>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Mocno na czuja, bo nie miałem czasu przysiąść.
Przedzial goli 2-3 dla Barys i Podolsk (DUBEL) @3.84 Fortuna
Stawka 10j
Post automatycznie złączony:

(...)przy czym bardziej jestem pewien Dynama niż Magnitki, bo w Czeljabińsku mecz dwóch najbardziej nieprzewidywalnych drużyn wg mnie i tam może być nawet 1:1 :)
Było 2:2 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Mocno na czuja, bo nie miałem czasu przysiąść.
Przedzial goli 2-3 dla Barys i Podolsk (DUBEL) @3.84 Fortuna
Stawka 10j
Post automatycznie złączony:


Było 2:2 ;)
Ciekawy sposób grania masz i gratulacje za typy, ale warto napisać kilka zdań analizy, czemu tak, a nie inaczej, trzymamy poziom tego działu :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Ciekawy sposób grania masz i gratulacje za typy, ale warto napisać kilka zdań analizy, czemu tak, a nie inaczej, trzymamy poziom tego działu :)
Dzięki!
Napisałem kilka postów wcześniej dlaczego gram tam. Raczej podobna logika w kolejnych meczach - granie na underdoga 2-3 bramki, bo rzadko kiedy strzelają po 4 i więcej, chyba, że gra 2-óch gigantów to odpuszczam. Zwykle szukam takiej pary underdogów na kolejkę, nie więcej. Najlepiej jeśli underdog gra u siebie, ale jeśli underdog nie jest z dołu tabeli, jest solidny, to nawet i na wyjeździe, jak dzisiaj Barys.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Neftekhimik Nizhnekamsk over 1,5 gola @ 1,65 STS

Krótko: Mnie Traktor nie przekonuje od ostatnich 3-4 spotkań. O ile z Magnitką zagrali jeszcze poprawne zawody o tyle z Sibirem powinni mecz przegrać (Will wtedy kiedy było trzeba stawał na wysokości zadania, bo więcej z gry mieli przyjezdni). Wilki natomiast progresują, a przynajmniej atak wyglada nieźle bo potrafią nawet wyciągnąć w osłabieniu co trzeba. Podoba mi się młody Shafigullin i myśle ze młokos coś dzisiaj znowu ukuję. Historia wskazuje, ze hokeiści z Czelabińska często mieli problemy z Wilkami, a biorąc pod uwagę okoliczności i formę obu ekip dla mnie formalnością są przynajmniej dwa trafienia ekipy Leontyeva.

Neftekhimik Nizhnekamsk ML @ 3,60 STS
Neftekhimik Nizhnekamsk RT @ 5,50 STS

Dodatkowo dorzucam zwycięstwo Wilków, bo mam przeczucie, ze dzisiaj możemy być świadkami małej niespodzianki :).

Edit: Brawo Wilki! Zabrakło bramki do pełni szczęścia :).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +836
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
No kolega dawson92 dawson92 dobrze prawi z tym typem. Tez tam wietrze niespodzianke. Trakorzysci z mocnym rywalem sie spinaja ostatnio a np z takim Vitjazem nie mowie ze odpuscili ale do meczu nie wrócili.✅
Ja tradycyjnie podaje dubla którego na dzis wymyslilem
W Minsku Zubry beda goscic CSKA, ktore potkneło sie na Dynamie z Moskwy , z meczu mieli wiecej powinni ale nie wygrali ale to juz historia. Gospodarze póki co jeszcze rytmu nie złapali ale za to sa w rytmie bojowym i lubia lapac kary bo poki co sporo ostrosci w grze. Mysle ze sedziowie nie powinni dzis przeszkadzac ( choc przeszlo mi to przez mysl) i pozwola grac a wylapia o co trzeba. Sadze ze mecz bedzie na styku ale ze wskazaniem na Wojsko. Mimo wszystko ich defensywa wyglada lepiej a w ataku potrafia zakrecic bo maja kim
Do dubla dokładam Lokomotiv. Sochi jest prawie w komplecie graja juz obcokrajowy jest mniej chaosu niz jeszcze kilka meczow temu i jest sporo zaciecia w grze by nie powiedziec zbyt duzej ostrosci. Ale niestety to wina Nazarowa i jego pomysłów, zreszta taka ma łatke w KHL a wyniki swoja drogą . Mysle jednak ze na Lokomotiv bedzie to wszystko za mało. Widac juz duzo wlozonej pracy przez Nikitina i zespoł poszedł do przodu z jakoscia gry . Mysle ze ze Lokomotywa dzis pojedzie szybko i nie zagra w to co bedzie chcial Nazarow

CSKA z x + Loko ml kurs ako 1,88 fortuna 💚 💚 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze taki tripel mi chodzi po głowie z zespolow których buki nie docenily.
Kolega wyzej słusznie wspomniał i Wilkach z Niznekamska. Trzeba przyznac ze maja teraz swoje momentum i graja dobry hokej bo rosterem do Traktora nie maja sie jak rownac. Jednak mysle ze dzis powalcza o kto wie czy nie pelna pule. Podobnie Amur. Tygrysy beda starały sie rozczytac bramkarza Avto bo akyrat ta pozycja jest tam najsłabsza i roznie wchodza w mecz niezaleznie kto zacznie.
Na koniec Sibir, ktory zlapał dobry rytm i gra soldnie w obronie a brankarze pomagaja bardzo. Dodatkowo Sibir lubi grac z pozycji doga bo jak jest faworytem to czasem roznie z tym bywa. A co tam u wojskowych? Ano zmiany,zmiany. Mial byc zespol na młodziezowke a tu Pan Rotenburg zmiania oblicze zespolu i pewinie niedlugo pozegna Bragina bo sukcesow nie ma a z tylnego fotela przecie juz kto inny kieruje. Ale zostawmy to juz bo bym sie za duzo rozpisał. Niemniej jednak SKA sporo rotuje skladem przed meczem sporo niewiadomych zawsze bo ławka długa z kazdy chce grac, czasem Ci co wyjda za bardzo chca sie pokazac by miec miejsce na nastepny mecz a tu nie wychodzi. Takie cos nie wpływa dobrze na zespol , ktory poki co ma roster na czub Zachodu ale potrzeba stabilizacji i przewidywalnosci. Licze ze Sibir to wykorzysta.

Amur + 2,5 ⛔
Wilki + 2,5✅
Sibir + 2,5✅
wsjo handi
kurs ako 2,76 fortuna⛔

Dodatkowo solo
Sibir RT kurs 5,3 fortuna✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ja dzisiaj króciutko, bo brakuje czasu. W Fortunie pojawił się AKO Boost można jak zwykle się częstować :)

Dynamo Mińsk vs CSKA Moskwa: każda drużyna 2+ bramek✅
Avangard Omsk vs Metallurg Magnitogorsk: każda drużyna 2+ bramek✅
AKO @3.60 (hokej specjalne Fortuna)✅

Traktor Czelabińsk vs Nieftiechimik Niżniekamsk: Teemu Pulkkinen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.55⛔
Torpedo Niżny Nowogród vs Admirał Władywostok: Marek Hrivik powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.70⛔
AKO @2.64 BETFAN⛔


Co do bramek to doskonale widzimy jak gra Dynamo. Agresywnie, na pograniczu faulu, to jest styl gry Craiga Woodcrofta. Często biorą się wtedy PP dla rywali i tutaj szanse dla CSKA na gole się pojawią. Wojskowi również nie najlepiej prezentują się ostatnio w defensywie, a Żubry wykorzystują jednak swoje sytuacje. Co do Bałaszycha to Hrubec dobra forma, ale z jakimi przeciwnikami Avangard się mierzył? Dwa razy Kunlun, raz Vityaz. Dzisiaj poprzeczka zdecydowanie wyżej postawiona. Ważną informacją jest powrót Tolchinsky'ego, jednego z żołnierzy Boba Hartleya, z pewnością da o sobie znać także w rywalizacji z Lisami. Wilki mają swoje problemy w obronie, sporo overowych meczów, oby teraz nie zakończyło się underem.

Wilki sporo faulowały za Uralem. Avto tego nie wykorzystało, Traktor już zapewne to zrobi. Liczę na Teemu, który zgubił gdzieś formę i czas na przełamanie. Co do Hrivika to dobre spotkanie w jego wykonaniu z Saławat Jułajew. Była setka, ale ją nie wykorzystał. Ważny gracz przy wznowieniach i po kontuzji nie ma już śladu. Kilka bramek Torpedo pewnie ujrzymy z marnym Admirałem i oby jedna była udziałem Marka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +436
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Przedział bramek 2-3 dla drużyn na dziś.

Statystyka:
Magnitka - ostatnie 5 meczy na wyj. zdobywali .. dokładnie 2 bramki.
Nizniekamsk grając na wyj. w z Traktorem - w ostatnich 10 meczach między tymi drużynami, w 8 z nich Wilki zdobywał 2 lub 3 bramki. Typ bardziej ryzykowny, bo Wilki na wyjeździe potrafią strzelić 4 Avtomobilistowi czy 5 Czerepowcowi, jak i tylko 1 Jarosławowi. Są nieprzewidywalni, ale zwracam uwagę tez na to, że Traktor 6 na 10 ostatnich meczy tracił właśnie 2-3 gole. A Wilki są do tego zdolne w aktualnej formie.

Czeljabinsk - Nizniekamsk 2-3 gole dla gości 2,02 0:1, kto by się spodziewał :)
Omsk - Magnitogorsk 2-3 gole dla gości 1,95
DUBEL @3.94
stawka 10j
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Mamy weekand i paradoksalnie czasu na pisanie mniej. Jutro znów zagram w zielone i zobaczymy z jakim skutkiem
Ufa jedzie do Moskwy na mecz z Dynamem. Gospodarze pokonali ostatnio CSKA po rzutach karnych. Mecz był wyrownany ze wskazniem na CSKA i to wojskowi mieli wiecej z gry ale dwa punkty zgarnał Szipaszjow i spółka. Jutro beda goscic ekipe wg mnie bardziej kompletna z silnym pierwszym atakiem i długa i jakosciowo dobrą ławką. Ufa po Covidzie zabrała w delegacje pełny garnitur i zaczyna sie rozkrecac. Pokonani rywale moze nie z wysokiej półki ale mecze wygrane pewnie i bez problemów. Jutro spodziewam sie zacietego meczu ale wg mnie wiecej atutow po stronie Saławata. W bramce za pewne stanie Metsola , obrona funkcjnuje dobrze wiec licze na dwa punkty Ufy
Do dubla gram Kazań. Beda goscic w Niznym, które dzis grało mecz a Admirałem . Torpedo poki co spisuje sie ponizej oczekiwan i musi gonic ósemke jednak jutro rywal z gornej półki. Bars po przerwie gra solidny hokej i maja silniejszy roster . Sadze ze jutro sobie poradza bo maja tez rachunki do wyrownania

Ufa z x + Kazan z x kurs ako 2,27 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Salavat Ufa lub remis @ 1,65 STS
Spartak Moskwa over 1,5 gola @ 1,57 STS

Kierunek Zielonych obieram również jak kolega mark1973 mark1973. Mam wrażenie, że Dynamo większość sił przeznaczyło na derby z Wojskowymi. Tam mecz był pełen walki, rozstrzygnięty dopiero po rzutach karnych. Ufa natomiast dosyć łatwe spotkanie z Vityazem (co było do przewidzenia patrząc jaką formę prezentują). Jadą na podbój Moskwy i wydaje mi się, że wezmą co swoje. Salavat wyglada dobrze po covidzie, szyki obronne dobrze funkcjonują a fiński atak wiele daje z przodu. Dynamo czeka dzisiaj ciężkie spotkanie, z rywalem bardzo dobrze poukładanym stad obieram kierunek Ufy.

W drugim spotkaniu spodziewam się bramek. Spartak zawodzi od początku sezonu. Rozumiem, że są po rewolucji natomiast trwa to już za długo. Z Barysem przespane dobre 20min, póżniej już dominacja i pewnie odwrócone losy spotkania, więc może jednak coś w końcu drgnęło? Mam nadzieje, że tak i dlatego celuje w bramki przyjezdnych. Wierze, że Virtanen z Lehterą pociągną ten wózek i kto wie czy dzisiaj nie wywiozą czegoś więcej z Helsinek.

Ako: 2,59

Alternatywnie:
Salavat Ufa ML @ 2,05 STS
Spartak Moskwa lub remis @ 2,20 STS

Edit: Szkoda Zielonych, ale wielkie brawa Spartak!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +380
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja wybieram dwa zespoły w dobrej formie, które grają u siebie. Wypadło na Jokerit i Severstal. Na temat tych drugich nie będę pisał, bo musiał bym się powtarzać. Po prostu ponownie im zaufam. Jeśli chodzi o Spartak to według mnie jest to zespół, które swoje lata świetności ma już dawno za sobą i potrzeba jeszcze wiele czasu, żeby przywrócić dobre imię drużyny z poprzedniej epoki. Już nie jeden szkoleniowiec próbował, ale nikt nie potrafi pozytywnie zaskoczyć. Mają przebłyski, ale do ideału daleko.

❌ Severstal lub remis & Jokerit ML @1,95 4/10 Unibet

+60,39
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Atakuje dzisiaj trebla w TOTALBET, gdzie przy trzech zdarzeniach jest możliwość gry bez podatku:

Dynamo Moskwa vs Saławat Jułajew Ufa: X2 ❌
Torpedo Niżny Nowogród vs Bars Kazań: X2 ✅
Jokerit Helsinki vs Spartak Moskwa: over 4.5 gola ml ✅
AKO @3.05 bez podatku w TOTALBET ❌


W sumie większość na temat tych meczów zostało już powiedziane. Należy wspomnieć, że ekipa ze stolicy Baszkirii bardzo dobrze radzi sobie na wyjazdach z rywalami z topu w tym sezonie. Przecież dwukrotnie ograli rozpędzony Metallurg w Magnitogorsku, raz Lokomotiv w Jarosławiu, raz CSKA w Moskwie, SKA w Petersburgu, czy Traktor w Czelabińsku. Oczywiście polegli w Jekaterynburgu, czy też w Kazaniu, ale widać, to nie jest przypadek, że dobrze czują się w roli gościa. Co do Torpedo to back-to-back może załatwić sprawę. Podoba mi się kontrolowanie tempa Bars, wiedzą kiedy przyśpieszyć, kiedy nieco odpuścić i w Rydze po pierwszej tercji było już raczej wiadome, kto sięgnie po komplet punktów. Forma jest zwyżkowa, a w Torpedo chwiejna idę w stronę stabilności, bo trzeba odrabiać straty do liderów wschodu. Spartak wreszcie się przebudził, świetne spotkanie w wykonaniu Tima Heeda, który nie tylko dał sporo w ofensywie, ale też sporo czyścił w defensywie.W Helsinkach spotkają się dwa kluby ze sporym potencjałem w ofensywie i stawiam na gole. 2:2 jak najbardziej urządza, a stać na to zarówno gospodarzy, jak i gości.
 
Ostatnia edycja:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Kontynuuję granie na przedział 2-3 goli. Wczoraj puściłem 2 takie duble (o jednym tu napisałem), w obu zabrakło 1 bramki, choć przy tym rynku to typowe.
Na dzisiaj 2-3 gole dla Kunlun i Ufa. Dlaczego?
Kunlun, ponieważ potrafią strzelać każdego, choć są chwiejni, ale Podolskowi powinni wcisnąć te 2 bramki, a 4 raczej nie. Ostatnie 5 meczy h2h w Podolsku to 3-krotne wpadanie 2-3 bramek, a sam Podolski u siebie traci b. dużo bramek (oprócz jednego wyjątkowego meczu z Władkiem.
Dlaczego Ufa? Znowu posłużę się statystyką. W ostatnich 5 meczy w Moskwie między tymi drużynami, w 4 z nich Ufa strzelała po 2 lub 3 gole. Dynamo jest w średniej formie, Ufa przeciwnie, ale ogólnie w meczach w Moskwie nie pada dużo bramek. Widzę w tym meczu wynik 2:2 lub 2:3, a może nawet 1:3 ;)
Gram jako dubel, jak zawsze.

20.11.2021, 15:00:00
Vitjaz Podolsk - Kunlun
2.druzyna przedział goli: 2-3 @1.96
Dyn.Moskwa - Ufa

2.druzyna przedział goli: 2-3 @1.95

DUBEL @3.82

stawka 15j

edit: Szkoda, bo duzo dzisiaj goli 2-3, większość drużyn ustrzeliła, ale Ufa tylko 1.
Na 10 drużyn dzisiaj (5 meczy) AŻ 8 TRAFIŁO do bramki 2 lub 3 gole!
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Szybciutko bo zaraz mecze. Nie wiem, czemu aż tak mocno buki faworyzują dziś Podolsk w starciu z Kunlunem. Obie drużyny to kopciuszki, które grają nieobliczalny hokej strzelając i tracąc sporo bramek. Wg mnie to spotkanie może się potoczyć w obie strony i nie zdziwi mnie dosłownie żaden wynik. W takiej sytuacji pobieram po prostu wyższy kurs, który wygląda bardzo kusząco.

Kunlun RT @4,65 efortuna ⛔
Kunlun over 2,5 bramki @2,42 efortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +162
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Potrzeba trochę cierpliwości, bo są one rozliczane i tworzone ręcznie, nie z automatu. Być może dzisiaj, jutro lub najpóźniej w poniedziałek rano zostanie rozliczony
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Avtomobilist lub remis @ 1,67 STS
CSKA ML @ 1,87 STS

Avto mogło się podobać w meczu z wydaje się solidnym Amurem. Tam pełna kontrola spotkania, 1/2 PP wykorzystane i zachowane SO przez Shikina. Metallurg poległ w Bałaszycha (czego się po cichu spodziewałem) i to jest ich czwarta porażka w delegacji z rzędu. Fakt, drużyny z którymi się mierzyli to obecnie drużyny w formie, natomiast mnie to niepokoi. Bramkarze nie dają już tyle spokoju z tylu bo nawet Olkinuora się zaciął. Piąta porażka w delegacji z rzędu? Tego nie wiem, ale czuję dobre zawody w wykonaniu Kierowców stąd typ w ich stronę.

Derby Wojskowych. SKA w kryzysie, Bragin na wylocie, nawet ostatnie spotkanie z Sybirem, które kontrolowali przegrali w samej końcówce. To wszystko wskazuje na to, ze czarne chmury zawitają tam na dłużej. CSKA gra poprawnie, bo do ideału moim zdaniem jeszcze daleko, ale grają pewnie i wykorzystują swoje szanse na lodzie. Nie chce być złym prorokiem dla przyjezdnych, ale widzi mi się podobny scenariusz co kilka dni temu, natomiast podeprę się dogrywką mimo wszystko.

Ako: 3,12
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Niedziela pod względem kanadyjki, oby nie zawiodła:

Avtomobilist Jekaterynburg vs Metallurg Magnitogorsk: Brendan Leipsic powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.67⛔
Traktor Czelabińsk vs Admirał Władywostok: Teemu Pulkkinen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.67⛔
AKO @2.79 Fortuna

Teemu Pulkkinen powyżej 1.5 punktu w kanadyjce @3.75 Fortuna⛔


Brendan po przyjściu z CSKA jest moim zdaniem najlepszym napastnikiem u Lisów. Świetnie rozumie się ze swoim rodakiem Philippem Maillet i jest inteligentnym graczem, który nie strzela na siłę, ale szuka lepiej ustawionych kolegów. Myślę, że Metallurg dzisiaj kilka bramek za Uralem strzeli, ponieważ Avto nie błyszczy w defensywie, a mecz z Amurem, który jest jednym z najsłabszych zespołów w KHL to żaden wyznacznik formy. Jeżeli ktoś oglądał spotkanie z Avangardem, to Jastrzębie miały wiele szczęścia, bo Lisy obijały obramowanie bramki Simona Hrubeca. Dzisiaj fart u gości powinien dopisywać i liczę, że Brendan popisze się piątym punktem z rzędu, bo forma u Kanadyjczyka jest wybitna.

Traktor po przegranej z Nieftiechemikiem z pewnością wyjdzie naładowany. Jest dobra okazja, aby zrehabilitować się swoim kibicom, bo Admirał to chłopcy do bicia i wszystko się posypało wraz z odejściem białoruskiego szkoleniowca Alexandera Andriyevsky'ego. Za panowania "Łysego" wyglądało to jeszcze jako, tako, bo goście nawiązywali walkę z najlepszymi, ale teraz umiejętności i sił starcza im tylko do końca pierwszej tercji. Spodziewam się spacerka gospodarzy, ale jak to bywa w sporcie nie można nikogo lekceważyć. Ponownie stawiam na Teemu, który ostatni raz cieszył się z punktu właśnie podczas pamiętnego 6:1 z Admirałem w Czelabińsku. Strzelił tam dwa gole. Ogólnie Fin ma dobre wspomnienia z dzisiejszym rywalem, bo nawet we Władywostoku zanotował punkt. Pojawi się kilka PP po stronie Traktora i liczę, że Teemu wraz ze swoimi kolegami nie zawiedzie. W singlu zagram jeszcze dwa jego oczka.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis standardowo dubel
Sochi bedzie goscic Ryge. Gospodarze poprzedni pojedynek przegrali z Lokomotivem ale powiem szczerze, ze postawili sie. W pelnym garniturze wygladaja dosc solidnie , dzis rywal ktory jest absolutnie w zasiegu, Ryga poprzednie spotkanie przegrała z Kazaniem ale to Bars miał cały mecz pod kontrola. Dzis spodziewam sie wyrownanego pojedynku ale licze ze Sochi nie da sie ograc w regulaminowym
Mecz do dubla w Niznekamsku. Wilki w dobrych nastrojach wracaja do siebie. Zagrali solidnie w delegacji , maja swoj czas teraz ale mysle ze dzis rywal ktory sprawi problem. Lokomotiv rozpedził sie i widac z meczu na mecz ze poprawiaja to co kiedys kulało lub w poprzednim meczu nie do konca wychodziło. Stawiam dzis na Loko

Sochi z x + Loko ml kurs ako 1,97 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom