>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
sunxl 2M

sunxl

Typer
Nie idzie, próbuję z Boostem w Fortunie, który przygotowałem i w razie niepowodzenia szykuje się dłuższa przerwa od KHL:

Avangard Omsk vs Nieftiechimik Niżniekamsk: Nieftiechimik powyżej 1.5 gola ❌
Dynamo Moskwa vs Bars Kazań: Bars powyżej 1.5 gola ❌
CSKA Moskwa vs Metallurg Magnitogorsk: Metallurg powyżej 1.5 gola ✅

AKO Boost Fortuna @3.50 (hokej-zakłady specjalne) ❌


Atakuje ponownie dwa gole undergodów, bo tak na początku swojej przygody z KHL grywałem i przynosiło to zielony kolor a dzisiaj gospodarze nie wydają się być takimi faworytami, jak pokazują to kursy. Dwie stołeczne ekipy nie imponują formą w defensywie. Jak na siebie tracą wiele bramek, rywale radzą sobie w ostatnim czasie bardzo dobrze w ofensywie. Ogólnie myślę, że w spotkaniach w Moskwie możemy spodziewać się overów i liczę głównie na gości, którzy prezentują się nieźle. Może największe zaskoczenie to Wilki z Niżniekamska w tym zestawieniu, ale po wschodnich wojażach zawsze trudno się wraca, a Avangard przyleciał do Balaszycha na chwilę, bo zaraz wylatuje do Dubaju, więc skupienie też będzie inne. Nieftiechimik regularnie zdobywa po dwa trafienia, oby dzisiaj było podobnie, bo widać, że dobra atmosfera panuje w tym klubie, a i motywacja po przegranych minimalnie derbach będzie spora.
 
Ostatnia edycja:
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
DUBEL @3.82 Fortuna
Dyn.Moskwa - AK Bars Kazan, 2.druzyna przedzial goli: 2-3 @1.95
CSKA M. - Magnitogorsk
, 2.druzyna przedzial goli: 2-3 @1.96 // EDIT: 10 goli :oops:
Stawka 20j

Myślę, że oba mecze będą na styku i że bramek nie będzie szczególnie wiele, ale prędzej gospodarze strzelą 4 niż goście 1, więc stawiam na gości min 2 gole, 4 to byłby sukces. Optymalne mecze pod ofertę przedziału goli 2-3 na drużynę. Jak gra Magnitka (pisałem kiedyś dlaczego - mają dobre stats dla 2-3 goli :)) to szczególnie chętniej gram te typy :)

W zasadzie to oba mecze widzę na DW jedno z: 2:2, 3:2, 3:3.
Dlatego prywatnie puściłem też drugi kupon na ten mecz, odbicie lustrzane, czyli po 2-3 gole, ale na gospodarzy :) AKO identyczne, ale tu na forum polecam tylko ten 1-wszy, z golami 2-3 dla gości :)
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Dziś tylko 3 spotkania, ale wszystkie warte uwagi.

Witiaź podejmuje Jokerit, który nie może gubić punktów ze słabszymi drużynami, gdyż miał ostatnio trochę pecha w stykowych pojedynkach z drużynami ze stolicy. W poprzedniej kolejce dali radę mocnym Lokomotywom w regulaminowym czasie zachowując czyste konto, a gospodarze z Podolska nie wykorzystali swojej szansy z będącym w przeciętnej formie Niżny Nowogrodem. Dziś przeciwnik o dwie półki wyżej i sądzę, że spotkanie zakończy się ponownie porażką gospodarzy w regulaminowym czasie. Być może różnicą kilku bramek.

Jokerit RT @1,72 efortuna ✅
Jokerit hc (-1,5) @2,25 efortuna ⛔ (szkoda roztrwonienia stanu 0-3 na 2-3 :()


Petersburg, który po pogromie gospodarzy w Niżniekamsku i szczęśliwym zwycięstwie w Kazaniu wydawało się, że odbija się od dna, dał się zaskoczyć rewelacyjnemu Severstalowi i znów ma coś do udowodnienia. Jednak dziś wojskowi podejmują tak samo żądną zwycięstw ekipę z Mińska, której udało przełamać się w ostatniej kolejce bardzo długą passę (niekiedy pechowych) przegranych. Dziś ośmieleni zwycięstwem będą pewnie chcieli pójść za ciosem wykorzystując słabszą dyspozycję renomowanego rywala. Myślę, że w tym meczu Żubry na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Mińsk over 1,5 bramki @1,6 efortuna ⛔
Mińsk hc (+1,5) @2,25 efortuna ✅
Mińsk X2 @2,60 efortuna ⛔


Severstal w Rydze to już typowy no brainer. Tylko pech, utrata koncentracji bądź inne pozasportowe okoliczności mogą spowodować, że goście nie wywiozą z Łotwy kompletu punktów, ponieważ są obecnie pod każdym względem lepszą drużyną. Ale Ryga musi kiedyś przełamać passę przegranych na styku, bo trzeba przyznać, że w ostatnich meczach zabrakło niewiele. I właśnie dlatego zaryzykuję zakład, że dziś goście pomęczą się trochę. Nie da się ciągle wygrywać, zwłaszcza kiedy nikt cię już nie lekceważy, a żądni zwycięstwa Ryżanie z pewnością tego nie zrobią. Sądzę, że obie drużyny dziś sobie postrzelają.

Ryga - Czerepowiec każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @2,01 efortuna ✅
Ryga - Czerepowiec każda drużyna zdobędzie 3+ bramek @4,90 efortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +789
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja biore dubel na tapete.
Jokerit gra solidnie, moze nie całe spotkanie rowno ale kiedy trzeba to przycisna i gnebia rywala. I sadze ze w Podolsku tez tak bedzie. Vitjaz po tripie ale przede wszystkim to nie ta klasa zespołu.
Mecz w Rydze niby oczywisty, Severstal favorytem , rywal na papierze słabszy i takie spotkania sa najtrudniejsze wiec nie dam tu nic wiecej jak gosci z x

Jokerit ml + Severstal z x kurs ako 2 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +992
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciężko wraca się po kilkudniowej nieobecności, ale wydaje mi się, że poniższe typy nadają się na powrót. W Sochi spotkają się dwie underowe drużyny, które sprawnie radzą sobie z grą defensywną. Zarówno w przypadku jednych jak i drugich w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz padło więcej niż cztery bramki, więc linia 5.0 w spotkaniu tych zespołów wydaje się bardzo rozsądna. Oczywiście liczę, że nie będziemy świadkami anomalii jaka miała miejsce we Władywostoku. Drugi typ idzie w przeciwną stronę. Spotykają się dwie ekipy overowe biorąc pod uwagę linię 4,5. 2/3 spotkań Dynama i Barysa kończyło się wynikami co najmniej pięcio-bramkowymi. Kazachowie zazwyczaj są w stanie zdobyć dwie bramki, a Stołeczni na pewno dołożą swoje trafienia. Zniechęca mnie trochę fakt, że Dynamo w ostatnich meczach trzykrotnie straciło tylko jednego gola, ale jesli Barys nie zdoła trafić dwukrotnie to Stołeczni są w stanie nadrobić braki własnoręcznie. Myślę, jednak, że bardzo możliwy wynik to 2:2 co juz daje zwycięstwo.

Początkowo kombinowałem z zakładami z remisem lub ML, ale wszystkie mecze są bardzo ciężki do wytypowania. Gdybym miał się zdecydować na takie zakłady to celował bym w Metallurg z remisem + CSKA z remisem.

✅ Powyżej 4,5 (z dogrywką) w Kazachstanie & Poniżej 5.0 bramek w Sochi @2,02 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1004
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Ja dzisiaj idę tylko w Spartak. Samochodziarze mnie w ogóle nie przekonują od dłuższego czasu, a stołeczni co rusz udowadniają, że nie warto ich skreślać, bo momentami są niebezpieczni nawet dla najsilniejszych ekip ligi. Może nie ruszałbym tego meczu, ale robienie z gospodarzy faworyta w tym starciu to trochę nieporozumienie patrząc na to, że zdołali pokonać w ostatnim miesiącu tylko czerwone latarnie rozgrywek (Kunlun, Admirał, Amur), a goście byli w stanie ostatnio wysoko dołożyć chociażby takim drużynom jak Dynamo Moskwa czy Jokerit. Proponuję poniższe typy:

Spartak X2 @1,7 efortuna ⛔
Spartak RT @2,95 efortuna ⛔
Spartak RT/+4,5 bramki @4,00 efortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Gram dzis taki dubel
Magnitka ostatnio chyba troche pechowo przegrała z CSKA w Moskwie i szczerze to trzy bramki ida na konto Olkinuory, a ta na 4-3 i 5-4 w szczególności. Dzis do poprawy bramka bo obrona grała dosć solidnie ale tez CSKA naciskało i zagrało dobry mecz. Torpedo bedzie gryzło ale mysle ze Magnitka dzis sie zrehabilituje bo potencjał jest i moc w ataku
Dynamo w Kazachstanie umie grac , poza tym sa w formie i mysle ze nie daja sie ograc Barysowi nie przywożąc punktów, bo potencjał po ich stronie.

Magnitka z x + Dynamo z x kurs ako 1,92 fortuna ✅
dodatkowo Magnitka RT kurs 2,13 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
sunxl 2M

sunxl

Typer
Też spróbuję dubla. Tak na marginesie to ciekawy jestem jak poradzi sobie w debiucie nowy główny trener Avtomobilistu Nikołaj Zawaruchin. Być może zawodnicy mieli już totalnie dosyć Billa Petersa i dopiero teraz pokażą swoją jakość na lodzie. W ogóle to historia zatacza trochę koło, ponieważ Zawaruchin był przecież szkoleniowcem Sybiru, który niespodziewanie wyeliminował Avto w play-off w sezonie covidowym i świetnie defensywnie grający klub z Nowosybirska miał wtedy spore szanse znaleźć się nawet w finale wschodu, ale wirus zrobił swoje. Teraz przejmuje zespół z Jekaterynburga i z nowymi nadziejami postarają się grać na poziomie swojej kadry.

Torpedo Niżny Nowogród vs Metallurg Magnitogorsk: 2ml ✅
Kunlun Red Star vs Nieftiechimik Niżniekamsk: powyżej 4.5 goli RT ❌
AKO @2.41 Superbet❌


Nie będę rozpisywał się na temat spotkania Smoków z Wilkami. Wystarczy spojrzeć na h2h i bezpośrednie spotkania są bardzo overowe. Do tego dochodzi fakt, że obie ekipy będą chciały się podnieść co oznacza kary/PP/gole. Pięć bramek jak najbardziej możliwych i liczę na strzelaninę.

Co do Magnitki to racja, w Moskwie zagrali dobry mecz, pokazali charakter, bo w trzeciej tercji wyszli na prowadzenie, ale niestety zabrakło pomocy w bramce i chłodnej głowy na koniec. Trafienie w osłabieniu dawało nadzieję na punkty. Dzisiaj przeciwnik o klasę gorszy ze swoimi problemami. Cały czas brakuje dwójki Szwedów Theodor Lennstrom i Daniel Zaar, którzy są odpowiedzialni za wykorzystywanie PP i w ofensywie może dzisiaj brakować jakości, aby przeforsować defensywę Lisów. Olkinuora rzadko miewa słabe dwa spotkania z rzędu i czas na rehabilitacje Fina. Myślę, że ułożone Lisy wywiozą komplet punktów z Niżny Nowogrodu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie jeszcze kusi Sibir. Rywal z Sochi wraca z dalekiego wschodu i mimo doswiadczenia Nazarowa nie jestem pewien czy zespół juz dzis dobrze zareaguje, fizyki nieraz nie oszukasz. We Władywostoku sobie postrzelali, moze sie wystrzelali na przynajmniej jeden mecz. Dodatkowo Sibir w formie i ma rachunki do wyrownania. Myslę ze sa szanse na ich wygraną. Sochi bedzie grozne ale stawiam na gosci i ich rewanż

Sibir RT kurs 2,45 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis patrze na ten lajtowy mecz w Dubaju. To mecz promujacy KHL w ZEA. Hokej w tym kraju jest, w lidze graja głównie obcokjajowcy z europy i ameryki ale jest tez kilkudzisieciu rodzimych graczy jednak to trzeci swiat hokejowy a moze i niżej. Cała impreza połączona z wystawą rosyjskiego stoiska na EXPO 2020 odbywajaca sie własnie tam. Zainteresowanie meczem jest takie, ze jak ktoś lubi i chodzi na mecze to z pewnoscia ten obejrzec trzeba. Dzis promocja i obnizki cen biletów to z pewnoscia goscie zagraniczni zwiedzajacy EXPo a interesujacy sie hokejem zawitaja do hali. I co w zwiazku z tym? Tak po prawidzie to ani jedna ani druga druzyna specjalnie nie paliły sie do wyjazdu. Ale jest prikaz to zagrać trzeba. Patrzac sportowo to nie jest łatwy mecz do typowania bo szanse obu ekip sa jak dla mnie równe. Bardziej interesuje mnie watek poza sportowy. Jak ma byc promocja to musi byc fajny hokej. Czy będą bramki? powinny bo to zawsze lepiej dla oglądalności. Trzeba tez wg mnie pokazac wszystkow w tym meczu. Czyli powinna byc dogrywka i karne. Czyli mi wychodzi ze w RT bedziemy mieli remis. W 2019 KHL zorganizowała taki mecz pokazowy w Davos , tez przy okazji jakiejs imprezy , ale wiadomo ze tam tez inna kultura hokeja. Zagrały Kazań z Ufą i co było ? Faworytem był Kazań ale mecz skonczył sie remisem 3-3 a po dogrywce zwycięzyła Ufa. Dzis tez osobiscie spodziewam sie scenariusza na remis. Kazdy zabierze punkt z Dubaju a ten drugi to jak sie uda. Byc moze to pokretna logika i wcale tak nie bedzie ale jakos wszystkie mysli o tym meczu prowadza mnie na ten tor. Dzis moze wiecej w tym typie zabawy niz powaznego grania Jak ktos nie czuje niech nie gra.

Avangard-Kazań remis kurs 3,9 ⛔
i drugi typ remis i over 4,5 kurs 9,4⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja też myślę od rana nad tym spotkaniem i w sumie podzielam zdanie mark1973 mark1973 ale chyba nie zaryzykował bym remisu z overem 4,5 bo w takim przypadku potrzeba aż sześciu bramek. Wydaje mi się że lepiej zaryzykować jeszcze bardziej i zagrać dokładny wynik 3:3 z kursem @17 jeśli ktoś liczy na wysoki remis. W 100% zgadzam się, że aby promować hokej trzeba strzelać bramki. Obie ekipy prezentują ostatnio niezłą formę i każdą stronę stać na co najmniej dwie bramki. Arabskiemu towarzystwu trzeba zapewnić rozrywkę, a kto wie czy jakiś szejk nie mrugnął okiem do jednych i drugich. Bardzo dobrze wygląda kurs na zakład, że każda drużyna strzeli co najmniej dwie bramki i tak też będę celował. Dodatkowo skoro już wspomniałem to dokładny wynik również zagram za drobne.

❌ Każda drużyna strzeli co najmniej dwie bramki w Dubaju @2,05 4/10 Unibet
❌ Dokładny wynik 3:3 @17 1/10 Unibet

💰 43,39
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Mnie kuszą od rana bramki i tak też spróbuję:

Avangard Omsk vs Bars Kazań: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek ⛔
Vityaz Podolsk vs Dynamo Mińsk: każda drużyna zdobędzie 2+ bramek ✅
AKO @3.15 Fortuna⛔


Wyczerpaliście już chyba temat KHL World Games w Dubaju. Można się śmiać, że gdzie tam śnieg i ujemne temperatury, ale w krajach arabskich wszystko jest możliwe. Każdy z nas spodziewa się jakiegoś overu, nie 2:0 dla jednej ze stron po nudnej defensywie. Zawodnicy też podejdą do tego na luzie, premie wypłacone, można pobawić się hokejem.

Co do drugiego meczu, to wrócił Audette i Aaltonen do Vityazu i gra gospodarzy wygląda coraz lepiej. Tutaj również spodziewam się goli, bo tak naprawdę Vityaz miał szansę wrócić z 0:3 do 3:3 z Jokeritem i Marjamaki do końca obawiał się o wygraną. Dobry występ gospodarzy. Dynamo jak gra wszyscy wiemy, będzie sporo PP i bramek w przewagach, oby skuteczność dopisała, bo jednym i drugim będzie zależeć na wygranej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ufa wraca do siebie żeby zmierzyć się z moskiewskim Dynamem. Ekipa Salavatu powinna być wypoczęta po wyprawie na wschód, bo na regenerację mieli aż cztery dni. Pytanie tylko, czy tak długi odpoczynek pozytywnie wpłynie na grę Zielonych, czy będziemy świadkami kontynuacji ofensywnej niemocy. Meczu we Władywostoku nie liczę, bo Admirał odbiera baty od każdego. Pozostałe wyniki Salavatu nie wróżą zbyt dobrze przed dzisiejszym meczem. Dynamo w gazie. Średnia bramek zdobytych w ostatnich pięciu spotkaniach to cztery trafienia. Sporo. H2H również wskazuje na Dynamo. po takim kursie warto spróbować nawet ML. Co do Severstali to powiem tylko tyle, że w ostatnich 20 spotkaniach w regulaminowym czasie przegrali tylko raz.

❌ Severstal DNB & D. Moskwa +1.0 @2,04 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ode mnie kilka propozycji . Jedne bardziej ryzykowne inne mniej, choc to tak naprawde kwestia wzgledna bo czesto własnie ten bardziej ryzykowny typ okaze byc sie tym trafionym

Zaczynamy od Ufy. Powroty z dalekiego wschodu nie sa łatwe dla zadnej ekipy , dla szybkiego przykładu wezmy Traktor i Sochi. Dodatkowo dra Ufy ostatnmi meczami nie zachwycała, w zespole sporo zawirowań i jak już Lyamsa kombinuje z rozdzielaniem finskiego trio to nie dzieje sie najlepiej. Dzis rywal z gornej półki w formie .Dynamo potrafi kontrolowac tempo meczu i narzucic z dobrym skutkiem swoj styl gry. Spodziewam sie dzis wyrownanego meczu ale licze ze Dynamo strzeli jedna bramke wiecej
W Czelabinsku tez lekki kryzys. Maja wszysstko a gra jakos sie nie układa. Amur zagrał z nimi dobry mecz ale Trakor w tamtym meczu nie miał pomysłu na obrone i bramkarza. Dzis wcale łatwiej nie bedzie bo rywal podobnej klasy i choc nie przepadam za Spartakiem to mam wrazenie, że oni dzis moga sprawic niespodzianke .
Cały czas sie zastanawiam ja jak mozna zdobyć w 19 kolejnych meczach punkty i tylko trzy z nich przegrac. Seria az nie naturalna bo nawet tym możnym klubom sie takie nie zdarzają. Severstal zachwyca cała lige , Razin powołany do kady na konsultanta, dzisje sie w tym klubie, jest chemia i jest sposób. Mecz w Rydze o mało nie wymknął sie spod kontroli bo remis szczesliwie dowieziony. Dzis taki rywal na którego teoretycznie nie trzeba sie spinac bo z nizszej półki. Amur tez niedoceniany ale potrafi zagrac siwetnie i to było widac w Czelabinsku, gdzie wykorzystali szanse i dobrze sie bronili. Mimo ze Severstal faworytem spodziewam sie stykowego meczu i kto wie czy Amur nie wyrwie punktu a moze czegos wiecej.
Ponad to spodziewam sie wygranej Avto w regulaminowym czasie , mysle ze z nowym trenerem wszystko moze wrocic na dobre tory a rywal słabszy.
Złozymu moze takie typy

EDIT : Wybaczcie z natłoku obowiązków pisałem o typie na Dynamo a wrzuciłem Ufe. Jesli ktoś czytał opis wyzej a nie suche typy to sie połapał, kursy tez z Dynamo . W Typach dnia tez jest Dynamo
Dynamo z x + Avto RT kurs ako 2,17✅
Dynamo RT kurs 2,65 STS✅

Ufa z x + Avto RT kurs ako 2,17 fortuna
Ufa RT kurs 2,65 STS

Amur handi plus 1,5 + Sparta handi plus 1,5 kurs ako 2,16 fortuna⛔
Amur z x + Spartak z x kurs ako 3,46 fortuna⛔
Amur RT kurs 3,45 ✅
Sparta RT kurs 3,45⛔
wsjo fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +561
A 3,5K

astrosport

Użytkownik
Ostatnio grałem przedział bramek 2-3, bo chciałem sprawdzić czy nie postując tutaj co gram, będzie częściej wpadać :) No i wychodziło całkiem lepiej niż ostatnie posty tutaj. Może pora na przełamanie.

Dzisiaj polecam DUBEL AKO @3.80
Ufa - Dyn.Moskwa, 2.druzyna przedzial goli: 2-3 @1.95 (edit: jednak 4 gole)
Nizniekamsk - Barys, 2.druzyna przedzial goli: 2-3 @1.95 (edit: jednak 4 gole)
Stawka 20j

Dynamo w formie, ale może być trochę już zmęczone, nie ma drużyn mających ciągle dobrą serię. Nie sądzę, aby dzisiaj przegrali, ale nie sądzę też aby strzelili 4 bramki przeciwko zmotywowanej i wypoczętej Ufie. Ponadto Ufa u siebie wyjątkowo dobrze gra w defensywie. 2-3 bramki idealny typ na ten mecz.

Mecz w Nizniekamsku będzie wg mnie wyrównany i spodziewam się wyniku 2:2 lub 3:3, ewentualnie 2:3 lub wygrana Barysa w dogrywce/karnych. Patrząc na statystyki to ostatnie mecze obu drużyn to były właśnie okolice tego wyniku, tym bardziej się skłaniam ku temu, bo to są drużyny z podobnym potencjałem aktualnie. Barys strzelał (na wyj.) 2 gole zarówno Spartakowi, jak i Soczi oraz 3 przeciwko Czerepowcowi, a Nieftiechimik dokładnie 2 gole (u siebie) tracił przeciwko Kazaniowi czy Rydze, więc 2 gole są w zasięgu Barysa, nie sądze, aby aż 4 strzelili.

PS: jeśli ktoś lub pograć te przedziały to trzeci mecz jaki chodził mi po głowie to 2-3 gole Spartaka.
 
Ostatnia edycja:
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Severstal RT @ 1,90 STS

Ja natomiast nie doszukiwałbym się na siłę czynników przeciwko gospodarzom. Amur owszem wypunktował Traktor, ale umówmy się, Traktor który jest teraz bez formy. Avto i Magnitka byli dla nich bezlitośni, a pozostałe wyniki nie robią na mnie wrażenia. Razin stworzył monolit. Tam każdy doskonale wie jakie ma zadanie do zrealizowania na lodzie. Za Ufą są drugą najlepszą defensywą ligi, więc to musi budzić respekt wśród rywali. Z Rygą nie szło, ale takie mecze Severstal nauczyła się wygrywać. Owszem, w końcu muszą przegrać, ale nie dzisiaj i to jest moje zdanie. Biorąc pod uwagę formę, to że Amur nie potrafi grać z nimi w delegacji i to, że Czerepy będą chciały się zrewanżować za wyjazdową porażkę to każdy inny wynik niż zwycięstwo Severstali będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dzisiaj z KHL atakuje tylko jeden typ, połączę sobie z piłką w Rosji. Kluby hokejowe i piłki nożnej w Sochi ściśle ze sobą współpracują, widać to m.in. po social mediach i kibice będą mogli po wizycie na hali przejść się na stadion, bo to w sumie tylko kilka kroków, a pory rozgrywania spotkań praktycznie się nie pokrywają:

Sochi vs Dynamo Mińsk: Dynamo powyżej 1.5 gola @1.42✅
Sochi vs Krasnodar: BTTS @1.70 (piłka)✅
AKO @2.41 Superbet ✅

Opis piłki sobie naturalnie odpuszczę, bo to nie ten dział, ale krótko o spotkaniu hokejowym. Lamparty wróciły po wschodnich wojażach i musiały uznać wyższość Sybiru. Był to wyrównany pojedynek, ponieważ podopieczni Nazarova również mieli swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystali. Dzisiaj spodziewam się wielu kar i gry w PP. Przede wszystkim agresywny styl gry Dynama niejako determinuje charakter danego meczu. Nawet jak dany zespół stara się zachować nerwy na wodzy, to zawodnicy z Mińska prowokują rywali swoimi czystymi bądź nie zagraniami i sami łapią kary. To z kolei stara się wykorzystać Dynamo. Liczę na dwa trafienia gości. To gospodarze są faworytem, ale czy na pewno? Każda ekipa przechodzi mniejszy bądź większy kryzys i ciekawy jestem, czy Sochi nie przydarzy się druga porażka z rzędu. Wydaje się, że Dynamo złapało swój rytm i rywalizacje z Traktorem, SKA, czy Vityazem były w ich wykonaniu bardzo dobre. Jak pokazuje dodatkowo historia spotkań w Sochi to przyjezdni bardzo dobrze się tutaj czują i regularnie zdobywają masę bramek. Liczę na Malte Stromwalla i poprawienia nieco PP, bo to szwankuje ostatnio u przyjezdnych, a dwa trafienia są w ich zasięgu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dziś idę w kierunku Żubrów. Wydają mi się wchodzić na krzywą wznosząca. Mimo że kilka absencji to wyżej cenie ich roster niż Sochi. W bramce gospodarzy Tretiak, który jest słabszym golie od Hellberga. Mecz będzie ostry bo Nazarow nakręci swoich ale sportowo liczę na Mińsk

Dynamo ml kurs 2,00 STS⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Sporo dzisiaj meczów w KHL, ja ograniczę się do dubla, może w ciągu dnia wpadnie pomysł na singla lub kanadyjke:

Severstal Czerepowiec vs Vityaz Podolsk: 1X ✅
Avangard Omsk vs Dinamo Ryga: Dinamo powyżej 1.5 gola ⛔
AKO @2.58 Superbet ⛔


Jak można Razina nie lubić? W swoim składzie ma dwóch dobrych bramkarzy jak na warunki KHL w tym trzeci Shostak musiał przenieść się do Finlandii, bo nie miał miejsca na granie, ale on woli dac szanse młodemu Nazarkina debiut i zaprezentował się nieźle. Dzisiaj należy spodziewać się zmiany w bramce i chęć powrotu na zielone tory jest ogromna. Severstal drugi sezon z rzędu pokazuje, że należy się z nimi liczyć i doświadczeniem z play-off z poprzedniej kampanii mogą namieszać w marcu i kwietniu. Mówisz Vityaz myślisz Niko Ojamaki, który jest niemożliwy, ale tutaj jeden link jest tylko mocny. Ilya Ezhov denerwuje się na swoich kolegów, łamie kije, ale czego się spodziewać, jeżeli sprowadzasz obrońców z polskiej ligi. Myślę, że defensywa tutaj zdecyduje i stawiam na brak przegranej gospodarzy. Raz wygrali w tym sezonie już z Vityazem, czemu nie po raz drugi.

Na małą niespodziankę liczę w Balaszycha. Dinamo ma solidnych grajków, ale brakowało trenera, który swoim doświadczeniem mógłby wznieść te ekipę na wyższy poziom. Udało się sprowadzić kontrowersyjnego Władimira Krikunova, który najwidoczniej się jeszcze nie wypalił i daje nadzieję Ryzanom na walkę o top osiem na zachodzie. Kawał sezonu jeszcze przed nami i do Spartaka tracą 10 punktów, ale maja 3 spotkania mniej rozegrane, więc szansa jest. Ostatnie starcia mocno stykowe, ale w Nizny Nowogrodzie bardzo dobry pojedynek w ich wykonaniu i myślę, że doświadczony trener nie będzie chował się za podwójną garda przed Avangardem i postara się sprawdzić niespodziankę. Jastrzębiom trudno gralo się w Dubaju. Ogólnie sporo narzekania na lód, który w końcówkach tercji miał kałuże, co uniemożliwiało szybka i płynna grę. Może pojawić się lekkie zmęczenie podróżami i rozkojarzenie po World Games. Odważnie ide w dwa trafienia Dinamo i mam nadzieję, że zagraja też odważnie, tak jak to było w Nizny Nowogrodzie. Wykorzystywanie PP będzie kluczem.


Dołożę jeszcze single na jutro, bo kursy będą spadać.

Saławat Jułajew Ufa vs Sochi:
2 RT @5.00 Fortuna ❌
X2 @2.35 STS ❌


Zieloni back-to-back więc warto próbować. Dzisiaj co prawda zmierzą się tylko z Admirałem, ale jutro czeka ich ciężka przeprawa. Ekipa Nazarova pozytywnie nastawiona po wygranej z Dynamo, będzie szukać swoich szans w Ufie. Wydaje się, że bardziej zgrana ekipa jest na ten moment w Sochi I jeżeli defensywa dojedzie to są spore szanse na sukces. W bramce należy się spodziewać Hellberga, który jest gwarantem solidnej postawy i liczę na niespodziankę. Ostatnia wizyta w Ufie zakończyła się sukcesem, czemu by to nie powtórzyć. Kto wie, może to będzie gwóżdż do trumny Lamsy?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +8
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Dynamo Moskwa lub remis & Metallurg ML @1,98 5/10 Unibet

Obydwie stołeczne ekipy w dobrej formie, ale wydaje mi się, że Dynamo jest w większym gazie niż CSKA. Poza tym mecz odbędzie się na terenie niebiesko-białych, gdzie gospodarze nie mają sobie równych chociaz raz już z CSKA w tym sezonie przegrali u siebie, więc czas na rewanż. Do dubla dokładam win Magnitogorska. Spartak przebudził sie na chwilę po przerwie na reprezentacje i zdobyli kilka punktów, ale niedawno ponownie przygaśli i spuścili z tonu. Metallurg odpoczywał prawie cztery dni, więc nie powinno zabraknąć mocy na walkę o punkty w Magnitogorsku.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom