>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
sunxl 2M

sunxl

Typer
Ja sobie połączę dzisiaj KHL z Euro Hockey Tour:

Avangard Omsk vs Kunlun Red Star: Oliwer Kaski powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.70✅
Finlandia vs Czechy: 1 DNB @1.33✅
AKO @2.26 Fortuna✅


Bob Hartley miał chwilę przerwy, aby poukładać wszystkie klocki na nowo. Myślę, że Avangard w tym okresie sezonu będzie głownie punktował i do końca roku kalendarzowego poprawi swoją pozycję na wschodzie. Ich gra była strasznie chaotyczna, pojawiało się sporo błędów i Kanadyjczyk wraz ze swoimi zawodnikami sporo pracował nad defensywą i ofensywą. Ja idę w stronę punktu Kaskiego. Jeszcze rano kurs na to zdarzenie było 2.00 teraz nieco spadło, ale do dubla myślę, że dobra opcja. Przede wszystkim dziwię się, że nie dostał powołania na Karjala Cup, ale zapewne otrzyma je przy okazji kolejnego przystanku w Euro Hockey Tour. Jest to bardzo ofensywny zawodnik, który wyjeżdża na lód podczas pierwszej części PP i w tym aspekcie nic się zapewne nie zmieni. Kunlun to ekipa, która ma problemy w PK i tracą wiele goli, gdy to rywal występuje w grze z przewagą zawodnika. Bob Hartley doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że PP to ważny element hokejowego rzemiosła i przy kilku faulach przeciwników będzie okazja, aby strzelić bramkę. Mam nadzieję, że to właśnie Oliwer podrażniony też nieco brakiem powołania do reprezentacji popisze się golem lub asystą.

Co do Finlandii to krótko, mają zdecydowanie najlepszy roster ze wszystkich nacji podczas Karjala Cup, ale jest to zrozumiałe, gdy turniej ten odbywa się w Helsinkach. Z Rosją trzy bramki w PP i Miro Aaltonen wiódł prym, tutaj też się za bardzo nie otworzą i poczekają na błędy Czechów. Skład i sama gra naszych sąsiadów nie imponowała w Szwecji, wątpię, aby powalczyli o wygraną w RT z gospodarzami, gdzie defensywa jest solidna, a w ofensywie jest kilka strzelb.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +807
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj niby sporo meczów, ale trzeba uważać po przerwie reprezentacyjnej, bo zdarzają się wtedy niespodzianki. Atakuje skromnego dubla i singielka:

Dynamo Mińsk vs Lokomotiv Jarosław: powyżej 4.5 bramek ml ✅
Avangard Omsk vs Vityaz Podolsk: 1 RT✅
AKO @2.23 TOTALBET✅

Avangard Omsk handicap -1.5 @2.00 STS✅


Muszę przyznać, że najbardziej liczę dzisiaj w KHL na Jastrzębie z Omska. Zdominowali kompletnie Kunlun Red Star i zepsuli nieco jubileusz Alexandera Lazushina, który w KHL rozgrywał 300 spotkanie. Gospodarze oddali aż 61 celnych strzałów i coś musiało wreszcie wpaść. Tak jak myślałem, PP zdecydował i duży wkład w zwycięstwo miał też Oliwer Kaski, który obijał obramowanie bramki. Dzisiaj rozpędzony Avangard zmierzy się z Vityazem, który będzie miał spore braki przede wszystkim w ofensywie. Liderzy występowali przez weekend w swoich reprezentacjach i nie zagra Niko Ojamaki, Miro Aaltonen, Ivan Zinchenko, a to już spora wyrwa ataku, bo ta pierwsza dwójka jest w top 8 punktujących graczy w całym KHL. Poza tym gospodarze są w rytmie meczowym i nie wyobrażam sobie ich potknięcia po bardzo dobrym spotkaniu ze Smokami. Ekipa z Podolska będzie potrzebowała może jednej tercji, aby odnaleźć się po przerwie w warunkach meczowych, a Jastrzębie tego problemu nie mają. Patrząc na za i przeciw stawiam dzisiaj pewnie na Avangard Omsk.

Na gole liczę w Mińsku. Craig Woodcroft to świetny fachowiec, ponieważ pomimo koronawirusa sięgnął w trzech spotkaniach po jedno zwycięstwo i to na wyjeździe ze Spartakiem. Kadra powinna być już teraz lepiej dysponowana i tym samym myślę, że powalczą z Lokomotivem. Igor Nikitin miał wreszcie chwilę, aby popracować nad schematami i chęć rewanżu za porażkę jest spora. Blamaż z Amurem Chabarowsk również będzie na nich działać motywacyjnie, a łatwo wtedy o błędy. Liczę na sporo PP i wykorzystanie ich przez obie ekipy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Faktycznie ciężki wybór i dodatkowo dochodzi przerwa reprezentacyjna co zmusza do wyborów nieco "na czuja". Ja ponownie zaufam Severstali - zespół udał się na przerwę jako drużyna w najlepszej formie w lidze biorąc pod uwagę ostatnie pięć spotkań. Mimo tego, że kilku zawodników brało udział w Karjala Cup to nie powinno to zbyt mocno zaważyć na formie całego zespołu, a przynajmniej mam nadzieję, że tak się nie stanie. Ponadto CSKA wciąż nie błyszczy, chociaż ostatnio grają lepiej niż jakiś czas temu. Myślę, że handicap w postaci dwóch bramek powinien wystarczyć. Moim zdaniem można byłoby zaryzykować bardziej, ale po przerwie nie zdziwi mnie wynik ani 4:1 ani 1:4. Do dubla dokładam zwycięstwo Sibiru. Neftekhimik był w niezłej dyspozycji przed przerwą, ale Sibir prezentował chyba jeszcze lepszą formę. Gospodarze mają atut własnej hali co w przypadku Sibiru często pomaga. Podsumowując - ciężko dzisiaj o pewniejsze typy, więc trzeba zaryzykować lub odpuścić - jak kto woli.

PS. Zastanawiałem się początkowo nad handicapem +2,5 dla Kunlun, ale podobno dzisiaj i w następnym meczu mają być testowani gracze z chińskim paszportem, żeby sprawdzić jak to wygląda przed Olimpiadą i nad czym trzeba popracować. Co prawda w podstawowym składzie Kunluna większość ma chiński paszport w tym amkerykanie i kanadyjczycy, ale nie wiadomo co im przyjdzie do głowy i kogo wystawią, więc odpuszczam.

✅ Severstal +2,5 (handi) & Sibir ML @2,05 3/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +699
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Wybór na dzisiaj dla 2-3 goli na drużynę wypadł na Magnitkę oraz Dynamo Mińsk, przy czym bardziej jestem pewien Dynama niż Magnitki, bo w Czeljabińsku mecz dwóch najbardziej nieprzewidywalnych drużyn wg mnie i tam może być nawet 1:1 :)

Magnitorsk przedział 2-3 goli + Dynamo Miński przedział 2-3 goli @3.82 Fortuna 42.3
Stawka 15/100


Bilans po 7 kuponach: 42.3 + 99.6 = 141.9j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Panowie a Czerpowiec win lub jakies handi ich strone bo grają marzenie ?
Wspominałem o nich w poście wyżej. Osobiście zaryzykował bym jakiś handicap +1,5 (@1,75) lub nawet bet z remisem za ponad dwa. Oby tylko forma z przed przerwy nie wyparowała i nie pojawiło się zmęczenie m. in. Vovchenko i Shugaeyva grą w Karjala Cup.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie a Czerpowiec win lub jakies handi ich strone bo grają marzenie ?
Ja osobiście uważam że CSKA to wygra w regulaminowym bo lubią się do przeciwnika dopasować ale też widać że grają coraz lepiej. Przed Czerepami czapki z głów bo przy takim budżecie tak grać to coś co trzeba podziwiać. Myślę że dziś jednak ich passa się skończy i może, więcej niż jedną bramka. Między słupkami pewnie ktoś z dwojki Szostak - Podjapolski bo będący w gazie Szugajew myślę że odpocznie jeszcze dziś. Ja też mecz odpuszczam
Post automatycznie złączony:

Wybór na dzisiaj dla 2-3 goli na drużynę wypadł na Magnitkę oraz Dynamo Mińsk, przy czym bardziej jestem pewien Dynama niż Magnitki, bo w Czeljabińsku mecz dwóch najbardziej nieprzewidywalnych drużyn wg mnie i tam może być nawet 1:1 :)

Magnitorsk przedział 2-3 goli + Dynamo Miński przedział 2-3 goli @3.82 Fortuna
Stawka 15/100
A możesz wymienić te bardziej przewidywalne? Bo jestem ciekawy opini
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś idę w dubel Avangard - Lokomotiv
Jastrzębie klasę wyżej od przeciwnika. Fińscy liderzy Vitjaz grali w weekend, a jak pierwsza formacja nie ciągnie to nie ma wyniku.
Mińsk z powrotami z Covid i kilku graczy grało w reprezentacjach. Nie wiem czy wszystko razem już dziś dobrze zaskoczy. Lokomotiv spokojnie przygotowywał się przez przerwę, myślę że dziś będą góra.

Omsk RT + Loko ml kurs ako 2,37 fortuna : 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
A możesz wymienić te bardziej przewidywalne? Bo jestem ciekawy opini
Cała reszta ;) Oczywiście to było pół-żartem, ale każdy z nas ma pewnie jakieś "swoje" drużyny, które wydają się bardziej lub mniej przewidywalne. U mnie to Traktor i Magnitka. Potrafią wygrać z każdym .. i przegrać również ;)
 
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Cała reszta ;) Oczywiście to było pół-żartem, ale każdy z nas ma pewnie jakieś "swoje" drużyny, które wydają się bardziej lub mniej przewidywalne. U mnie to Traktor i Magnitka. Potrafią wygrać z każdym .. i przegrać również ;)
Z całą resztą sie zgodzę ;) z resztą nie, chyba, że patrzysz kilka sezonów wstecz :)
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Torpedo Niżny Nowogród vs Saławat Jułajew Ufa: powyżej 4.5 goli ml⛔
Spartak Moskwa vs Bars Kazań: 2 ml✅
AKO @2.39 BETFAN⛔


Dzisiaj króciutko. W meczu w Niżny Nowogrodzie liczę na gole. Torpedo przed przerwą reprezentacyjną popisywało się niezłą skutecznością, myślę, że dzisiaj dalej będą skuteczni pod bramką rywala. Nie wiadomo czego spodziewać się po ekipie z Ufy, ponieważ spora część przebywała na kwarantannie, brak większych regularnych treningów i rytmu meczowego może się odbić na ich kondycji. Nie mniej jednak jest tam kilku graczy, którzy w pojedynkę potrafią pociągnąć zespół i kusił mnie kierunek gospodarzy, ale zostanę przy golach.

W Moskwie idę zdecydowanie w stronę gości. Bars sięgnęło po ważne zwycięstwo z Avtomobilistem Jekaterynburg. Pokazali charakter, bo tamten mecz mógł pójść w obie strony i ciężar na swoje barki wziął Jordan Weal strzelając cztery gole. Myślę, że teraz rozpocznie się ich dobra seria, bo był czas, aby popracować nad schematami i atak wygląda coraz lepiej. W reprezentacji Rosji w poprzedni weekend bardzo dobrze spisywali się Artem Galimov i Dmitri Voronkov, co jest na plus dla Bars Kazań, którzy mieli niedawno problemy w ofensywie. Spartak to dziwna drużyna, która szuka jeszcze swojej tożsamości po małej rewolucji kadrowej i na stanowisku trenera. Stołeczni nie potrafią za bardzo grać w tej kampanii z najlepszymi zespołami w KHL i przegrywają często takie rywalizacje. Stawiam na bardziej ograny zespół i zawodników, którzy znajdują się w lepszej dyspozycji.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis trudny wybór mimo trzech meczy. Ale czasem trzeba podejsc do takich. Po głowie chodzi mi Ufa i Bars z x i mysle ze taki dubel byłby niezły z dzis z KHL
Bars jedzie do Moskwy na mecz ze Sprtakiem, ktory stracił rytm o wynikach nie wspomne bo tez ponizej tego czego oczekuja kibice. Oba zespoły mocno w kratke i dzis taki mecz na przebudzenie i dobry start, wiecej atutow po stronie zielonych i jezeli mlodzi liderzy nie beda odczuwali zmeczenia po reprezentacji to spodziewam sie conajmniej punktu na koncie Kazania
Ufa juz zdrowa jedzie w pelnym garniturze do Niznego. Ostatnich wynikow nie mozna brac mocno pod lupe bo w osłabieniu i walkower to zamazuje obraz. Torpedo wygralo kilka ostatnich meczy ale rywale slabsi a do tego z Loko tak psim swędem sie udało, nie lekcewaze ich ale od poczatku sezonu czegos mi brakuje i dzis nie bedzie łatwo.
Dzis licze na Ufe bo mysle, ze zobaczymy całkiem inna niz ostatnimi czasy, bedzie pełny skład i w obronie i w ataku. Poza tym Saławat to inna półka, inna kultura gry i przede wszystkim jakosc z długa ławka. Jezeli sie pozbierali wszyscy to licze dzis na dwa punkty

Bars z x + Ufa z x kurs ako 2,09 fortuna ✅
dodatkowo gram Ufe solo kurs 2,22 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +548
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nawet nie mam już o czym pisać, bo wszystko napisali koledzy wyżej, więc tylko z kronikarskiego obowiązku dodam swój dubel. Wyjaśnię tylko dlaczego gram bramki Torpedo. Otóż nie jestem pewien jak zagra Salavat po kwarantannie połączonej z przerwą na reprezentacje. Gospodarze tracili ostatnio nie wiele bramek sami sporo strzelając. Myślę, że Ufa może mieć nie mały problem natomiast jestem prawie pewien, że Torpedo strzeli co najmniej dwie bramki.

❌ Kazań lub remis & Torpedo powyżej 1,5 bramki @1,84 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj kilka interesujących pojedynków, dlatego pograłem sobie dubla:

Avtomobilist Jekaterynburg vs Nieftiechimik Niżniekamsk: Nieftiechimik powyżej 1.5 gola @1.70✅
SKA St. Petersburg vs Lokomotiv Jarosław: Lokomotiv handicap +1.5 @1.40✅
AKO @2.38 Superbet✅

Jokerit Helsinki + Admirał Władywostok: 1/+3.5 gola @1.55✅
Kunlun Red Star vs Avangard Omsk: 2/+3,5 gola @1.55✅
AKO @2.40 BETFAN✅


Nie wiem jak Was, ale mnie cały czas projekt Billa Petersa w Jekaterynburgu nie przekonuje. Są finanse, jest grupa wiernych fanów, kadra na spokojne top 4 wschodu, ale po kilku lepszych meczach przychodzi spadek formy. Podobnie było w poprzednim sezonie i cały czas nie ma wyciągniętych wniosków. Mówi się już kilka miesięcy o nowym bramkarzu i wiadomo, że w trakcie sezonu ciężej jest sprowadzić solidnego GK, ale nawet taki Julius Hudacek wybrał Rygę, a mógł przecież trafić do lepszego kadrowo klubu. No nic kibicem Avto nie jestem, więc się tym nie przejmuje, ale idę dzisiaj w stronę Wilków. Pomimo skromnego budżetu udało im się stworzyć skład, który powoli rywalizuje z najlepszymi. Oczywiście nie staną się potęgą wschodu, ale stać ich na top 8, co byłoby sporym sukcesem. Tutaj również był problem z GK, bo ściągnięty z Finlandii Frans Tuohimaa nie jest na poziomie tej ligi, ale Alexander Sudnitsin daje już nieco spokoju swoim obrońcom. Patrząc na h2h, rytm meczowy, który jest po stronie gości i zwyżkę formy ekipy z Niżniekamska myślę, że stać ich na dwa trafienia z przeciwnikiem, który ma spore wahania i traci jak na siebie sporo bramek. H2h też pokazuje, że można liczyć na gole za Uralem.

Rozpisałem się, co do starcia w Jekaterynburgu, dlatego teraz już krócej. Ciekawy to był mecz w Mińsku, od początku iskrzyło i do bójki na tafli dołączyli się nawet kibice Dynama i Lokomotivu na trybunach. Dawno w KHL nie oglądałem takiej sytuacji, ale trzeba przyznać, że był to wesoły hokej. Pomimo trzech straconych bramek, to goście zagrali całkiem niezły mecz, bo tak naprawdę gdyby nie większa kara Osipova spotkanie mogłoby się inaczej potoczyć. Żubry w pełni wykorzystały dłuższy PP i chwała im za to, ale potem grał już tylko Lokomotiv. Myślę, że tę skuteczność mogą przełożyć do starcia w Petersburgu, gdzie mają rachunki do wyrównania. w SKA dołączył Leo Komarov, ale czy Valeri Bragin będzie umiał z niego skorzystać? Zobaczymy. U Wojskowych przed przerwą reprezentacyjną zniżka formy i stawiam na wyrównany bój, tak jak to często bywa w bezpośrednich rywalizacjach. Rytm meczowy jest po stronie gości, do tego spora dominacja i Maxim Shaulunov, gdzie Igor Nikitin potrafi z niego wyciągnąć to, co najlepsze.

Co do drugiego dubla to stawiam po prostu na zwycięstwa faworytów. Jokerit po porażce wraca na własną taflę i Admirał to dobry rywal, żeby trochę postrzelać. Avangard 2 SO z rzędu, ostatnio mierzył się przecież z Kunlun,gdzie pojawiła się pełna dominacja i padł wynik 5:0. Czy Hrubec znów zachowa SO? Myślę, że nie, ale samych Jastrzębi stać na pokrycie małego overka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Dziś aż kusi żeby pograć kilka singli w stronę papierowych dogów, bo widzę kilka value betów. Nie będę się za długo rozpisywał, każdy może kliknąć h2h i zobaczyć, jak dana drużyna radziła sobie ostatnio. Jeżeli nie posiadam jakichś insajderskich informacji, to z góry przepraszam, ale według mnie do grania jest:

Nowosybirsk over 1,5 bramki @1,62 efortuna ✅
Nowosybirsk X2 @2,22 efortuna ✅

Mińsk - Czerepowiec over 4,5 bramki @1,58 efortuna ✅
Czerepowiec RT @2,71 efortuna ⛔
(eh, zwycięstwo dopiero po karnych, a 2,5 minuty przed końcem czasu podstawowego mieli 2 minuty gry w przewadze, o 3 niewykorzystanych karach w 1. tercji nie wspomnę :mad:)

Jarosław X2 @1,67 efortuna ✅
Jarosław RT @2,88 efortuna ✅


Można spróbować oczywiście Omsk i Jokerit w RT po byle jakich kursach, choć ja nie jestem zwolennikiem takiego sposobu grania. Omijam dziś też Magnitkę szerokim łukiem, bo Chabarowsk wyglądał ostatnio bardzo przyzwoicie, czego nie można powiedzieć o gospodarzach.

EDIT: Na jutro pięknie wygląda typ na Ufę z Podolskiem. Spodziewałem się kursu w okolicach 1,5, a tu niespodzianka, bo jest (na razie) 1,9 i z uwagi na potwierdzenie formy we wczorajszym meczu z Torpedo myślę, że już dziś warto łapać ten kurs.

Ufa RT @1,9 efortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1041
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Torpedo nie popisało się w ramach jubileuszu, ale można już o tym zapomnieć. Wszystkiego wygrać się nie da, ale trzeba próbować trafić jak najczęściej, więc do dzieła. Dzisiaj krótko, bo zaraz wychodzę. Jak zwykle dubel. Ja mam odmienne zdania co do meczu w Petersburgu i idę w kierunku gospodarzy. Mimo trzech porażek powinni sobie poradzić w wyrwaniu chociaż punktu Lokomotiwowi, który przed przerwą jakoś specjalnie nie błyszczał. Motywacja po stronie SKA jest, bo czwarta porażka to już nie w kij dmuchał. Ponadto do zespołu dołączył kolejny grajek z NHL - Komarov. Jeśli w bramce wystapi Johansson to Lokomotiv może sobie nawet za wiele nie postrzelać, bo Szwed jest w bradzo dobrej formie. Do dubla dokładam Severstal. To chyba już tradycja. Nie przypominam sobie, żeby zawiedli mnie w tym sezonie, a dzisiaj według mnie bardzo dobre kursy na zakłady w ich kierunku w potyczce z Mińskiem.

❌ SKA lub remis & Severstal +1,5 (handicap) @1,94 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis duzy wybór ale trzeba wybrać mądrze. Napewno duze kursy dzis kuszą ale coś mi mówi, że dziś mało który wejdzie.
ja sobie upatrzyłam dwa spotkania
W Minsku Żubry podejmą Severstal. Dynamo pierwszy mecz po powrocie graczy miało bardzo chaotyczny, miałem czasem wrażenie, że bardziej interesowała ich gra bez krażka. Nie podobało mi sie tez zachowanie sedziów , którzy gwizdali czesto w ich kierunku. A sytuacja z Osipowem to po prostu chamstwo, nie dosć ze zostal napadniety przez Gorbunowa to jeszcze dostał 5 min i dodatkowo 5+10. Mam nadzieje ze dzis sedziowie nie beda przeszkadzac w grze ani pomagac gospodarzom, Czerepy których nie doceniłem w meczu z CSKA, zagrali na dobrej czujności i nie dali sie uśpić takim niby od niechcenia atakom wojskowych wywozac cenny i zasłuzony punkt. Mysle ze dzis zagraja rownie dobrze bo widac forma nie uleciala
Do dubla biore Avangard. Nie ma specjalnie argumentow w kierunku Smoków. Amur ewidentnie ich zlekcewazył przy 0-4 obudzili sie w pore bo wygrali. Avangard to kilka klas lepszy zespół i wierze, że w RT sie wyrobią

Severstal z x + Avangard RT kurs ako 2,24 fortuna ✅

Wiem, że może nikt specjalnie tego nie zauważył ale Lokomotiv zagrał najlepszy mecz w sezonie, mimo straty trzech bramek ( wszystkie w PK i dwie po niesłusznym gwizdku, gdzie nawet kibice Lokomotiwu nie mogli sie z tym pogodzić z taką przeginką). Wiec dziś nie faulowanie być może bedzie kluczem do dobrego wyniku. Ofensywa Lokomotiwu wygladała bardzo dobrze, mozna by rzec jak nie zespołu trenowanego przez Nikitina ;) duzo by można pisać o formacjach itd ale kto wie czy skazywany dzis na pożarcie przez kilku rosyjskich ekspertow Lokomotiv nie zrobi psikusa i nie zaszachuje obrony SKA z Johanssonem w bramce. Spodziewam sie ciekawego widowiska.💚💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +822
sunxl 2M

sunxl

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Spartak Moskwa vs Barys Nur-Sultan
Tim Heed powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2.30✅
Alexander Khokhlachev strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @3.30✅
Fortuna


Zarówno Spartak jak i Barys zawodzą. Wydaje się, że są to kluby, które do końca będą walczyć o ósme miejsca w swoich konferencjach. O ile u gości doszło oczywiście do kilku roszad przed sezonem i nawet w trakcie rozgrywek, tak u stołecznych możemy powiedzieć, że zapadła rewolucja. Stery tego projektu przejął Boris Mironov, który miał swój dobry okres w tej kampanii, ale niestety od dłuższego czasu oglądamy cieniznę w wykonaniu gospodarzy. Kryzys jest na tyle spory, że przez dwa ostatnie mecze zanotowali 0 z przodu. Ofensywa Spartaka jest naprawdę ciekawa i Jake Virtanen oraz Jori Lehtera to liderzy w ataku, ale cały czas brakuje tego wykończenia szczególnie przy PP. Uważam, że dzisiaj nadejdzie przełamanie gospodarzy pod względem bramek i celuje tutaj w punkty ofensywnego obrońcy ze Szwecji. Tim Heed to gracz, który otrzymuje bardzo dużo czasu na lodzie i ma zadania nie tylko defensywne, ale wspiera atak. Szczególnie w grze z przewagą jednego zawodnika jest groźny, oddaje strzały z niebieskiej, ale potrafi też odpowiednio dograć krążek do partnera. Już dawno nie cieszył się z punktu, ponieważ jego drużyna w ofensywie zawodziła, ale Barys ma także swoje problemy i myślę, ze stołeczni je wykorzystają. Nie wierzę, aby stołeczni zagrali po raz trzeci na 0 z przodu. Mam nadzieję, że nasz bohater i jego koledzy ponownie nie zawiodą swoich fanów. Do tego dołożę trafienie Alexandera, który w starciu z Bars Kazań był niezwykle aktywny i marnował świetne sytuacje. Kamery go pokazywały i widoczna była wściekłość na jego twarzy. Dzisiaj szczęście może mu dopisać, a kurs jak na niego całkiem niezły.

Dorzucę jeszcze dubla na dwa kolejne spotkania:

Dinamo Ryga vs Bars Kazań: Dmitri Kagarlitsky powyżej 0.5 punktu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) @2.25✅
Vityaz Podolsk vs Saławat Jułajew Ufa: X2 @1.29✅
AKO 2.90 BETFAN✅


Śladów po koronawirusie w Ufie już nie ma, co pokazało spotkanie w Niżny Nowogrodzie. Bardzo dobry występ z ich strony i nie sądzę, aby nie sięgnęli po chociażby punkt w Podolsku. Mają odpowiednich zawodników, aby powstrzymać pierwszy najgroźniejszy link Vityazu. Co do Kagarlitskyego to nie spodziewam się łatwej przeprawy Bars w Rydze. Dinamo sprawia kłopoty najlepszym, szczególnie u siebie i kilka transferów dokonanych w przerwie reprezentacyjnej tylko ich wzmocni. Liczę na lidera przyjezdnych i jego przełamanie, bo niespełna miesiąc temu cieszył się ostatni raz z punktu, a na początku sezonu ciągnął ekipę z Kazania za uszy. Jakieś skuteczne PP zapewne się przytrafi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +505
mark1973 788K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nic ciekawego nie da sie wymysleć. Stawiam na zielone dziś.
Ufa jedzie do Podolska gdzie az wrzy bo zespoł na dnie konferencji i szefostwo nie tak sobie to wyobrażało. Z drugiej strony trzeba powiedziec ze Vitjaz poza pierwsza piątką nie ma graczy, którzy wezma odpowiedzialnosc za wynik i moga pociagnac druzyne, przynajmniej ja tego nie widze. A rywal? Ufa zagrała w NN taki mecz bym powiedzial na przetarcie po Covidzie i wyszedł on bardzo dobrze. I dzis spodziewam sie tego samego
Bars jedzie do Rygi, w Moskwie zagrali defensywny hokej, nie szli na wymiane ciosów ze Spartakiem. Mysle ze dzis moga pokusic sie o troche szaleństwa. Powinni zagrać z wieksza dominacją bo mimo ze rywal bedzie sie stawiał to maja wszystko po swojej stronie.

Ufa ml + Kazań ml kurs ako 2,06 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +358
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mój umysł chyba wpadł w jakiś rodzaj rutyny, albo typy zbyt mało wnikliwie przemyślane. Dzisiaj odpuszczę sobie typowanie zwycięzców. Zamiast tego zagram sobie statystycznie przedział bramek. Nie wymaga to używania mózgu co da mu nieco odpocząć - co więcej uważam, że taki zakład może być dobrą opcją na przełamanie dwóch porażek i szanse są całkiem spore zakładając, że nie wydarzy się żadna anomalia pokroju 3:8. Jutro świeżym okiem, pozbawionym stresu będzie mi łatwiej zdecydować, czy coś nadaje się do gry, czy też nie. Zazwyczaj staram się nie zamieszczać podobnych typów na forum ze względu na to, że jest to w stanie zrobić nawet prosty chłop z podlaskiej wsi, który o hokeju ma tyle pojęcia co jego dobytek, ale od każdej reguły są wyjątki. Wpis z przymrużeniem oka, więc proszę o wybaczenie jeśli ktoś poczuł się urażony ; )

✅ Przedział bramek w dzisiejszych spotkaniach: 3 - 7 @2,02 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +609
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom