>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KHL (Liga Kontynentalna) - Sezon zasadniczy 2023 / 2024

sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Severstal vs Sochi: Matvei Michkov strzeli gola @2.65 Betfan🔴 szkoda 2 asysty

Numer 7 tegorocznego draftu NHL znów postrzela dla Sochi? Dzięki uprzejmości Betfan udało się poprosić o zakład na strzelca w KHL, myślę, że będziemy częściej próbować uderzać w tym kierunku. Dzisiaj Severstal podejmie Sochi i wiadomością tygodnia był powrót Matveya Michkova do Sochi. Jest to wielki talent tamtejszego hokeja i nic dziwnego, że jest o nim głośno. Zawodnik ten miał wywalczyć sobie skład w SKA, ale ostatecznie został wypożyczony do Sochi. Już w poprzednim sezonie ogrywał się w KHL u Lampartów i popisywał się wieloma ciekawymi akcjami. Myślę, że już dzisiaj może zacząć strzelanie, nie mam tylko informacji, czy wyjedzie na lód. Sochi bardzo dobrze spisuje się w ostatnim czasie. Przede wszystkim ofensywa działa, jak na leży z Renduliciem na czele. Należy dodać jeszcze trochę młodości i finezji, dlatego mocno liczę na Matveya.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 16:00
Spotkanie: Saławat Jułajew Ufa vs Bars Kazań
Typ: Powyżej 11.5 kar mniejszych (2-minutowych)
Kurs: 2.40🔴 10 kar
Bukmacher: Go+Bet
Post:
Analiza:

Nie powiodło się wczoraj ze strzelcami, chociaż zawodnicy odgrywali pierwszoplanowe role w swoich drużynach, niemniej jednak mieli tylko asysty. Spróbuję dzisiaj z pierwszymi zielonymi derbami w KHL w tym sezonie. Jest to rywalizacja Saławatu Jułajew Ufa z Bars Kazań. W Go+Bet znalazłem interesujący zakład na kary mniejsze w tym meczu. Linia jest wysoka, ale w mojej opinii do pokrycia. Uważam, że to goście są faworytami, ale gospodarze w Ufie będą mocno zmotywowani, aby zmazać ostatnia porażkę z Magnitką. Zauważyłem, że w tej kampanii KHL sędziowie o wiele częściej sięgają po gwizdek, aby ukarać danego zawodnika. To skutkuje większą ilością goli i ten trend jest zauważalny. Oczywiście w takich spotkaniach hokeiści starają się trzymać dyscyplinę, bo to zawsze okazja dla rywala, aby zaliczyć trafienie. Jest jednak kilku prowokatorów po obu stronach barykady. Przede wszystkim Alexander Radulov to charakterny gracz i jego wymiana zdań z Sergejem Plotnikovem z CSKA na ławce kar podczas otwarcia sezonu jest tego potwierdzeniem. Oglądałem kilka meczów Bars w tym sezonie i widoczna jest agresja w grze ekipy z Kazania. Myślę, że pojawią się obustronne wykluczenia, co pomoże w trafieniu propozycji.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej KHL
Mecz: Tractor Chelyabinsk vs Spartak Moskwa
Typ: Zwycięzca Spartak Moskwa i ponad 5.5 bramki
Buk: 20bet @6.40 ❌

Analiza:
Traktor jest bez swojego napastnika Andrieja Chibisova, który w poprzednim sezonie odgrywał kluczową rolę w Magnitogorsku. Jakie zagrania odgrywały kluczową rolę. Tak wiem ten zawodnik jeszcze nie zagrał dla Traktorów. Ale żaden z obecnych napastników nie posiada takich statystyk jak wyżej wymieniony. Prócz nieobecnego Andrieja, Traktorzy nie mają w składzie 2 napastników w tym młodego i dobrze rokującego na przyszłość Kravtsova, który w dwóch meczach zdobył 2 gole i 3 asysty.

Zaś Spartak ma można powiedzieć pełne skład, brakuje w nim kontuzjowanego 21-letniego Usmanova, który gra swój pierwszy sezon w KHL.

Spotkanie zapowiada się dość ciekawie.

Edit: kursu ponieważ nie dodałem.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej KHL
Mecz: HC Soczi vs Saint Petersburg
Typ: zwycięstwo HC Soczi w regulaminowym czasie gry.
Buk: 20bet @6.00 ✅
Analiza:

Goście w swojej drużynie mają aż 3 kontuzje zawodników, którzy w poprzednim sezonie byli jednym z trzonów drużyny. Zaś klub z Soczi przez ostanie pięć męczy, które rozgrywali między sobą te zespoły nie mogli przełamać szali zwycięstwa na swoją korzyść. Lecz tu pozostaje mieć nadzieję na tak zwane przełamanie. Klub z Soczi na ostanie swoje pięć męczy przegrali tylko raz, więc myślę że dobra passa będzie im sprzyjać oraz przejadą zespół z Petersburga. Nie będzie to lekka przeprawa. Zaś pozostaje mieć nadzieję na przełamanie.

Życzę powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +569
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Czołem Towarzysze!

Hokej KHL
Mecz: Yekaterinburg vs Amur Khabarovsk
Typ: zwycięstwo Amur Khabarovsk (RT)
Buk: 20bet @4.70 ❌ wynik 1:1
Analiza:

Jak można zauważyć w Yekaterinburgu brak Amerykańskiego obrońcy Nicka Eberta przynosi grę w kratkę, raz wygrywają raz przegrywają. Wiadomo też jest że drużyna przyjezdna do czołówki nie należy. Lecz mimo wszystko są argumenty na lodzie ku temu aby na nich postawić. Ponieważ braki kadrowe u gospodarzy (5 zawodników wykluczonych przez kontuzje) przynosi tak zwana zadyszkę.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej KHL pre.
Mecz: Vityaz Balashikha vs Red Star Kunlun
Typ: 2 i under 5.5 bramki w RT
Buk: 20bet @ 6.8 ❌
Analiza:
Dziś krótko w temacie, ponieważ zaczyna coś mnie rozkładać, a po za tym nie ma nad czym się rozwodzić, ponieważ Vityaz Balashikha zupełnie sobie nie radzi w tym sezonie stracili 50 bramek a strzelili tylko 20 w 13 meczach sezonu. Widać że bardzo im brakuje Kanadyjskiego napastnika, który w poprzednim sezonie zdobył dla nich 40 pkt., strzelając przy tym 22 bramki i asystując 19 razy. Uważam że goście gładko przejdą gospodarzy. Mecz zacznie się dziś o 18.
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej KHL live
Sochi vs Severstal Cherepovets ❌ wynik 4:3

Severstal Cherepovets w RT 20bet @ 5.00

Severstal Cherepovets posiada ogromną przewagę na lodzie myślę, że stary niebawem przełożą się na wynik meczu, a przed nami jeszcze 30 min gry
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej KHL
Mecz Magnitogorsk vs Ufa
Typ powyżej 8.5 gola RT wynik 2:6 ❌
Buk 20bet @3.25
Analiza:
Po pierwszej tercji mamy wynik 0:4 dla Ufa, Magnitogorsk na pewno się nie poda i strzela minimum 2-3 bramki i do tego ufa może coś dołożyć, uważam, że w tym meczu na bank padnie jeszcze 5 bramek. Patrząc przez pryzmat ich poprzedniego spotkania, które odbyło się 2 dni temu zakończone 6:3 na korzyść dzisiejszych gospodarzy uważam, że ten typ jest można go nazwać "pewniakiem".
 
Ostatnia edycja:
G 2,9K

GokuBuk

Użytkownik
Hokej KHL pre

Mecz: CSKA Moskwa vs HC Soczi
Typ: Hc Soczi w RT
Buk: 20bet @ 7.00

Analiza: CSKA jest w słabej formie co pokazują jej wyniki, pomimo iż CSKA jest ogromnym faworytem według wielu bukmacherów. To ja bym stawiał na drużynę przyjezdna. Są w dobrej dyspozycji i mają argumenty ku temu by wygrać pierwszy mecz od 2016 roku z drużyną gospodarzy. Zapowiada się ciekawy mecz opiewający zapewne w wiele bramek. Liczę na skuteczną grę gości.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Barys vs Metallurg: Metallurg powyżej 2.5 gola @1.58✅
Avto vs Vityaz: Avto powyżej 2.5 gola @1.50 🔴
AKO @2.37 BETFAN 🔴


Ostatnio gram KHL na gole i to się sprawdza, zobaczymy dzisiaj. Dzisiaj zaczynamy bardzo wcześnie, bo już o godz. 11:00. Do Nur-Sultan zawitają Lisy. Jest to szczególne spotkanie dla kazachskiej kolonii z Magnitogorska, szczególnie dla Nikity Mikhailisa, który po raz pierwszy wraca do swojego byłego domu. Poprosiłem BETFAN o wystawienie zakładu na jego gola, bo ostatnio nie potrafi się przełamać, a gdzie tej sztuki nie dokonać, jak właśnie w stolicy Kazachstanu.✅ W Barysie doszło ostatnio do zmiany trenera. Andrei Skabelka nie potrafił poradzić sobie z projektem z Nur-Sultan i na jego miejsce przywędrował szkoleniowiec znany głównie z rodzimego podwórka. O ile debiutanckie mecze Galyma Mambetaliyeva z Traktorem i Dynamo były udane, tak porażka aż 0:6 z Lokomotivem pokazała problemy w defensywie gospodarzy. Metallurg miał ostatnio mały kryzys, ale wydaje się, że wraca powoli na swoje dobre tory, bo pewne pokonanie Sybiru na ich nowej hali na to wskazuje. Stawiam na 3 gole gości i motywacja szczególnie Alexeiq Maklyukova, Pavela Akolzina, Valeriego Orekhova oraz Nikity Mikhailisa będzie spora.

Drugie stracie to już Avto z Vityazem i tutaj idę w stronę gospodarzy. Przyjezdni to jeden z najgorszych zespołów w KHL i musiało dojść tutaj do zmiany trenera. Do Bałaszycha przyszedł Dmitry Ryabykin, a więc były zastępca głównych trenerów w Avangard Omsk. Pierwotnie to on miał objąć schedę po odejściu Boba Hartleya w poprzednich latach i po kilku meczach został zwolniony, bo widać, że nie potrafi jeszcze odpowiednio zarządzać zespołem. Teraz przyszedł do Vityazu i jaki jest efekt? 1:5 ze Spartakiem, 0:3 z Nizniekamskiem i 1:8 z Ufą. Jest bardzo źle u przyjezdnych i mam nadzieję, że gospodarze to wykorzystają, bo u siebie Avto zawsze jest groźne, co pokazuje seria 7/7 wygranych meczów na swojej tafli w tym sezonie!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Amur Chabarowsk vs Admirał Władywostok: powyżej 8.5 kar mniejszych (2min.) @3.65 Go+Bet🔴

Dzięki KHL zaczęła się moja przygoda z hokejem i często zerkam w te rejony Dzisiaj jest ku temu dobra okazja, ponieważ znów odbędą się derby dalekiego wschodu. Od tego sezonu jest to już specjalne wydarzenie, bo zostało przygotowane logo oraz zespoły mają wyjątkowe stroje w związku z tą rywalizacją. Ma to dać większy prestiż i tak też właśnie jest. W pierwszym starciu 2 dni temu oglądaliśmy triumf przyjezdnych, myślę, że dzisiaj to Tygrysy się zrewanżują. Stawiam na minimum 9 kar mniejszych. Już w niedzielę oglądaliśmy wiele spięć pomiędzy zawodnikami, ale sędziowie nie decydowali się na dwustronne wykluczenia. Amur potrzebuje przełamania i naturalnie obie ekipy będą uciekać od fauli, aby nie dawać rywalom łatwiejszych szans na gole, ale nerwowość moze w niektórych momentach wziąć górę. Uważam, że średnio 3 kary na 1 tercję to nie jest dużo i derby dalekiego wschodu przyniosą wiele walki na bandach, ale też poza nią.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Admirał Władywostok vs Amur Chabarowsk

Admirał powyżej 2 5 gola @2.34✅
Admirał powyżej 3.5 gola @4.25🟥
BETFAN


Mam jeszcze ciekawą propozycję na derby dalekiego wschodu w KHL. Stawiam na 3, 4 trafienia Admirała Ogólnie nie wiem kto układał kalendarz na KHL, ale Amur był zmuszony z Chabarowska przemieścić się do Omska, a potem do Władywostoku. Jest to ponad 12tys. km w 5 dni i ciekawy jestem występu przyjezdnych. Gospodarze mieli 3 dni odpoczynku po domowej batalii z Dynamo i myślę, że coś pozytywnego będzie dziać się w tym zespole. Dołączył Libor Sulak, a więc świetny ofensywny obrońca jak na warunki KHL i był to przecież kapitan w poprzednich sezonach gospodarzy. Myślę, że Czech dzisiaj zapunktuje, ale kanadyjki niestety nigdzie nie ma. Jestem jednak zdania, że Marynarze wykorzystają zmęczenie Tygrysów i swoje strzelą. Potrzebują wreszcie serii dobrych meczów, aby wrócić do walki o play-off.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Admirał Władywostok vs Amur Chabarowsk

Admirał powyżej 2 5 gola @2.37
Admirał powyżej 3.5 gola @4.35
BETFAN


Dzisiaj ponownie odbędą się derby dalekiego wschodu. Wczoraj blisko przełamania był Admirał, ale Amur wycofując bramkarza bardzo szybko zdobyło gola na wyrównanie, a potem seria rzutów karnych powędrowała do Tygrysów. Jestem zdania, że zmęczenie szczególnie gości będzie widoczne, wszak jest to dla nich już 4 spotkanie w przeciągu 7 dni. Dodatkowo podróże też robią swoje i zmotywowani gospodarze zrobią wszystko, aby się przełamać na własnej tafli. Pojawia się coraz więcej jakości w składzie Marynarzy i zawodnicy na nowo się zgrywają. Zauważyłem, że w meczach back-to-back, a więc dzień po dniu pojawia się sporą ilość goli, a jest ona spowodowana właśnie zmęczeniem zawodników, a to powoduje błędy i łatwiejsze sytuację bramkowe. Liczę na wiele trafień, tak jak to było wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
R 674K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja, KHL
Godzinna: 10:00
Spotkanie: Chabarowsk - Niżniekamsk
Typ: poniżej 5,5 gola (bez dogrywki)
Kurs: 1.47
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Ciężko coś znaleźć sensownego na okres świąteczny, zwłaszcza, jak trzeba wybierać rozwiązania z dwudniowym wyprzedzeniem. Jednak coś wpadło w oko. Trochę egzotycznie i niepolitycznie jak dla mnie bo to rosyjska KHL. Obie ekipy w dolnej części tabeli przez to, że ich osiągniecia ofensywne nie wyglądają imponująco. Chabarowsk strzelił 92 gole w 42 meczach, a Niżniekamsk 93 bramki. Przy takiej średniej linia 5,5 gola wygląda bezpiecznie zwłaszcza, że nie uwzględnia dogrywki. W ramach H2H powyżej 5,5, gola ostatni raz ustrzelali 5 meczów temu i było to w listopadzie 2022. Od tego czasu max 4 bramki w regulaminowym czasie. Liczę, że to będzie miłe rozpoczęcie pierwszego dnia świąt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2191
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Saławat Jułajew Ufa vs Traktor Czelabińsk: Traktor powyżej 1.5 gola @1.60✅
Spartak Moskwa vs Severstal Czerepowiec: każda 2+ gole @1.50✅
AKO @2.40 BETFAN✅


Dynamo po wielu latach wygrało sezon regularny, ale czy sięgną po Puchar Gagarina? O tym przekonamy się w kwietniu.

Zaczynamy od stolicy Baszkirii. Saławat Jułajew znów trafia na Traktor i uważam, że będzie to wyrównana para. Naturalnie w Ufie gospodarzom gra się dobrze, ale ekipa z Czelabińska ma swoje argumenty w ofensywie. Jest Sosna, jest Burdasov, Der-Arguchintsev , który pięknie przyjął się po powrocie z Ameryki. Krawiec także wraca do swojej wysokiej formy. Mnie osobiście bardzo imponuje gra Shabanova, który potrafi pograć drużynowo, ale też wie kiedy zaprezentować swoje indywidualne umiejętności. Seria będzie ciasna, ale daje szansę gościom i stawiam na ich dwa trafienia, pomimo tego, że po drugiej stronie stanie jeden z najlepszych bramkarzy w KHL, a więc Samonov.

Drugi mecz to już Spartak z Severstalą i liczę na minimum 2 gole z obu stron. Stołeczni świetnie zaczęli sezon, było nawet liderami konferencji zachodniej, ale niestety im dalej w las tym gorzej. Były kontuzje i może to nieco zwolniło Spartak. Severstal po odejściu trenera Razina do Metallurgu miał stać się chłopcem do bicia, a tutaj proszę pomimo wielu transferów z klubu (Vovchenko, Samonova, Petunina) daje radę. Pilipenko świetnie współpracuje z Korostolevem i ten duet jest najgroźniejszy u gości. Myślę, że każda z ekip pokusi się o 2 bramki, a zakład ten był pokryty w 5 rywalizacjach z rzędu pomiędzy tymi klubami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1335
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Avangard Omsk vs Łada: Łada powyżej 1.5 gola @1.81🟥
SKA St. Petersburg vs Torpedo Niżny Nowogród: Torpedo powyżej 1.5 gola @1.63✅
AKO @2.93 BETFAN🟥


Stawiam na gole drużynowe. Łada po wielu wielu latach wróciła do KHL i trzeba przyznać, że jest to udany powrót. Jest tutaj spora rzesza kibiców i fajnie, że tak się stało. Myślę, że mają szansę z Jastrzębiami. Omsk to zespół, który przecież męczył się wiele lat w Balaszycha, a teraz ma piękną halę i bardzo dobry skald, który pozwoli myśleć o Pucharze Gagarina. Niemniej jednak liczę tutaj na liderów gości i mam nadzieję, że kanadyjskie duo Scott Kosmachuk i Troy Josephs wrócą do roosteru.

Drugie starcie to już SKA z Torpedo i także stawiam na 2 gole przyjezdnych. Wojskowi otworzyli niedawno największą halę na świecie, która pomieści ponad 20 tys. widzów i to ma być dobry prognostyk, aby sięgnąć wreszcie po Gagarina. W Torpedo wrócił Atanasov, co jest świetną wiadomością dla przyjezdnych, bo ten charakterystyczny zawodnik robi różnicę na lodzie. Ofensywnie nastawieni goście będą mieć swoje szanse na gole.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ufa vs Traktor: powyżej 4.5 goli ml ✅
Dynamo vs Dynamo: powyżej 4.5 goli ml✅
Spartak vs Severstal: powyżej 4.5 goli ml❤
AKO @3.11 BETFAN❤


Dzisiaj przed nami 5 meczów w KHL, a więc wybrałem 3 spotkania, w których widzę gole. Wynik 2:2 daje już trafioną propozycję. Saławat Jułajew słabo rozpoczęło starcie z Traktorem, ale potem z każdą minutą się rozkręcali. Spore jednak błędy pojawialy się w grze w PP i 1 z nich wykorzystali rywale, strzelając bramkę w osłabieniu. Myślę, że dzisiaj także wynik będzie oscylował wokół remisu. Spartak z Czerepami to dwie ofensywne ekipy. Mocno zdziwię się jak nie ujrzymy wiele goli. Podobnie jest w spotkaniu Dynama z Dynamem. Gusiew i ekipa może sama tak naprawdę pokryć overek, ale Żubry coś dołożą.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Avangard vs Łada: Avangard powyżej 2.5 gola❤
SKA vs Torpedo: SKA powyżej 2.5 gola❤
AKO @2.27 BETFAN❤


Szkoda, mało brakowało w ostatnich dniach i dzisiaj idę w stronę faworytów. Torpedo co miało akcje, to wpadało, wygrana była też m.in. dzięki Atanasovowi 🍍🍍🍍, który zagrał kapitalnie i jego indywidualne akcje kończyły się golami. Dzisiaj spodziewanych jest ponad 20tys. kibiców na trybunach i Wojskowi z pewnością wyciągną wnioski.

Ładzie brakuje doświadczenia w play-off i Avangard to wykorzystuje. Jastrzębie w mojej opinii to najwiekszy kandydat, aby sięgnąć po Gagarina. Wszystko się zgadza, każdy link jest groźny, uważam, że drugi triumf wpadnie po stronie gospodarzy. Jest wiele złej krwi po pierwszym meczu, zapewne pojawi się wiele kar, a skuteczny PP będzie tym co zdecyduje.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Łada vs Avangard: Łada powyżej 1.5 gola❤
Torpedo vs SKA: Torpedo powyżej 1.5 gola✅
AKO @2.34 BETFAN❤


Dzisiaj idę w stronę gospodarzy. Jeżeli outsiderzy chcą powalczyć o awans do kolejnej rundy play-off, to dzisiaj trzeba się postarać o triumf. Mówię tutaj szczególnie o Ładzie, która blisko była wywiezienia zwycięstwa w Omsku, ale zabrakło doświadczenia w play-off. U siebie powinno być łatwiej. Na koniec już Torpedo, które naprawdę imponuje i SKA ma bardzo ciężko w tej parze, aby powstrzymać ofensywę ekipy z Niżni Nowogrodu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom