>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Dubel na 4.11.
Przedział bramek 2-3 dla Czerepowca i Magnitki, AKO @3.80

Czerepowiec - może wystarczy to, że w 4 ostatnich meczach u siebie strzelili... dokładnie 2 gole? ;)
Magnitka - 2 ostatnie mecze na wyjazdach to dokładnie 2 gole, m. in. z St. Petersburg.

Wielkiej rozkminy w tym nie ma, głównie statystyka ... no i może odrobinę intuicji ;)

Stawka: 20j

Wygrana: -20 + 76 = 56

Bilans po 6 kuponach: +99,6j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
sunxl 2M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzisiaj w Rosji święto narodowe, Dzień Zjednoczenia Rosji i dlatego wszystkie spotkania rozgrywane są o jednakowej porze. Na czwartek przygotowałem AKO BOOST w Fortunie, jak ktoś ma ochotę może się poczęstować. Dodatkowo singiel na Torpedo, bo koronka w Mińsku szaleje:

Severstal Czerepowiec vs Avtomobilist Jekaterynburg: Severstal powyżej 1.5 gola✅
Lokomotiv Jarosław vs Metallurg Magnitogorsk: Metallurg powyżej 1.5 gola✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Dynamo Mińsk: Torpedo powyżej 2.5 gola✅
AKO @3.25 Fortuna (hokej-zakłady specjalne)✅

Torpedo Niżny Nowogród vs Dynamo Mińsk:1/+6.5 gola @3.15 Fortuna⛔


Wynik moskiewskiego Dynama spowodowany był oczywiście pojawieniem się wirusa u Żubrów i dlatego oglądaliśmy tylko pięciu obrońców po stronie ekipy z Mińska. Niby testy negatywne, ale nagle pół składu zachorowało, wraz ze sztabem szkoleniowym. Tak czy siak spisali się bardzo dobrze i trzy zdobyte bramki to potwierdzają. Craig Woodcroft przyznał, że nie wie, czy będzie korzystał z hokeistów z klubów farmerskich, ale możemy się spodziewać, że trochę młodzieży się pojawi, czy to z Yunosta, czy z Soligorska. Nie zmienia to faktu, że sporo sił było włożonych przez Malte Stromwalla i spółkę i po prostu w pewnym momencie spotkania w Niżny Nowogrodzie może im zabraknąć pary. Torpedo ma ochotę na rewanż za porażkę 3:4 z Dynamo, dodatkowo bardzo dobre spotkanie z Lokomotivem, przy takiej sytuacji kadrowej Żubrów, trzy ich trafienia są w zasięgu ręki. Trochę kursy pospadały, ale dzisiaj stawiam też na minimum siedem goli i wygraną Torpedo, po ciekawym kursie, bo goście z pewnością coś dorzucą 2-3 trafienia, reszta dla faworytów.

Severstal i Metallurg notują w tym momencie najlepsze serie w KHL i liczą na ósmą wygraną z rzędu. Przeciwnicy groźni, ale oba kluby z pewnością mają szanse sięgnąć po zwycięstwa. Severstal to ponownie drużyna, a więc to co Razin najbardziej stara się wpajać swoim podopiecznym. Nie ma tutaj jednej największej gwiazdy, ale liczy się zespół. Widoczne to jest na tafli, jak każdy walczy za każdego i podoba mi się bardzo projekt w Czerepowcu. Avto bezzębne w Moskwie, myślę, że Shikin drugi raz dobrego starcia nie zagra i tym razem wpuści więcej niż jedną bramkę.

Metallurg klasa sama w sobie, dobry występ w Petersburgu, chociaż SKA było mocno zdeterminowane. W Lokomotivie mi jeszcze czegoś brakuje, widać, że Igor Nikitin potrzebuje jeszcze czasu ze swoim systemem i szczególnie w defensywie nie wygląda to najlepiej. Inne humory u gości, u których każda piątka jest groźna i można śmiało powiedzieć, że to najlepsza drużyna KHL na ten moment. Nie zawsze forma z sezonu zasadniczego przekłada się na play-offy, ale to historia na inną opowieść. Dwie bramki są w zasięgu gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +757
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja moze troche o sytuacji Żubrów:
Do Niżnego poleciało 20 hokeistów:
Bramkarze: Patrick Rybar, Jan Szostak.
Obrońcy: Vladislav Eremenko, Dmitrij Deryabin, Adam Almqvist, Dmitrij Korobov.
Napastnicy: Vladimir Alistrov, Dmitry Buinitsky, Kirill Voronin, Vitaly Pinchuk, Artem Demkov, Sergey Kuznetsov, Ilya Usov, Tyler Graovats, Matthias Tedenby, Malta Stromwall, Taylor Beck, Miroslav Mikhalev, Nikita Pyshkailo, Daniil Stepanov.
Jesli ktos nie sledzi to jest tam czterech chłopakow z farmy, do trzeciej pary obroncow dobrany bedzie chłopak z farmy i jeden zadaniowy napastnik z nominalnego składu Żubrow .
Cała dwudziestka jest w dobrej kondycji fizycznej.
Dynamo z pewnoscia dzis nie zagra otwartego hokeja tak jak to miało miejsce z Dynamem Moskwa i zostali skarceni za to. Dzis bedzie bardziej defensywny mecz w ich wykonaniu. Mnie takie sytuacje nauczyły, ze ekipa w taki sposob osłabiona jeszcze bardziej sie mobilizuje , mysle ze Dynamo dzis bardziej z kontry zagra a strzelic tam ma kto. Stoleczni z Moskwy byli bardzo zdeterminowani po blamazu w Rydze, NN przystepuje w innych nastojach z tyłu głowy bedzie osabienie przeciwnika. Bramki moga pasc ale moze byc tez ich niewiele. Rybar potrafi ukrasć mecz, czy tak bedzie? zobaczymy.
Nikogo nie mam zamiaru odwodzic od kierunku Torpedo ale osobiscie go nie mam zamiaru ruszać, NN nie sa az takim faworytem jak wskazuja kursy poza tym juz w tym sezonie pokazali jak spartolic wygrany mecz.
Jestem w dzis w stanie postawic cos w kierunku Mińska bo cos mi mowi ze po meczu bardziej zadowoleni beda hokeisci z Żubrem na klacie. Poszedl bym w kierunku remisu bo zacnym kursie ponad 5 albo ostatecznego winu gosci bo dogrywka przy dobrych dwóch trójkach i karne to loteria.
To tyle opowieści dziwnej treści.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj króciutko. Myślę, że Severstal sprawi problemy gościom z Jekaterynburga. Zespół jest w niesamowitej formie. Poza tym Czerepowiec to ostatnimi czasy bardzo uciążliwy teren dla Avtomobilista. Liczę na dobry występ gospodarzy. Na temat Metallurga nie trzeba w zasadzie nic opowiadać. Kurs jest wyższy niż myślałem, więc trzeba grać, bo Lokomotiv z pewnością w zasięgu.

✅ Severstal +1,5 & Metallurg +1,5 @1,89 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +873
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Mnie dzis chodzi jeszcze po głowie typ na Avto.
W mecz z CSKA nic nie wpadło, obrona CSKA bardzo dobrze sie postawiła groznemu napadowi Kierowcow. Dzis mysle ze bedzie wiecej szans. Czerepy kazdy widzi seria wygranych ładna ale mecz ze Spartakiem mógł pojsć w inna strone, goscie mogli go skonczyc były szanse, mam wrazenie ze seria wygranych dobiega powoli ku końcowi, ze troche juz paliwa brakuje, dzis rywal który potrafi strzelac i stwarzać sytuacje i po przegranym stykowym meczu bedzie zdeterminowny i jezeli mocno się nie pogubia w obronie to z przodu strzelą jedna wiecej. Zobaczymy

Avtomobilist RT kurs 2,1 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Wczoraj się powiodło ze strzelcem i przeczuciem, dzisiaj też spróbuje i celuje w lidera Bars, który nam trochę zgasł. Mowa tutaj o byłym zawodniku Dynama Moskwa, który na początku kampanii dawał zwycięstwa ekipie ze stolicy Tatarstanu i to dzięki niemu Kazań sięgał po komplety punktów. Ostatnie jego mecze całkiem niezłe, ale brakowało konkretów w postaci asyst i bramek. Oddaje sporo strzałów, do tego jego ostatni gol datowany jest podczas rywalizacji z Barysem w Kazachstanie, a więc 10 spotkań temu. Przy kilku szansach w PP będzie miał swoje okazje na przełamanie, na co liczę.

Dmitri Kagarlitsky strzeli gola (Kazań) @3.00 Fortuna ZWROT
 
Ostatnia edycja:
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Wczoraj się powiodło ze strzelcem i przeczuciem, dzisiaj też spróbuje i celuje w lidera Bars, który nam trochę zgasł. Mowa tutaj o byłym zawodniku Dynama Moskwa, który na początku kampanii dawał zwycięstwa ekipie ze stolicy Tatarstanu i to dzięki niemu Kazań sięgał po komplety punktów. Ostatnie jego mecze całkiem niezłe, ale brakowało konkretów w postaci asyst i bramek. Oddaje sporo strzałów, do tego jego ostatni gol datowany jest podczas rywalizacji z Barysem w Kazachstanie, a więc 10 spotkań temu. Przy kilku szansach w PP będzie miał swoje okazje na przełamanie, na co liczę.

Dmitri Kagarlitsky strzeli gola (Kazań) @3.00 Fortuna
A on jest w kadrze w ogóle na ten mecz?
 
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dzis krótko . Dubel i solo
Do Ufy przyjazdza Avangard. W Ufie kilku istotnych graczy ma Covid ( na ten moment na pewno nie zagraja Manninen, Baszkirow, Naumenkov, Koledow, Platt, Birjukow) , nie wiadomo co z innymi ale zakladam ze stan posiadanie sie nie zmieni. Nawet z tymi graczami szanse na punkt dla Avangardu były, bo w obronie jest solidnia a bramkarze tez bronia na dobrym poziomie. Mysle ze Jastrzebie dzis powalcza o conajmniej punkt a kto wie czy nie zgarna calej puli
Do dubla biore CSKA i licze na solidna defensywa wojskowych. Moze z przodu nie wyglada to czasem jak zyczyłby sobie Fiodorow ale w obronie powinno tez byc dzis dobrze. Vithaz po wygranej bedzie chciał cos zdobyc u siebie ale sadze ze wojskowi nie daja sobie wydrzec przynajmniej punktu

Omsk z x + CSKA z x kurs ako 2,26 STS ✅

Jeszcze kusi mnie kierunek Amura, który wykorzystał brak kilku podstawowych graczy w Ufie , ale sami tez graja dobry zespolowy hokej. Stolecznym w Minsku tez pomogla epidemia, ale to info ukazalo sie bardzo pozno, choc sami wyszli mocno nakreceni po blamazu. Z pewnoscia gracze stolecznych przeszli i przechodza tez testy na Covid , bo tak na prawde wszysko zaczelo sie od Białorusi , Ufa grala w Minsku przywiozla Covid, pytanie co z Dynamem Moskwa , czy żaden z graczy nic zostal zarazony. Takie informacje moga pojawic sie w ciagu dnia lub krotko przed meczem, trzeba to sledzic bo pandemia znow moze miec wplyw na wyniki i kursy, poki co zagrałem Amur z x po dobrym kursie 2,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +600
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj ciężko wybrać było mi cokolwiek, dlatego spróbuję z kanadyjką:

Saławat Jułajew Ufa vs Avangard Omsk: Nikita Soshnikov powyżej 0.5 punktu @2.35 ✅
Dynamo Moskwa vs Amur Chabarowsk: Vadim Shipachyov powyżej 0.5 punktu @1.33 ❌
AKO @3.13 Fortuna ❌

Nikita Soshnikov (Avangard) strzeli gola @4.50 Fortuna ❌


Krótko bo brak czasu. Nikita były zawodnik Saławatu, który nie miał takiej roli w Ufie, jaką ma teraz Avangardzie. Od Boba Hartleya otrzymuje o wiele więcej czasu na lodzie i przede wszystkim zaufanie. W stolicy Baszkirii na pierwszym planie Teemu Hartikainen, Philip Larsen i wielu innych, a biedny Nikita nie potrafił wywalczyć sobie takiej pozycji. Myślę, że będzie dzisiaj bardzo zmotywowany, aby zdobyć punkt, a może strzeli gola? Bardzo aktywny w Niżniekamsku z ciągiem na bramkę, ale nic nie chciało z jego strony wpaść. Przy osłabieniach covidowych rywali szansę na zapisanie się w protokole sędziowskim jest jak najbardziej realne, a kurs kusi. Występuje w PP i trzeba się przełamać jako drużyna, po niespodziewanej porażce z Wilkami.

Vadim chyba najbardziej bezpieczna opcja w Dynamie. Amur stracił aż trzy gole grając w osłabieniu w Ufie, a jak PP stołecznych to oczywiście Shipachyov. Myślałem o dwóch golach Tygrysów, ale kurs ma być uzupełnieniem Nikity. Mogą nawet przegrać 1:5, ale żeby jeden punkcik miał zdecydowany lider klasyfikacji punktacji kanadyjskiej.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj tylko jeden typ gram z KHL, może jeszcze kanadyjka jak się pojawi:

Severstal Czerepowiec vs Metallurg Magnitogorsk: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.89 Fortuna✅

Severstal pobił swój klubowy rekord w ilości zdobytych zwycięstw z rzędu i wynosi on na ten moment osiem. Jest okazja za niedługo zaokrąglić do 10, ale najpierw trzeba pokonać przed przerwą reprezentacyjną Lisy. Gospodarze to ekipa, których nigdy nie lekceważę szczególnie gdy występują u siebie. Bardzo niewygodny przeciwnik dla drużyn z topu KHL i z pewnością Andrei Razin przygotował odpowiednio mentalnie swój zespół. Lisy miały trochę pecha w Jarosławiu, ale tak naprawdę tamto spotkanie mogło pójść w obie strony. Detale zdecydowały o wygranej Loko i motywacja, aby wrócić do wygranych będzie spora. Stawiam na gole, ponieważ obie ekipy świetnie czują się ostatnio w ofensywie. Do bramki Severstalu wróciła w końcu potencjalna 1 gospodarzy Vladislav Podyapolsky, który na starcie popisał się asystą. Dzisiaj z pewnością będzie miał o wiele więcej pracy i liczę na minimum wynik 2:2.

Dorzucę jeszcze kilka propozycji na strzelców i kanadyjki:

Dmitri Kagarlitsky (Bars) strzeli gola @3.20⛔
Stephane Da Costa (Avtomobilist) strzeli gola @2.80⛔

Dmitri Kagarlitsky (Bars) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.85⛔
Daniil Vovchenko (Severstal) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.40✅

Kaga 8 min na lodzie tylko :(


Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +395
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj nie daje mi spokoju ten kurs na Mińsk. Za handicap +2,5 dają ponad @1,80. Nie jestem pewien, czy będzie to strzelanina ze strony Spartaka. Nie wydaje mi się, ale chyba sobie odpuszczę. Poza tym spotkaniem wybrałem sobie dwa mecze, ale dzisiaj będzie bardziej ryzykownie, więc polecam zmniejszyć nieco stawkę. Jestem bardzo ciekaw dzisiejszego meczu w Czerepowcu. Czy Severstal zdoła wygrać kolejny mecz? Dobrze radzili sobie z solidnymi przeciwnikami jak np. Ufa. Forma jest nad wyraz dobra. Myślę, że motywacji na Metallurg również nie zabraknie i zaryzykuję niewielki handicap. Do dubla dokładam Kazań. Avtomobilist nie gra zbyt równo, a Kazań w meczach bezpośrednich u siebie zazwyczaj potrafi przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Myślę, że najwyższa pora zacząć strzelać bramki (tyczy się Barsów), bo w ostatnich pięciu meczach zdobyli ich tylko 5... Powtarzam na wszelki wypadek - typy są bardziej ryzykowne niż ostatnio.

✅ Kazań ML & Severstal +1,5 @2,43 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +597
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis tez nie moge sie specjalnie zdecydowac, bo takiego dobrego meczu nie moge znaleźć, mysle ze kazdy moze isc w obie strony.
Sprobuje zagrac dubla jak zawsze
Na pierwszy ogien mecz w Kazaniu. Barsy biły głowa w mur przeciwko Sibirowi , mieli przewage we wszystkim ale mecz skonczył sie ich porazka. Dzis mysle ze tez nie odpuszcza i beda chcieli sie zrehabilitowac. Rywal niewątpliwie mocniejszy i tez podrazniony porazkami wiec trzeba bedzie patrzec co jest z tyłu bo ofensywa Avto bardzo gozna.
Do dubla proponuje Sibir, który dzis powinien zagrac bardziej ofensywnie. z drugiej strony Smoki, które czesto pod bramką rywala robia zamieszanie w stylu kupa na dziada i czesto cos wpadnie, zobaczymy jak na taka gre odpowie Sibir bo z pewnoscia trzeba bedzie pograc krązkiem i w inny sposob sie bronic

Kazan z x+ Sibir z x kurs ako 1,83 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +452
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Patrze tez na jutrzejszy mecz w Ufie. Bo niestety Covid zbiera tam żniwo w zespole. Dzis odwołano trening zespołu bo do poprzedniej grupy nieobecnych ( Manninen, Birjukov, Baszkirov, Platt, Koledow, Naumenkov) dołączy dosc spora grupa zawodnikow, mówi sie o 9 graczach z podstawowego składu. Jest kilka przeciekow, że którys z Finow, obroncy i zadaniowcy. Ufa ma zdolna młodziez bo juz rok temu pokazywała ze ta mlodziez swietnie sobie radzi i potrafi napsuc krwi najlepszym ale jutro trudny rywal. Do konca sezonu powrócił Kravtsov, który juz zaznaczył swoja obecność, Czelabinsk mimo kilku nieobecnosci sadze ze jakosciowo bedzie wygladał mocniej, i nawet bez tego byliby ciezkim rywalem dla Ufy. Nie lubie takich meczy ale sprobuje wykorzystac fakt wiekszych nieobecnosci w Ufie.

Traktor RT kurs 2,35 fortuna➡ ZWROT
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrze tez na jutrzejszy mecz w Ufie. Bo niestety Covid zbiera tam żniwo w zespole. Dzis odwołano trening zespołu bo do poprzedniej grupy nieobecnych ( Manninen, Birjukov, Baszkirov, Platt, Koledow, Naumenkov) dołączy dosc spora grupa zawodnikow, mówi sie o 9 graczach z podstawowego składu. Jest kilka przeciekow, że którys z Finow, obroncy i zadaniowcy. Ufa ma zdolna młodziez bo juz rok temu pokazywała ze ta mlodziez swietnie sobie radzi i potrafi napsuc krwi najlepszym ale jutro trudny rywal. Do konca sezonu powrócił Kravtsov, który juz zaznaczył swoja obecność, Czelabinsk mimo kilku nieobecnosci sadze ze jakosciowo bedzie wygladał mocniej, i nawet bez tego byliby ciezkim rywalem dla Ufy. Nie lubie takich meczy ale sprobuje wykorzystac fakt wiekszych nieobecnosci w Ufie.

Traktor RT kurs 2,35 fortuna
Jutrzejszy mecz w Ufie się nie odbędzie. Jest już oficjalne info KHL.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Szkoda, że nie zdecydowałem się wczoraj na ten Mińsk. Kto by się spodziewał. Dzisiaj kolejny dubel. postawię na co najmniej punkt dla gości w Wojskowych derbach. SKA prezentuje nieco lepszą formę niż CSKA, a na pewno wykazuje się większą stabilnością. Bramkarze gości również grają stabilnie. Johansson będzie mógł pokazać Stołecznym co stracili oddając go do Petersburga. Do dubla dokładam Avangard. Dynamo jakby trochę wypompowane i ostatnio ciężko o punkty. Mimo, że Omsk również nie jest w wybitnej formie to mam nadzieję, że nie przegrają w regulaminowym czasie.

✅ Petersburg lub remis & Avangard lub remis @2,10 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
sunxl 2M

sunxl

Typer
Atakuje te same mecze tylko pod innym kątem:

CSKA Moskwa vs SKA St. Petersburg: 2ml @1.77 ❌
Avangard Omsk vs Dynamo Moskwa: powyżej 4.5 bramek ml @1.37 ❌
AKO @2.42 TOTALBET ❌


W takich meczach jak ten w Moskwie kluczem będzie dobra gra w defensywie. Bardziej cenię obronę SKA niż CSKA. Gospodarze stracili aż pięć bramek przeciwko Vityazowi Podolsk, który ma tak naprawdę jeden konkurencyjny link. Udało się zwyciężyć, ale nie bez problemów. Przyjezdni trochę pechowo przegrali zarówno z Lisami, jak i Spartakiem. Myślę, że to jest dobry mecz na przełamanie dla SKA i czekamy na przebudzenie duetu Lehtonena i Gusiewa.

Nie sądzę, aby Dynamo po raz drugi z rzędu zagrali na 0 z przodu. Zapewne problemy finansowe i plotki o pozbyciu się kluczowych graczy wpływa aktualnie na ich chwiejną postawą, ale na takie prestiżowe starcia, jak z mistrzem KHL pojawia się dodatkowa motywacja. PP Jastrzębi bardzo dobrze funkcjonował w Ufie, liczę, że w u siebie będzie podobnie. Wynik 2:2 bardzo realny.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Z moich przemysleń na dzisiejsza kolejke KHL wyszedł mi typ identyczny jak kolegi rasijskij rasijskij , mam nadzieje że nie przyniesie to pecha ;)
CSKA to taki dziwny zespoł w tym sezonie ze bardzo łatwo potrafia dostosowac sie do kazdego przeciwnika, mysle ze tu tez nalezy spodziewac sie meczu na styku . Jednym i drugim zdarzaja sie mecze gdzie traca po kilka bramek ale i takie gdzie zagraja na zero. Mam nadzieje z SKA na czele z Johanssonem beda skuteczna zapora dziś i nie daja sie grac w RT, niemniej jednak ciezki mecz do typowania.
Ten w Bałaszycha zreszta tez nie jest prosty i oczywisty ba sam Hartley mówił ze mierza sie dzis z bardzo groźną druzyna weic łatwo nie bedzie.

SKA z x + Avangard z x kurs ako 2,09 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj kompletnie nie trafiony typ. Oba mecze w innym kierunku.
Dzis jest jeden i ostatni przed przerwą ( choc jeszcze Omsk ze Smokami zagraja) i nie trzeba wybierac ewentualnie.
Gra Spartaka w sumie od poczatku sezonu faluje, ale trzeba miec na uwadze ze ten zespol był stworzony praktycznie od zera, przeszedł głęboka przemiane, sa rotacje graczy. Na ten moment ich gra nie przekonuje mnie. Jezeli do ofensywy mozna by nie miec zastrzezen o tyle z tyłu było by co punktować.
Sibir tez miał dosc długi okres ze nie było stabilizacji. Ale od jakiegos czasu obserwujemy solidną gre Nowosybirska, obaj golie wskoczyli na dobry poziom a defensywa gra skutecznie ( oby nie zapeszyć), w ataku tez sa wykorzystane szanse.
Na podstawie tego co prezentuja ostatnio oba zespoly ide w kierunku Sibiru

Sibir RT kurs 3,5 fortuna HIT dnia ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +979
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja sobie pograłem punkt Jyrki Jokipakki, krótką analizę dodam później:

Spartak Moskwa vs Sybir Nowosybirsk: Jyrki Jokipakka powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @3.00 Fortuna ✅

Czy Sybir zdecyduje się grać otwarty hokej? Wydaje się, że nie, bo powoli wracają do swojej dobrej dyspozycji w defensywie i starają się wykorzystywać swoje najmniejsze szanse z przodu. Uważam, że pojawi się kilka PP dla przyjezdnych, bo Spartak będzie zmotywowany, aby po porażce z Dynamo wrócić na dobre tory, a tutaj łatwo o błędy. Liczę tutaj na Jyrkiego, który wraca do swojej dobrej dyspozycji. Jest bardzo groźny z niebieskiej i występuje często w drugiej części PP. Mam nadzieję, że za chwilę nawiąże do swoich dobrych występów z poprzedniego sezonu. Nie ma jeszcze gola w tej kampanii i kto wie, może dzisiaj będzie na to dobra szansa?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +838
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom