>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kibicowanie

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Uwolnić „Starucha”!
Bronisław Wildstein 23-08-2011,
Wyjątkowo nieprzyjemne jest to, że Staruchowicz został zatrzymany po uroczystościach rocznicy Powstania Warszawskiego, których był współorganizatorem – pisze publicysta „Rzeczpospolitej”
Nie interesuje mnie piłka nożna, a swojemu stosunkowi do kultu, jakim jest otaczana, dawałem wyraz nieraz. Nieraz również protestowałem przeciw bierności policji i wymiaru sprawiedliwości wobec ekscesów stadionowych chuliganów. Piotra Staruchowicza ps. Staruch, lidera kibiców Legii, nigdy nie widziałem, niewiele o nim wiem i przypuszczam, że nie jest aniołem. Wiem jednak, że zaangażowanie w sprawę jego uwolnienia jest obowiązkiem tych, którym na sercu leży praworządność w naszym kraju.
http://www.rp.pl/artykul/9157,705343-Gursztyn--Kibole-zrazili-zwyklych-ludzi.htmlStaruchowicz został zaaresztowany na trzy miesiące wyłącznie na podstawie zeznań swojego wroga, człowieka o wątpliwej reputacji. Zarzut rabunku, który mu postawiono – opisał to Jerzy Jachowicz na portalu Wpolityce – ma się nijak do kibolskich porachunków, o które, ewentualnie, można go oskarżyć. Jednocześnie cały kontekst aresztowania Staruchowicza budzi po prostu oburzenie.
Został zatrzymany w tłumie kibiców bezpośrednio po uroczystościach rocznicy Powstania Warszawskiego, których był współorganizatorem. Wybór miejsca i czasu świadczy o prowokacyjnym charakterze tego działania. Wszystko wskazuje, że chodziło o doprowadzenie do starcia policji z rozjuszonym tłumem, co przez zaprzyjaźnione media zostałoby pokazane jako akty agresji rozwydrzonych kiboli i dało pretekst do rozprawy z nimi.
Wyjątkowo nieprzyjemne jest to, że policyjna akcja została podjęta akurat po działaniach, za które kibicom Legii należą się podziękowania. Wykorzystywanie ich energii do pozytywnych przedsięwzięć ma także bardziej długotrwały efekt cywilizujący tę zbiorowość. Ale nie o cywilizowanie kibiców chodziło organizatorom policyjnej akcji.
Nie wiem, oczywiście, na jakim poziomie była ona planowana. Jest jednak elementem wykorzystywania sił porządkowych do politycznych rozgrywek obecnej władzy. W ten sposób usiłuje ona zorganizować opinię publiczną przeciw kolejnemu kozłowi ofiarnemu, a jednocześnie zastraszyć przeciwników, do których należy grupa kibiców Legii i ich, pobity już po aresztowaniu, lider. Wszystko to powinno wzbudzać szczególny niepokój.
http://www.rp.pl/artykul/9157,705342-Uwolnic-Starucha--lidera-kibicow-Legii----Wildstein.html
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
6 osób - kibiców różnych europejskich drużyn - zatrzymała krakowska policja po bójce w centrum miasta. Kilku osobom - jak informuje reporter RMF FM Marek Balawajder - pogotowie musiało udzielić pomocy.

W jednym z lokali tuż obok Rynku przy ulicy Szewskiej spotkało się kilkunastu mężczyzn z różnych państw, w tym z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii. W trakcie rozmowy o kibicowaniu emocje wzięły górę i doszło do sprzeczki. Jeden z uczestników spotkania chwycił kufel i uderzył nim innego mężczyznę, sympatyzującego z innym klubem. Rozpętała się bójka, która po chwili przeniosła się na ulice.


Po kilku sekundach walczyli już wszyscy z wszystkimi. Dopiero przyjazd policjantów uspokoił krewkich obcokrajowców.


Zatrzymano sześć osób w wieku od 19 do 22 lat; wszyscy trafili do policyjnego aresztu, wkrótce zostaną przesłuchani



rmf24.pl
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
6 osób - kibiców różnych europejskich drużyn - zatrzymała krakowska policja po bójce w centrum miasta. Kilku osobom - jak informuje reporter RMF FM Marek Balawajder - pogotowie musiało udzielić pomocy.
W jednym z lokali tuż obok Rynku przy ulicy Szewskiej spotkało się kilkunastu mężczyzn z różnych państw, w tym z Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii. W trakcie rozmowy o kibicowaniu emocje wzięły górę i doszło do sprzeczki. Jeden z uczestników spotkania chwycił kufel i uderzył nim innego mężczyznę, sympatyzującego z innym klubem. Rozpętała się bójka, która po chwili przeniosła się na ulice.

Po kilku sekundach walczyli już wszyscy z wszystkimi. Dopiero przyjazd policjantów uspokoił krewkich obcokrajowców.

Zatrzymano sześć osób w wieku od 19 do 22 lat; wszyscy trafili do policyjnego aresztu, wkrótce zostaną przesłuchani

rmf24.pl
Prawdopodobnie to kibice Mu oraz Fulham ????
 
julek 421

julek

Użytkownik
Aż 50 tysięcy złotych kary otrzymał Śląsk Wrocław za naganne zachowanie kibiców podczas meczu z Widzewem Łódź &quot;szczególne natężenie wulgaryzmów, treści antysemickie i rasistowskie&quot; - czytamy w uzasadnieniu. Z kolei widzewiacy otrzymali zakaz na jeden mecz wyjazdowy i karę 5 tys. zł za &quot;szczególne natężenie wulgaryzmów&quot;.
Ponadto Śląsk Wrocław nie będzie mógł uczestniczyć w zorganizowanej grupie na meczach wyjazdowych aż do końca rundy jesiennej. To efekt &quot;szeregu poważnych incydentów z udziałem zorganizowanej grupy kibiców tego klubu w drodze powrotnej z meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa – Śląsk Wrocław&quot;.
Komisja Ligi????????????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Każde dziecko na polskiej ulicy wie, za co siedzi Piotr Staruchowicz. Ma on pecha. Nie spalił Biblii. Nie śpiewał o Janie Pawle II „ścinamy głowę Watykanu” oraz „zgarbiony, niedołężny, ślepy na tronie Watykanu”. Wtedy byłby, jak Nergal, bohaterem pozytywnych wywiadów w „GW” i jurorem w TVP. Za pieniądze abonentów. Z Boga i papieża można u nas szydzić. Z Tuska nie. Bo wtedy paragraf się znajdzie.
http://niezalezna.pl/15487-bog-tusk-staruch-nergal
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
znalazłem info że Staruch będzie felietonistą Gazety Polskiej Codziennie. Myślę no way, are you kidding me? Googluję, pierwszy wynik potwierdza że będzie pisał (????), przy okazji jest to ciekawa próba szydery.

Nowy dziennik Gazety Polskiej pokazuje, że od początku będziemy mieli do czynienia z dziełem wybitnej publicystyki. Dziś portal niezależna.pl (chociaż nazwę &quot;niezależna&quot; to powinno się wziąć w duży cudzysłów) podał, iż felietonistą gazety będzie Staruch, słynny zadymiarz i kibol Legii, który został aresztowany za rozbój, a wcześniej wsławił się pobiciem piłkarza ukochanego klubu.

Staruch, który w oczach GP nie jest żadnym bandziorem, zaś więźniem sumienia podzieli się z czytelnikami dziennika swoimi gębokimi przemyśleniami zza krat. Cykl filozoficznych esejów szefa szalikowców Legii będzie zatytuowany &quot;Listy z Białołęki&quot;. Mam nadzieję, że Staruch nie zapomni spisać również swych wspomnień z dewastacji Wilna podczas wyjazdowego meczu pucharowego Legii i zadym w Łodzi. Ten wspaniały człowiek dzięki swej martyrologicznej biografii ma szansę stać się wzorcem dla polskij młodzieży. Wszak składa wieńce na kopcu Powstania Warszawskiego, co z tego, iż chwilę wcześniej skroił jakiegoś faceta. To tylko człowiek, ma prawo popełniać błędy. Wszak wymyślił hasło o Tusku matole, to rozgrzesza go z wszystkiego.

Mam nadzieję, że dziennik Gazety Polskiej nie ograniczy się do udostepnienia łam tylko jednemu wrogowi Tuska. Są ich setki, pognębił premier trochę ludzi przez te lata. Proponuję dać kolumnę sławetnemu producentowi dopalaczy. To przecież PO zamknęła mu interes. Może znajdą się też jacyś niezadowoleni drug dilerzy, albo pedofile. Oni też chcą wyrazić swoje uczucia.

W każdym razie Staruch piszący felietony to cymes. Nie mogę doczekać się pierwszego numeru.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bedzie pisal , raczej GP nie przeinacza jego slow. Wyżej FAbik zalaczyl wywiad dzis wlasnie czytalem &quot; o ile nadal mnie chcecie&quot; wiec raczej bedzie pisac .
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Bedzie pisal , raczej GP nie przeinacza jego slow. Wyżej FAbik zalaczyl wywiad dzis wlasnie czytalem &quot; o ile nadal mnie chcecie&quot; wiec raczej bedzie pisac .
Maciek po prostu za tvnem stwierdził, że Staruchowicz to pół debil bez wykształcenia i dlatego te słowa politowania i śmiechu z jego strony.
W dodatku autor tekstu od Maćka [ nie wiem kto,bo bohater się nie podpisał ani tez źródła nie podał ] stwierdził, że jest winny rozboju [ ja nie słyszałem o żadnym wyroku czy rozprawie ] także na pewno tak jest.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zaproszenie do pisania w &quot;GPC&quot; dostał również Litar, ale po długich namowach bodajże odmówił, ale mają tez pisac oprócz Starucha inni przedstawiciele ruchu kibicowskiego.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Maciek po prostu za tvnem stwierdził, że Staruchowicz to pół debil bez wykształcenia i dlatego te słowa politowania i śmiechu z jego strony.
W dodatku autor tekstu od Maćka [ nie wiem kto,bo bohater się nie podpisał ani tez źródła nie podał ] stwierdził, że jest winny rozboju [ ja nie słyszałem o żadnym wyroku czy rozprawie ] także na pewno tak jest.
O Staruchu wiem myśle więcej od ciebie, powierzchowność bije raczej od ciebie twierdzeniem że ktoś przeciwko staruchowi = mediota

@ up: widać taki mają pomysł na gazetę, inna kontrowersja jest taka że ich reklamy nikt nie chce wyemitować
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
A mnie bije Twoja ignorancja, wyśmiewasz człowieka, kpisz z niego bo ma postawione zarzuty oraz został okrzyknięty przez 4. władzę jako największy bandyta w kraju.Nic mu na razie nie udowodniono, o człowieku raczej sporo nie wiesz [ podejrzewam, że go nie znasz ] to mnie właśnie zdziwił ton Twojej poprzedniej wypowiedzi, możesz wyjaśnić skąd takie podejście w poprzednim wpisie.
Nie chciałbym porównywać, ale czasem Twoje wpisy w tym temacie przypominają obecność stwardów na stadionach - trakturą ludzi jak szmaty bo ktoś im nadał do władzę, a w naszym kraju każdy lubi jej nadużywać.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
już sporo tu pisałem na ten temat więc przśledź to zanim po raz kolejny będziesz chciał sobie po mnie tak prymitywnie pojechać ????

z mojej strony ta kwestia zakończona
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Strona Orange (było-nie było oficialnego sponsora)
W jakim kraju my zyjemy ?
Powrót do PRL ???
Kibice Polski musieli ciąć polskie flagi

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu - głosi polskie, mądre przysłowie. No to przed meczem z Niemcami polscy kibice musieli ciąć polskie flagi. Rozkaz wydały polskie służby ochraniające spotkanie.
ak, tak. Przed meczem reprezentacji POLSKI, kibice reprezentacji POLSKI musieli de facto niszczyć flagi POLSKIE, bo niby były za duże. Ręce opadają.
Jak zwykle komuś zabrakło wyobraźni. Można zrozumieć, że nie każdy chce mieć nad głową potężną sektorówkę, która zakrywa całą trybunę. Na meczach ligowych tego typu pokazy przyjmują się na trybunach zasiadających przez najbardziej zagorzałych kibiców, którzy organizują doping.
Można także zabronić wnoszenia takiej flagi, jeśli faktycznie napisane są na niej treści, które kogoś obrażają. Jednak, kto rozsądnie i logicznie wyjaśni, komu i w czym przeszkadzała flaga rozmiarów blatu większego stołu z napisem... &quot;Wodzisław Śląski&quot;?
Sami kibice ponoć twierdzili, że to po to, aby na flagach nie znalazły się żadne treści obrażające PZPN czy władze państwowe. Jednak, tak na chłopski rozum, to chyba można flagę rozwinąć, zobaczyć co na niej jest i... rozsądnie zadecydować, co dalej.
http://www.orange.pl/kid,4000003326,id,4001435352,title,Kibice-Polski-musieli-ciac-polskie-flagi,article.html
 
Do góry Bottom