać. Dmitri Kagarlitsky dawno nie cieszył się z trafienia i myślę, że to dobry moment na przełamanie.

Dmitri Kagarlitsky (Bars) strzeli gola @3.20 Fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Spróbuję jeszcze dzisiaj, przy niepowodzeniu czas na przerwę:

Dynamo Mińsk vs Saławat Jułajew Ufa: X2 ✅
Dinamo Ryga vs Dynamo Moskwa: Ryga powyżej 1.5 gola ✅
AKO @2.36 STS ✅


Nie sądzę, aby Saławat przegrał trzeci mecz z rzędu. W Bałaszycha zaprezentowali się całkiem nieźle i kto wie, jakby spotkanie dalej się potoczyło, gdyby nie minimalny spalony przy bramce Kulemina. Ekipa z Ufy zawita na Białoruś, gdzie Żubry powróciły z dalekiego wschodu. Zazwyczaj potrzebna jest chwilą, aby złapać swój rytm po wyczerpujących wojażach. Dodatkowo jest problem w bramce i uważam, że zmotywowani goście sięgną chociaż po punkt w Mińsku. Nie przegrali z Dynamo od 2016 i oby tak pozostało.

Tak jak mark1973 mark1973 przewidział w Rydze coś ruszyło po zwolnieniu Zubova. Ambitnie i agresywna gra z SKA przyniosła skutek w postaci punktu. Celuje w dwa gole Dinama, bo ich rywal jest po trudnym spotkaniu z Wojskowymi, a gospodarze mieli o dwa dni więcej odpoczynku od swoich przeciwników na trening i złapanie świeżości. Wydaje się, że stołeczni z tych topowych ekip KHL tracą najwiecej goli i mam nadzieję, że PP dalej będzie funkcjonowało u Ryżan.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +420
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Zagrałem i polecam.
Dynamo Mińsk i Dynamo Ryga - dubel przedział bramek 2-3. AKO @4.04 na fortunie.

Nie sądzę, aby obie ekipy zdobyły 4 bramki, a z pewnością stać ich na (co najmniej) dwie, szczególnie Ryga. Co do Mińska to mam ciut wątpliwości, ale jest duża szansa, Ufa nie jest po za zasięgiem. Martwi ostatni wynik 2h2, gdzie padła dokładnie 1 bramka, ale wcześniejsze 2 mecze to dokładnie 3 gole Dynama.

Kupon przegrany . O 1 bramka za dużo dla Rygi. 4 gole przeciwko Dynamo Moska, kto by się spodziewał? Ja nie. Szkoda takich goli, szczególnie, że strzelony na 1 minutę przed kończącym gwizdkiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
sunxl 2M

sunxl

Typer
Udało się przełamać i dzisiaj wypadałoby iść za ciosem. Próbuje skromnego dubla:

Traktor Czelabińsk vs Vityaz Podolsk: Teemu Pulkkinen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.60 ✅
Nieftiechimik Niżniekamsk vs Kunlun Red Star: powyżej 4.5 bramek @1.42✅
AKO @2.27 Fortuna✅


Zwycięstwo aż 5:0 z Bars Kazań to czy była to taka moc Traktora, czy beznadziejność ekipy ze stolicy Tatarstanu? Oglądając tamten pojedynek jestem zdania, że prawda leży pośrodku i zdziwiony jestem świetną postawą Emila Garipova, który zachował SO, przy 41 strzałach rywali. Takie sukcesy jak ten z Bars mogą pójść w dwie strony. Albo nadejdzie spora motywacja, aby pokonać kolejnego przeciwnika, albo wręcz przeciwnie pojawi się zlekceważenie. Kurs 1.60 na wygraną Traktora jest kuszący, ale ja znalazłem podobną wartość w kanadyjce. Stawiam na przełamanie Teemu Pulkkinena, który ostatni raz cieszył się z gola bądź asysty w rywalizacji z Saławat Jułajew Ufa. Nieobecność wielu kolegów, jak np. Tomasa Hyki, powoduje, że tacy gracze jak Teemu muszą wziąć większą odpowiedzialność na swoje barki. Zapewne zadowolony jest z wygranej nad Bars, ale nie ze swojego występu, gdzie nie zapisał się do statystyk, przy pięciu trafieniach. Vityaz to nie jest szczelna obrona, tracą bardzo dużo goli i przy kilku trafieniach gospodarzy jest szansa zapunktować a może nawet strzelić gola po kursie @2.50? Mało opłacalna wartość, ale już punkt do AKO jak najbardziej.

W Niżniekamsku krótko możemy liczyć na bramki. Wilki ze Smokami mierzyły się w tej kampanii już dwukrotnie i oglądaliśmy za każdym razem 6 trafień. U gospodarzy wreszcie udało się znaleźć doświadczonego bramkarza Alexandera Sudnitsina, który tak naprawdę wygrał im mecz w Jarosławiu i motywacja jest ogromna, aby przebić się do strefy play-off. Kunlun po laniu od Avto również ma chrapkę na rewanż. Spodziewam się wielu kar, a co za tym idzie goli w PP i sytuacji na bramki. Pięć tym razem wystarczy w RT.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +999
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Od rana chodzi za mną przeczucie, że Jeka pokona dziś CSKA w regulaminowym czasie lub przynajmniej nastrzela im kilka bramek. Ostatnie wyniki strzeleckie Avto (nie tylko te z czerwonymi latarniami typu Kunlun czy Podolsk) wyglądają imponująco i widać, że coś drgnęło w grze ofensywnej dzisiejszych gości. Natomiast stołeczni od początku sezonu grają w kratkę i męczą się często nawet z dużo słabszymi przeciwnikami. Bukmacherzy jak widać po wystawionych kursach wciąż nie spisują gospodarzy na straty, tym chętniej zaufam dziś własnemu instynktowi i spróbuję zaatakować over bramkowy gości, ich czyste zwycięstwo po przyjemnym kursie, a za grosze wygraną min. dwubramkowym prowadzeniem.

Avtomobilist 2,5+ bramki @2,4 STS ⛔
Avtomobilist RT @3,15 efortuna ⛔
Avtomobilist hc (-1,5) @4,85 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Można powoli wracać na Forum. W ciągu ostatnich kilku dni nie potrafiłem znaleźć żadnego wartościowego typu stąd taka przerwa. Dzisiaj stawiam na dwa zespoły. Metallurg i Severstal. Obydwie ekipy mogą pochwalic się najlepszą formą w swoich konferencjach. Jeśli chodzi o Metallurg to spodziewam się wyrównanego meczu. SKA zazwyczaj jest górą w spotkaniach w Petersburgu, ale te zwycięstwa nie są miażdzące. Poza tym Metallurg już dawno nie był w tak dobrej formie jak w obecnym sezonie. Również bramkarze Magnitki radzą sobie bardzo dobrze, więc Gusev i spółka będą mieli problem w ofensywie. Co do Severstali to liczę na podtrzymanie ich dobrej dyspozycji. Sporo odpoczywali i zagrają u siebie, a jeśli spojrzeć w H2H to Czerepowiec jest dla Spartaka bardzo trudnym terenem. Myślę, że handicap pozwoli na spędzenie popołudnia w miarę bezstresowo ; )

✅ Severstal +1,5 & Metallurg +1,5 @1,82 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie z kolei kusi kierunek Dynama Mińsk. Żubry zagrały mocny mecz z Ufą, jednak pierwsza tercja im nie specjalnie wyszła na co narzekał też Woodcroft, dzis musza zagrac uwazniej od poczatku, bo sam mecz solidny w ich wykonaniuStoleczni kompletnie nic nie pokazali w meczu z Rygą, było sporo wali, troche zamieszania pod bramką ale w mojej ocenie gdzies uciekł timing i skutecznosć. W zespole jest tez kilka urazów i dzis nie bedzie tez pełnego rosteru. Z pewnoscia niedługo sie przełamia ale Minsk to chyba na ten moment kiepski teren na taka akcje. Żubry tez maja troche do poprawki szczegolnie wejscie w poszczegolne tercje, o czym grzmial trener w szatni
Pochylam sie tez nad mecze w Niznym Nowogrodzie. Juz kilka razy pod rzad ogladałem Torpedo i ta gra jakos mi sie nie widzi, nie wiem czego tam brakuje. Nazwiska są , trener tez dobry ale razem cos nie wychodzi. Dzis trudny przeciwnik, bo Loko mimo ze nie gra cały czas tego jak moze grac to Nikitin ciagle cos poprawia , szuka optimum, rotuje centrami. Dzis bedie szybki mecz , ten kto nie popelni razacych bledow zgarnie pule. Mam taki dubel

Mińsk z x + Loko z x kurs ako 2,5 fortuna ⛔
Solo Minsk RT kurs 3,15⛔

Mam tez nadzieje ze Avto nie wystrzelało sie ze słabymi ekipami bo zastanawiam sie nad zagraniem ich a obrona CSKA lubi sie postawic tym najskuteczniejszym czesto.
 
Ostatnia edycja:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Kontynuuję granie metodą 2-3 bramek na drużyny, które nie są faworytami, a potrafią zagrozić nawet mocnym rywalom.
Dzisiaj dubel: Dynamo Mińsk u siebie i nieprzewidywalny Magnitorsk na wyjeździe z niebyle kim ;)

AKO @3.78 na fortunie

Stawka 20j
+55,6j


Chyba lepiej, żeby rozliczał swoje kupony, skoro je dodaję. Poprzednie 2 kupony w tym wątku to był 1 trafiony i 1 nie. Oba o podobnym kursie, ze stawką 10j, więc sumuję: -10 -10 -20 + 38 + 75.6 = 73.6j

Bilans: +73,6j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +387
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Kontynuuję granie metodą 2-3 bramek na drużyny, które nie są faworytami, a które są groźne.
Dzisiaj dubel: Dynamo Mińsk u siebie i nieprzewidywalny Magnitorsk na wyjeździe z niebyle kim ;)

AKO @3.78 na fortunie

Stawka 20j
Wg mnie lepiej by brzmiało nieprzewidywalne SKA z niebyle kim.
Typu nie neguje choc jak MMg złapie rytm to nawet Johansson nie wystarczy ;).
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj liczę na bramki i mam nadzieję ujrzeć je w meczach w Mińsku i w Moskwie:

Dynamo Mińsk vs Dynamo Moskwa: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.55 ✅
CSKA Moskwa vs Avtomobilist Jekaterynburg: powyżej 4.5 bramek (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @1.49 ❌
AKO @2.31 Fortuna ❌


Podobały mi się Żubry w rywalizacji z Saławat Jułajew Ufa. Dynamo się nie poddało i walczyło do samego końca o dogrywkę. Szkoda tego niewykorzystanego PP pod koniec czasu regulaminowego, ale zabrakło szczęścia. Powroty na własną taflę po wschodnich wojażach nie należą do najłatwiejszych, więc dzisiaj powinno to wyglądać już lepiej. Przeciwnik z wyższej półki, ale gospodarze lubią grać w roli underdoga i sprawiać niespodzianki. Czy ich ewentualna wygrana będzie tak traktowana? Z pewnością nie, bo Żubry drugi sezon pokazują, że należą do czołówki zachodu KHL. Oczekuje zdecydowanej poprawy po stronie ekipy z Moskwy. Spotkanie z Ryżanami kompletnie nie udane, a stać ich zdecydowanie na więcej. Pójdę w stronę bramek, ponieważ zarówno gospodarze, jak i goście czują się dobrze w ofensywie i pojawi się zapewne wiele kar przez agresywny styl gry przede wszystkim Żubrów, ale do tego tańca dołączy zapewne też drugie Dynamo. Historia pokazuje, że rzadko kiedy jest pomiędzy nimi underowo i mam nadzieję, że ta tendencja się dzisiaj nie zmieni. Anton Wedin po stronie przyjezdnych czuje się coraz lepiej i sporo dobrego może wnieść do gry klubu z Moskwy. Oba kluby mają problemy z bramkarzami, co zwiastuje nam festiwal strzelecki.

W drugim pojedynku krótko też liczę na gole. Avto pokazało, że skuteczność jest obecna i CSKA nie broni jakoś zjawiskowo w tym sezonie. Dodatkowo Wojskowi będą chcieli się zrehabilitować po przegranej w Nowosybirsku i to nam otworzy mecz. Wynik 2:2 jak najbardziej możliwy, ale nie zdziwi mnie też, gdy jedna z ekip zdobędzie więcej trafień. Postawiłbym tutaj na Avto, ale ten Galkin mnie martwi i kto wie, czy nie będzie to jego słabszy dzień dzisiaj.

Na singielka można spróbować wyższą linię goli w Mińsku:

Dynamo Mińsk vs Dynamo Moskwa: każda drużyna zdobędzie 3+ bramek @3.00 ✅

Przy okazji rzucę tutaj jeszcze ciekawostkę na temat Dynama Moskwa, ale zapewne dla osób, które śledzą rosyjskie media pod kątem KHL o tym wiedzą, ale można wykorzystać ją przy typowaniu kolejnych spotkań. Słaba gra stołecznych może wynikać z problemów finansowych tego klubu. Mówi się, że nawet Dmitrij Jaskinowi nie zostały wypłacone bonusy za poprzednią kampanię. Kto wie, może za chwilę czeka nas spora rewolucja w tym zespole, bo Shipachyov, Galiev, Pedan, czy Bocharov zarabiają ponad stan budżetu klubu z Moskwy. Voynov także jest brany pod uwagę do sprzedaży/wymiany, więc będzie się działo, a Dynamo mogą czekać długie chude lata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +388
sunxl 2M

sunxl

Typer
Mnie interesują dzisiaj dwa mecze w Tatarstanie i w Sochi:

Nieftiechimik Niżniekamsk vs Avangard Omsk: podwójna szansa 2-2 (wygrana pierwszej tercji lub całego meczu) @1.55 ⛔
Sochi vs Kunlun Red Star: podwójna szansa 1-1 (wygrana pierwszej tercji lub całego meczu) @1.49⛔
AKO @2.31 Superbet⛔


Wilki świetna skuteczność w PP przeciwko Kunlun, ale to nie wystarczyło. Gra się do końca i Smoki pokazały, że są charakterni i wyrwali wygraną. Dzisiaj zmierza się z ekipą Boba Hartelya i szczerze mówiąc nie widzę dla nich większych szans. Nieftiechimik ma problem w tym sezonie grając z lepszymi zespołami KHL. Okej, udało im się pokonać Lokomotiv, czy też Jokerit, ale zmotywowany Avangard po porażce w Kazaniu spręży się i od początku ruszy na przeciwnika. U gości powróciło kilku graczy po kontuzji. Potrzebują czasu, aby wejść w swój rytm i myślę, że teraz będzie to już lepiej wyglądało. Liczę na zwycięstwo już w pierwszej tercji faworytów.

To samo spróbuję z faworytem w Sochi. Lamparty prezentują się naprawdę solidnie i Magnus Hellberg to zdecydowanie jeden z lepszych bramkarzy w lidze. Wydaje się, że Nazarov nie będzie za wszelką cenę chciał zagrać otwartego spotkania, bo Kunlun jest bardzo groźne z kontry. Jego zawodnicy będą czekać na swoje szanse. Czy Smoki zagrają drugi mecz z rzędu na podobnym poziomie, co w Tatarstanie? Uważam, że nie. Dodatkowo Sochi miało jeden dzień więcej odpoczynku i to może mieć wpływ na postawę hokeistów. Gospodarze lubią strzelać w pierwszych tercjach, dlatego podwójna szansa jest uzasadniona.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nieprawdopodobnie trudny wybór. Jest kilka spotkań, a ja nie potrafię dobrać drugiego zdarzenia do dubla. Szkoda zostawiać mi meczu w Soczi, bo kurs na gospodarzy jeszcze całkiem niezły, więc ograniczę się tylko do jednego spotkania. Część informacji przekazał sunxl sunxl więc dodam tylko tyle, że zdziwił bym się, gdyby Smoki wygrały dzisiejsze spotkanie w czasie regulaminowym. Pantery u siebie są groźne, a po przeciwnej stronie przeciwnik, który traci najwięcej bramek w lidze. Jeśli nie odpuszczą ostatniego spotkania u siebie przed delegacją to są w stanie ogarnąć to nawet z handicapem dodatkowo własnoręcznie strzelając cztery wymagane bramki. W tym sezonie unikam grania ujemnego handicapu, więc podpieram się dogrywką i czterema bramkami. Mam nadzieję, że w ostatnim popołudniowym meczu nie będziemy świadkami niespodzianki.

Ciekawostka: Kunlun aktualnie ma na koncie więcej strzelonych bramek niż CSKA (Smoki mają jedno trafienie więcej) 😎

❌ Sochi ML & Powyżej 3,5 bramki @1,80 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Na dziś do przedziału 2-3 bramek wytypowałem: Barys oraz Admirał.

(Barys - Jokerit) Jokerit lubi nie tylko strzelać, ale i stracić, szczególnie z Barysem, z którym w obu meczach w tym roku stracił aż 6 bramek i to u siebie. Teraz jest w lepszej formie, a Barys osłabiony, ale myślę, ze mimo to 2 bramki wcisną u siebie. Liczę na to.

(Traktor vs Admirał) Pewnie zaskoczenie, ale Traktor jest poważnie osłabiony, kursy rosną (choć nie jest to główny wyznacznik), a po za tym Admirał w ostatnich 3 meczach strzelał co najmniej 2 bramki przeciwko m. in. Loko czy Dyn. Mińsk. Jest tu dziwna, anomalia, że Admirał więcej strzela na wyjeździe niż u siebie ostatnio... Ale czemu by nie spróbować podtrzymać formę strzelecką :)

Barys 2-3 bramki @1.94 + Admirał Władek 2-3 bramki @2.20 = Dubel AKO @4.27

stawka 10j

Kupon minus
Władek tylko 1 gola wcisnął.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
W Admirale dzisiaj debiut nowego bramkarza, który jest mało doświadczony w KHL, myślę, ze Teemu się w końcu przełamie, dawno nie cieszył się z gola, a z Vityazem miał słupek, więc głód zdobycia gola spory. Nie ma Hyki trzeba wziąć odpowiedzialność za drużynę, szczególnie po blamażu z Podolskiem. Oddaje sporo strzałów, aktywny szczególnie w PP, próbuję.

Teemu Pulkkinen strzeli gola @2.50 BETFAN (wraz z dogrywką i decydującym rzutem karnym) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +485
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Władek spalił dzisiejszy kupon. Pora na kolejny.
Stawiam na 2-3 gole dla Nizniekamsk oraz Kunlun.
Po prostu uważam, że 2 bramki są w zasięgu, a na 4 to za cieńcy są, aby zdobyć z takimi przeciwnikami.

Dubel @3.82
Stawka 20j
(weszłoby gdyby się liczyły w gole w dogrywce ;) )

Bilans po 5 kuponach:
+43,6j
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem nie pisać. Ale dziś grają dwie aktualnie najbardziej chaotyczne drużyny. Wszystko może się zdarzyć Smoki już jakby odżyły po wielkim dole a Sochi chyba nie czuje się dobrze w roli faworyta, przynajmniej nie z tym rosterem.

Kunlun z x kurs 2,1 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +646
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom