>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kick OFF - BWIN - Czy istnieje jakiś system ? )

mycute 52

mycute

Użytkownik
Witam

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy może istnieć jakiś system na grę Kick OFF - w którą możemy zagrać m.in w serwisie bwin.com

Kick-off jest wirtualną grą ligową. 20 lig z całego świata prowadzi całosezonowe rozgrywki, trwające 38 tygodni.
Każdy tydzień zajmuje tylko 90 sekund. Gracz może wnosić typy do 10 sekund przed rozpoczęciem kolejki. Cały sezon trwa jedną godzinę, tzn. w jeden dzień możliwe jest rozegranie 24 sezonów.


Plusem tej gry jest to, że dla każdego użytkownika jest taki sam wynik meczu, a więc maszyna nie może nas oszukać.

I przeglądałem dość dużo meczy i zauważyłem, że praktycznie w każdym sezonie drużyna typu Chelsea, Man United ma kryzys i przez np. 6-7 kolejnych spotkań odnosi same porażki lub remisy lub drużyna z dołu tabeli np. przez 6 spotkań jest na fali i wygrywa wszystkie mecze nawet z liderami wirtualnej tabeli. I wtedy np. stawiać na porażkę tej drużyny lub po takim kryzysie LIDERA np. 7 nie wygranych meczów z rzędu stawiać progresją na wygraną danej ekipy.

Tak jak pisałem wyżej wyniki poszczególnych spotkań dla wszystkich są takie same.

Co myślicie o tej grze ? Lub czy graliście kiedyś podobnym systemem ? Albo macie jakiś własny ?

Proszę o opinię.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
gralem w bet365 na ilosc goli 3-4 z tego co pamietam progresja. z 67zl zrobilem 1160zl! cud czy przypadek? wyplacilem 600 bo reszta wtopa.
przygladalem sie serii i powiem Ci ze minelo 16 kolejek bez 3-4 goli!
to nie komputer rzadzi tylko ludzie manipuluja nami! tak to widze. daj spokoj bo szybkich zarobkow nie ma. zajrzyj w systemy np. Ediego a napewno cos ugrasz.
 
Do góry Bottom