>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kilka pytań

C 7

cinekkk1

Użytkownik
Witam, zarejestrowałem się na bet365 i mam kilka pytań.
1. Czy żeby zacząć grać i złożyć depozyt, najpierw muszę przejść przez procesy weryfikacyjne (weryfikacja pocztowa i weryfikacja tożsamości)?
2. Co do weryfikacji pocztowej, czy sam fakt, że się zarejestrowałem i podałem swój adres, sprawi, że mogę już czekać na list z kodem weryfikacyjnym? Czy może muszę sam się o ten list ubiegać i poprosić ich o to? Czy może też list dostaje się po wpłaceniu depozytu?
3. Czy jak wpłacę już depozyt, np. 100 zł, to żeby mieć możliwość, późniejsze ewentualnej wypłaty wygranej, najpierw muszę zrobić obrót tymi 100 zł ? (musi to być jeden raz za 100 zł czy może np 50 razy po 2 zł?) I ten obrót musi być powyżej jakiegoś kursu czy nie ma to znaczenia?
4. Ile jest tak naprawdę weryfikacji? Tylko pocztowa i tożsamościowa? Czy może też jest weryfikacja bankowa i trzeba wysłać np jakiś skan wyciągu bankowego, że to się jest właścicielem konta bankowego, na które się wypłaca ewentualne wygrane?
5. Jak z wpłatą pieniędzy do depozytu, co będzie najlepszy sposobem? dodam, że mam konto w PKO BP. Na czacie Bet365 poinformowano mnie, że można wpłacić pieniądze na depozyt, poprzez Przelewy24 i Skrill lub też przez samego Skrilla. W praktyce wygląda to tak? Z banku PKO BP robię przelew na Przelewy24, z Przelewy 24 do Skrilla i ze Skrilla do buka?
6. Czy potrzebnych jest aż dwóch pośredników pomiędzy bukiem a bankiem? Czy wystarczy tylko sam Skrill? Co stracę, jeśli odejmę z pośrednictwa Przelewy24?
7. Czy Bet365, Przelewy 24 lub Skrill pobierają jakieś opłaty za przelewy wychodzące/przychodzące lub wypłaty?
8. Moim dostawcą internetu jest sieć osiedlowa i mam zmienne IP, dostawca powiedział mi, że co 12 godzin zmienia się mój numer IP, jak to może potraktować buk? nie będzie żadnych problemów?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
1. Weryfikację masz przejść do 72 godzin od założenia konta. Normalnie będziesz mógł złożyć depozyt i zawrzeć zakłady. Jeśli do 72 godzin nie zweryfikują Ci konta po prostu je Ci zawieszą.
2. List dostajesz tylko na potwierdzenie miejsca zamieszkania. List ja również dostałem.
3. Jeśli aktywujesz bonus to masz opisany wymagany obrót. A jeśli nie,to będziesz mógł spokojnie wypłacić.
4. Pocztowa i tożsamościowa.
5. Z Banku na skrill wlewasz.
6. Sam skrill
7. Skrill pobiera. Bet365 nie Przelewy 24 chyba.
8. Jeśli udowodnisz,że to Ty itd. to spokojnie będziesz grał.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
1. Weryfikację masz przejść do 72 godzin od założenia konta. Normalnie będziesz mógł złożyć depozyt i zawrzeć zakłady. Jeśli do 72 godzin nie zweryfikują Ci konta po prostu je Ci zawieszą.
pozostałe punkty się zgdzają, ale to co w punkcie pierwszym napisałeś to bzdury ????
rejestrujesz się, potwierdzasz, że dane które wprowadziłeś są prawdziwe i jazda.
nikt ci konta nie zawiesi ani po 72 godzinach ani w ogóle...
co do tego listu co idzie pocztą to nigdy go nie dostałem, a weryfikację przechodziłem dopiero po 8 miesiącach, gdy zlecałem wypłatę, do tego momentu byłem po prostu
zarejestrowany i grałem sobie od czasu do czasu.
Najczęściej jest tak, że weryfikują cię dopiero przy wypłacie, więc graj śmiało ????
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Różnie bywa, czasami wysyłają list, czasami wystarczy tylko wysłać zdjęcie dowodu osobistego na maila. Nie ma żadnego limitu czasowego co do weryfikacji. Jedno jest pewne - nigdy nie dzwonią, a nawet jak poprosisz o telefon to poinformują mailowo, że proszą o dokumenty bo nie ma nikt czasu w tym momencie na telefon :v przynajmniej mi się nie zdarzyło ????
 
C 7

cinekkk1

Użytkownik
Dzięki, a wiecie może czy przy wypłacie poprzez przelew na konto bankowe, PKO bierze jakieś opłaty za przelew zagraniczny przychodzący i czy PKO może bierze też opłaty za przelew wychodzący od buka i tym samym buk mi to potrąci od wygranej?
 
Do góry Bottom