>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka pytań Bet365

M 0

majkel139

Użytkownik
Witam. Gralem na bahu ale postanowilem przeniesc sie na bet i mam kilka pytan.
1. Czy jest na bet mozliwosc takiego zakladu jak: wugra druzyna x i w meczu padnie over 2,5 gola, na bahu cos takiego bylo, na bet365 nie moge tego znalezc.
2. Powiedzmy ze mamy mamy dwumecz w pucharach jak teraz np kwalifikacje do LM, jest mozliwosc postawienia na awans danej druzyny? Tzn mecz konczy sie remisem ale druzyna przechodzi bo np strzelila bramke na wyjezdzie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
1. Czy jest na bet mozliwosc takiego zakladu jak: wugra druzyna x i w meczu padnie over 2,5 gola, na bahu cos takiego bylo, na Bet365 nie moge tego znalezc.
Z tego co widziałem nie ma takiej możliwości.
2. Powiedzmy ze mamy mamy dwumecz w pucharach jak teraz np kwalifikacje do LM, jest mozliwosc postawienia na awans danej druzyny? Tzn mecz konczy sie remisem ale druzyna przechodzi bo np strzelila bramke na wyjezdzie.
Nie zauważyłem jak przeglądałem ofertę by były zakłady na awans. Niemniej w trakcie spotkania na LIVE jest taka możliwość już od początku meczu.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Powiedzmy ze mamy mamy dwumecz w pucharach jak teraz np kwalifikacje do LM, jest mozliwosc postawienia na awans danej druzyny? Tzn mecz konczy sie remisem ale druzyna przechodzi bo np strzelila bramke na wyjezdzie.
Tutaj zależy: dziś np. nie ma kursów na awanse w el. Ligi Europejskie natomiast w wyższych rangą meczach są. Dodatkowo bardzo często takie zakłady pojawiają się na żywo.
Osobiście bardzo polecam tego buka (365). Jest taki &#39;do ludzi&#39;.
 
Do góry Bottom