>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kiedy mogę wypłacić pieniążki?

B 0

bartosz26

Użytkownik
Witam jestem nowy i mam pytanko. Otóż skorzystałem z bonusu 100%, mianowicie wpłaciłem 150zł w związku z czym na koncie mam do dyspozycji 300zł. Przysłali mi maila, którego nie do końca rozumiem kwestii poniżej:
&quot;Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić depozytem i bonusem trzy razy, aby wypłacić środki&quot;
zagrałem już za 250zł (3 kupony 2x100zł i 1x50zł) czy oznacza to, że jak zagram jeszcze za 50zł to już będę mógł ewentualnie wypłacić pieniążki? Pytam bo nie bardzo wiem jak to działa.
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź ;)
 
T 3

thinkpad

Użytkownik
Człowieku czytać nie umiesz ze zrozumieniem a za obstawiania zakładów się bierzesz?! W regulaminie bonusu wszystko jest jasno opisane. Jak nie rozumiesz nie korzystaj z bonusów a najlepiej nie typuj wyników sportowych. Pozdrawiam
 
B 0

bartosz26

Użytkownik
Gdybym rozumiał to nie zakładałbym tego tematu prawda? To czy mam zamiar obstawiać mecze nie powinno Ciebie interesować. THINKPAD - prosiłem o wyjaśnienie a nie o komentarz wprowadzający nic znaczącego do dyskusji. Liczę, że któryś użytkownik tego forum będzie potrafił odpowiedzieć na powyższe pytanie ;)
 
B 0

bartosz26

Użytkownik
czyli muszę postawić łącznie za 900zł tak? i wtedy ten bonus również będzie dostępny do obstawienia meczy tak? dobrze rozumiem teraz ? ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
czyli muszę postawić łącznie za 900zł tak? i wtedy ten bonus również będzie dostępny do obstawienia meczy tak? dobrze rozumiem teraz ? ;)
&quot;Pamiętaj, że będziesz musiał obrócić depozytem i bonusem trzy razy, aby wypłacić środki&quot;
no kurde prościej już tego nie da się wytłumaczyć. 150 X 3 + 150X 3 policz sobie ile to jest. Jeżeli obstawisz za tyle wtedy będziesz mógł wypłacić.
Gdybym rozumiał to nie zakładałbym tego tematu prawda?
Bez obrazy ale zadajesz takie pytania jak byś nie potrafił czytać. Rozumiem jak byś zapytał jak wygląda sprawa obrotu bonusu nie wiedząc nic o nim. Ale ty zadałeś pytanie i odpowiedź w jednym.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Człowieku czytać nie umiesz ze zrozumieniem a za obstawiania zakładów się bierzesz?! W regulaminie bonusu wszystko jest jasno opisane. Jak nie rozumiesz nie korzystaj z bonusów a najlepiej nie typuj wyników sportowych. Pozdrawiam
słuchaj lamusie, zapomniał wół jak cielęciem był? Taki byłeś kozak jak zaczynałeś?
Sam zapewne miałeś bardziej idiotyczne pytania odnośnie bonusów więc stul dziób albo pomóż
czyli muszę postawić łącznie za 900zł tak?
tak jest, powodzenia ????
 
B 0

bartosz26

Użytkownik
Dziękuję za pomoc ;) jest trochę późno, niektóre pytania i odpowiedzi mogą być źle zadane albo źle zrozumiane ;) powodzenia przy obstawianiu ;)
 
B 0

bartosz26

Użytkownik
Mam pytanko pomocnicze.
Zagrałem za tyle ile Panowie mi tutaj napisaliście czyli za ponad 900zł w sumie z wszystkich kuponów i nie mam dostępnego bonusa cały czas. Może ja złe zakłady postawiłem? stawiałem prawie wszystkie zakłady za 100zł jeden tylko był wyższy bo za 150zł.
kiedy bonus będzie dodany do użytku?
druga sprawa weryfikacja konta
jeszcze nie mam zweryfikowanego konta bo albo z paszportu chcą dane ale takowego nie posiadam, albo poczta albo telefonicznie. wybrałem ostatnią opcję ale nikt na razie nie dzwonił orientuje się ktoś czy w ogóle oddzwaniają i po jakim czasie?
 
B 0

bartosz26

Użytkownik
3. Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jeden raz w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem trzy razy przed możliwością wypłaty. 4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
ja to rozumiem tak jak powyżej Panowie napisali że mam zagrać łącznie za 900zł. Jemjogurt pytasz o wymagany kurs nie ma nic w regulaminie o wymaganym kursie
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
  1. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
  2. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu. jednak jest
 
Do góry Bottom