>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2021 / 2022

Status
Zamknięty.
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Sybir-Niżnekamsk
1 RT 1.97
Dzisiaj dużo trudniejsze zadanie Wilków i mam wrażenie , że wyjada bez punktów dziś z Nowosybirska to jest ciężki teren w dodatku Sybir gra bardzo dobry i równy hokej. Wilki przywiozły solidna zdobycz punktową z wyjazdów natomiast ja bym zwrócił uwagę , że grali z Amurem który obecnie nie jest w jakiejś dobrej dyspozycji a drugi mecz z Admirałem wcale nie musiał okazać się wygrany. Był to mecz bardzo przeciętny i z taka dyspozycją Wilkom będzie dziś bardzo ciężko o punkty.

Barys-Salavat
1 ML 2.12
Obie 2+ 1.72
Bardzo interesujące spotkanie w Nur-Sułtanie. Salavat ostatnio w dobrej formie lecz dziś ciężki mecz ich czeka w mojej opinii w stolicy Kazachstanu. Barys jest na musiku i musi punktować aby znaleźć sie w PO. Nie ma już Dietza natomiast nie wpłynęło to jakoś na ekipę Barysa. Salavat wyglądał solidnie w Nowosybirsku lecz zabrakło Teemu i Manninena i dzisiaj ich występ jest wątpliwy. W ostatnich tygodniach Barys wyglada w porządku. Pomimo porażek w Kazaniu i Czeljabinsku zagrali tam niezłe mecze
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
KHL uda się za chwilę na krótką przerwę, szkoda weekendu gwiazd, który został odwołany, za chwilę igrzyska, więc terminarz będzie napięty, atakuje dwa AKO:

Avangard Omsk vs Traktor Czelabińsk: X2✅
CSKA Moskwa vs Jokerit Helsinki: 1X⛔
AKO @2.38 Superbet⛔

Avangard Omsk vs Traktor Czelabińsk: Traktor powyżej 1.5 gola✅
Torpedo Niżny Nowogród vs Dinamo Ryga: Dinamo powyżej 1.5 gola✅
Sochi vs Vityaz Podolsk: Vityaz powyżej 1.5 gola✅
AKO @3.82 Superbet✅


Co do goli drużynowych to uważam, że kursy na te zdarzenia są nieco przesadzone. Vityaz, Dinamo, Traktor w ofensywnie prezentują się ostatnio bardzo dobrze a ich rywale mają problemy z defensywą. W h2h też to nieźle wygląda i nie będę się za bardzo rozpisywał.

Najbardziej liczę na Traktor, który ma okazję ten rok kalendarzowy zakończyć na pozycji lidera całej KHL. Potknięcie wczoraj Metallurga w Mińsku otwiera taką szansę i motywacja będzie spora. Avangard zlekceważył nieco Dinamo, u siebie z takim przeciwnikiem, jak ten z Czelabińska nastawienie będzie całkiem inne, nie mniej jednak wierze w moc przyjezdnych, która idzie w górę.

Jokerit nie przekonuje. Nawet ta wygrana z Kunlun to był taki mus z ich strony. Wygrać wysoko, odhaczyć i kibice nie będą narzekać. Wracają powoli gracze po koronawirusie i powinno to lepiej wyglądać, stawiam jednak na CSKA, któremu zwycięstwo z Dynamo wymknęło się spod rąk. Dobre dwie pierwsze tercje, a trzecia jakby black-out. Dzisiaj zapewne będą wyciągnięte wnioski. Ekipa się zgrywa, Darren Dietz coraz lepiej czuje się z kolegami, Vladislav Provolnev również, stawiam na gospodarzy lub remis w RT.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +795
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dream League Rosja (3x10min )
Kanada- Szwajcaria
Pow 8.5 2.20 E efortuna

Akurat w tym temacie, nie znam sie na hokeju, ale to sa dwie maszynki do overow w tej lidze amatorow. Dwie najlepsze ofensywy, ktore co mecz kręcą po 10 + bramek. Buki same nie wiedza jaki kursy wystawiac i na wszystkie mecze z tej ligii sa takie same kursy na wszystko :) Zreszta dzisiaj Kanada z Niemcami 10 bramek, Szwajcaria z USa 15 bramek, poprzednie mecze to samo dosyc mocne.

3ED5F875-8A65-4CB3-959D-DFAD644F0729.jpeg CA011BF0-7403-4835-8011-FD31CE3608A2.jpeg
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Chciałoby się dobrze skonczyc roka ale chodza mi po głowie dogi i nie wiem czy to dobrze.
Dynamo Moskwa w dobrej formie, jest moc w ataku ale wyjazd do Czerepowca nie bedzie łatwy. Severstal jest w stanie wyrwac punkt u siebie bo Dynamo z tyłu grzeszki ma i jak sie dobrze atak gospodarzy zakreci to kto wie. Kluczem nie łapac fauli, zobaczymy,
Drugi dog to Jokerit. Nie mogli dlugo zaskoczyc meczyli sie ze słabszymi, ale ostatni mecz ze Smokami juz na dobrym timingu. Ktos powie ze to tylko słaby Kunlun ale ile ono liderom napsuli krwi czesto. CSKA mocne ale tez nie jakiś zespoł ktorego nie mozna pokonac. Licze na zwyzkujaca forme Finów i chec rewanzu z porazke w Helsinkach

Severstal z x + Jokerit z x kurs ako 3,03 ✅ 💚 ✅

Dziś w KHL i nie tylko rządziły dogi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +900
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Dream League Rosja (3x10min )
Kanada- Szwajcaria
Pow 8.5 2.20 E efortuna

Akurat w tym temacie, nie znam sie na hokeju, ale to sa dwie maszynki do overow w tej lidze amatorow. Dwie najlepsze ofensywy, ktore co mecz kręcą po 10 + bramek. Buki same nie wiedza jaki kursy wystawiac i na wszystkie mecze z tej ligii sa takie same kursy na wszystko :) Zreszta dzisiaj Kanada z Niemcami 10 bramek, Szwajcaria z USa 15 bramek, poprzednie mecze to samo dosyc mocne.

Pokaż załącznik 14340 Pokaż załącznik 14341
Gdzie jest tego live lub jaki wynik ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć Panowie. Czy wiadomo Wam coś odnośnie rozkładu kursów na pierwszy dzisiejszy mecz?
Wg mnie w odrobinę lepszej (choć słabej) formie jest Admirał, ale to goście z Chabarowska są wg bukmacherów faworytem meczu , mimo, że spotkanie jest na lodzie we Władywostoku. Dla mnie to dziwne.
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
M mario72k Dla mnie osobiście Władywostok obecnie to najgorsza drużyna w KHL z Kunlunem, co oddaje miejsce oraz dorobek punktowy w tabeli. Natomiast Chabarowsk miewa przebłyski i o 13 pkt więcej na stanie, niż gospodarze. Co w tym dziwnego? Kursy praktycznie równe.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To zaczynamy Nowy Rok. Jak pójdzie typersko to zobaczymy.
Amur już strzela wiec nie ma sensu pisać. Ja zagladam do Nowosibirska. Gospodarze złapali rytm ale tez pewne schematy , ktorych sie trzymaja i ktore przynosca rezultaty. Golie solidnie wespółzespół z obrona, w ataku najczesciej cos sie udaje strzelic i sa punkty. Dzis trudny rywal, Kazań złapał rytm, wzmocnił obronę , troche powrotow bo nieobecnosciach i całośc wyglada dobrze. Wg mnie wezma pełną puke, choc po ciezkim meczu
Do dubla mecz w Moskwie, miedzy CSKA a Avangardem. CSKA nie dało rady Jokeritowi , ktory tak ogladajac po raz drugi, jakiegosc specjalnie solidnego meczu nie zagrał, po prostu zagrali madrzej i cwanie. Z kolei Omsk przegrał z Traktorem ale jak to sie stało to tylko oni wiedzą bo mieli wszystko po swojej stronie , tylko nie wpadało. Moze pierwsza tercje troche przysneli ale reszta juz solidna. Avangard wyglada dobrze i w niczym nie ustepuje wojskowym, nie widze tu w niczym przewagi CSKA, moze odrobine wlasny lód ale to zadna gwarancja. Roster nie ma przewagi nad goscmi a kurs na jastrzebie atrakcyjny

Kazan z x+ Avangard z x kurs ako 2,36 fortuna ⛔
pozniej drugi dubel ale musze przemyslec ktore mecze wyciagnac dzis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Jak widzę Tomek mial rację, nie było żadnej podpuchy w kursach. Obstaję jednak przy swoim, że to Władek miał ostatnio pojedyncze przebłyski lepszej gry niż Amur, ale dzięki wpisowi Tomka nie zagrałem, co na dobre mi wyszło :).

Chodzi mi po glowie zwycięstwo Kazania , nawet w RT (kurs 2.20) i under goli CSKA (under 3.5 wojskowych z kursem 1.30 na podbitkę) co pokrywa się w pewnym stopniu z propozycją Marka73, wie tylko jeszcze przemyślę czy Kazan 2RT czy 2.ml ewentualnie zagram.
Nie wierzę (sorry Mark73) w Loko dzis. Raczej over 1.5 Dynama Moskwa do gry wg mnie (kurs 1.34) + Ufa.x2(kurs 1.49) + Severstal.1x (k. 1.37).
Severstal wrócili do dobrej formy wg mnie. Loko hra w kratkę a Dinamo znowu bramkostrzelne . CSKA 1 raz na 10 meczy strzelilo eiecej niz 3 gole w meczach H2H. Wiem, ze to tylko statystyka, ale moje zaklady opierają się na statystykach + analizie WASZYCH analiz :). Jak są zbieżne to gram :-D
 
Otrzymane punkty reputacji: +658
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Severstal podejmuje Zubry, ktore zastopowały Magnitke. Spora w tym zasługa Patryka Rybara i obrony, Dynamo praktycznie zamkniete we własnej tercji a jak juz była kacja to najczesciej konczyła sie na obronca, no ale swoja szanse wykorzystali. Dzis nie licze na taki mecz z ich strony. Raz pewnie na zero nie zagraja a dwa mysle ze bardziej sie otworza. W tym meczu licze na bardziej systemowy Severstal bo potrafia zdominowac rywala.
Do pary wybierałem medzy Loko a Magnitką i postawiłem na Lokomotiv, choc mysle ze Magnitka tym razem zrewanzuje sie Ufie za obie porazki w tym roku , ze tym razem ofensywa bedzie skuteczna. Ale wybrałem Loko. ktore nie powinno przegrac ze Spartakiem ale stało sie. Była nawałnica ale nie dało sie przeciagnac wyniku na swoja strone. Mecz nie bedzie łatwy bo Dynamo mocne, ucieklo spod topora CSKA bo faktycznie wojskowi sfrajerzyli koncówke, ale Dynamo ma potencjał, choc obrana i bramka nieraz nie nadążają. Loko mysle ze dzis nastawią celowniki i bedzie skutecznosc ale tez czujnosć w obronie. Sama gra wygladała dobrze i tylko to powtórzyc.

Severstal z x + Loko z x kurs ako 2,01 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Barys-Ryga

Najlepszy strzelec gospodarzy Mikhalis(16g/24a) odblokował się w starciu z Eka po 11 meczach bez gola. W ostatnim meczu z Ufą bez trafienia, ale z oddanymi 4 celnymi strzałami, więc aktywny(w tym sezonie ze średnią 2.9 celnych strzałów).
W 3 ostatnich spotkaniach przeciwko Rydze Nikita zdobył dwa gole i mam duże przeczucie, że dziś przynajmniej raz wpisze się na liste strzelców.
Dinamo w ostatnich meczach zaczęło punktować, ale myślę, że dziś Barys ich zdominuje. U siebie to potrafią nawet z mocniejszymi rywalami.

Mikhalis gol 2.70
Mikhalis powyżej 1.5 pkt@ 3.10 fortuna



Powodzenia w Nowym Roku!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +708
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Muszę przyznać, że jest sporo meczów, ale wiele będzie wyrównanych. Moim pewniakiem na dzisiaj był Jokerit w RT, ale niestety w Avto wiele przypadków korony. No nic, spróbuje z moimi ulubionymi golami drużynowymi, może przyniesie to sukces w jednym z AKO i będzie na plus.

Sybir Nowosybirsk vs Bars Kazań: Sybir powyżej 1.5 gola✅
Barys Nur-Sultan vs Dinamo Ryga: Dinamo powyżej 1.5 gola⛔
AKO @2.84⛔

Saławat Jułajew Ufa vs Metallurg Magnitogorsk: Metallurg powyżej 1.5 gola✅
Severstal Czerepowiec vs Dynamo Mińsk: Dynamo powyżej 1.5 gola✅
Lokomotiv Jarosław vs Dynamo Moskwa: Dynamo powyżej 1.5 gola✅
CSKA Moskwa vs Avangard Omsk: Avanagrd powyżej 1.5 gola✅
AKO @4.30✅


Sybir u siebie czuje się jak ryba w wodzie, doszedł JC Lipon, który szczególnie w PK będzie groźny ze swoimi kontrami. W Kazaniu przybyła mała rzesza Kanadyjczykow, którzy mają głównie wzmocnić defensywę. Czy wszystko będzie grało? Uważam, że nie i gospodarze to wykorzystają. Barys ponownie wrócił do swojego defensywnego hokeja, który punktów nie daje. Czas zagrać nieco ofensywnie, co dla Dinama jest wodą na młyn. Wymiana ciosów przyniosła w Niżny Nowogordzie sukces, a forma jakby szła do góry u Ryżan.

Co do pozostałych rywalizacji krótko, tutaj już stawiam na gości. Metallurg weźmie rewanż za dwie sromotne porażki u siebie z Saławat Jułajew, w Mińsku nic nie chciało wpaść, ofensywa jest potężna i chęć odzyskania lidera KHL ogromna. 2 razy Dynamo, które ma mocny atak, ale nie zawsze dojeżdża defensywa. Dzisiejsi rywale, niewygodni, ale myślę, że stać ich na trafienia. Co do CSKA to brakuje tam czasem chłodnej głowy i spokoju (Okulov pozdrawiam). Bob Hartley ma patent na Wojskowych i myślę, że dzisiaj skuteczność po ich stronie wróci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dorzucę jeszcze kanadyjkę i strzelca na dwa pierwsze mecze:

Li Oleg (Sybir) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.50✅
Nikolajs Jelisejevs (Ryga) powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.90⛔
AKO @4.75 Fortuna⛔

Li Oleg (Sybir) strzeli gola @4.60 Fortuna⛔


Ryga zdziesiątkowana i jako, że liczę na dwa gole gości to stawiam na zawodnika, który jest liderem przyjezdnych. Nikolajs bardzo dobry mecz w Niżny Nowogrodzie bez punktu, dzisiaj to się zapewne zmieni. Podobnie mogę powiedzieć o Li, którego trafienie z Wilkami zostało anulowane. Forma jest i motywacja również, ponieważ w Kazaniu miał krótki epizod, który zakończył się wysłaniem do VHL. Z pewnością o tym pamięta a punkt i gol mają wysokie wartości przy takich okolicznościach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
vesper 156

vesper

Użytkownik
Panowie... Dziś w meczu CSKA-Omsk taka sytuacja - goście grają w przewadze 5-3 i krążek wędruje dokładnie tak: Gritsyuk - Kaski - Tolchinsky - Kaski i ten ostatni strzela bramkę. Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć dlaczego Gritsyuk nie ma asysty za tą akcję?
Screenshot_20220103-200629_FlashScore PL.jpg
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Panowie... Dziś w meczu CSKA-Omsk taka sytuacja - goście grają w przewadze 5-3 i krążek wędruje dokładnie tak: Gritsyuk - Kaski - Tolchinsky - Kaski i ten ostatni strzela bramkę. Czy ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć dlaczego Gritsyuk nie ma asysty za tą akcję?
Pokaż załącznik 14428
Kaski dał do Tłoczka, Tłoczek oddał Kaskiemu, który strzelił gola i podanie Grutsyuka już nie jest wliczane jako asysta. W międzynarodowych rozgrywkach i w NHL byłaby chyba wliczana dla Gritsyuka w takim wypadku (poprawcie mnie), ale w KHL już nie jest od dłuższego czasu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
vesper 156

vesper

Użytkownik
Też mi się wydaje, że w NHL asysta byłaby zaliczona, stąd moje zdziwienie.
Jeden sport, różne zasady. Dużo się jeszcze muszę o KHL nauczyć 😉
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Kunlun Red Star vs SKA St. Petersburg:
Mikko Lehtonen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.75 ✅
Mikko Lehtonen powyżej 1.5 punktu w kanadyjce @4.00 ❌
Mikko Lehtonen strzeli gola @5.60 ❌
Single Fortuna


Dzisiaj tylko jedno spotkanie w KHL i musze przyznać, że od dłuższego czasu celuje w Lehtonena jeżeli chodzi o gole. Jest to przecież bardzo ofensywny obrońca, który wyjeżdża na lód w pierwszej części PP wraz z m.in. Nikitą Gusiewem. Nadarza się dobra okazja, aby podreperować swoje statystyki, bo dobrze wiemy jak słabo w obronie grają Smoki. Kwestia tego, czy SKA będzie się chciało pójść za ciosem przy ewentualnym prowadzeniu 3:0. Myślę, ze ochota do grania po krótkiej przerwie jest spora i Wojskowi nie zlekceważą przeciwnika, który przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. W ich składzie jest kilku chińskich zawodników, którzy często nie nadążają za przeciwnikiem. Stąd pojawiają się kary i dlatego liczę na Fina. Czas aklimatyzacji się już skończył i mam nadzieję na mocne spotkanie byłego zawodnika Jokerit Helsinki.
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Ja biorę na celownik Marchenkę po niezłym kursie. Myślę, że dziś trochę więcej czasu na lodzie spędzą zmiennicy i swoje szanse będzie miał. Dodam, że przeciwko Kunlun grał do tej pory trzykrotnie i strzelił im 4 gole.

Dodatkowo proponuję zagrać łamak 1 tercja/spotkanie lub trochę bezpieczniejsza opcje, że Kunlun strzeli 1 bramke. Jak dotąd nie wliczając meczów towarzyskich grali ze sobą 11 razy i w 6 z tych spotkań Smoki wychodziły na prowadzenie ale mecz przegrywali. W jednym z meczów w Petersburgu gospo po 1 tercji prowadzili 1-0 i przegrali 1-2. Warto spróbować za przysłowiowe drobne.

Marchenko strzeli 3.30 //niestety Kirill jako rezerwowy i tylko 8 minut na lodzie. 3 celne strzały jednak zdazyl oddać, szkoda że nic nie wpadło.

1 tercja/spotkanie:
1/2 @ 10.5
2/1 @ 38

1 gol Kunlun @ 2.97

kursy fortuna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom