>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Pewnie jak kazdy z Was, ja tez nie za bardzo lubie takie mecze z takimi kursami ( niskimi) na faworytow bo z pewnoscia wejdzie gdzieś duzy kurs. Bo ja osobiscie dwóch takich sie spodziewam.
Na dzis wybrałem trio :
W Czelabinsku goszczą Smoki i nie spodziewam sie by wywiezli choc punkt, Traktor moze jeszcze nie ma tego błysku co na początku ale gra konsekwentnie po obu stronach lodu . Drugi mecz to Magnitka , ktora gra znów bardzo dobrze , przede wszystkim jest moc w ataku a rywal z Moskwy monolitem w obronie nie jest a w ataku tez nie zawsze wykorzystaja wszystkie szanse.
Trzeci mecz w Bałaszycha. Mysle, że Avangard , mimo porazki z Kazaniem gry moze być zadowolony, naprawde brakło niewiele a wynik mógł byc dokładnie odwrotny i to 1-3 nie oddaje sytuacji na lodzie. Wrócił Tolczynski, który szarpał w ataku ale jeszcze troche brakuje wyczucia lodu, PP nie wykorzystane dobrze i punkty uciekły. Pod skrzydła Hartleya wrocił z NHL Kiril Siemionow i byc moze zadebiutuje juz dzis , bo zna sysyem i trenera i z pewnoscia jego przeglad pola przyda sie w PP. Ryga zagrała rozsadnie z Torpedo i wywiozła komplet po karnych ale Omsk to inna półka mysle, że dzis sie Hartley zrehabilituje a Ryga wyjedzie bez punktów.

Arangard RT+Magnitka ml+Traktor RT kurs ako 2,2 fortuna

Niepokojace wiesci docierja z Ufy gdzie poza zespołem jest juz Hartikainen i kto wie czy nie Granlund bo kierownictwo Ufa narzeka na ich słabą grę , nadwage i słabe przykładanie sie do ogolno pojetych obowiazków hokejowych a jesli bedzie dzis porazka z Admirałem to kto wie jakie jeszcze głowy polecą a łatwo nie bedzie bo zespół jest wyrażnie rozstrojony a Dynamo Moskwa obnażyło wszystkie słabości Ufy.
No nie pakowałby sie dzis jeszcze w Lokomotiv bo gra w ataku kuleje. Nikitin buduje swój system od obrony co widzielismy w Moskwie ale atak na tym bardzo ucierpiał. Kibice troche nerwowi ale trzeba mu zaufać. Jednak ciezko bedzie dzis z Sibirem bo oni takze potrafia zamurowac bramke z mocny rywalem i jak nie gram bramek to tutaj skusiłbym sie na jakiś mocny under.
Z pewnosci postawi sie Avto bo tam juz wszystcy wrocili do gry i rozegrali razem pierwszy mecz po dluzszej przerwie i szczerze mowiac z Admirałem mieli mnóstwo okajzi ale nie wyszło. SKA tez na krzywej wznoszacej wiec bedzie ostro.

Edit : A Severstal musze sobie poobserwować bo z Amurem brakowało mi błysku i troche bili głowa w mur a czesciej w Bartosaka, wiec albo bedzie lekki kryzys co zdarza sie przeciez najlepszym albo dzis wygraja pewnie. Rywal z niskiej półki ale niewygodny i szukajacy punktow a spodziewana jest wymiana graczy z trzech klubow z udziałem Vitjaza wiec zobaczymy co sie bedzie dz.iało
 
Ostatnia edycja:
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Ufa-Władywostok
Admirał powyżej 1.5 gola 1.94
Admirał +1,5 2.28 (
ajajaj empty net)
Ufa gra po prostu beznadziejnie ostatnio jak na swój potencjał. Fińskie trio nie funkcjonuje ale obejrzałem ostatni mecz z Dynamo i wyglądało to bardzo przeciętnie. Oczywiście rywal bardzo mocny przyjechał ale 0:4 oddaje przebieg meczu a także zaangażowanie ufy. Jedyną nadzieją Ufy jest drugi link Shmelyov-Kadeykin-Kulemin bo pierwszy ostatnio nic nie gra. Mnie najbardziej zawodzi Larsen i Hartikainen.O Admirale nie można powiedzieć ,że jest to drużyna grająca jakis wielki hokej ale próbują i starają się. Przy takiej postawie Ufy może wynik zakręcić się wokół remisu.

Lokomotiv-Sybir
Sybir +1,5 1.66
Sybir x2 2.14

Jeśli popatrzymy na tabelę za ostatnie 20 meczów to się okazuje , że najlepszą drużyną na wchodzie był Sybir. Grają naprawdę bardzo fajnie od pewnego czasu mimo tego że potencjał kadrowy taki wielki nie jest. Tak samo jak mark spodziewam się zamkniętego meczu i w okolicach remisu. Kurs 4,50 na gości to jest jednak spora przesada ponieważ o ile Lokomotiv dobrze gra w tyłach tak z przodu nie wygląda póki co to za wesoło.

Avto-Ska

obie 2+ 1.68
Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie na wschodzie. Obie drużyny ostatnio poptawily. Skład Avto drogi i z duża jakością której Peters nie potrafił chyba wykorzystać i poleciał z stołka. Niemniej ostatnio wygrali dwa spotkania z Admirałem było sporo okazji żeby strzelić więcej i można dostrzec jakieś pozytywy w grze Avto. SKA za to skład chyba aż zbyt rozdęty i rotacja bardzo duża co jest zarówno plusem jak i minusem. Niektórzy marudzą ze nie grają. Być może Bragin. wyklaruje sobie jakis swój skład i niedługo zobaczymy jakieś ruchy kadrowe jeszcze. SKA jednak zagrało ostatnio przyzwoite spotkania. Obie drużyny będą chciały podtrzymać dobra formę wiec spodziewam się fajnego meczu.

kursy fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Do składu Dinama Ryga wraca zawodnik, który przed kontuzją był zdecydowanie najlepszym graczem wśród Ryżan. Powrót Nikolajsa na tafle był długo szykowany i wreszcie doczeka się chłopak gry. Myślę, że stać go dzisiaj na trafienie i przy minimum dwóch golach gości, które się spodziewam może mieć swój udział. Szkoda, że nie ma kanadyjki, ale za drobne można próbować bramki Jelisejevsa. Głodny gry napastnik będzie groźny szczególnie w PP.

Avangard Omsk vs Dinamo Ryga: Nikolajs Jelisejevs strzeli gola @4.00 Fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Coś te mecze dziś dziwnie sie ułożyły, wnikac bede pozniej to moze takie trio wejdzie, choc nie maiłem przekonania albo było ono błedne

Loko ml+ Omsk RT+Kazan RT ako 3,1

zaraz kilka słów
Tak naprawde w tych meczach moze wydarzyc sie wszystko. Kazdy z faworytow ma wszystko po swojej stronie. Nawet Lokmotiv , który meczy sie ostatnio mocno w ataku, jesli Omsk z Kazaniem za bardzo nie pobalowali w Dubaju to daja rade, jesli tak to moga wejsc grube kursy na rywali i takie tez z mniej moze warto było by pograc, odległosc 4,5 godziny od Moskwy to nie duzy skok wbrew pozorom. Kto moze niech oglada bo bedzie ciekawie
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
W ostatnich tygodniach regularnie grałem w kierunku CSKA w ważnych meczach i się nie zawodziłem bo wszystko na plusie było, wczoraj mnie tknęło na zagranie przeciwko nim, ML na Dynamo po 1,88. Domykali kupon na prawie 1500 zł złożony z 3 meczy i po prostu od 2-1 czułem smród nie przeciętnie. Ostatnie 10 minut meczu trwało 25 minut, a CSKA pokazało po raz kolejny, że wbijanie goli w ostatniej minucie to dla nich nie nowość. Kontra w dogrywce na CSKA wyrównała bilans zysków i strat, ale zysk miał być spory i po takich meczach ręce opadają ;)

Sorry chłopaki, za wylewanie żali, ale z kim i gdzie jak nie tu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W ostatnich tygodniach regularnie grałem w kierunku CSKA w ważnych meczach i się nie zawodziłem bo wszystko na plusie było, wczoraj mnie tknęło na zagranie przeciwko nim, ML na Dynamo po 1,88. Domykali kupon na prawie 1500 zł złożony z 3 meczy i po prostu od 2-1 czułem smród nie przeciętnie. Ostatnie 10 minut meczu trwało 25 minut, a CSKA pokazało po raz kolejny, że wbijanie goli w ostatniej minucie to dla nich nie nowość. Kontra w dogrywce na CSKA wyrównała bilans zysków i strat, ale zysk miał być spory i po takich meczach ręce opadają ;)

Sorry chłopaki, za wylewanie żali, ale z kim i gdzie jak nie tu ;)
To faktycznie pech. Ja się osobiście obawiałem tego meczu bo ostatnio CSKA lubi takich mocnych rywali a Dynamo wracało z tripu i max co bym dał w tym meczu to podpórkę ale raczej z wojskowym kierunkiem. Nic tu nie pisałem bo odpuściłem ten mecz, sam zresztą źle sobie dobrałem mecze i nici z Mikołaja. Zamiast on mi coś dać to ja jemu podarunek zrobiłem
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To może dzis cos sie ugra , choc bardziej licze na CHL lub fińską. Ale kierunek Sochi wydaje mi sie słuszny. Obejrzałem obszerny skrót meczu Ufy z Admirałem. Nie wiem na ile on mi sie dzis przyda żeby wyciagnać dobre wnioski. Z pewnoscia Ufa chciała, Lyamsa był nerwowy na ławce, szczegolnie po straconych golach , bo jednak goscie łapali kontakt, i mam wrazenie że jakby tam grali ciut lepsi jakościowo gracze ( nie umniejszając oczywisci ambitnym Żeglarzom) to mogłoby być róznie. Admirał walczył i szarpał, Uszeniny byli wszedzie, Indrasis tez mógł strzelic. Ufa grała dojrzalej, madrzej taktycznie. Granlund walił z kazdej pozycji jak tylko miał okazje, bo w sumie tez siedzi na goracym krzesle. Dzis rywal trudniejszy, grajacy ostrzej i zdecydowanie, faceci Nazarowa zyskali pewnośc siebie, wyniki tez są. Z Żubrami grali dobrze, w dogrywce pomogł Tretiak i troche szczescia było ale kontra zabójcza i skuteczna i po Żubrach. Miedzy słupkami dzis Metsola i Hellberg a wiec Ci lepsi. Zobaczymy kto bedzie miał wiecej siły i sprytu. Roster po stronie Ufy ale gra ostatnio słaba, goscie wrecz przeciwnie. Ide w kierunku gości bo moze cos z tego bedzie

Sochi z x kurs 2,25 STS
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak pech to pech. Spartak pierwszy raz w historii wygrał w Magnitogorsku i musiało się to wydarzyć akurat wtedy kiedy zagrałem ten mecz ; ) Dzisiaj chyba warto zwrócić uwagę na Sibir, który jest jedną ze wschodnich ekip prezentujących bardzo dobrą formę w ostatnich spotkaniach, czego nie można powiedzieć o Neftekhimiku. Zniechęca mnie tylko fakt, że dla Sibiru będzie to czwarty z kolei mecz na wyjeździe, ale biorąc pod uwagę ostatnie wyniki gospodarzy z takimi zespołami jak Kunlun, czy nawet podupadły Barys istnieje spora szansa, że Sibirowi również nie podołają, a jak na razie kurs na gości wynosi prawie dwa.

✅ Nowosybirsk ML @1,96 4/10 Unibet

Poniżej jeszcze dubel. Podobna sytuacja jak wyżej. CSKA w niezłej formie czego nie mozna powiedzieć o ekipie z Niżnego. Do dubla dokładam bramki Dynama z Moskwy, które lubi sobie postrzelać nawet z topowymi zespołami i myślę, że trzy bramki z Admirałami to minimum w Moskwie.

❌ CSKA ML & Powyżej 2,5 bramki Dynama @1,78 5/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Jak to zazwyczaj bywa spory wybór meczów, ale ciężko jest coś wybrać nawet do dubla. Dzisiaj skusiłem się na gole faworytów, bo są po porażkach, a potencjał zdecydowanie większy niż outsiderzy ze wschodu. O Dynamo wspomniał już rasijskij rasijskij i ja sobie zwiększę jedynie linię, bo potencjał ofensywny jest spory, a złość po przegranych derbach, gdzie prowadzili przez większość czasu jest duża. Do tego Metalllurg, który bombardował bramkę Spartaka, ale nie przełożyło się to na więcej trafień. W Kunlun przygotowania do igrzysk olimpijskich pełną parą, ale bramkarze jak Paris O'Brien mnie kompletnie nie przekonują. Ostatnio sporo wyłapał w Czelabińsku, czy powtórzy swój wyczyn? Wątpię. Liczę na sportową złość po porażkach Dynama i Magnitki.

Metallurg Magnitogorsk vs Kunlun Red Star: Metallurg powyżej 3.5 goli✅
Dynamo Moskwa vs Admirał Władywostok: Dynamo powyżej 3.5 goli⛔
AKO @2.91 Superbet ⛔
 
Ostatnia edycja:
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Idę dziś w 3 spotkania, które od razu mi się spodobały i mam je pograne już wcześniej. Kursy trochę pospadały, ale dalej są bardzo kuszące.

Nizniekamsk znowu w dołku, czego nie można powiedzieć o gościach. W zasadzie wszystko napisał już rasijskij rasijskij, a z racji fajnego kursu można grać gości na czysto jako singiel nawet u polskich bukmacherów ze zwrotem 200% stawki w razie wygranej.

Sybir RT @2,4 efortuna ✅

Podobnie dobrze zaczyna wyglądać gra Petersburga. Dziś wprawdzie przeprawa u nie byle kogo, bo Traktor miał świetne otwarcie, ale im dłużej śledzę sezon, tym bardziej mam nieodparte wrażenie, że to już nie ta sama drużyna co jeszcze kilkanaście tygodni temu. Pozostały przebłyski świetnej gry, ale sądzę że skupieni wojskowi wracający na właściwe tory będą trzymali dzisiejszy mecz pod kontrolą i zakończą go w regulaminowym czasie zwycięstwem niewielką przewagą bramkową. Sytuacja z kursem podobna jak wyżej, więc również do grania jako singiel.

SKA RT @2,47 efortuna ✅

Ostatnie ze spotkań to Severstal podejmujący Jokerit. Tu mam nieodparte wrażenie, że rewelacyjni gospodarze nie będą mieli dziś łatwo i będziemy świadkami strzelaniny z obu stron. Myślę, że mecz zakończy się wysokim (jak na KHL) remisem jak 2-2 czy 3-3 ✅, ale dla bezpieczeństwa gram typ, że obie drużyny strzelą więcej niż jednego gola.

Czerepowiec - Jokerit każda z drużyn 2+ bramki @1,82 efortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1563
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Magnitka-Kunlun

Kursy na bramki mizerne wiec moim zdaniem warto pójść w strzelców. Ja stawiam dziś na Kanadyjczyka Maillet'a ktory na ten moment ma strzelonych 11 goli. W dzisiejszym spotkaniu wiecej minut powinni dostac zmiennicy i w tym upatruje szanse na gola Kanadyjczyka, no i licze na przelamanie bo Maillet nie strzelil w ostatnich 4 spotkaniach.

Maillet gol@ 3.20 fortuna

Dynamo-Władywostok

Tutaj mysle podobnie i stawiam na O'Dell'a ktory rowniez ma 11 goli na koncie a ostatnio wpisal sie na liste strzelcow 7 kolejek temu czyli dosyc dawno. Licze na przelamanie.

O'Dell 3.20 fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1494
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja zagram dzis dubel .
W Czelabińsku dojdzie do ciekawego meczu. SKA, ktorych forma idzie w góre, to stwierdzilismy , są rotacje w składzie , raz gra wiecej młodziezy a raz mniej. Czy to sprzyja czy przeszkadza roznie z tym bya. W Ekaterinburgu wygrana ale bez dominacji. Mecz był wyrownany i remis byłby tu wskazany bo Avto miało swoje szanse. Z Traktorem łatwiej nie bedzie. Gatiatulin ma troche kłopotu bogactwa, bo były nieobecnosci, gracze wrócili, doszedł Kravtsov i jaest kilka koncepcji umieszczenia w składzie Pulkinnena, Kravtsova, Hyki, Tkaczowa. Moze tak gra czesto nie wyglada płynnie, ale jest tam sporo jakosci w skladzie i ta maszynka moze zaskoczyc w kazdej chwili
Dokładam Jokerit, który mimo całej mojej sympatii do Severstalu jezeli zagra na swoim normalnym poziomie to nie przegra w RT, bo mysle ze gospodarze tez grac ciut gorz niz jeszcze kilka kolejek temu

Traktor z x + Jokerit z x kurs ako 2,06 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Czas coś zmienić w moim graniu, bo ciągle coś brakuje i może pojedyncze zakłady będą przynosić zysk. Dzisiaj interesujący mecz i próbuję takie typy:

Barys Nur-Sultan vs Sochi:
każda drużyna zdobędzie 2+ bramek @1.76 ✅
powyżej 7.5 kar mniejszych w meczu @1.84 ❌
Sochi ml @2.25 ❌
Fortuna


Sochi zagrało wielkie g**** w Ufie i sam jestem zdziwiony, że przeszli tak obok tamtego spotkania. Mocny, ale osłabiony rywal pod kątem psychicznym i fizycznym powinien być do powalczenia, a tej walki zabrakło. Ciekawy jestem czy efekt Nazarova powoli denerwuje zawodników Sochi, ale Andriej pokazał swoim podopiecznym, że są w stanie osiągnąć sukcesy i powalczyć o play-off, co byłoby sporym osiągnięciem dla tego młodego klubu. Jeżeli gracze ufają trenerowi, to nie widzę innej możliwości niż ostrej walki w Kazachstanie o komplet punktów. Stąd też proponuje kary mniejsze, bo Barys je sporo łapie, szczególnie gdy im nie idzie, a tak często jest po ich powrocie na własną taflę. Do tego liczę na gole, bo gospodarze czują się bardzo dobrze w ofensywie i może dzisiaj bez Jurco, który został zawieszony na jedno spotkanie za atak na sędziego, ale jest tam chemia i widać, że panuje dobra atmosfera, szczególnie po niespodziewanej wygranej w Kazaniu. Czy Sochi zagra drugie takie słabe spotkanie? Nie sądzę i ml jest też kuszące, a kursy powinny być bardziej wyrównane w mojej opinii.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mi również wydaje się, że kursy powinny być bardziej wyrównane chociaż nie jestem pewien, bo zespół z Kazachstanu jakby złapał wiatr w żagle po niedawnych dwóch porażkach, a ostatnie zwycięstwo w Kazaniu na pewno znacznie zwiększyło morale. Dzisiaj Kazachowie wracają do siebie co jest dodatkowym argumentem przemawiającym na ich korzyść. Sochi w ostatnich spotkaniach zanotowali trzy zwyciestwa, ale z rywalami, którzy zdecydowanie są w zasięgu ręki każdego rywala, czyli Władywostok i Amur. Mozna przyznać plusa za mecz z Mińskiem, ale już w Ufie nie mieli nic do powiedzenia. Do tego wszystkiego można zaliczyć przeloty. Kazachowie mieli na regenerację jeden dzień więcej niż przeciwnicy. Wydaje mi się, że lepiej w tym przypadku zaryzykować coś w stronę zespołu, który ma za sobą krótką serię zwycięstw i zagra u siebie, niż w stronę rozbitej w ostatnim meczu ekipy po której nie wiadomo jakiej taktyki się spodziewać - chociaż kurs kusi. Jednak przeczucie i rozsądek ciągną mnie w stronę Kazachów. Zobaczymy.

✅ Barys z dogrywką @1,60 7/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1469
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kilka propozycji na dzis ale po kolei
W Rydze gospodarze podejmuja Vitjaz. Vitjaz tak nieobliczalny i nierówny, ze chyba nawet sam trener nie wie czego moze sie spodziewac po ekipie. Ryżanie dali sie zaskoczyc Amurowi bedac ekipa lepsza na lodzie ale wynik był niekorzystny i dzis czas na rehabilitacje mysle ze wroci skutecznosc której brakowało poprzednio
Żubry podejmuja Torpedo, ktore zaskoczyło CSKA, ale mysle ze w tym meczu problem był po stronie wojskowych a dzis NN trafi na bardziej zdeterminowanego rywala. Dynamo nie mogło złapać skuteczności z Vitjazem, wiele celnych strzałów poszło w bramkarza, w jego kij, była poprzeczka, nieraz ta bywa. W sumie nie był to równy mecz ze strony gospodarzy i potrzeba poprawek. Licze ze z Torpedo bedzie skuteczniej i rowno przez cały mecz

Ryga z x + Mińsk z x kurs ako 2,22 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj Astana mądrze wypunktowała Sochi , ale sam mecz był meczem walki. Sochi dobrze zaczeło, połowa pierwszej tercji należała do Sochi, pozniej Barys złapał rytm i nie wypuscił tego meczu. Barys wrocil do domu z dobrymi wynikami i mądrą gra i kontynuował to w meczu z Sochi, które chyba złapało lekko zadyszkę po takim intensywnym okresie mocnej , twardej gry, nie da sie tak w kazdym meczu dawac z siebie maxa. Astana zostawiła troche serca i potu na lodzi by odwrocic mecz , była skutecznosci i dobry timing. Ale dzis nowe rozdanie i rywal mozna by rzec najslaby w całej lidze. Ale od kilku meczy gra wyglada w Kunlun całkiem, całkiem. Potrafia strzelic mocnym rywalom, rozbijac ataki i nieraz madrze sie bronic. Zobaczymy czy mecz dzien po dniu wyjdzie Astanie dobrze czy nie . Ja ide lekko w kierunku gosci, bo wg mnie sa szanse na jakis punkt

Kunlun z x kurs 3,1 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mnie interesuje mecz w Czerepowcu, bo w Severstal ma nie mały problem z bramkarzami. Podyapolsky ponownie wylądaował z jakimś urazem, Shugayev z temperaturą i nie wiadomo, czy nie wyjdzie u niego Covid, a zapasowy goalie z zaplecza do Czerepowca przyjechał również z temperaturą ; ) Najllepiej poczekać na składy i wtedy pomyśleć nad czymś konkretnym w stronę Avangarda. Ja tak czy siak celuję w dwie bramki Jastrzębi. Goście grają niestabilnie, ale mają ogromny potencjał ofensywny i jeśli w Severstali wystąpi bramkarz z zaplecza to te dwie bramki wpuści. Poza tym w Grudniu tylko Podolsk nie zdołał strzelić podopiecznym Razina dwóch bramek. Do dubla dokładał SKA z handicapem. Wojskowi wskoczyli na optymalny poziom i zmierzą się z Magnitką, która ostatnio boryka się trochę z obsadą bramki, a defensywa również nie pomaga. W odróżnieniu do Magnitki SKA ostatnio rzadko traci więcej niż jedną bramkę, a ich potencjał ofensywny jest na tyle wysoki, że ugranie punktu nie powinno stanowić wielkiego wyzwania jeśli podejdą do starcia skoncentrowani.

✅ Avangard powyżej 1,5 bramki & SKA +1,5 (handicap) @1,85 6/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +697
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
I moze jeszcze jedna propozycja ode mnie i tez mecz w Czerepowcu miedzy innymi. Słusznie prawi kolega rasijskij rasijskij , bo tez do mnie dostarły wiesci z kłopotami z obsada bramki w Severstalu. W poprzednim meczu ucielki spod topora bo strzelili dwa gol w przewadze Jokeritowi pod koniec meczu ale trzeba przyznac ze Jokerit słuszni wygrał bo był lepszy w tym meczu. Dzis rywa wcale nie łatwiejszy bo podrazniony i w prawie pełnym garniturze. Avangard mimo porazki z Nikitinem zagrał dobrze, chemia jest i mysle ze dzis mozna sie spodziewac ze zapunktuja. Do dubla biore Jokerit. Wiem ze Spartak sie naszyuje, ze ostatnio wygrał ale Jokerit ma sie czym przeciwstawic bo i klasa zespołu tez lepsza.

Avangard z x + Jokerit z x kurs ako 2 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Barys Nur-Sultan vs Kunlun Red Star: Kunlun powyżej 1.5 gola✅
Severstal Czerepowiec vs Avangard Omsk: Severstal powyżej 1.5 gola✅
AKO @2.84✅

Lokomotiv Jarosław vs Avtomobilist Jekaterynburg: 1-1 podwójna szansa (zwycięstwo pierwszej tercji lub całego meczu)⛔
Spartak Moskwa vs Jokerit Helsinki: 2-2 podwójna szansa (zwycięstwo pierwszej tercji lub całego meczu)⛔
@2.78 Superbet⛔


W Barysie chyba najlepszym zawodnikiem z wczoraj można uznać Joni Ortio, który popisywał się kilkoma świetnymi interwencjami. Sochi mogło wrócić do spotkania, ale to nie był dzień Lampartów. Idę w stronę dwóch trafień gości, bo ich przygotowania do igrzysk olimpijskich idą pełną parą i tracą sporo goli, ale też je zdobywają. Barys może być nieco osłabiony po wczorajszej rywalizacji i czuć się zbyt pewnie. Kąśliwe Smoki mogą tutaj postrzelać. Liczę też na trafienia Severstali, które u siebie zawsze są groźne i przekonało się o tym m.in. CSKA będące w dobrej formie. Avangard w obronie nie prezentuje się tak jak w poprzednim sezonie i po wyrwanej końcówce z Jokeritem morale są wysokie.

Co do podwójnych szans, to jestem zdania, że Lokomotiv i Jokerit są na ten moment lepiej dysponowani od swoich dzisiejszych przeciwników. Nikitin wprowadza swój defensywny styl gry i SKA pokazało, że da się powstrzymać ofensywę Avto. Ekipa za Uralu potrzebuje jeszcze czasu, aby z nowym trenerem popracować nad schematami. Co do Spartaka to myślę, że wygrana z Lisami był wypadkiem przy pracy, a w bramce Jokeritu spodziewana jest zmiana bramkarza na Andersa Lindbacka i tutaj powinno to już solidniej wyglądać. Mam nadzieję, że pierwsze tercje już rozstrzygną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Barys-Kunlun

Dziś również idę w strzelców a na tapetę leci Mikhalis, który lubi grać przeciwko Smokom, strzelał im w ostatnich 3 spotkaniach. Nikita z 15 trafieniami na koncie jest obecnie najskuteczniejszym graczem Barysa, ale ostatni raz gola strzelił 7 kolejek temu przeciwko Żubrom. Liczę na przełamanie.

Mikhalis 2.60 fortuna

Gram też dubla, do którego dorzucam Szweda, Lilję.

Ako 7.80 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +168
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom