>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kibicowanie

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Z kibicami jeszcze nikt w Polsce nie wygrał, więc drugiej Anglii nam nie zrobią. PZPN wyczuł najwyraźniej swoją moc, ale do czasu, do czasu... Kluby też zaczną się wkurzać jak będą mieć puste stadiony i zero dochodów z meczów.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
wiadomo co i komu w dupsko.
czegoś takiego Polska nie widziała.
Szkoda tylko, że rozgrywki się kończą, ale jak nic się nie zmieni (a to pewne), start rundy jesiennej będzie niesamowicie ciekawy.
chce Euro i dymów przed pustymi stadionami.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
I my mamy demokracje w kraju ???? Nie pozwala sie kibicom wyrazic wlasnej opinii czy niezadowolenia do , którego mają pełne prawo w szczególności po tym jak środkowisko kibicowskie sie traktuje. Niedlugo przed wejsciem na stadion będzie pytanie o opcje polityczną kto nie z PO ten do domu ????

Jesli spoleczenstwo by poparlo akcje zamykania stadionów to naprawde dowód tępoty narodu i nie powinnismy sie obrażac na zdanie Leo&#39; wyjdzcie z drewnianych chatek&quot; .
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Dość tego.. Nigdy w życiu nie zagłosuje na PO, z tego co gadają moi kumple to oni też.. Donald wypowiedziałeś nam wszystkim wojne, ale przegranym będziesz Ty (!) już na jesień podczas wyborów.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Nie schodzimy aż tak mocno na tematy polityki Panowie, ale szczerze w chwili obecnej kibicowanie i polityka są strasznie powiązane, i ciężko tu tego wymagać :?
Fabik, podbijam zdanie legionisty696, wejdź na teno i zobacz nowy sondaż. Martwi mnie to, no ale tak to bywa.
Brak dopingu, transparenty, tak trzeba walczyć z tymi POwalonymi chłopakami :]
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Niestety w Polsce z polityką jest tak, że trzeba głosować na mniejsze zło..
Czekamy na jakieś oświadczenie OZSK.. Co dalej.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
, wejdź na teno i zobacz nowy sondaż.
a co to ma wspólnego z rzeczywistością ? polecam artykuł o sondażach z &quot;Uwarzam Rze&quot;, to o czym ja mówiłem to ANKIETA (wcześniej użyłem złego słowa) w której mówisz &quot;tak rząd robi dobrze&quot;, &quot;nie podoba mi sie co robi rząd&quot; i jest to o wiele bardziej miarodajne od sondaży. A moja teze potwierdza post nad tobą.
/W każdym razie i tak się zdziwie jak Peło nie wygra wyborów:? Pozdro.
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Jak szła piosnka Lecha?
Każdy z Nas to wie..
Kto POpulistą jest..
Nie wybudował dróg..
Stadiony zamknął już..
To premier Donald Tusk..
Jakoś tak?
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Liczę że ogólnopolski protest dojdzie do skutku i będziemy mieli okazję się spotkać w Warszawie. Największym problemem będzie to że wtedy trzeba będzie jeszcze bardziej dbać o dyscyplinę bo każdy wyskok będzie argumentem dla tych kretynów.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dokladnie, sprawa jest jak napisał Fabik dawno nie było szansy na taką jednośc srodowiska kibicowskiego ???? Ale w kwestii zebrania sie czy protestu musi to byc z klasa bo damy im pokarm.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Jak szła piosnka Lecha?
Każdy z Nas to wie..
Kto POpulistą jest..
Nie wybudował dróg..
Stadiony zamknął już..
To premier Donald Tusk..
Jakoś tak?
Każdy Polak wie,
kto populistą jest,
zamknął stadiony już,
nie wybudował dróg,
to premier Donald Tusk,
lalala...
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Decyzją wszystkich grup kibicowskich Lecha Poznań
W związku z nagonką zorganizowaną na kibiców wszystkich klubów podjęta została decyzja o zawieszeniu organizowania opraw meczowych, wyjazdów oraz dystrybucji biletów na mecze wyjazdowe Lecha Poznań, a także wieszania flag.
W następnej kolejce odbędzie się protest ogólnopolski w ramach którego nie będzie prowadzony doping na stadionach w całej Polsce, nie pojawi się także oflagowanie.
Uważamy, że piłkarzom w walce o europejskie puchary potrzebny jest doping, ale w zaistniałej sytuacji nadrzędne jest dobro kibiców i nim będziemy się kierować.
Zachęcamy do przyjścia na mecz w czarnych koszulkach, niech będzie całkiem szaro, smutno i ponuro. Donald z pewnością będzie z siebie bardzo dumny.
Przed meczem zostanie przeprowadzona zbiórka na pokrycie szkód z finału PP w Bydgoszczy.
Będziecie mogli również wypełnić odwołanie od decyzji wojewody.
I bardzo dobrze..
http://w787.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1XTqfb4Svvr
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Zachęcamy do przyjścia na mecz w czarnych koszulkach, niech będzie całkiem szaro, smutno i ponuro. Donald z pewnością będzie z siebie bardzo dumny.
Bez sensu taki protest.
Przeciez o to Tuskowi i PZPN chodzi.
Nie chcą kibiców na wyjazdach?
W takim razie u siebie tez nie wchodzimy na stadiony.
Doping zza bram i tyle.
W całej Polsce.
Na każdym meczu.
Gdyby była taka możliwość to zwróciłbym i dekoder C+
Niech sobie transmitują konferencje Pana Premiera
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ta praca Pogoni chyba jest dosyć stara o ile się nie mylę. Przechodziłem tam rok temu i już na tych murach było, co nie zmienia faktu, że praca na duży plus ????
Lechici w meczu z Ruchem będą ubrani w czarne koszulki na znak protestu/żałoby.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Korona zaś w ogóle nie wchodzi na swój obiekt, protestują na znak tego, że znów ich chłopaki wyłapali zakazy za...wulgaryzmy.
Dziś mamy mecz z KSG, młyn i nawet stara gwardia będę jechać cały mecz ostro po KSG, chyba zamkną na mecz z Lechem stadion.
Zamknięcie stadionu Lubina i Wrocławia - ????.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Oj Panowie Panowie,my tylko pieprzyć potrafimy,a jak przyjdzie co do czego,to nic w związku z tym nie robimy,bo w tym 40 milionowym kraju,każdy tylko grozi,lecz nikt nie działa,Webb miał stracić głowę,a może lepiej przy jego nazwisku zabrzmi &quot;Łeb&quot; ale nie stracił,ja nie mówię oczywiście,że byłem zwolennikiem tego,żeby mu coś zrobić,ale pamiętacie co się działo po tym karnym?? &quot;Urwiemy mu łeb,jest nas 2 miliony w UK&quot; &quot;Oj,niech tylko koło mnie przejdzie,zaje....go&quot; itp itd,a filmiki na Youtube?Co się stało,kiedy emocje opadły?Nasi rodacy robią sobie z nim fotki i wrzucają na NK ???? Nie ważne,że karny był słuszny,nie mamy mentalności skurwieli.Takich przykładów jak ten,można w ostatnich 5 latach podać mnóstwo,bo afera goni aferę,obecnie na stanowisku Prezesa PZPN,mamy osobę tak pustą i niekompetentną,że krew mnie zalewa,złodziej,który z miesiąca na miesiąc sam podnosi sobie pensje,nic nie robi i jeszcze ma jakieś &quot;ale&quot; do całego świata i kibiców,ceny biletów na SPARINGI z Argentyną i Francją, 280,250zł?? co jest ku...??:-|Ale co z tym zrobimy? Nic! Tak czy siak uzbiera się te 40 tys,które zapełni stadion,a pan lato(celowo z małej)dalej będzie rządził i nas kompromitował,powiedzcie mi Panowie,jak można być tak pustym,żeby przez tyle lat grania po Europie i Świecie,jak pan L. , nie nauczyć się chociaż w najmniejszym stopniu podstawowego języka obcego??No jak?Teraz też lepiej jeździć po USA,niż siąść z najlepszym nauczycielem/ką i poćwiczyć,by uniknąć kompromitacji....Ja nie mam słów do tego,co się ostatnio dzieje w tym kraju,narzekaliśmy na Listkiewicza ???? Co z tego,że kradł?A kto z pełniących w tym kraju wysokie stanowiska urzędnicze tego nie robi?Nie okłamujmy się,prawie każdy z nich,ale gość miał przynajmniej prezencje! Był/jest inteligentny! potrafił się porozumieć w kilku językach,a teraz mamy gościa,który niszczy naszą piłkę,naszą pasję,to na co czasem czekamy cały tydzień,ja osobiście nie potrafię znieść braku dopingu u nas na Reymonta,bo tutaj zawsze był doping na pełnej p.....przez 90 minut,a teraz zaczynamy protest,przez który cały mecz trwa napinka na linii Młyn/Janusze.......Tusk kolejny kozaczek....który dla zwycięstwa w wyborach jedzie po trupach i zapomina,jaki sam kiedyś był w młodości,mówicie,że z kibicami nikt nie wygra?pewnie,że wygra,jest nas wielu,ale moherów oglądających,Fakty,Telexpress,wiadomości itp,jest więcej,to właśnie im i nie tylko,zaimponuje walką z &quot;nami&quot; z kibicami,głosy się zrównoważą,poza tym nie wierze szczerze mówiąc w to,że Ci,którzy do tej pory nie chodzili,nagle pójdą tylko dlatego,żeby zaprotestować,zobaczycie za jakiś czas,emocje opadną....ch....bombki strzeli:-|
 
damian1948 32

damian1948

Użytkownik
Korona zaś w ogóle nie wchodzi na swój obiekt, protestują na znak tego, że znów ich chłopaki wyłapali zakazy za...wulgaryzmy.
Dziś mamy mecz z KSG, młyn i nawet stara gwardia będę jechać cały mecz ostro po KSG, chyba zamkną na mecz z Lechem stadion.
Zamknięcie stadionu Lubina i Wrocławia - ????.
Kurde szkoda, że musieliśmy oddać wejściówki ;/
 
Do góry Bottom